Автор Тема: "Творенията" на Илон Мъск  (Прочетена 174457 пъти)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: "Творенията" на Илон Мъск
« Отговор #750 -: Април 26, 2023, 08:16:39 pm »
... Под прага на бедност в НРБ да са живели 1%. И то по здравословни причини основно.
Когато прага е 25 лева на месец, е много ясно че под 1% ще са тези под него. И ако трябва да сме честни, такова понятие като "праг на бедност" не съществуваше по онова време. Беше забранено да се говори за бедни.

Ти на това тук долу ли му викаш американски демократически разкош?
Вярно е, че има бедни руснаци, които живеят мизерно, но поне имат покрив над главата си, а знаеш ли какво е само един Господ да е над главата ти и за да не полудееш от "щастие" всеки ден вливаш във вените си хероин? Представяш ли си колко щастливи хора има в САЩ?
Тези които вливат във вените си хероин е очевадно че не са бедни. Имат за хероин.
А това че са нещастни... си е техен проблем. Държавата не е длъжна да осигурява щастие.
Преди 60 години имаше едни хипита в САЩ, дет пушеха незаконни субстанции, и си бяха много щастливи. Не бяха и бедни, поне огромна част от тях.
А в Московия понеже ако си надрусан без никакви пазарлъци те вкарват за лечение, населението просто се напива до смърт. Масово, в плашещи размери. Не че и наркомани липсват...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 512
  • Невежеството ражда химери...
Re: "Творенията" на Илон Мъск
« Отговор #751 -: Април 26, 2023, 08:31:04 pm »
...населението просто се напива до смърт. Масово, в плашещи размери. .
Кехая лъжлива,

Статистика официална: от 17 литра твърд алкохол на година в Русия, консумацията е паднала на 11 !!
Ако искаш смъртно напиващи се, виж например финландските туристи в Санкт Петербург...

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: "Творенията" на Илон Мъск
« Отговор #752 -: Април 26, 2023, 08:49:36 pm »
Кехая лъжлива,

Статистика официална: от 17 литра твърд алкохол на година в Русия, консумацията е паднала на 11 !!
Ако искаш смъртно напиващи се, виж например финландските туристи в Санкт Петербург...
Имам достатъчно наблюдение от руските туристи по нашето черноморие.
И се сещам за "особености на руския..." там, всичките серии... :) Филма е руски, не е либерастка пропаганда...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 512
  • Невежеството ражда химери...
Re: "Творенията" на Илон Мъск
« Отговор #753 -: Април 26, 2023, 08:55:12 pm »
Както казахме, за ибрикчията всички са ибрикчии,
за пияницата - всички пияници...

Който те разкара от тук, ще направи услуга на Вселенската справедливост.
Форума ще кротне откъм ***, ******* и @a$%.F!&c0k+

P.s. Уменията ти за водене на спор/аргументация са замръзнали на ниво Детска градина.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: "Творенията" на Илон Мъск
« Отговор #754 -: Април 26, 2023, 08:59:21 pm »

А в Московия понеже ако си надрусан без никакви пазарлъци те вкарват за лечение, населението просто се напива до смърт. Масово, в плашещи размери. Не че и наркомани липсват...
"Присмял се хърбел на щърбел"
Ти ли се хвалеше, че пиеш всяка вечер и пушиш?  :D
На теб ли докторът ти беше казал, че си алкохолик, но ти не му вярваше и се допитваше до ехото?  :)
Аз ли бях оня, който потвърди диагнозата на твоя доктор?  ;D

Що за наглост е това да наричаш другите мъртво пияни, а ти самия да си зависим от пиенето, като наркоман от хероин?

Аз ли бях оня, който призоваваше за здравословно хранене и спорт, за трениране всеки ден?
Аз ли бях обявил, че да си алкохолик и да пушиш не е добре?

Аз ли бях оня, който призоваваше, че педерастията е нещо много лошо и пропагандаторите, като тебе и защитниците на педерастията, са още по-лошо?

Ти ли беше оня, който се правеше на Джон Траволта и Джеки Чан едновременно, като ни разправяше за някакъв градски начин на живот, все едно си на върха на гойното и за някакви пошли списания Плейбой с курви и педерази, дето било изкуство, а всъщност си родом от село и те избиват произходни комплекси?  :)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: "Творенията" на Илон Мъск
« Отговор #755 -: Април 26, 2023, 09:07:03 pm »
"Присмял се хърбел на щърбел"
Ти ли се хвалеше, че пиеш всяка вечер и пушиш?  :D
На теб ли докторът ти беше казал, че си алкохолик, но ти не му вярваше и се допитваше до ехото?  :)
Аз ли бях оня, който потвърди диагнозата на твоя доктор?  ;D

Що за наглост е това да наричаш другите мъртво пияни, а ти самия да си зависим от пиенето, като наркоман от хероин?

Начи съм поне малко русофил :)

И да се върнем на темата в темата. Бай ви Илон Мъсковски му се въртят някакви идеи, с които да закърпи обещанията за полет поне до Луната, докато Старшип-а набере достатъчно зрялост за да е готов за пълноценно използване:

Който се интересува от творенията на Илон Мъск, ще разбере. Ако пък е достатъчно проницателен, ще забележи че има място за още 2 бустера в конструкцията...
Проблема е че няма да е толкова евтино, колкото би могло да бъде със Старшип-а. Но пък всичко е изпитано вече много години, няма да има никакви изненади.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: "Творенията" на Илон Мъск
« Отговор #756 -: Април 26, 2023, 09:18:34 pm »
За цялата тая идея на Мъски и не само е добре да се вслушаш в това, което казва колегата
epwpixieq-1 по този въпрос, първо защото е живял в САЩ и има преки впечатления и второ, защото е изключително обективен и не се влияе от никакви политики. Аз на него му имам изцяло доверие, защото всичко, което е казал за САЩ е вярно.

А неговото мнение съвпада с това на руснаците.
Накрая тоя Мъск ще изсере едно голямо лайно - ей това ще стане.  :)
Ако не могат в Холивуд да направят кацането на Марс, ще помолят руснаците да го изиграят в Балшой театър.  :D

Характерни черти на едните и другите:
Руснаците викат: наше без аналог в мире - тяхното най-доброто, а американците правят нещата да изглеждат, като във фантастичен филм, да кажеш - УаУ, но за никакъф чеп не стават реално, като совалките.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: "Творенията" на Илон Мъск
« Отговор #757 -: Април 26, 2023, 09:34:48 pm »
Характерни черти на едните и другите:
Руснаците викат: наше без аналог в мире - тяхното най-доброто, а американците правят нещата да изглеждат, като във фантастичен филм, да кажеш - УаУ, но за никакъф чеп не стават реално, като совалките.
Чакам сателитния интернет маде ин руссиа... щот капиталистическия мога да го получа за 100 лева на месец веднага.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 512
  • Невежеството ражда химери...
Re: "Творенията" на Илон Мъск
« Отговор #758 -: Април 26, 2023, 09:35:47 pm »
Начи съм поне малко русофил :)
***
Бай ви Илон Мъсковски му се въртят някакви идеи...
Пак лъжеш.
Иска да копира Корольов, но калпаво.
Кога докара пламъка като Сармата, тогава да си врътка идеите и каквото там..

Неправилното горене не прощава никому!
Докарва вибрации, от които дори двигателите, "закарали" янките на Луната не преглъщат.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: "Творенията" на Илон Мъск
« Отговор #759 -: Април 26, 2023, 09:39:48 pm »
Явно не четеш достатъчно новини.
Руснаците ще правят като Мъск, вероятно са откраднали идеята му, китайците също, ще пускат хиляди малки сателити с интернет и т.н. Е, няма да е утре. Все пак възможностите им са по-ограничени, 130 мил. са, не са 350 мил. и нямат колонии и световна валута да грабят света. Както имат Гланос, така и ще се появят сателитите тип Мъск.

Не ги мисли за лапнишарани, първо са световна сила, второ помисли кои държави лидират в космическите технологии. Не бъди толкова елементарен, нали уж си столичанин, трябва да показваш класа.  :D

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 512
  • Невежеството ражда химери...
Re: "Творенията" на Илон Мъск
« Отговор #760 -: Април 26, 2023, 10:47:52 pm »
<a href="https://www.youtube.com/v/cK6Yszyz2Vw" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/cK6Yszyz2Vw</a>
Starship бахнул, акции Tesla упали

П.п. Британцам нужно привыкнуть к тому, что их финансовое положение ухудшилось, нравится им это или нет, пишет The Independent. Об этом заявил главный экономист Банка Англии Хью Пилл.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: "Творенията" на Илон Мъск
« Отговор #761 -: Април 27, 2023, 06:17:34 am »
Явно не четеш достатъчно новини.
Руснаците ще правят като Мъск, вероятно са откраднали идеята му, китайците също, ще пускат хиляди малки сателити с интернет и т.н. Е, няма да е утре. Все пак възможностите им са по-ограничени, 130 мил. са, не са 350 мил. и нямат колонии и световна валута да грабят света. Както имат Гланос, така и ще се появят сателитите тип Мъск.

Да, след туй ще им дойде идеята за ракета на метан с две степени, които са за многократно използване... Виждам имат небивали успехи и с електромобилите - неясно за какво им е, но решиха да произвеждат електрически москвич...

Това не е прогрес, това е тичане след прогреса.
Иначе имат много красиви мультики, но реално нищо не показват. Всичко е някъде в бъдещето, онова светлото бъдеще, когат овсички ще живеят щастливо.

А, да... обаче за ракети Сармат и Циркон пари винаги ще се намерят. Царе са когато трябва да се избиват хора...
Затова ти казвам, че мисленето на тия хора е сбъркано...

Starship бахнул, акции Tesla упали
Упали меньше, чем курс рубля... :) Не му брой ти на бай Илон парите.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: "Творенията" на Илон Мъск
« Отговор #762 -: Април 27, 2023, 08:44:07 am »

А, да... обаче за ракети Сармат и Циркон пари винаги ще се намерят. Царе са когато трябва да се избиват хора...
Затова ти казвам, че мисленето на тия хора е сбъркано...

Кто тут снова перданул? :)
Сармат и Циркон са нужни, като гледат как по всичките им граници се придвижиха бавно и незаметно базите на НАТО с всякакви оръжия. Ситуацията за правилността на всичко, което е правил Великият Свещен Най-умният Извънземният Путин се потвърждава. Той измъкна от лапите на дявола - САЩ целия руски мир. Той вдигна на крака федерацията, която Горбачов предаде с лека ръка за разграбване от англосаксите.

Избиването на хора е приоритет на американците. Като почнем с двете ядрени бомби хвърлени над мирното население и минем през всичките организиране от тях войни след ВСВ, Ирак - избити над 800 000 мирни жители още първата седмица от бомбардировките, Югославия, Сирия и т.н.

Въпросът е кого са убили руснаците с техния Сармат и Циркон?
Въпросът е "филантропите" САЩ пачему имат толкова много ядрени оръжия пръснати по целия свят и в Европа, а руснаците имат такива само у тях?

Въпросът е, помните ли как реагираха американците в Карибската криза, когато руснаците искаха да разположат в Куба ядрено оръжие? - едва не започнаха 3-та световна война, защото тези оръжия бяха близо до техните граници.

Въпросът е, правилно ли Путин реши по аналогия да предприеме втората карибска криза?
Само чупенето на глави решава проблемите - аз в това съм се убедил в тоя живот.

"Бий, за да те уважават" - другото е мекушавост и педерастия...
« Последна редакция: Април 27, 2023, 09:05:27 am от EDM electronics »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: "Творенията" на Илон Мъск
« Отговор #763 -: Април 27, 2023, 05:13:13 pm »

Тези които вливат във вените си хероин е очевадно че не са бедни. Имат за хероин.


Ти сериозно ли ве  :D, от ден на ден ставаш все по-забавен?  ;D



Само да питам, това в Русия ли е?  ;D
Кога през социализма е имало такива хора, щото нали били бедни?  :D
През соца всеки имаше най-малко по 2 жилища - едно в града, едно на село и една вила.  :)








Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 512
  • Невежеството ражда химери...
Re: "Творенията" на Илон Мъск
« Отговор #764 -: Май 26, 2023, 08:37:38 am »
Компания Илона Маска Neuralink получила одобрение на испытания чипов для мозга на людях

«Мы рады сообщить, что получили одобрение FDA на запуск нашего первого клинического исследования на людях», — говорится в сообщении компании в Twitter.

В Neuralink отметили, что о наборе добровольцев пока ещё не объявляли.

В 2020 году Илон Маск в ходе презентации показал свинью с мозговым имплантом. В основанной Маском компании Neuralink надеются, что имплант позволит в будущем лечить такие заболевания, как паралич, болезнь Альцгеймера и деменция.

П.п. Това, че последните 2 болести успешно се борят с тотална детоксикация, медицината не я интересува. Детоксикацията може да е тотално без пари. Но, че Мъск отваря кутията на Пандора, на кой ли му пука?!
С чипове Алцхаймер и деменция не виждам как ще се излекуват...