Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 534870 пъти)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3450 -: Декември 11, 2022, 08:01:55 pm »
Обвинявай за това оня наш общ приятел с 2 500-те поръчки от Алиекспрес :)
Аз съм имал два случая с рутери, при това на Xiaomi, които при включване в мрежата на един голям национален доставчик на услуги да се оказва че дублират МАК адреси на други клиенти. Изобщо не ща да мисля какво се случва в гаражните фабрички на Поднебесната откъм избор на МАК адреси...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3451 -: Декември 11, 2022, 08:13:17 pm »
Обвинявай за това оня наш общ приятел с 2 500-те поръчки от Алиекспрес
Това беше за него, ти къде се ръчкаш?!
Той е по НЛО-тата (дори китайски), ти си по опорките на правилните правоверни.

Аз съм имал два случая с рутери...дублират МАК адреси на други клиенти.
То яките заведения са фрашкани с китайски гаражни самоделки. Мм.

Изобщо не ща да мисля какво се случва в гаражните фабрички на Поднебесната откъм избор на МАК адреси...
Няма да ти казвам каква е вероятността да се дублира мак-адрес. Дори и "безхаберно" пак е много малко вероятно...
Освен, ако съзнателно не го дублираш, но тогава мрежата ще "протестира"...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3452 -: Декември 20, 2022, 07:52:01 pm »
Понякога THE MATRIX бъгва:

<a href="https://www.youtube.com/v/ipwCw2p0Fsk" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/ipwCw2p0Fsk</a>

Мангъров победи!
Пълен запис. Версия за YouTube

Неактивен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 398
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3453 -: Януари 27, 2023, 05:32:19 am »

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3454 -: Януари 31, 2023, 09:56:37 am »
Либерасти, сороспии и ибрикчии, на амбразурата!!!

В скандално видео със скрита камера Pfizer потвърждава „че работи за създаване на нови мутации на „вируса“, за да може после да си продава „ваксини“те срещу тях
(ВИДЕО – БГ СУБ)

https://thebulgariantimes.com/%d0%92-%d1%81%d0%ba%d0%b0%d0%bd%d0%b4%d0%b0%d0%bb%d0%bd%d0%be-%d0%b2%d0%b8%d0%b4%d0%b5%d0%be-%d1%81%d1%8a%d1%81-%d1%81%d0%ba%d1%80%d0%b8%d1%82%d0%b0-%d0%ba%d0%b0%d0%bc%d0%b5%d1%80%d0%b0-pfizer-%d0%bf/

Видеото е със скрита камера на правоверен английски. С български субтитри.
Или как се правят нови вируси/ваксини и каква е ролята на маймуните в този процес (в пряк и преносен смисъл).

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3455 -: Февруари 02, 2023, 12:17:16 pm »
За всичко онова, с което спорихме с т.н. фактчекър.
Дълбоката държава вече нагло ви го казва:

Moderna - ще ви лекуваме от това, което ви причиняваме. Версия за YouTube

<a href="https://www.youtube.com/v/KnSApm6dwA8" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/KnSApm6dwA8</a>

Ако имате време и това:

"Имаме 100 дни...". Тони Блеър, Давос 2023 г. Версия за YouTube.

<a href="https://www.youtube.com/v/rydiobOZ-xo" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/rydiobOZ-xo</a>

Неактивен ppipilica

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 414
  • говори на жаргон и пише на "старобългарски"
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3456 -: Февруари 04, 2023, 12:44:09 am »
Витане, занеш ли колко интересно нещо се случи. Това видео дето го пусна, скритата камера, го записах и качих в тубата във вбокс и в рутубе е и на трите места го изтриха в рамките на няколко часа, а втората част не я изтриха, интересно що така, хем му смених името на файла. Явно на всякъде имат дълги пипала и следят да не излезе някаква истина за мръсните им дела.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3457 -: Февруари 04, 2023, 07:55:38 am »
Витко, с отвращение изгледах второто видео, и не разбрах нищо за тия 100 дни, поне не и от изказването на Тони Блеър. Лъжеца Пасков може да си приказва каквото си иска но в това което показа като изказване на Блеър няма нищо такова.
С'я... ти ако си толкова наивен да плащаш за да гледаш пълните видеа в Партеон или Бусти... аз дотам няма да стигна.
И Блеър е прав - трябваше да има по-строга отчетност кой се е ваксинирал. В България имахме някакъв ред със зелените сертификати, в ЕС - също, но в останалата част беше пълна анархия. Дори в САЩ удостоверението че си се ваксинирал беше едно хвърчащо листче, без никаква електронна база данни зад него. Не мога да си представя в Африка как са били нещата, вероятно там дори и листчета не са имали.

Неактивен ppipilica

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 414
  • говори на жаргон и пише на "старобългарски"
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3458 -: Февруари 04, 2023, 08:10:47 am »
И що да е лъжец Пасков, той само факти показва, също дава и линкове и който иска си гледа оргиналите.
Какво е излъгал, доста негови клипове съм гледал.

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 352
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3459 -: Февруари 04, 2023, 08:20:10 am »
jul, осега нататък, ако видиш във форума да пише "Българоб" съкратено от българофоб, да знаеш, че си ТИ.
Има и друго значение.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3460 -: Февруари 04, 2023, 09:51:32 am »
И що да е лъжец Пасков, той само факти показва, също дава и линкове и който иска си гледа оргиналите.
Какво е излъгал, доста негови клипове съм гледал.

Къде са линковете с пълното изказване на Тони Блеър? Ти прочете ли какво съм написал изобщо? Тони Блеър е недоволен от това, че в света няма единна система, в която да се провери дали даден човек е ваксиниран, а не говори за ваксинирането като цяло.
И какво значи "Имаме 100 дни..." Написано по този начин човек остава с впечатлението че е взето решение че след 100 дни световния елит ще предприеме някакви действия, ил иче до 100 дни трябва да бъде извършено нещо. И аз трябва да зяпам 10 минути брътвеж за да не разбера нищо.
Ти лично разбра ли какво ще се случи след 100 дни, или в рамките на 100 дни? Обясни ми моля ти се, щот явно съм тъп.

Къде са труповете по улиците на всички, дет са се ваксинирали? Къде е тоя масов мор, дет щеше да погуби всички ваксинирани? Къде са концлагерите за неваксинираните? Къде са КПП-тата, през които само ваксинирани щяха да преминават? Къде са екипите, които задължително ще прибират от улицата и насилствено ще ваксинират всички несъгласни с ваксинацията? Къде са милоните уволнени от работа, щото не са се ваксинирали?

jul, осега нататък, ако видиш във форума да пише "Българоб" съкратено от българофоб, да знаеш, че си ТИ.
Ако Пасков е есенцията на българофилията, то със сигурност съм българофоб. Не искам да имам нищо общо с хора като него.

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 352
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3461 -: Февруари 04, 2023, 03:47:45 pm »
Не съм споменавал пасков, той е некво криво дърво.

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 352
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3462 -: Февруари 05, 2023, 10:39:09 am »
Българоб, качвам два клипа, за да видя какво ще изфилософтвуваш.
Хора със слаби нерви да не ги гледат.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3463 -: Февруари 05, 2023, 10:58:00 am »
Това е за тема за войната в Украйна, не за корона вируса.

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 352
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3464 -: Февруари 05, 2023, 07:55:27 pm »
Българоб, пак клинчиш, можеш да отвяваш темата някъде другаде, ама за клиповете - трябва друга тема. Това ми мирише на "не ми уидисва".