Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 544830 пъти)

Неактивен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 398
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3405 -: Септември 14, 2022, 09:41:10 pm »
генни принтери има ли?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 520
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3406 -: Септември 14, 2022, 10:47:46 pm »
генни принтери има ли?
Чак принтер (като 3D принтер) не, но за 1-2 милиона евро си купуваш лаборатория и започваш да правиш чудеса и "чудеса".

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 520
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3407 -: Септември 15, 2022, 02:47:47 pm »
COV = Certificate of Vaccination (Сертификат за Ваксинация)
ID = Identity (Документ за самоличност)
19 = A I, A for 1 and I for 9 = A I – Artificial Intelligence (Изкуствен Интелект)

https://thebulgariantimes.com/%d0%92%d1%8a%d1%80%d1%85%d0%be%d0%b2%d0%bd%d0%b8%d1%8f%d1%82-%d1%81%d1%8a%d0%b4-%d0%bd%d0%b0-%d0%a1%d0%90%d0%a9-%d0%92%d1%81%d0%b8%d1%87%d0%ba%d0%b8-%d0%bd%d0%b0%d0%b1%d0%be%d0%b4%d0%b5%d0%bd/

Върховният съд на САЩ: Всички набодени с СОVID-19 експериментални инжекционни течности по света да се считат за патентовани съгласно законите на САЩ. Те вече не са хора и могат да бъдат притежавани (ВИДЕО + РЕШЕНИЕ НА СЪДА)

В съдебно дело през 2013 г. Pathology срещу Myriad Genetics, inc в Съединените щати Върховният съд постановява, че не може да се патентова човешка ДНК, тъй като тя е „продукт на природата „.

Но в края на решението Върховният съд постановява, че ако промените човешкия геном чрез MRNA/РНК “ваксина“ (¹експерименталните инжекционни течности срещу “СОVID-19“:бел.ред.), тогава геномът може да бъде патентован.

Това означава, че всеки инжектиран с течен чип¹ вече технически е „патентован“, а нещо, което е патентовано, е „притежание“ и ще попадне под определението „трансчовек“ (трансхуманизъм).

Тези, които са законно идентифицирани като „транс хора“, нямат достъп до правата на човека или каквито и да било права, предоставени от държавата. Това е така, защото те не са класифицирани като 100% органични или човешки. Следователно технически всеки, който има тази 💉, вече не може да има никакъв достъп до правата на човека.

П.п. Ей с'я тука всички либерасти, сороспии и ибрикчии е време да се хванат за кобура...


Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3408 -: Септември 15, 2022, 02:52:53 pm »
Хванах си го през крачола!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3409 -: Септември 15, 2022, 03:47:56 pm »
... Но в края на решението Върховният съд постановява, че ако промените човешкия геном чрез MRNA/РНК “ваксина“ (¹експерименталните инжекционни течности срещу “СОVID-19“:бел.ред.), тогава геномът може да бъде патентован.

Май английския не ти е силна страна... изобщо чете ли документа който са предоставили "авторите" или им се доверяваш напълно? :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 535
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3410 -: Септември 15, 2022, 05:09:22 pm »
Хванах си го през крачола!

Оркаджия,
не си си го хванал, а си хванал вероятно на Моисей жезъла.  :D

Американците създадоха този вирус по данни на самите тях, убиха милиони хора по света, не ти ли се струва, че твоето определение "орки" им приляга именно на тях?
Ти беше много болен с риск за живота ти именно от американския вирус - каква ирония на съдбата. Тя те предупреди, но ти продължаваш да не разбираш, предизвикваш я.  :)
Американското биологично оръжие ще ти "плати" на тебе. Тогава ще разбереш каква е разликата между комунистите при които си живял и нищо не си работил, а те са ти плащали за нищото, и тия с вирусите.
Аз по-големи орки от американците не познавам. Целия свят ги мрази.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3411 -: Септември 15, 2022, 05:42:24 pm »
Украинците, или по точно, бившите малоруси, и по малка част галицйци, започнаха да наричат руските нашественици орки. Орки, митични същества, останалото пише в уикипедия. Колкото до ковид вируса, баш истината надали ще научим! Все пак точно хамериканците са сред най пострадалите! Т. е. все едно Путин да започне да се само обстрелва. Всички близки около мен се ваксинираха, аз бях принуден въпреки че вече бях преболедувал, преборил се! Току що ми гостува, шведският ми приятел заедно с жена си. Те са върли противници на тази ваксина, и все още са здрави без ваксинация. Ние пък ваксинираните сме си шен, и никакви измислени симптоми не чувстваме!!! Еми, с бог напред и ние пред него!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 520
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3412 -: Септември 15, 2022, 06:09:28 pm »
Еми, с бог напред и ние пред него!
Мдааа, ваксината нямала странични ефекти... Дали?

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3413 -: Септември 15, 2022, 07:49:07 pm »
Все още пазя онази бумага, която била сертификат че съм направил 2 дози. Другите роднини забиха и трета, бустерна! Аз не! Преди 2 седмици сестра ми и зет ми след 3та доза, пак забиха ковид, но мина неусетно леко. При това саркопени като мен! Съобщавам само факти от първо лице, кой каквото иска да си мисли!

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 220
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3414 -: Септември 16, 2022, 12:20:57 am »
    Другарю Кузмов предлагам на роднините ти да отидат да се лекуват от ковида в инфекциозното отделение на Окръжна болница или както я наричат сега Света Ана. Там излекуваха майка ми за 15 дена от ПСЕВДОКОВИД и сега вече няма да има никави проблеми повече. Преди седмица я закопах (погребах я де... да поясня), благодатение на екипа некадърници, които искаха да разделят едни ковидни пари от здравната каса, сега няма да се разболява повече от нищо, което да застрашава живота и. Бях зает с погребението на майка си и не можах да си изпълня плана си за банването ми от тоя форум, но сега ще хапя по задника всички които защитават еврогейските ценности и се правят на соросоидни евроатлантици, докато не натрупам необходимоте точки за бан!!!
    Съобщавам само факти от първо лице, кой каквото иска да си мисли!

GMG

  • Гост
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3415 -: Септември 16, 2022, 12:46:22 am »
  @merlinbg, случайно да не сте роднина с VITAN?
Моите съболезнования!

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 220
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3416 -: Септември 16, 2022, 12:50:51 am »
  @merlinbg, случайно да не сте роднина с VITAN?
Моите съболезнования!

    Не сме роднини, никога не съм го виждал и не го познавам лично. Други въпроси??? Какво общо има това с ПСДЕВДОКОРОНА вируса (болеста с хиляда симптома)?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 520
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3417 -: Септември 16, 2022, 07:26:26 am »
  @merlinbg, случайно да не сте роднина с VITAN?
Моите съболезнования!
Че и лукави...

merlinbg, Бог да я прости!
Лошото още е, че тоя сценарий могат да спретнат на всеки, включително с моята.
Явно трябва да се изпреварва с плащането, преди да са си помислили думите: Каса, Ковид, Клинична пътека...

П.п. Остави го тоя бан. Не виждам за какво да ти е цел.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 535
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3418 -: Септември 16, 2022, 08:54:59 am »
1. Все пак точно хамериканците са сред най пострадалите!
2.Т. е. все едно Путин да започне да се само обстрелва.
3. Току що ми гостува, шведският ми приятел заедно с жена си.


1. Това, като оправдание ли да го разбирам, че няма как те да са създали вируса? Аз просто повтарям това, което казаха военните доклади на морската пехота на САЩ и на разследващи американски журналисти/не руски и комунистически/, отделно вирусът Сарсков 2, който се различава само по 2-3 гена от ковида е патент на Майкрософт и Бил Гейтс № 666.

2. Пак ще ти цитирам американски медии: Путин завзел ядрената зентрала в Запорожие, цялата централа била окупирана от руски войски, в същото време съседния взвод - пак руски обстрелвал централата и собствената си войска.  :)
Виждаш ли, възможно е.  :)

3. Защо ни натъртваш на тоя твоя приятел, че бил "шведски"? Какво значение има това дали е шведски или албански? Ако си мислиш, че с такива определения ще респектираш такива, като мен, да изглежда луксозно, корекомски, щото видиш ли той бил шведски, много си се заблудил. Аз на подобни изхвърлии и такива дето си лепят гъза на тавана отговарям твърде остро. Още повече, че в днешно време всички скандинавски държави са с прогресиращ и деградивен морален упадък. Там всички се правят на набожни, но реалните им мисли и действия клонят към педофилията, содомия, фетиш, извратеност, педерастията, нечовечността и морала на дявола. Така, че ефекта от твоето определение "шведски" е точно това, което най-малко си очаквал и целял. Боли мъ щепсъла за "шведския" ти приятел и шведските му характеристики.  :D

Той бил "шведски" - аауууу, шведски бил.... демек пари, лукс, самочувствие, гъзария...;D
Остава шведския ти приятел да вземе да ни хвърля зрънца и бонбонки, като английската кралица на бедните африканчета, да ни омилостиви с подаяния...  :D
« Последна редакция: Септември 16, 2022, 09:15:51 am от EDM electronics »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 535
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3419 -: Септември 16, 2022, 08:58:36 am »
  @merlinbg, случайно да не сте роднина с VITAN?
Моите съболезнования!

А ти да не би случайно да си роднина или точно същия Маг Папазов - известен ТикТокър от Тик Ток, твой колега тираджия  /интелектуалец/ :D, че много си приличате по култура и интелект?

Ти ли си това:  :D
<a href="https://www.youtube.com/v/xTlSU5By0QU" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/xTlSU5By0QU</a>
« Последна редакция: Септември 16, 2022, 09:50:26 am от EDM electronics »