Автор Тема: "Творенията" на Илон Мъск  (Прочетена 174158 пъти)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: "Творенията" на Илон Мъск
« Отговор #645 -: Септември 04, 2022, 11:52:30 pm »
отговор #641

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 220
Re: "Творенията" на Илон Мъск
« Отговор #646 -: Септември 05, 2022, 12:03:04 am »
отговор #641

    Аха... редактирано е след като съм го цитирал :) Умно, сега вече изглеждам още по-прозд, важното е че стигнахме до истината на мой гръб. Наистина както каза Администратора превърнах форума в чат, и сега след като достигнахме до истината може в интерес на хигиената във форума да се изтрият последните коментари. Казах че минавам в режим бан, когато чета глупости, трудно ми е да си замълча и затова се обяснявам излишно. Да заработвам си бан, какво лошо има? :)

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: "Творенията" на Илон Мъск
« Отговор #647 -: Септември 05, 2022, 09:51:51 am »
ЕДМ, не бях опитвал Узо от Пломари, но след като го спомена си купих - наистина е много хубаво - МНОГО !!!
Има едно отвратително качество обаче - докато се усетиш и половината бутилка  отишла... (ако няма кой да ти пили на главата да спреш да пиеш).
Точно сега е на промоция в Лидъл 0,7л за 16лв. (с 2 чаши), не знам много ли е, малко ли е.

П.С. като прочетеш поста го изтрий, че май не е по темата.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: "Творенията" на Илон Мъск
« Отговор #648 -: Септември 05, 2022, 11:24:54 am »
tobo1, ами то това е най-елитното узо от ширпотребата, може и да има някакво по-по със златни стружки, но айде няма де се правим толкова на баровци. Идеята е, че е много качествен пречистен алкохол и няма последствия на другия ден. Но да знаеш има много менте и то в хипермаркетите с бандерол, правят го в гараж. Миналата година попаднах на такова и така си стои, чакам да ми дойде някой на гости, като Михаил Кузмов - да му го набутам на него това менте.  :D

Плумарито като му сложиш лед, трябва да стане матово. Стои ли на парцали значи е мастиково менте.

Препоръчвам ти за следващия път, за домашна работа  ;): 1. Чивас регал 15 г., 2. Бушмилс и 3. 100-гайди.

Той Бате Джул не ги знае тия работи с неговия градски начин на живот, той пие от най-евтиното в магазина.  :)
Дай му евтини БМВ-та и евтин алкохол...  ;)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: "Творенията" на Илон Мъск
« Отговор #649 -: Септември 05, 2022, 12:16:38 pm »

Препоръчвам ти за следващия път, за домашна работа  ;): 1. Чивас регал 15 г., 2. Бушмилс и 3. 100-гайди.

Той Бате Джул не ги знае тия работи с неговия градски начин на живот, той пие от най-евтиното в магазина.  :)
Дай му евтини БМВ-та и евтин алкохол...  ;)

Бате ти Джул има повече от един хоремаг на площада, и съответно има доста по-голям избор на качествен алкохол. За всички освен ЕДМ-а и Витко горещо препоръчвам ето тая водка:

в момента я има в Метро, може да се намира и в някои други магазини. Вкуса наистина е забележителен, и няма странични ефекти на сутринта, ако не се прекалява значително. Донесоха ми 2 бутилки преди 2-3 години и оттогава само такава водка си купувам.

А на тях двамцата им е противопоказна, щото рЕзко ще им образува киселини в стомаха - украинска е... :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 512
  • Невежеството ражда химери...
Re: "Творенията" на Илон Мъск
« Отговор #650 -: Септември 05, 2022, 01:56:11 pm »
А на тях двамцата им е противопоказна, щото рЕзко ще им образува киселини в стомаха - украинска е... :)
Колко украинска? Западна или Източна?
Източната е ясна, западната и тя се прояснява:

"Поляците започват да си връщат Лвов.
Граждани на Полша заведоха над 1500 дела в украинските съдилища за връщане на имущество, изгубено по време на Втората световна война в Западна Украйна."

Така, че скоро на пазара може да я няма изобщо...

П.п. Не превръщайте форума в седянка на подпийнали пенсионери.
П.п.2: За протокола:
Предпочитам това, но с мярка, че е високооктаново гориво за самолета...
Търси се по мрежата най-прясната реколта, сиреч максимален антиоксидант. Концентратите не са ми слабост.
PINOT NOIR



Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: "Творенията" на Илон Мъск
« Отговор #651 -: Септември 05, 2022, 06:41:41 pm »
Той Михаил Кузмов откакто нарече няколко човека от форума "форумни орки", повлиян от колониалната пропаганда, осъзна каква дързост и мерзост е сторил, защото го е мислил, и сега са прави на хрисим, все едно някой друг го е казал - "Ни лук ял, ни лук мирисал".  :)

Тия форумни орки имотите му ли национализираха, в джоба му ли бръкнаха, работата ли му спънаха, лозето му ли обраха не знам, но само защото публично, конституционно  ;) и демократично изказват мнението си за колониалното подтисничество на българския народ, той не се поколеба да ги заклейми и приравни, като американци-убийци хвърлящи бомби над София, Югославия и убили над 700 000 мирни жители в Ирак по време още на първите дни от бомбардировките.

Това е имал предвид той - форумните орки са същите, като американските орки.  :D

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: "Творенията" на Илон Мъск
« Отговор #652 -: Септември 06, 2022, 09:57:18 pm »
Я цитирай кои човеци съм нарекъл форуми орки, пък тогава да говорим! Ако пък ти си се при припознал като такъв, си е твоя работа!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: "Творенията" на Илон Мъск
« Отговор #653 -: Септември 06, 2022, 10:06:33 pm »
Я цитирай кои човеци съм нарекъл форуми орки, пък тогава да говорим! Ако пък ти си се при припознал като такъв, си е твоя работа!
Не стига че сипеш обиди, но си и лукав.
Не съм казал кой конкретно си нарекъл, но нарече, каза: форумните орки.
Ти си тоя, който трябва да уточни, кои са тия форумни орки?

Къде вида в поста ми, че съм се припознал?
Не съм се припознал, а явно ти ме припознаваш, като се опитваш да изкараш, че аз се припознавам. Много лукаво, много.
А че си и интригант е отделно.
Не ти прилича на годините аз да ти правя забележка.
Не веднъж се обаждаш, като черна станция само и само да налееш масло в огъня, да направиш интрига.
Или имай смелост да застанеш зад някаква позиция срещу някого, или не се обаждай, като шушумига - ни лук ял, ни лук мирисал.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: "Творенията" на Илон Мъск
« Отговор #654 -: Септември 07, 2022, 06:07:23 pm »
Като модератор, да сменим темата, ако е нужно открий друга с подходящо заглавие! Такава че всеки да изясни позицията, и отношението си към събития и хора, независимо световни или в частност форумни.
Да припомня, съвсем скоро dymelsoft заключи тема и може би изтри! Ако ще съществуват такива теми, нека там да се обясняваме!

Неактивен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 398
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
Re: "Творенията" на Илон Мъск
« Отговор #655 -: Септември 08, 2022, 08:30:27 pm »
Кво стана с тез изкуствени матки ,дето Мъзг каза че ще прай

GMG

  • Гост
Re: "Творенията" на Илон Мъск
« Отговор #656 -: Септември 08, 2022, 11:06:37 pm »
   То не било матки а ПАТКИ.  ;D

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 512
  • Невежеството ражда химери...
Re: "Творенията" на Илон Мъск
« Отговор #657 -: Септември 10, 2022, 08:03:33 am »
https://it.dir.bg/web/mask-se-otkazal-da-kupuva-twitter-poradi-strah-ot-treta-svetovna-voyna

"Според изтекъл в публичното пространство SMS на Илон Мъск, милиардерът се отказал от покупката на Twitter поради страх от Трета световна война.

Wall Street Journal съобщава, че Мъск направил коментара пред един от кредиторите си от Morgan Stanley на 8 май. Това станало близо 2 седмици след сключването на първоначалната сделка за покупката на социалната мрежа за 44 милиарда долара.

"Нека забавим темпото само с няколко дни. Речта на Путин утре е наистина важна", написал изпълнителният директор на SpaceX и Tesla към Майкъл Граймс, ръководител на глобалното технологично инвестиционно банкиране на Morgan Stanley.

"Няма да има смисъл да купуваме Twitter, ако сме се насочили към Трета световна война", допълва Илон Мъск.

Адвокатът на Мъск Алекс Спиро обаче твърди, че текстът е изваден от контекста. Според защитата на Илон Мъск причина за отказа от сделката е проблемът с поверителността на Twitter и големия брой фалшиви профили."

Въпросните профили всъщност са ботове, задействани в момента да правят вятър на тема Украйна. Това не е моя теза, има си разследващи журналисти...

GMG

  • Гост
Re: "Творенията" на Илон Мъск
« Отговор #658 -: Септември 10, 2022, 08:39:14 am »
Витко, мноо филми гледаш.  ;D

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 919
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Re: "Творенията" на Илон Мъск
« Отговор #659 -: Септември 10, 2022, 09:54:21 am »
"Според изтекъл в публичното пространство SMS на Илон Мъск, милиардерът се отказал от покупката на Twitter поради страх от Трета световна война.

Wall Street Journal съобщава, че Мъск направил коментара пред един от кредиторите си от Morgan Stanley на 8 май.
Това е за масова консумация публицистичност. Погледнете колко акции на неговата компания е продал Мъск, с "цел" да финансира покупката на Twitter. Като всички тези продавания са обявени с някаква "цел", но не с излизане от позиция (кеширане). От друга страна, какво ли прави Мъск с тези средства, след като няма да купува Twitter или каквито и да са други глупости които той обявава че ще прави? За да си отговори на този въпрос, само трябва да се погледне какво прави Гейц с неговите кеширани (от акциите на компанията му) пари. За 5 години стана сред най-крупния собственик на земедеска земя в САЩ ( около 1000 км2 ): https://www.vox.com/recode/22528659/bill-gates-largest-farmland-owner-cascade-investments

Очаквайте следващите години всичките тези "технологични" милиардери да последват примера му към Земята, та даже и Мъск, на който незнайно защо някак си явмно му е много по-интересно земеделието на Марс (поне на лозунги разбира се). ;D