Форум > Филми, видео лекции

"Творенията" на Илон Мъск

<< < (3/171) > >>

Радико:
Глупости говорят въобще не е възможно такова нещо в Русия. То и компанията на Мъск не е частна, ама в Русия.... Ако се има в предвид, че цялата Русия е частна губерния, ми то и Роскосмос си е частна. Та във една феодална държава такава собственост каквато е SpaceX няма как да съществува. Може да спретнат някакво фалшиво подобие и до там.

VITAN:

--- Цитат на: Радико в Юни 28, 2020, 01:54:19 pm ---...Ако се има в предвид, че цялата Русия е частна губерния, ми то и Роскосмос си е частна.....
--- Край на цитат ---
Да бе, верно! То и България е частна!
Фондация "Америка за България" никак, ама никак не спонсорира българската прокуратура!

В Румъния, ако някой министър да има чекмедже с пачки като павета по 500 евро!, да има павета със злато! и въпросната прокуратура да си трайка !?!?!
На'ш кога!

Радико:

--- Цитат на: VITAN в Юни 28, 2020, 07:26:02 pm ---Да бе, верно! То и България е частна!
Фондация "Америка за България" никак, ама никак не спонсорира българската прокуратура!

В Румъния, ако някой министър да има чекмедже с пачки като павета по 500 евро!, да има павета със злато! и въпросната прокуратура да си трайка !?!?!
На'ш кога!

--- Край на цитат ---
Така е така е
 Румъния не е частна руска губерния като почти цяла България. Румънският нефтопреработвателен концерн не се казва Лукойл. За това са по добре румънците щот си нямат братя казаци. И щот правят френски коли.

Bat_Vanko:
Витане, тази снимка с пачките и златото съм я гледал още преди 2 години, само че беше в друг контекст. И предполагам че и след 2 години пак ще изкочи от някъде.

VITAN:
Bat_Vanko, чувам си открил СЕ-то, не се занимавай с глупости.
Ако няма да го даваш на простолюдието, прави си пачката - губиш си времето.

С'я то баце Боце за какво ли ги строи тия ГРОБ-ари зад себе си да го защитават като Матросов на амбразурата - не знам.
И за кърджалийстата *** - и нея сме я чували вероятно в друг контекст.
Спете спокойно деца...

И без резки движения!
Преди трябваше да се вика афроамериканец, сега: черен.
Не били завалиите стъпвали в Африка.
А току виж трябва да викаме на белите: евроамериканци.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия