Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 535279 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3420 -: Септември 16, 2022, 09:49:23 am »
Цитат:

Комисия за коронавируса от учени от британското медицинско списание The Lancet публикува доклад.

И трите хипотези, свързани с лабораторния произход на вируса, са правдоподобни: инфекция по време на работа „на терен“, инфекция с естествен вирус в лаборатория и инфекция с модифициран вирус в лаборатория“, се казва в доклада.

В доклада се казва още, че САЩ са възпрепятствали разкриването на подробности от изследванията на вируси, подобни на COVID-19, като се отбелязва, че независими изследователи и до момента не са провели разследвания на американските лаборатории, манипулиращи вируси, подобни на SARS-CoV.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3421 -: Септември 16, 2022, 10:28:35 am »
... отделно вирусът Сарсков 2, който се различава само по 2-3 гена от ковида е патент на Майкрософт и Бил Гейтс № 666.
Изключително важно е че патента (какъвто няма) е с номер 666. И после аз съм танцувал с шаманско дайренце около огъня... :)

В доклада се казва още, че САЩ са възпрепятствали разкриването на подробности от изследванията на вируси, подобни на COVID-19, като се отбелязва, че независими изследователи и до момента не са провели разследвания на американските лаборатории, манипулиращи вируси, подобни на SARS-CoV.
То щото ватенките изобщо не работят по никакви вируси и други биологични оръжия, и при първо поискване допускат и изследователи и журналисти в лабораториите си...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3422 -: Септември 16, 2022, 11:08:40 am »
Изключително важно е че патента (какъвто няма) е с номер 666. И после аз съм танцувал с шаманско дайренце около огъня... :)
То щото ватенките изобщо не работят по никакви вируси и други биологични оръжия, и при първо поискване допускат и изследователи и журналисти в лабораториите си...
Къса ти е паметта.
Патента ако не сме го представяли в тая тема, е в съседната подобна. А номера ако не съм бил прецизен да запиша примерно .......666, е щото не съм го намерил за важно. Не ме карай да си губя времето, да ти показвам патента, драко.  :)

Сатанизма така се е впил в американското общество, че дори имат църква на дявола и в учебниците за малките деца учат дяволска религия. Да не говорим за процеса Ъбщейн.

Вземи малко се запознай и с негативния живот в САЩ, не само да се интересуваш от дрелки и горелки.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3423 -: Септември 16, 2022, 11:34:38 am »
Абе сякаш все нещо недоразбрали, недочули, или пък ако разбрали не помислили, и си пишат неща от собствената кула! В недоумение съм, как да комуникираме, как да обяснявам! Какво да отговаря? ЕДМ, merilin, и т. н.!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3424 -: Септември 16, 2022, 12:00:14 pm »
Алоуу, неуморния защитник на съвременните български поробители, Бате Джул,
виж какво четох току-що, съвпадащо с това което казах по-горе:

"Комисията на „Lancet“ беше създадена преди две години с участието на бщо 173 експерти. Целта ѝ беше да се проучи произходът на SARS-CoV-2 и да се направят препоръки за предотвратяване на бъдещи огнища на нови инфекциозни заболявания. През юли председателят на комисията на „Lancet“ Джефри Сакс публикува изявление, в което се казва, че коронавирусът е създаден изкуствено и, както той смята, с помощта на американска технология".

Целият свят говори това, те си го признават, Бате Джул вика не, не и не, не са те, те са най-хубавите хора и ме заставя да ги уважавам и обичам, а Кузмов едва не умря от техния вирус - на неговите приятели американците.  :D

https://blitz.bg/svyat/lsna-li-istinata-okonchatelen-doklad-posochi-3-varianta-za-laboratoren-proizkhod-na-k-19_news909259.html

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3425 -: Септември 16, 2022, 12:19:59 pm »
Да припомня, колко време се тръбеше че вирусът тръгва от Ухан? Че е създаден в тамошна лаборатория, че там имало 5G, че открили пазара от който е тръгнал, че бил мутирал животински! Ако си спомняте Тръмп беше президент и обвиняваше китайците!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3426 -: Септември 16, 2022, 01:29:38 pm »
Алоуу, неуморния защитник на съвременните български поробители, Бате Джул,
виж какво четох току-що, съвпадащо с това което казах по-горе:

"Комисията на „Lancet“ беше създадена преди две години с участието на бщо 173 експерти. Целта ѝ беше да се проучи произходът на SARS-CoV-2 и да се направят препоръки за предотвратяване на бъдещи огнища на нови инфекциозни заболявания. През юли председателят на комисията на „Lancet“ Джефри Сакс публикува изявление, в което се казва, че коронавирусът е създаден изкуствено и, както той смята, с помощта на американска технология".

Целият свят говори това, те си го признават, Бате Джул вика не, не и не, не са те, те са най-хубавите хора и ме заставя да ги уважавам и обичам, а Кузмов едва не умря от техния вирус - на неговите приятели американците.  :D

https://blitz.bg/svyat/lsna-li-istinata-okonchatelen-doklad-posochi-3-varianta-za-laboratoren-proizkhod-na-k-19_news909259.html
Ти четеш ли какво цитираш?
Цитат
"Към момента на публикуване на този доклад и трите хипотези, свързани с лабораторен произход на вируса, все още са вероятни: заразяване при работа на терен, заразяване с естествено възникнал вирус в лаборатория и заразяване с модифициран вирус в лаборатория", се посочва в доклада.
Това е официалното становище на комисията. Това че отделни нейни членове имат свое мнение не означава много. Сакс има едно мнение, други членове явно имат друго, щом и трите варианта са посочени в доклада.
Моята майка като умря от рак преди 3 години, да си ме чул да обвиня Путин че го е разработил? Тъщата като почина тая година - кого да обвиня? Като моя баща го изкарах от болница преди месец, а преди седмица вкарах тъста - Мосад ли да държа отговорни?
Знам ли какво разработват ватенките в техните закрити "городки" в степите...

Къса ти е паметта.
Патента ако не сме го представяли в тая тема, е в съседната подобна. А номера ако не съм бил прецизен да запиша примерно .......666, е щото не съм го намерил за важно. Не ме карай да си губя времето, да ти показвам патента, драко.  :)
Патента не е за самия вирус. Той е за технологията за манипулация на вируса (и изобщо на вирусите) ако си спомням правилно. Едно е да патентоваш нарязана дървесина, съвсем друго е да патентоваш трион - ще се съгласиш.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3427 -: Септември 16, 2022, 03:42:05 pm »
Ти четеш ли какво цитираш? Това е официалното становище на комисията. Това че отделни нейни членове имат свое мнение не означава много...

juliang имам чувството, че ако ти покажа едно американско лайно, веднага ще почнеш да ме убеждаваш, че това е шоколад втора употреба и е много вкусен.  :D

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3428 -: Септември 19, 2022, 08:01:26 pm »
Глава Белого дома «неожиданно» даже для своей администрации заявил, что пандемия коронавируса «закончилась».
The Washington Post

Как отмечает издание, комментарии Байдена могут осложнить попытки его администрации добиться от конгресса США дополнительного финансирования на вакцины и лечение коронавируса...

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3429 -: Септември 19, 2022, 11:20:53 pm »
Глава Белого дома «неожиданно» даже для своей администрации заявил, что пандемия коронавируса «закончилась».
The Washington Post

Как отмечает издание, комментарии Байдена могут осложнить попытки его администрации добиться от конгресса США дополнительного финансирования на вакцины и лечение коронавируса...

И с'я к'во стана с предсказанията? Че ще ни редуцират до 1 милиард, че ще ни чипосат всичките (а нечипосаните ще вкарват в концлагери), че ще ходим с маски доживот, че ще заменят парите с виртуални такива...

П.С:
Ваксинирани сте? Не искате маскарад?! Ще носите намордник (маска)... колко... бедна ви е фантазията!!
Ама били сте образ и подобие Божие или пра-пра-пра-прааааа-дядо ви бил свободен маймуняк?! Who cares! Мasquerade forever!
-
<a href="https://www.youtube.com/v/1b2D_rrWeCQ" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/1b2D_rrWeCQ</a>
След 4-та минута...
От 5:30 нататък.
Витко, казах ти да не вярваш на тоя от блатата с крокодили - не ме слушаш :)
Всъщност май почна да ме слушаш - отдавна не си го цитирал.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3430 -: Септември 29, 2022, 09:25:25 am »
Кърмата на приелите експерименталната инжекционна течност съдържа биологично оръжие, а кърмените бебета са заплашени от «внезапна неочаквана смърт»

Цитат:
"Кърмата на „ваксинираните“ с иРНК инжекции съдържат биологичното оръжие, а кърмените бебета показват симптоми на обичайните „странични“ ефекти. Данните са от рецензирано проучване, публикувано в Списанието на Американската медицинска асоциация (JAMA).

На тази наука ли да вярваме или на телевизионните голословия и фарма-министерските лъжи, че боклуците не се разнасяли из тялото?

В тази връзка можем да си припомним и вчерашната новина, че американският Червен кръст смесва кръвта от ваксинирани и неваксинирани дарители, позовавайки се на лъжата и пълната антинаучна глупост, че „ваксините“ не променяли качествата на кръвта."

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3431 -: Октомври 08, 2022, 12:01:30 pm »
Министерството на отбраната на САЩ е подписало договор за изследване на СОVID-19 с компания в Украйна 3 месеца преди да се разбере, че съществува

https://thebulgariantimes.com/%d0%9c%d0%b8%d0%bd%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%b5%d1%80%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%be%d1%82%d0%be-%d0%bd%d0%b0-%d0%be%d1%82%d0%b1%d1%80%d0%b0%d0%bd%d0%b0%d1%82%d0%b0-%d0%bd%d0%b0-%d0%a1%d0%90%d0%a9-%d0%b5-%d0%bf/

Не ми се четат толкова страници, но знам, че има другари, които стоят на бойния си пост!
И ще ги прочетат вместо мен, и ще разобличат класовия враг 8)


Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3432 -: Октомври 13, 2022, 08:16:42 am »
В изслушването за СОVID директорът на Рfizеr признава: ваксината никога не е била тествана за предотвратяване на предаване на СОVID (ВИДЕО – БГ СУБ)

https://thebulgariantimes.com/%d0%95%d0%9a%d0%a1%d0%9a%d0%9b%d0%a3%d0%97%d0%98%d0%92%d0%9d%d0%9e-%d0%92-%d0%b8%d0%b7%d1%81%d0%bb%d1%83%d1%88%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%b5%d1%82%d0%be-%d0%b7%d0%b0-%d0%a1%d0%9evid-%d0%b4%d0%b8%d1%80/

"В изслушването за СОVID директорът на Рfizеr признава: ваксината 💉 никога не е била тествана за предотвратяване на предаване на СОVID

🗣 „Ваксинирайте 💉 се за да спасите другите“ винаги е било лъжа.
Единствената цел на СОVID паспорта: да принуди хората да се ваксинират💉.

👉 През февруари 2021 г. главният изпълнителен директор на BioNTech – Ugur Sahinказа, че 💉ваксинираните хора вече не са заразни. Било е лъжа.

Същото условно разрешение в ЕС се основава на данните от тестовете за заразяване, разпространени от същия Рfizеr, които дори не споменават намаляване на смъртността или намаляване на тежестта, а като цяло само намаляване на развитието на СОVID. Ето документа до EMA..."


Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3433 -: Октомври 20, 2022, 10:26:55 pm »
https://www.foxnews.com/us/boston-university-lethal-covid-strain-lab

Boston University researchers claim to have developed new, more lethal COVID strain in lab
Researchers at Boston University added a spike protein from the Omicron variant with the original Wuhan strain, which has an 80% kill rate.

Мдамм, новият зверски щам вече е готов. Въпроса е, кога ще пуснат духа от бутилката. И това е N-тото нещо, което твърди, че новият зверски щам вече е забъркан от правоверните щатски учени.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3434 -: Октомври 25, 2022, 02:41:19 pm »
Германски учени доказаха, че Ковид е изкуствено създаден лабораторен вирус.
Германски учени гръмнаха с железни доказателства за изкуствения произход на К-19
Sars-CoV-2 е 99,9% изкуствено манипулирано копие на естествен човешки вирус, твърдят експертите.

https://blitz.bg/obshtestvo/germanski-ucheni-grmnakha-s-zhelezni-dokazatelstva-za-izkustveniya-proizkhod-na-k-19_news916389.html

Обичайният заподозрян е САЩ.
Те използваха атомно оръжие в Япония, химическо във Виетнам, защо не и биологическо по целия свят. Косвени доказателства за това са биологическите им лаборатории на територията на Украйна и Китай.

На последно място, в Мичиганския университет скоро беше създаден с научна цел изкуствен вирус, подобрено копие на Ковид с доказан летален изход върху мишки на 80%. Твърдят, че вирусът вече е дух излязъл от бутилката.