Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 535211 пъти)

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 352
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3495 -: Май 31, 2023, 07:55:58 am »
Джул,
Центр имени Н.Ф. Гамалеи успешно разработал и зарегистрировал в 2015 году две векторные вакцины против лихорадки Эбола (еще одна вакцина была зарегистрирована в 2020 г.), используя векторы на основе аденовируса. Вакцины были официально одобрены Министерством здравоохранения РФ. Около 2000 человек в Гвинее получили инъекции вакцины против Эболы в рамках клинических испытаний III фазы. В 2017-18 гг. Центр имени Н.Ф. Гамалеи получил международный патент на эту вакцину.

Забрави да споменеш, че това е държавна структура, и че има да плащаме 380 милиона на Пфайзер.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3496 -: Май 31, 2023, 06:46:42 pm »
Забрави да споменеш, че това е държавна структура...

Ндааа... що ли ми идва наум лафа за чукчи-то?

Вече забрави Спутник-а ли? Или там цицаха държавни пари, дет не се броят?

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 352
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3497 -: Май 31, 2023, 09:35:45 pm »
Ами да, има резон, реагираш като чукча.

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 461
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3498 -: Юни 08, 2023, 05:38:03 pm »
Ето малко информация от достоверни /правоверни/ източници за това, че 92% от смъртните случаи от КОВИД в Англия са на тройно ваксинирани - https://twitter.com/pwleaks/status/1665876639945994241, https://www.sgtreport.com/2023/06/pfizer-is-killing-your-family-for-profit-gov-proves-92-of-covid-deaths-were-among-the-triple-vaccinated-in-2022/
В задачата се пита: "Каква е тогава ползата от ваксините против КОВИД /не бъркайте с останалите, изпитани през времето ваксини/?". Но отговорът на този въпрос е очевиден /очеваден/.
Логично щеше да е, ако 92% от смъртните случаи бяха на неваксинирани. Това щеше да подкрепи тезата, която ни налагаха насила 2 години. Но истината рано или късно излиза наяве /и слава Богу/!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3499 -: Юни 08, 2023, 07:03:24 pm »
И после ме обвиняват мен, че чета евангелието като дявола...
Миро, задавал ли си си въпроса "Кой отива пръв да се ваксинира?" Кой се ваксинира доброволно първа, втора трета и N-та доза?" Дали това е човек на средна възраст в добро здравословно състояние, или възрастен човек прекарал инфаркт, инсулт, трансплантиран, с множество хронични заболявания? Колко от ваксинираните са хора без някакви здравословни проблеми и колко от тях страдат от нещо?
И след като си направиш тая сметка се запитай "Кой има по-голяма вероятност да умре в рамките на една година - човека без здравословни проблеми или тоя който има множество такива?"
После - чия имунна система е по-добра, и ще успее да се пребори с вируса без индивида дори да разбере че е болен, т.е. изобщо няма да си направи и тест? Защото не знам дали споменах, че аз и брат ми гледахме баща ми, който си замина от Ковид миналата година, а поне 2 месеца преди да се разболее, изобщо не е излизал от къщи, не е имал контакти с външни хора? И че и двамата сме го обгрижвали, което е невъзможно без продължителен близък физически контакт? И когато Бърза помощ дойде да го прегледа, направиха тестове и на тримата. Той беше положителен, с пневмония, а двамата с брат ми бяхаме отрицателни, въпреки че той си беше болен цяла седмица преди да повикаме докторите. Никой от нас не беше ваксиниран.

Още - ваксинационното покритие в Англия е около 80%. Като тези проценти са неравномерно разпределени. Предполагам че 99.9% от  хората с хронични заболявания са били ваксинирани. Предполагам че и 99% от хората над 70 години също са били ваксиниране.
Ето за това говоря:

Когато вероятността в рамките на 1 година някой да почине в групата 70+ е 5%, а в другата - 0.5% и в едната група имаш 90% ваксинирани, а в другата - 20% ваксинирани, в края на периода от коя група умрелите ще са повече - тази на ваксинираните или тази на неваксинираните?

Със същия успех можеш да твърдиш, че хирурзите убиват хората - та от тези де са легнали на хирургическата маса едно 5% не стават от нея. А тия де не са лягали си живеят живота. Но пропуснеш да споменеш, че на масата лагат хора дет ако не легнат, вероятността да умрат е 50%...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3500 -: Юни 08, 2023, 07:26:58 pm »
Как фалираха наскоро някои USA банки?
Трябват им пари заради форсмажор!?

Продават 30 годишни COVID-19 (издадени 2020-та) държавни U.S.A. облигации...
Уу.у..у...у.упс, наказателна лихва - 45%.

Демокрация, ти да видиш!  8)

p.s. Ако някой се запита, а защо така - емиии, банките в USA могат да спекулират с уа.а..а...ау-модерните шиткойни всякакви  :D

Неактивен suliko

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 112
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3501 -: Юни 17, 2023, 11:40:35 am »
Има видео, където учен по ваксините в американски съд казва открито, че използването на тези ваксини е престъпление срещу човечеството и че най-добрият съвет, който може да даде на ваксинираните, е да отидат в банката, за да вземат колкото могат повече заеми и да се радват на живота, тъй като ефектът от ваксината смърт ще последва в срок от 3 месеца до 6 години.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3502 -: Юни 21, 2023, 08:22:50 pm »
Документи разкриват вродени малформации и смърт на плода при бременни след ваксинация с иРНК ваксините на Pfizer и Moderna

https://obektivno.bg/dokumenti-razkrivat-vrodeni-malformaczii-i-smart-na-ploda-pri-bremenni-sled-vaksinacziya-s-irnk-vaksinite-na-pfizer-i-moderna/?fbclid=IwAR2ZMebTnfMK1FvHzCoFpYi-a0djYuj_q6DRQi73a71GVxhAz3suFMBLrSc

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3503 -: Юни 21, 2023, 09:26:54 pm »
А,ве? Чукундури, вие лично ваксинирани ли сте? Или така е по лесно да папагалствате конспираторите? Не ви е хванал ковид и се имате за недосигаеми! Или сте прекарали ковид но си траете? Типичното за българина " не сакам на мен да ми е добре, сакам на вуте да му е зле"! Що да му помогна? Аз пък хем прекарах ковид, хем се ваксинирах, хем все още  не умирам  видиш ли сякаш напук! Не че приветствам ваксините, който се напечели, напечели се! Сега само крякане на умиращи кокошки! Ама крякайте, щом ви се краяка! Губите си времето, приключи не разбрахте ли?
Написа дядо ви, който скоро започна 76! Ако успеете и вие ще е добре!
Останете със здраве!

Неактивен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 398
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3504 -: Юни 22, 2023, 09:24:14 am »
Изтече инфо в нета че до 6г. след ваксинация риташ камбанката

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3505 -: Юни 22, 2023, 09:32:00 am »
Изтече инфо в нета че до 6г. след ваксинация риташ камбанката
И пак се връщаме до това, което написах в предния си пост. Ваксинирани с 3 и повече дози са предимно хора в напреднала възраст или такива със хронични заболявания. Очаквано е точно в тези групи смъртността да е по-висока отколкото при здрави хора под 50 години.  Така че ако се направи такава статистика, вероятно ще покаже именно такива резултати, но това ще е стъкмистика. Със същия успех можеш да твърдиш че получаването на пенсия (по старост или поради инвалидност) води до повишена смъртност... :)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3506 -: Юни 22, 2023, 10:47:33 am »
Номак, можеш ли ме информира, кога ще ритам камбаната? Три години минаха, писна ми от чакане и взех че забогатях! Та, кога да си правя завещанието?

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3507 -: Юли 06, 2023, 01:06:30 am »
Макар и бавно, данните се натрупват. Ако това което говори чичката е вярно, то на Пфайзер могат да и скъсат трътката.
<a href="https://www.youtube.com/v/IZAso_eLJLI" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/IZAso_eLJLI</a>

Накратко: оказва се, че при някои от партидите на ваксината на Пфайзер страничните ефекти са десетки и дори стотици пъти повече, отколкото в други. Което означава че вероятно е имало някакъв много сериозен проблем в производствения процес, който не е бил забелязан.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3508 -: Юли 06, 2023, 07:29:42 am »
...вероятно е имало някакъв много сериозен проблем в производствения процес, който не е бил забелязан.
Варианти:

1. Или са некадърни.
2. Или са нямали пари горките да го оправят.
3. Нещо друго, звучащо по подобие на това:
Блажени са вярващите и тяхно е царството небесно...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3509 -: Юли 14, 2023, 11:43:01 am »
След години на организиране и застъпничество от страна на хора, страдащи от автоимунни увреждания, причинени от ваксината за СОVID-19, едно от водещите научни списания в света съобщава за съществуването на „дълга ваксина“

Основните публикации и регулаторните агенции се огънаха пред обществения натиск и признаха, че ваксината за СОVID-19 може да причини увреждания като миокардит и перикардит, но доскоро не публикуваха нищо или почти нищо за значителния брой хора, страдащи от автоимунно заболяване след ваксинация.

Във вторник обаче в списание „Сайънс“ беше публикувана статия, която потвърждава, че ваксините за СОVID-19 са свързани с автоимунни нарушения, като сензорна невропатия и синдром на постурална ортостатична тахикардия (POTS).

https://www.science.org/content/article/rare-link-between-coronavirus-vaccines-and-long-covid-illness-starts-gain-acceptance