Автор Тема: Честита първа пролет и "НОВ СВЕТОВЕН РЕД"  (Прочетена 13773 пъти)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Честита първа пролет и "НОВ СВЕТОВЕН РЕД"
« Отговор #30 -: Март 25, 2020, 01:54:41 pm »
И още малко за цената на нефта:
https://www.youtube.com/watch?v=T_U7HxOzhWw

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Честита първа пролет и "НОВ СВЕТОВЕН РЕД"
« Отговор #31 -: Март 26, 2020, 04:53:35 pm »
ЦИТАТ ОТ JUALING

Нали се сещаш какво е потреблението на горива в САЩ и какво в Русия? Американските петролни фирми могат да оживеят и като продават горива само на вътрешния си пазар, докато ако Газпром и РусНефт (или как се казваше техния нефтен монополист) разичтат само на пазара в Русия, ще затворят за няколко месеца.
И реално Русия освен нефт и газ не изнася нищо в смислени количества. Да, има никел, алуминий, диаманти ... но това няма да ги задържи на повърхността. Точно както не задържа СССР през 90-те години. Че сега няма и Варшавски блок, няма СИВ на който да си продава жигулите и телевизорите...
[/quote



Ми именно де, ето я ролята на южен поток!

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760

Неактивен sbk1

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 198
    • sgcar.hit.bg
Re: Честита първа пролет и "НОВ СВЕТОВЕН РЕД"
« Отговор #33 -: Март 30, 2020, 09:17:19 pm »
Кой знаеше за пандемията?  Кой се подготви за нея?
Една от моите теории....
Ще издържат ли банките извънземна атака?  26.07.2019 20:36
https://www.investor.bg/ikonomika-i-politika/332/a/i-shestte-bylgarski-banki-ot-stres-testa-izpylniavat-prudencialnite-iziskvaniia-286395/
*ЕЦБ завърши цялостната оценка на шест български банки*
Прегледът на качеството на активите бе допълнен от стрес тест, който показва как биха се променили капиталовите позиции на банките при хипотетичен базов и утежнен сценарий през следващите три години (2019–2021).
Теста е атака от извънземни, срив на икономиката в глобален мащаб. Обезценяване на златото и петрола и ред други  КОВИД 19 пандемични последици. Някой ги разигра преди няколко месеца.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Честита първа пролет и "НОВ СВЕТОВЕН РЕД"
« Отговор #34 -: Март 30, 2020, 09:35:41 pm »
Мани извънземните, всички бяха наясно. Преди коронахремата се опитаха да направят същото при свинския грип, а преди това при СПИН! Просто се насъбраха критично количество идиоти по високите етажи на властта, успяха да прокарат стратегията за детето и решиха, че и това ще мине и то мина!

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Честита първа пролет и "НОВ СВЕТОВЕН РЕД"
« Отговор #35 -: Март 30, 2020, 09:38:33 pm »
На всички ни е бедна фантазията какво още ще прокарат!

Неактивен sbk1

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 198
    • sgcar.hit.bg
Re: Честита първа пролет и "НОВ СВЕТОВЕН РЕД"
« Отговор #36 -: Март 31, 2020, 12:07:19 pm »
Измислен сценарий : Чипосването може да започне. Ваксината се намира в чип, който трябва да се имплантира и проследява за правилно функциониране и да може да се дозира правилно през софтуер. При отказ от ваксинация - глоба. Цифрата я знаете тя е стандартна. При тотален отказ изселване в карантинен район, може и отделни населени- вече места, като Странджа например.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Честита първа пролет и "НОВ СВЕТОВЕН РЕД"
« Отговор #37 -: Април 01, 2020, 11:23:32 am »
https://www.facebook.com/watch/?v=530026064320951 https://www.facebook.com/watch/?v=211110686832920 https://www.youtube.com/watch?v=0pvR6tN4SOY&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0T5qSq0bQIsLhQJU0FFzbtU7dNX30Zom8jA0wb_RlizW8pGl12p3Iztm8 Между другото статистиките доказват косвено последния клип! Събират всички болни от големите градове в една болница или някъде в полето, докато другите празнеят и хоп- Много болни, умиращи, ковчезите не стигат, докато междувременно статистиките не се качват повече от тези на грипа! Да ви припомня за СПИН истерията преди 2 000 година! Микробиолога от единия клип е разобличил липсата на връзка между ХИВ и СПИН! Предричаше се, че до 2 010 година 2/3 от света щеше да е заразен! Номера с истерията тогава не мина! Сега никой не говори за СПИН! Същите изверги, които предизвикаха истерията сега, се опитаха да го направят и със свинския грип! Не са успели, защото има нормални разумни лекари и в техните среди и не са им позволили! После същите изверги от СЗО опитаха да прокарат стратегията за детето и да подарят децата ви на педофилите- забелязахте, че номера им мина, особено в Норвегия! Сега СЗО измисли това, като преди това затвори устите на лекарите!
 Опростения вид на схемата изглежда долу- горе така- НПО тата се конкурират помеждуси! Едните се занимават с едно, другите с друго, третите с търговия на деца за резервни части и педофилия, четвъртите с бизнес с ваксини, петите с нещо друго. Всичките тези НПО- та разчитат на СЗО да им осъществява идеите. Дават поръчката и СЗО измисля възпитание на децата от 0 до 6 годишна възраст, в което обяснява на нас простите непросветени родители, че децата трябва да знаят, че могат да си избират пола. Друго НПО дава поръчка и на някоя лаборатория да им конструира СПИН или ГРИП, било свински, било корона, патентоват го, продават го и разбира се патентоват и продават ваксината след това! До ваксината за СПИН не се стигна, защото не се получи истерия! Както забелязвате за короната има ваксина, но не я пускат заради истерията. Нека добавя, че от ваксината е по- възможно да повториш грипа, отколкото да те предпази!
Сега, на базата на тази хрема- истерия сринаха икономиките на всички развити страни! Сега, обаче, оцеляха диктатурите. Китай беше предвиден да създаде истерията и да мине през тази идиотщина пръв! Забележете цифрите в Китай! Няма и 4 000 мъртви! Нека отбележа, че в 5 милионна България умряха 4 000 човека от свински грип! Сега в милиард и половина Китай умряха от корона 3000 и нещо! Само че трябва да има истерия! И ето, Китай е диктатура, както забелязвате, понесе удар, но ще се възстанови! Другите диктатури нямат проблеми с короната! За това пък, Европа и Америка... Виждате!
 Виждате как и Русия няма ядове!
 И понеже трябва да има по- качествена паника, понеже след кризата ще им трябват доказателства, вкараха яката химия в лечението, за да съсипят имунитета на всеки отишъл при тях да се лекува и да го убият!
 Накрая статистиките за короната, пак трудно прескачат статистиките за грипа! Мноо кофти! Ама се търпи, нямат значение статистиките. И да не ги изкарат, народа е истерясал! Така лудницата е пълна! И накрая да припомня! Цената на нефта се сгромоляса успоредно на истерията, точно когато Путьо завърши газопровода, а Тиквунезе в крайна сметка разреши на Путьо да си прекара тръбата от тук! Причината е, че Путин обеща на Боко България поднесена му на тепсия. Преди кризата Боко краде милиони, сега краде милиарди! Целта е тук да се върне диктатурата- комунизма! Демек от Библията онази рана на звяра заздравява и света учуден тръгва след него! Тоест Путин плъзна по пързалката всички! Що се отнася до Тпъмп, спомняте си как Американците сами си събориха търговските центрове на 11 септември! Сега защо сами да не си съборят икономиката? Горбачов събори СССР, сега Тръмп събори САЩ, нищо странно. Както забелязвате принц Путьо яхна белия кон и навсякъде праща "помощ"! Отиде и в Америка! И да се върна на НПО- тата! Те почти всички умряха от кризата, но СЗО не умира! Не умират и тези, които са необходими за терора, а нека припомня, че за оцелелите НПО-та кризата е добре дошла, защото всички НПО та се конкурират!
 И за финал, нека припомня, че маските заради които ни глобяват пазят толкова колкото ще предпази ограда от комари. В тази връзка презервативите имат пори, които ще предпазят от СПИН толкова колкото и маските от корона. Размера на хипотетичния вирус на СПИН е 10 пъти по- малък от порите на силиконов или какъвто ще да е презерватив!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Честита първа пролет и "НОВ СВЕТОВЕН РЕД"
« Отговор #38 -: Април 01, 2020, 11:43:53 am »
svetlio760, браво, поздравления  :D, не съм срещал досега такива логични аргументи, ти дори би Радико по всички показатели на логиката.  :D

Щом позна, че Путин, като прекара тръбата на газта и скоро ще дойде комунизма в България, тряА ти кажа, че ти я разконспирира тая гад комунистическа  ;D. Аз мисля, че той няма вече никакъв шанс.

Браво, браво, продължавай в същия дух, много си прав, много...  :D

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Честита първа пролет и "НОВ СВЕТОВЕН РЕД"
« Отговор #39 -: Април 01, 2020, 12:43:01 pm »
EDM, разбираш ли сега защо постнах статията на Харалан Александров? :) Човек има неистова нужда на разконспирира всичко, да намира скрития (но задължително коварен) смисъл на всяка случка в последните 30 години...

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Честита първа пролет и "НОВ СВЕТОВЕН РЕД"
« Отговор #40 -: Април 01, 2020, 12:53:01 pm »
svetlio760, браво, поздравления  :D, не съм срещал досега такива логични аргументи, ти дори би Радико по всички показатели на логиката.  :D

Щом позна, че Путин, като прекара тръбата на газта и скоро ще дойде комунизма в България, тряА ти кажа, че ти я разконспирира тая гад комунистическа  ;D. Аз мисля, че той няма вече никакъв шанс.

Браво, браво, продължавай в същия дух, много си прав, много...  :D

Благодаря за признанието, бях фен на Путин, но прозрението ми дойде когато проследих заплатите на руснаците и ги сравних с нашите. Онея живеят с половин наши заплати!!! Путин им е обещавал, че с пускането на тръбата ще им вдигне стандарта. Получиха чушки- лютиви! После го видях кви ги свърши с конфликта на Турция с кюрдите. Тогава окончателно го поставих при другите путьовци! Да имаш най- силната военна система в света и да оставиш хората да бъдат подлагани на геноцид! И накрая Боко и тръбата! А сега поствам една снимка, а от вас се иска да заемете поза лотос и да започнете да си повтаряте "не ме лъжат, не ме лъжат оомммм...." дадени са две снимки- едната от Италия, другата от САЩ!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Честита първа пролет и "НОВ СВЕТОВЕН РЕД"
« Отговор #41 -: Април 01, 2020, 01:57:35 pm »
Има такъв филм, нарича се покупателна способност на парите:

Local Purchasing Power in Russia is 21.63% lower than in Bulgaria

https://www.numbeo.com/cost-of-living/compare_countries_result.jsp?country1=Bulgaria&country2=Russia
(Cost of Living Comparison Between Bulgaria and Russia Reverse)

Има и още друг филм: Русия е фрашкана с държавен излишък (Тръм вдигна белият флаг и се договори с Путин за петрола),
а поданиците на Тиквата дори са в неведения за реалният дълг на територията!
А той е много по-голям и неплатим от тоя на НРБ! Тогава държавата поне имаше какво да продаде.

Като стана дума за НРБ:
"Това, което ние построихме, вие дори не може да боядисате."
(Тодор Живков)




Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Честита първа пролет и "НОВ СВЕТОВЕН РЕД"
« Отговор #42 -: Април 01, 2020, 02:00:15 pm »
Благодаря за признанието, бях фен на Путин, но прозрението ми дойде когато проследих заплатите на руснаците и ги сравних с нашите. Онея живеят с половин наши заплати!!!

Правилно си постъпил, изтъкваш много основателна причина, щом няма пари, щом тоя комунистически олигарх къта парите на народа, заслужава народната ненавист. Като се замисля и аз ще взема да го намразя, ама не се бях сетил досега.  ;D

Кюрдите и те...как ги нареди, а какви обещания им даде, не си изпълнява обещанията, така е, имаш право.  ;)

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Честита първа пролет и "НОВ СВЕТОВЕН РЕД"
« Отговор #43 -: Април 01, 2020, 03:02:53 pm »
Ето още един клип! за сериозното положение на нещата за тези, които не вярват: https://www.facebook.com/shefcheto/videos/10217093648637747/

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Честита първа пролет и "НОВ СВЕТОВЕН РЕД"
« Отговор #44 -: Април 01, 2020, 03:07:45 pm »
EDM, говори си братко, пиши каквото искаш, не ми пречиш! Така или иначе ние гледаме повърхността над пропагандата, а навсякъде по света политиката е мръсна работа и таа коронапародия го доказва още по- недвусмислено и от стратегията за детето. Не знам въобще дали ще доживеем да видим каква е истината! Ти си вярвай в Путьо! Вероятно при него ще сме по- добре отколкото бяхме тези 30 години, не знам, времето ще покаже!