Алтернативни енергоизточници > Магнитни мотори/генератори

Прост експеримент с магнити

<< < (23/24) > >>

Радико:
Прав си Технократ прав си
 Трябва да се  действа не да се мисли, да се работи е важното. Та нали три часа усилен труд спестяват цели пет минути мислене. А това е къде къде по трудно "за някои хора"  На мен лично, забелязал съм кой знае защо обаче второто по ми се отдава.

Михаил Кузмов:
Нищо не зная за научният метод, нито за 5те минути, но кой знае от къде ми е ясно че от това нищо не става! Пък вие се пробвайте да се самоубедите, и мен да разубедите!! Ако ви държи, спрете да плямпате, направете нещо и го покажете! Салфетките не стават за това!

Altium:

--- Цитат на: Радико ---Теоретично може и така да е практиката обаче показа, че не са равни.
--- Край на цитат ---
И как точно практиката показва, че не са равни??
Излиза, че си измислил вечен двигател с енергия от нищото, направил си откритие със световно значение, което би променило целия свят.

Защо не го направиш да се завърти тогава, за кога чакаш?? :)

Радико:
Защото правя нещо много по сериозно и с много по големИ перспективИ. Схващаш ли, множествено число. А ти да беше проверил практически това което твърдя. Описал съм с достатъчно големи подробности експеримента за да може всеки който го слуша поне една ръка да може да го повтори. И няма нищо скрито аз не съм Капанадзе.

Номак:
ето мотор магнитен с точка на кюри

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия