Автор Тема: Парадоксите на конспирациятя - Харалан Александров  (Прочетена 27730 пъти)

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 352
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Парадоксите на конспирациятя - Харалан Александров
« Отговор #60 -: Февруари 04, 2021, 05:03:00 pm »
Наско, форумът се сви.
Всички търсят Спутник V.

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 505
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Re: Парадоксите на конспирациятя - Харалан Александров
« Отговор #61 -: Февруари 04, 2021, 07:32:06 pm »
Спутник V
Е толкова сигурна и истинска колкото е и руската техника.
Кой както иска да го разбира :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Парадоксите на конспирациятя - Харалан Александров
« Отговор #62 -: Февруари 04, 2021, 08:49:09 pm »
Спутник V лъжовна /неистинска/ ли е?  :D
Истинско означава, че съществува и има автентичен производител, неистинско означава, че не съществува или има неавтентичен производител. Май, май не сме наясно с понятията...

Да е сигурна, колко да е сигурна?
Толкова, че германци, французи, испанци, австрийци искат да я внасят, а турците са купили лиценз и ще я произвеждат в Турция, ползват и дори изнасят за 3-ти страни. Ваксината се доставя до 40 страни в света. Сега, че на някакъв субект в България всичко руско му се струва боклук, не означава, че не го гони дълбоката заблуда и ошеметяване от соросляшката пропаганда - напълно възможно е.

Пак ще повторя, че май не се разбра добре:
От 15 мои познати, без да съм ги подбирал по политически вкус и цвят, дори не ги знам кой от кои е, всички ми заявиха, че ако се наложи ще си слагат руска ваксина.

Големия разбирател с 2-3 висши он-лайн образования Радико каза, че 70% от българите имали доверие на Спутника. Нормално е едни 30% да нямат, за тях има приготвена ГМО-ваксина. Има за всеки по нещо. :D
« Последна редакция: Февруари 04, 2021, 09:13:39 pm от EDM electronics »

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Парадоксите на конспирациятя - Харалан Александров
« Отговор #63 -: Февруари 05, 2021, 11:45:40 am »
Темата е: Парадоксите на конспирациятя

Къде е парадокса?! Че всичките наши медии врещят за Навални. На тоя доказан мошеник му идва и дипломатическа поддръжка.
И мноооого биткойн поддръжка. От акаунт с биткойни приблизително равни на 30 000 000 000 USD!
T.e. заделени са толкова за революция, вероятно от деда ви Шорош (Сорос).
Това го пиша за Хулио и компания - и всичко това е проверимо!
-
<a href="https://www.youtube.com/v/Glncn8bDDHY" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/Glncn8bDDHY</a>
Толкова за политика, давайте проекти :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Парадоксите на конспирациятя - Харалан Александров
« Отговор #64 -: Февруари 05, 2021, 12:08:19 pm »
Задай си въпроса, защо медиите не врещят, че Ердоган вкара в затвора хиляди, че сайудитския принц поръча да накълцат на парчета и хвърлят в кладенеца на посолството им в Истанбул опозиционния лидер - саудитския Навални?

Някакви санкции за това, някакъв обществен дебат? - Не, нали
Това какво показва, че нашите централни медии са пропагандистко настроени в полза на колонизатора и то единствено русофобски. Ето това ме отказа мен да харесва запада, защото е лукав, лъжовен, прилага двойни стандарти. Като имаш принципи, прилагайки за всички, не само за основния геополитически опонент.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Парадоксите на конспирациятя - Харалан Александров
« Отговор #65 -: Февруари 05, 2021, 12:53:09 pm »
ЕДМ интересно дали не знаеш или не ти изнася да знаеш, че във връзка със убииството на арабския дисидент бяха издадени няколко присъди включително и смъртна. Путкин да осъди някой отровител????

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Парадоксите на конспирациятя - Харалан Александров
« Отговор #66 -: Февруари 05, 2021, 12:56:37 pm »
То и след Баташкото клане имаше смъртни присъди, но това не промени лицемерието на Запада в отношенията на Османската империя и българското население.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Парадоксите на конспирациятя - Харалан Александров
« Отговор #67 -: Февруари 05, 2021, 01:42:12 pm »
ЕДМ интересно дали не знаеш или не ти изнася да знаеш, че във връзка със убииството на арабския дисидент бяха издадени няколко присъди включително и смъртна. Путкин да осъди някой отровител????
Не съм запознат да е имало осъден или ако е имало, е на физическия убиец, не и на поръчителя - саудитския принц. Защо саудитския принц не го осъди западното общество, защо не му наложиха санкции, защо не прекратиха да внасят петрол от там, както правят с политическите си опоненти?

По отношение на руските "отровители", като се почне на един с полоний, после Скрипал, после Навални - ти Радико, кажи ми първо откъде разбра, че те са отравяли въобще някой, защото това са само твърдения - недоказани твърдения. Никой досега не е представял доказателства. Мислиш ли, че ако имаше настина такива, щяха да ги таят? Една лъжа повторена няколко пъти по официална медия се възприема за истина - това е доказана психология. И ако ти е малко акъла кълвеш, като лапнишаран.

Москва отправи официална нота до Германия и Франция в лабораториите в които е изследвана кръвта на Навални, да им предоставят доказателства, за да се започне наказателно производство за отравяне, но те нищо не предоставиха, само по медиите тръбяха. Но то това е и целта - да се вдиха шум, пушилка. Иначе като няма доказателства, какво да предоставят. Навални го отровиха западните служби с цел да предизвикат скандала, като всеки друг предшестващ го. Знаеш ли, че е невъзможно да те спасят, ако те тровят с Новичок? Невъзможно е? Тези не са тровени с Новичок въобще. Само една хомеопатична доза, една молекула е достатъчна да те убие и няма никакво спасение. Запознай се, чети, става с четене и мислене, не говори само наизуст и какво си чул по пропагандистките сайтове на Сорос.

Това едва ли те навежда на мисълта, че всичко това е скалъпено от английските МИ6 и ЦРУ с цел да наклепат управлението на Путин. Няма как спецове от КГБ да са толкова некадърни, че да не могат да убият някой или ако ще го правят, защо ще избират такъв рисков и опасен за околните начин, ами просто не го утрепят в автомобилна катастрофа, като принцеса Даяна?

Ти трудно ще ги разбереш тия неща, защото съм те забелязал, че не ти се отдава мисленето. Човек който отрича академичното образование и твърди, че нямало никакъв смисъл, препоръчва самообразованието, като най-доброто, няма как да му се отдава правилното мислене.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Парадоксите на конспирациятя - Харалан Александров
« Отговор #68 -: Февруари 05, 2021, 03:57:32 pm »
Радико, ти гледа ли филма за "двореца на Путин"?
Какво се оказа, че филма който е пуснал Навални за двореца е правен във филмово студио в Германия, а е поръчан от хора в САЩ?
Като отидоха журналистите в "двореца" откриха един незавършен строеж на ниво кофраж, кабели и т.н., няма нито охрана, нито всички онези лъжи, които каза Навални със скалъпения филм. Навални показа някакви басейни, амфитеатри, луксове, а те се оказаха студийни декори - голям срам, голям провал за заказчиците на Навални. Ей такава в такъв стил им е всичката западна пропаганда. А по нашите телевизии даваха ли опровергаващия филм, не нали?  :D

Един път като кажат, че сестра ти е курва, после иди разправяй, че нямаш сестра.

Ако някой не е гледал опровергаващия филм, да му го припомня?

tobo1, гледам, че постоянно се ослушваш, като гърмян заек, кажи нещо по въпроса или пак ще се извиняваш, че ти е трудно да се изразяваш?
« Последна редакция: Февруари 05, 2021, 04:20:43 pm от EDM electronics »

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Парадоксите на конспирациятя - Харалан Александров
« Отговор #69 -: Февруари 05, 2021, 04:09:16 pm »
Не 1 дворец - 8 двореца трябва да му вдигнат на човека и това е най малкото де може да му направят ......
Шото все пак генерира някакъв растеж за разлика от предните трима оправници - Горбачов Елцин и Медведев - че даже и Брежнев.....
Не че са цъфнали но не това де беше .......

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Парадоксите на конспирациятя - Харалан Александров
« Отговор #70 -: Февруари 05, 2021, 04:17:01 pm »
Не 1 дворец - 8 двореца трябва да му вдигнат на човека и това е най малкото де може да му направят ......
Шото все пак генерира някакъв растеж за разлика от предните трима оправници - Горбачов Елцин и Медведев - че даже и Брежнев.....
Прав си, точно така е. Но за какво му е дворец на един 65 г. човек, на който всеки ден му е преброен и последен? То да си млад, че да кроиш планове в живота, а то на 65 г. за къде си вече, не ти трябва повече от едно легло. Сега на мен ще ми мяза един дворец, но аз неща.  ;)
Той е толкова зает с държавните дела, че едва ли го интересуват луксове, недвижимости и пр., освен това е отдал живота си на кауза, но малко могат до го разберат, особено прости хора. Ако не беше той сигурно в Русия щеше да има гражданска война от глад и сепаратизъм, каквото всъщност цели запада - затова ненавиждат Путин и точно затова аз го боготворя - моят идол  :D.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: Парадоксите на конспирациятя - Харалан Александров
« Отговор #71 -: Февруари 05, 2021, 06:01:59 pm »
Вярно! Вярно! Твоят идол боготвори и Сталин, макар че скоро под сурдинка призна за престъпленията му. Но какво да се прави? В името на империята трябват 'жертви'! Така мисли и Сталин в новият филм 'Зоя', посветен ужким на Зоя Космодемянская, но в същност цели да ни покаже Сталин като световен хуманолюбещ! Бат ти Путин одобрява тези неща! Но нали е световна сила, гък не може да му се каже! Руские обаче не са слепи, да знаеш! Аз вярвам в този народ, каквото и да се случи! Ако ти се надяваш да се върне сталиновата окупация, чрез Путин, не се надявай драги Джугашвили!

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 912
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Re: Парадоксите на конспирациятя - Харалан Александров
« Отговор #72 -: Февруари 05, 2021, 06:17:29 pm »
И мноооого биткойн поддръжка. От акаунт с биткойни приблизително равни на 30 000 000 000 USD!
VITAN, нали знаете че когато не потвърждавате това което пишете с точна информация, думите ви са просто въздух.

Сега като написахте това (такава глупост) ми покажете биткойн адреса ( понеже те всичките са публични при положение че не знаете ) на този акаунт. И понеже сумата на акаунта е толкова голяма че това трябва да е акаунта с най-голямата "стойност" на този публичен лист: https://bitinfocharts.com/top-100-richest-bitcoin-addresses.html За ваше голямо съжаление от листа се вижда че най-големия акаунт има само $5.4 милиарда и такъв акаунт, който вие казвате, с $30 милиарда абсолютно не съществува.

Така VITAN, какво показва това? Ами че трябва да има субстанция и реалност в думите а не само въздухарски изказвания на които вие явно, с неподплатените си коментари, показвате че сте баш майстор. Така, преопоръчвам ви при положение че продължавате с въздухарството да избягвате да коментирате нещо кокретно, което директно може да се провери, а да си стоите само в облаците на въздушните твърдения.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Парадоксите на конспирациятя - Харалан Александров
« Отговор #73 -: Февруари 05, 2021, 06:39:06 pm »
Дадох единия филм горе, ето ти и оригинала как се работи с "дарения" и акаунти на Навални.
Оставям ти удоволствието да изминеш същият път - малко хакерски умения един вид:
-
<a href="https://www.youtube.com/v/xAVruJbXrJk" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/xAVruJbXrJk</a>
В момента си имам работа, а и да нямах, пак нямаше да ти слагам с лъжичка в устата:
1. Човека вече ти я сложи.
2. Имаш навика да изплюваш.

Апропо, дори Радико се отсрами с действаш вибратор.
Какво и КОГА ще видим нещо от ваша теоретична милост?!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Парадоксите на конспирациятя - Харалан Александров
« Отговор #74 -: Февруари 05, 2021, 06:45:00 pm »
Вярно! Вярно! Твоят идол боготвори и Сталин, макар че скоро под сурдинка призна за престъпленията му. Но какво да се прави? В името на империята трябват 'жертви'! Така мисли и Сталин в новият филм 'Зоя', посветен ужким на Зоя Космодемянская, но в същност цели да ни покаже Сталин като световен хуманолюбещ! Бат ти Путин одобрява тези неща! Но нали е световна сила, гък не може да му се каже! Руские обаче не са слепи, да знаеш! Аз вярвам в този народ, каквото и да се случи! Ако ти се надяваш да се върне сталиновата окупация, чрез Путин, не се надявай драги Джугашвили!
Ти наред ли си?
Какво съм признавал под сурдинка и къкъв Сталин те гони? Не съм споменавал Сталин, а Путин. И защо ме занимаваш с филм за Сталин, какво харесвал - не съм го гледал, няма да ти давам обяснтение, че си и вярвал в руския народ - вярвай си, какво ме занимаваш с вярванията си. Какво окупации те гонят, в какви филми си се нацедил?