Алтернативни енергоизточници > Генератори на Tariel Kapanadze и Donald Smith

Alfred Hubbard

(1/3) > >>

tranteev:

защо излъчващия соленоид е в центъра на кръг от приемащи соленоиди?Асиметрия?..
https://www.google.com/search?hl=bg&output=search&sclient=psy-ab&q=Alfred+Hubbard&btnG=

VITAN:
Не го знаех кой е, но след като разбрах, отговорът е прост: заради "вечните ягодови полета (и пърхащи розови слончета)".

EDM electronics:
tranteev, поне не си ли научил в училище, ако си ходил, ами не си се обучавал дистанционно от Интернет, че изреченията в българския език и граматика започват с главна буква?

Имената също са с главна буква, псевдонимите...
Защо си се нарекъл с малка буква?
Виждал ли си някъде име на човек, фирма с малка буква?

Когато имаш претенции към останалите, че не дискутирали технически въпроси във всички теми и раздели, мисля трябва да си безупречен, поне в това елементарно отношение?

tranteev:

--- Цитат на: EDM electronics в Юли 14, 2020, 08:48:38 am ---tranteev, поне не си ли научил в училище, ако си ходил, ами не си се обучавал дистанционно от Интернет, че изреченията в българския език и граматика започват с главна буква?

Имената също са с главна буква, псевдонимите...
Защо си се нарекъл с малка буква?
Виждал ли си някъде име на човек, фирма с малка буква?

Когато имаш претенции към останалите, че не дискутирали технически въпроси във всички теми и раздели, мисля трябва да си безупречен, поне в това елементарно отношение?

--- Край на цитат ---

 :)
 :)
това ми е фамилното име, с малка е същото се пише по лесно, не знам така съм свикнал на клавиатурата, не отдавам голямо значение на главната буква на фамилното ми име..
О да, и на училище съм ходил, не съм глобулски набор :), че вече и поколение имам..
Лека нощ , мислете за Асиметрията

Bat_Vanko:

--- Цитат на: tranteev в Юли 15, 2020, 12:09:08 am ---Лека нощ , мислете за Асиметрията

--- Край на цитат ---
tranteev, Асиметрията (с главно "А") съществува само при празен ход на трансформаторите. Под товар тя изчезва.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия