Алтернативни енергоизточници > Магнитни мотори/генератори

Прост експеримент с магнити

<< < (3/24) > >>

Altium:
Изводите са че автора на този експеримент е абсолютно неграмотен, не знае какво е закон за съхранение на енергията и си е изгубил времето.
А и за пръв път в живота си виждам магнит да се чертае по този начин без да му се укажат полюсите!!!

Ако този експеримент представлява така търсеното "доказателство" за СЕ, то авторът му се нуждае от психиатриатрична помощ.
Защото единственото доказателство за СЕ е работещ прототип, който реално отдава енергия за дълго време и не ползва външна енергия.
Аз тук не видях такъв, а вие?

Радико:

--- Цитат на: montanar в Април 08, 2020, 09:47:02 pm ---А на обратно ко става?  ::)
Или и тва като на дедо Сърл - ръмДжи святка и къса шпилки?

--- Край на цитат ---
Ами на обратно не става неще демек.
Нито святка нито къса шпилки къса само нервите на тролове.
Алтиум
Всичко го има във форума, който търси намира.
Не си въобразявай, че тази тема е започната в твоя чест. Още с първите изречения обясних причината за започването и.
И това въобще не е доказателство за това което е представата ти за "СЕ" Не са напъвай нищо няма да научиш в този форум хеле пък в тази тема. Няма шанс твърде много е извън границата на твоята некомпетентност. Надявам се, че поне този термин знаеш какво значи.

Altium:
Радико, това че си направил някакъв си експеримент с магнити не означава нищо.
СЕ ще има само ако го направиш да се е върти и се самозахрани и не спира дълго време!

Но ти това няма да го направиш никога, искаш ли да се обзаложим? :)

Радико:
Алтиум Това са разсъждения от преди десетина години. Почти всички потребители във форума вече разбраха, че самозахранващи се устройства не може да има и че ЗЗЕ е напълно верен. Опитваме се вече да създадем устройство което преобразува енергия а не такова което произвежда енергия. Освен това вече добре знаем къде има достатъчно количество енергия която да преобразуваме.
Значи тук говориме вече за "преобразувател на свободна енергия"
Аз това устройство за което описвам тук принципа няма да го направя. Поне не и в близко бъдеще. Не защото е невъзможно а защото съм избрал друга разработка в която вече съм в много напреднал стадий.

dmitarp:
Значи първият етап вече е преминал ЗЗЕ е напълно верен, сега трябва да се измине и вторият етап да се потвърди действието на вторият закон на термодинамиката. Виждам че тук много хора се съмняват в него, но и това ще премине.
И защото не ми става ясно от твоят прост експеримент, обясни ми като за прости хора какво в какво преобразуваш при него?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия