Автор Тема: Предсказания за 2020  (Прочетена 17556 пъти)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: Предсказания за 2020
« Отговор #30 -: Май 30, 2021, 07:36:53 pm »
Ами Сталин бе човек! Йосиф Висарионович, от полицейското досие 1901ва година. Арестуван за марксистка дейност. Очакваш ли друго?

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: Предсказания за 2020
« Отговор #31 -: Май 30, 2021, 07:40:20 pm »
Адвоката се задейства!

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Предсказания за 2020
« Отговор #32 -: Май 30, 2021, 09:05:59 pm »
Ами виждаш кво става Светльо смениха Бат ти Бойко и проруските змии започнаха да надигат глава и да съскат:На това по целия свят му викат цензура
Нагла цензура защото сме във раздел от форума с име
политика
религия себеосъзнаване.
Смятам, че е крайно време модераторските права на ЕДМ да му бъдат отнети заради деструктивното им използване и злоупотреба със властта пак повтарям това е опит за налагане на цензура във форума.
ЕДМ не го коментирам, вие си знаете, но по- добре руска мафия отколкото сатанинска депопулация чрез ваксини.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Предсказания за 2020
« Отговор #33 -: Май 30, 2021, 10:08:45 pm »
Светльо ако прочетеш тази статия:   https://m.dir.bg/dnes/obshtestvo/germanski-ucheni-znaem-kak-da-sprem-trombozite-pri-vektornite-vaksini

И ако малко се замислиш върху прочетеното и също така върху хвърлените от Витан хвалби на РУСКАТА ВАКСИНА Спутник5 ще забележиш че става дума за едно и също нещо. Т обясни ми как точно руските мафиоти ще те спасят от ваксиниране. Не само ще те излъжат с помощта ма такива дезинформирани глашатай като Витан и ЕДМ, че видиш ли руската ваксина е нещо различно, нещо добро. Да ама не. Написах го в този форум още преди година и нещо. В началото на ковид истерията. Написах че "по добрата" руска ваксина ще бъде червейчето на кукичката, за да го загапят по лесно недоверчивите. Едно и също нещо е и са едни и същи тези дето организират нещата и в Москва и във Вашингтон и навсякъде. Руските управляващи "атеисти" са същите като другите "атеисти"  примерно тези в Церн. Абе толкова е проста сценката дето ни я разиграват. Спри за малко с библията и молитвите и изгледаи няколко американски екшън филма. Там винаги са две ченгета едното се прави на добър другото на лош  и така разиграват горкия глупак който разследват. Това ти го прилагат и в живота.
Пак да попитам Ленин какъв е комунист или атеист или Сатанист. Ами Сталин кактв е от трите възможности???
Няма три възможности това са три имена на едно и също нещо.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Предсказания за 2020
« Отговор #34 -: Май 30, 2021, 11:27:18 pm »
Няма да се ваксам, така че не ми е в интересите как се премахват тромбози от ваксини, а случаи на тромбози от спутник ве резко липсват!

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Предсказания за 2020
« Отговор #35 -: Май 30, 2021, 11:48:40 pm »
ЕДМ е прав, но не се изказа много конкретно, затова не го разбраха мнозина - Във форума, в този раздел не е забранено да се говори за политика, нито да се обсъжда!
Но...!
Не е желателно да се провежда политическа пропаганда, което е съвсем различно от анализа на политическата обстановка у нас или в чужбина!

П.П. Съвсем разбираемо е, че тези анализи са въпрос на гледна точка...

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Предсказания за 2020
« Отговор #36 -: Май 31, 2021, 12:00:35 am »
Светльо ако прочетеш тази статия:   https://m.dir.bg/dnes/obshtestvo/germanski-ucheni-znaem-kak-da-sprem-trombozite-pri-vektornite-vaksini

И ако малко се замислиш върху прочетеното и също така върху хвърлените от Витан хвалби на РУСКАТА ВАКСИНА Спутник5 ще забележиш че става дума за едно и също нещо. Т обясни ми как точно руските мафиоти ще те спасят от ваксиниране. Не само ще те излъжат с помощта ма такива дезинформирани глашатай като Витан и ЕДМ, че видиш ли руската ваксина е нещо различно, нещо добро. Да ама не. Написах го в този форум още преди година и нещо. В началото на ковид истерията. Написах че "по добрата" руска ваксина ще бъде червейчето на кукичката, за да го загапят по лесно недоверчивите. Едно и също нещо е и са едни и същи тези дето организират нещата и в Москва и във Вашингтон и навсякъде. Руските управляващи "атеисти" са същите като другите "атеисти"  примерно тези в Церн. Абе толкова е проста сценката дето ни я разиграват. Спри за малко с библията и молитвите и изгледаи няколко американски екшън филма. Там винаги са две ченгета едното се прави на добър другото на лош  и така разиграват горкия глупак който разследват. Това ти го прилагат и в живота.
Пак да попитам Ленин какъв е комунист или атеист или Сатанист. Ами Сталин кактв е от трите възможности???
Няма три възможности това са три имена на едно и също нещо.
Ленин, Сталин, Бил Гей, Байдън Меркел, папата са от едната групировка. Путин, Тръмп, и останалите са от друга. Това не са лоши и добри ченгета, защото мащабите са твърде големи. Участват много хора, групировки, мафии, секти. Такова дето го приказваш ще може да се организира след 50 години. Сега се опита и се изчерпа вече. Ако там горе бяха едни и същи до сега да сме станали южна Корея и Барневарн взети заедно.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Предсказания за 2020
« Отговор #37 -: Май 31, 2021, 09:12:08 am »
Ами виждаш кво става Светльо смениха Бат ти Бойко и проруските змии започнаха да надигат глава и да съскат:На това по целия свят му викат цензура
Нагла цензура защото сме във раздел от форума с име
политика
религия себеосъзнаване.
Смятам, че е крайно време модераторските права на ЕДМ да му бъдат отнети заради деструктивното им използване и злоупотреба със властта пак повтарям това е опит за налагане на цензура във форума.

Какво виждат очите ми? - Радико се е разбеснял от истерия...
Във форума е забранено да се обсъждат партии, лидери и т.н. Геополитиката не е забранена, защото тя косвено касае вътрешната политика, но понякога и пряко, при пряка вътрешна намеса. Ако тук всеки започне да прави партийна пропаганда при многото партии, какво ще стане?

Аз никога не съм споменавал дори един български политически лидер или партия, първо защото има ограничения, второ защото ми е ясно, че всички са на пряко колониално подчинение и трето нямам предпочитания към никой.

По отношение на призивите ти за модераторските ми права:
Първо не съм станал модератор по собствено желание. Гласували са ми доверие, старая се да го оправдая.
Второ, модераторството не носи дивиденти, напротив носи ограничения. Нищо не печеля от него. То е за ползу роду, както и това, че dymelsoft поддържа форум за собствена сметка и нерви, да си правите лаф-муабет.

Няма участник, като теб, който да е начатлак над 6000 поста празни приказки и да не е залепил едно съпротивление за това време. "По делата им ще ги познаете".

Михаил Кузмов, за пореден път интриганстваш.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Предсказания за 2020
« Отговор #38 -: Май 31, 2021, 10:24:25 am »
https://www.facebook.com/100000937363359/posts/5607341079307082/?sfnsn=mo Ей го вашее ръководител. Няма друг, само той!

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Предсказания за 2020
« Отговор #39 -: Декември 29, 2021, 09:16:42 am »
Те предсказанията вече са за 2022, но да сверя часовника.
За в бъдеще очаквам Бойко да влезе в затвора, България да се оправи, като ваксаните тъпаци измрат, пандемията изгуби инерция и приключи преди зануляването и читави хора влязат в управлението. Номерологично погледнато 2022 е кофти година заради трите двойки чиито сбор дава шестица, но 2023 година, от друга страна 2+2+3=7, което е сладурска цифра.
Защо няма да успеят да занулят света ли? Защото не им е дошло времето, както вече съм споменал. Има твърде голяма съпротива и най- вече планът им е груб и агресивен, при което получават на среща същото.

GMG

  • Гост
Re: Предсказания за 2020
« Отговор #40 -: Декември 29, 2021, 12:31:56 pm »
svetlio760, ти нормален ли си?
Този форум не беше за това, тука имаше разни игри, туй-онуй - появихте СЕ с Радико и развалихте работата.

Ади пишете си там в другия форум, сори, ма кафа от Вас!  ;)

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Предсказания за 2020
« Отговор #41 -: Декември 29, 2021, 01:21:56 pm »
svetlio760, ти нормален ли си?
Този форум не беше за това, тука имаше разни игри, туй-онуй - появихте СЕ с Радико и развалихте работата.

Ади пишете си там в другия форум, сори, ма кафа от Вас!  ;)
Много си е харен форума. И ние сме харни дето го разнообразяваме. той постът ми тука си е по темата. Само годината е 2 години по- напред ;D