3. Пламен Пасков разправя за някакъв руснак, в топ 10 от хората на Гугъл. Купил си къща на 3 ката, 2-та долни ги дава под наем, за да изплаща заема.
Защо?
И понеже Пламен Пасков го е казал вие, без да се замисляте, приемате че казаното е истина?
Пир положение че човека е "в топ 10 от хората на Гугъл" той ще има най-малко половин милион $ заплата и отгоре на това ще има поне $10 милиона в акции, само от Google, а да не говроим от предшните му компании аа които е работил. Така че
при условие ,че казаото от вашия достоврен източник Пламен Пасков е истиня, не мисля че човека е опрял до нама който тези които наематели му дават, а просто прави прагматично решение, което е много похвално. И за ваше сведение, много хора живеят по такъв практичен начин (особенно в урбанизираните центрове), мога да ви го кажа си сигурност, понеже лично съм го изпитал на гърба си като един от наемателите в такава (триетажна но не на скат) къща.