Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 535267 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3360 -: Август 04, 2022, 05:25:22 pm »
Не се и съмнявам. САЩ са най-голямото зло за целия свят. 7/8 от света ги мрази.

Неактивен xakep

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 101
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3361 -: Август 06, 2022, 01:04:31 am »
Израелската система за въздушна отбрана работи много добре. Пак се запукаха с палестинците, но Iron Dome се справя блестящо. Иначе ви чета глупостите за ваксината и си давам сметка, че "ниското ниво" ходело и между уж интелигентни хора.
Ама да ми дават за пример ветеринарния доктор с отнети права, вирусолог, геополитик и какъв ли още не го изкараха, просто е дъното...
П.С. Видеото не е за тази тема, объркал съм се, ако може някой администратор да го премести.

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 912
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3362 -: Август 06, 2022, 10:28:22 am »
Ама да ми дават за пример ветеринарния доктор с отнети права, вирусолог, геополитик и какъв ли още не го изкараха, просто е дъното...
xakep, всеки дава примери с това което разбира ( поне на някакво ниво ), но когато човек иска наистина да разбере неща, независимо дали генерално за вирусите и как те незаменима част от биологичния живот, в частност за типа корона, или за какъвото и да е друго познание, той/тя търси целенасочено информация, а не се осланя да му я дадат наготово.

От друга гледна точка, много фундаментално познание за човешката биологична система и как тя функционира, съм научил точно от ветеринарен доктор (линкове отностно негови лекции съм давал във форума), въпреки че той е доата уникален, имащ и други специалности като докторат по агрономство, както и докторат по хомеопатична медицина. Да оставим на страна че е един от основателите на така наречената наука епигенетика.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3363 -: Август 06, 2022, 11:29:49 am »
"xakep"
Едно време (отдавна) говорих с един много кадърен ветеринарен доктор. Ама много. Навремето имахме животновъдство, имахме и ветеринарна медицина.

Обясних му, защо принципно райф-а работи. Не помня обяснявах ли му изобщо как индустрията използва нещо подобно.

Включи за части от секундата! И бутна едно рамо на тема микробиология.

Иначе и човешки доктор да си, пак можеш да изгубиш права. Просто не упражнявай професията дълго време и си готов!

Неактивен xakep

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 101
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3364 -: Август 06, 2022, 03:05:56 pm »
Не ме разбирайте погрешно, нямах предвид професия, а личност. Такива, като Пасков и Киро брейка, няма как да бъдат някаква опорна точка, предвид умствените им залежи. Киро го прави за пари, Пасков, не знам за какво, може би за слава..

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3365 -: Август 06, 2022, 03:23:56 pm »
Киро го прави за пари, Пасков, не знам за какво, може би за слава..
За Киро си прав, но за разлика от теб имам доказателства (така да го наречем). Макар според мен има и други подбуди. Гаранция.

За Пасков не можеш да се произнесеш. Не можеш да съдиш за дадена личност по дадена тема, ако в тази материя не си над нея.
А ти не си. Дори и хакер не си...

П.п.: Какво конкретно Пасков е излъгал? Айц?! Аз знам, но то е от рода на дреболии. Нищо по същество.

Неактивен xakep

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 101
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3366 -: Август 06, 2022, 04:58:28 pm »
Vitan, имам си глава на раменете, търся информация, анализирам, не съм тръгнал да вярвам на руски, американски, китайски, украински или каквито и да е пропаганди, първо беше, че до 2 години се умирало от ваксината, която всъщност спаси много човешки животи. В теорията на всяка конспирация има зрънце истина, и това заблуждава хората и ги вкарва в един инфо-въртеж без край. Не съм тръгнал да поствам руски или сащ филмчета, които в повечето случаи приказват пълни глупости. Когато стане въпрос за вредата от ваксините, всеки е чул от някой, някой му разказал, случило се е на чинка, зълва, свекър, бабуля... Не отричам че има и такива случаи, при които ваксината не е проявила очаквания ефект, но те са нищожен процент на 10-9-та в сравнение на тези, на които е помогнала. Относно какъв съм, мисля, че не е твоя работа. Хората, които ме познават знаят най добре. Изразяването на мнение не трябва да води до личностни нападки, само защото е различно от твоето. Демокрация, к'во да прайм. И аз бих могъл да те определя на бързо, че и психологически портрет да ти направя. Нападки за самозащита, извинение и налагане на своето са присъщи на едни други хора, в един друг свят с едни червени знамена....

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3367 -: Август 06, 2022, 05:07:05 pm »
...първо беше, че до 2 години се умирало от ваксината, която всъщност спаси много човешки животи.....
Да си жив и здрав, ъм'нааасе бустера да си сложиш.
Най-горе EDM си е сложил за аватар в момента Владимир Жириновски.
Знаеш ли колко бустера си бе сложил Жириновски? Идея си нямаш, нали?
И какво, спасиха ли го най-добрите руски лекари? Не?

Понеже не каза, в какво е излъгал Пламен Пасков (което и бе целта на отговора ми), cheers!

<a href="https://www.youtube.com/v/6Fu8iGeZGTw" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/6Fu8iGeZGTw</a>
Това е 1-вото от 6-те видеа.

П.п. Хората, които не уважавам (по някаква причина), нямам нищо на против да ме смятат за какъвто и да е.
Безразлично ми е. Безразлично. От думата - съвсем.

Неактивен xakep

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 101
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3368 -: Август 06, 2022, 06:16:22 pm »
П.п. Хората, които не уважавам (по някаква причина), нямам нищо на против да ме смятат за какъвто и да е.
Безразлично ми е. Безразлично. От думата - съвсем.

Поне по нещо си приличаме. Иначе 4-та доза съм си сложил още февруари, не се притеснявай. И ковид изкарах после, така де, бях само позитивен. За разлика от колегата "активаксър" който в момента вече няколко месеца не работи и е в тях, закачен за едни тръби с кислород и прецакани дробове. Така, че каквото и да ми приказват, няма как да ме убедят. Тук в Италия явно ваксините не вредят, защото голяма част от населението е вече с по няколко бустера, а в БГ още приказват за ваксини и маски.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3369 -: Август 06, 2022, 06:59:20 pm »
Перке е уна демокрация, ворей дире, ке Владимир Путин ми пиаче мольто.  :D

Неактивен xakep

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 101
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3370 -: Август 06, 2022, 07:08:52 pm »
А ме инвече но, онниуно е либеро ди дире ке каццо вуоле.. ;)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3371 -: Август 06, 2022, 09:49:05 pm »
Кацци ин кулли...

Ва фан кульо тутти колонизатори неолиберисти дела Булгариа.
Ли скаччеремо прима о пой куести порки бастарди.  :D
НАТО виа.

Неактивен xakep

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 101
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3372 -: Август 06, 2022, 10:12:33 pm »
L'altro giorno, poco prima che Pelosi atterrasse, le parole di Kadyrov erano: fra 15 minuti vedremo chi è la potenza più grande al mondo, gli Stati Uniti o la Cina, per non parlare di noi stessi.  Alla fine Kadyrov aveva ragione, poco dopo si è capito chi comanda.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3373 -: Август 07, 2022, 01:50:34 pm »
Тия в Италия се побъркали от свобода?! Чак толкова не очаквах:

<a href="https://www.youtube.com/v/2SfxgSekISk" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/2SfxgSekISk</a>

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3374 -: Август 07, 2022, 01:56:01 pm »
Италианците са една изключително изпедеращена нация. Всеки втори мъж там си го пъха най-редовно отзад. То не ситга че 90% от населението им са дъртаци над 50 г., ами и 1/2 от тях са преминали отдавна на другия бряг. Били са консервативно общество, но за 30 г. либерализъм и евроатлантически ценности им смениха резбите.

Искат и в България така да стане, донякъде са успели, като гледам какви защитници във форума има на евроатлантическите им ценности. Котилото два боя скача, като почне EDM electronics да се прави на Виктор Орбан.  :)