Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 534961 пъти)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3300 -: Март 16, 2022, 06:25:14 pm »
Имам чувството че и във Фейсбук си комуникираме. Преди ден само писах под същия текст там...
А писах горе-долу следното: Имаш ли идея под колко междуправителствени (наднационални) споразумения е подписала България и продължава да подписва?
Това видя ли го?
Баца, приеха ни в НАТО и ЕС без референдум (както и във Варшавския договор и СИВ навремето, ако си спомняш). Що реши, че баш това споразумение ще ни затрие?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3301 -: Март 16, 2022, 07:18:08 pm »
Реших, че ибрикчиите ще ни затрият...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3302 -: Март 16, 2022, 07:45:11 pm »
Темата се очертава към затваряне. От вас зависи.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3303 -: Март 16, 2022, 08:04:50 pm »
Начи спра ли да пиша, да знайте спукана ви е раутта. ;D ;D ;D Нямаше ме 2 седмици и ойде(на самоковски)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3304 -: Март 27, 2022, 05:32:19 pm »
Имаше американски биолаборатории в Львов (Украйна) занимаващи се с чума, появиха те там случаи на чума! 21 век...

Конспирациите се оказаха самата истина: Американска биолаборатория в България (ДОКУМЕНТ)

https://thebulgariantimes.com/%d0%9a%d0%be%d0%bd%d1%81%d0%bf%d0%b8%d1%80%d0%b0%d1%86%d0%b8%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d1%81%d0%b5-%d0%be%d0%ba%d0%b0%d0%b7%d0%b0%d1%85%d0%b0-%d1%81%d0%b0%d0%bc%d0%b0%d1%82%d0%b0-%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%b8-2/

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 352
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3305 -: Март 27, 2022, 07:55:35 pm »
Нашата стана като оня виц. Слушам - нищо, гледам - пак нищо, и си рекох - ааа, тука има нещо.
Та, май има.

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 330
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3306 -: Април 02, 2022, 08:45:00 pm »
За лечение на пост ковид синдромите и не само...: https://drive.google.com/drive/folders/1F_sV0pcrCyT2AQ-gOUAQsCdFo_51hNvr?usp=sharing

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3307 -: Април 02, 2022, 10:35:27 pm »
Бат Ванко, не си дал достъп за всички. Трябва да ти се молим... :)

И понеже не съм ритал кошера отдавна, да ви разказвам кво се случва с мойта буйна младост.
Начи миналия петък сина (2 дози Файзер) нещо се чувства смачкан. Ссритвам го да не се прай на мадама, щот в събота прайм 40 дни на тъщата. Събота го товаря заедно с мен, с жената, с тъста в колаат и по гробища, после на маса да поменем тъщата... абе цял ден заедно. Оня още по-сдухан изглежда. Към 5 часа следобед мероприятието свършва и се завлачваме в лаборатория "Рамус". След 20 минути ни идват СМС-и. Оня полжителен, аз - отрицателен. Д*ба тая крива нива...
Чакаме неделя някой да ни се обади и да ни постави под карантина - няма. Понеделник към следобед викам "Маа му стара, аз ще се оправя с шефа, ма на жената й трябва болничен" и почвам да звъня в РЗИ-то, щото джипито вика че болнични за мен и жена ми - йок.
Успяваме по телефона да пробием и да се обявим за контактни. Записаха ни.
У вторник почвам и аз да се чувствам кат препикано мушкато. Почвам да усещам всички зъби, в които имам пломби. Сещам се точно на кое място ми е хемороида. Между кои точно прешлени имам изтъняване на дисковете. Къде точно си счупих крака в 7-ми клас. Абе всяка една болежка, дет съм я имал през живота си се появи.
Сряда - имам чувството че съм се бил с Кобрата, или че поне съм изпил нещо на цар Киро. Слагам термометъра - 37.8. Еб*га... няма начин от тая температура да съм такова г*вно.
кат излезна положителен сина, се завлачихме в аптеката и оставихме 200 лева за глупости. И в тия глупости имаше и 4 теста. Правя си един - отрицателен. правя един на жената - отрицателен.
Четвъртък. 2 дена не съм пил бира, и за 4 дена съм изпушил само една кутия цигари. Усещам че нещо верно не е наред - такива жизнени показатели не съм имал от десетилетия.  Темпратурата пак 37.5-38.0.

Петък - почва да ми се пуши. Добър признак. Паля едан цигара, и се налага да я пуша седнал, щот ми се вие свят. Втори тест - пак отрицателен.

В неделя вече мога дори да мисля да ходя на работа на следващия ден. В понеделник ставам и почвам да се чудя дали всичко това не съм го сънувал. Няма ми нищо, ама нищичко.
Та така... една седмица плух за сметка на Здравната каса, 3 отрицателни теста в рамките на 6 дни макар че нито аз, нито сина ми сме носили маски или сме дезинфекцирали нещо.

Имам съмнението, че шибаните тестове в Рамус дават фалшиво полжителен резултат на някакъв грип, който малкия донесе. А тия от аптеката не го хващат. Щото за мен това дет го прекарах си беше грип, никакъв коронавирус не беше. Никой не кашляше.
С'я се чудя дали чисто за спора и спорта да не си пусна тест за антитела. Ма тия па отмениха всякакви ограничения и ... за кво ми е?


П.С. Но от друга страна - тоя грип не беше съвсем като грип. Да не говорим, че и досега усещам, че нещо не е съвсем наред с главата ми. Психически имам предвид. Имам и някакви леки проблеми с моториката - понякога краката или ръцете ми не ме слушат съввсем точно. Надявам се всичко да отмине с времето...

Неактивен mito_kupona

  • Сериозен Експериментатор
  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 681
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3308 -: Април 02, 2022, 11:07:52 pm »
    И аз бях така точно на нова година, въпреки че изкарах вируса още от началото на пландемията. Никаква хрема, никаква кашлица, а съм пушач, температура 39,5 три дена и бях, като премазан от влак. Направих си два теста за два дена и бяха отрицателни. По принцип хапчета пия вече, когато нещата отиват на умиране. Помислих си, че имам някаква вътрешна инфекция или нещо подобно, но не би. Метален вкус в устата, обоняние нормално и имах усещането, че съм отровен с нещо и затова започнах да пия чай от джинджифил за детоксикация и по 1 литър топло прясно мляко на ден с мед. На четвъртия ден се събудих чисто нов без никакви хапчета. Не съм първа младост прекарал съм много грипове и пневмонии, но това нямаше нищо общо с тези болести, това беше някаква отрова. На втория ден и жената се разболя, после и детето за по 2-3 дена, но с по- ниска температура.

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 330
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3309 -: Април 02, 2022, 11:52:24 pm »
поправено е
https://drive.google.com/drive/folders/1F_sV0pcrCyT2AQ-gOUAQsCdFo_51hNvr?usp=sharing
и да добавя малко информация за метода. На английски е.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3310 -: Април 03, 2022, 12:09:54 am »
Юлияне, аналогичен случай и при мен. По точно почти аналогичен. Жената се разболя ходихме на тест на рентген. Изкараха я че няма нищо било само остър бронхит отрицателен теста но доктора и изписа един куп лекарства и аптекарката вика тия лекарства се изписват при ковид. И за три дни се оправи иначе беше ни жива ни умрела.  Аз на няколко пъти усещах през тези дни, че нещо започва да ме дращи гърлото или носа. Моето лечение беше просто:
По една две глътки, имам една хубава домашна ракия и това драскане което усещах беше единственото неразположение което съм почувствал. Да ме извиняват Краси и ЕДМ. Но в този случай ракииката се оказа животоспасяваща субстанция. Между другото колежка на жена ми която е с две дози го изкара много по тежко от нея. Дали е Ковид дали е Омикрон не знам ама метода действа. Лично съм го проверил.

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3311 -: Април 03, 2022, 09:55:25 am »
П.С. Но от друга страна - тоя грип не беше съвсем като грип.
Май почваш да схващаш ма само до някъде, ми нали трябва да има и нещо от тъщата като за последно.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3312 -: Април 04, 2022, 03:30:48 pm »
Ти да видиш, в Германия се връщали към традициите на нацизма (т.е. некритичното мислене) и пр., и пр. последици от експериментални течности с реални смъртности:

<a href="https://www.youtube.com/v/oJp53IK2wCA" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/oJp53IK2wCA</a>

Неактивен alvion

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 524
  • Пол: Мъж
  • Dum spiros ,spero
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3313 -: Април 13, 2022, 12:12:23 pm »
Извинявайте за закъснението от две седмици, но имах технически проблеми, които още не са разрешени.

Революционно нови открития в третата част е показана и обяснена технология за лечение на Ковида за три дни без хапчета и медикаменти:
<a href="https://www.youtube.com/v/OqCteIC6hEk" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/OqCteIC6hEk</a>
https://www.youtube.com/watch?v=OqCteIC6hEk
„Ничия земя“: За продължаващите битката със сметките (26.03.2022)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3314 -: Април 13, 2022, 05:52:06 pm »
Революционно нови открития в третата част е показана и обяснена технология за лечение на Ковида за три дни без хапчета и медикаменти:
Ми той Тръмп предложи да пием белина и дезинфектанти още преди 2 години. Нищо ново под слънцето.