Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 535005 пъти)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3180 -: Януари 24, 2022, 01:33:28 am »
Е, давай го малко по-скромно, има и други кортове, и други градини - артък в Борисовата градина, все едно там си израснал.  :)
Пък и тия германци... ако не си ти, направо не знам какво ще правят...  :)

Да ходи там където го искат, където е желан, и където присъствието му няма да нарушава законите. Не съм преритал да идва у Борисовата.Просто тук все още на никой не му пука дали е ваксинирн или не.

Те и австралийците - направо ще знам как ще направят Аустрелиън Опън без Джокович... няма да има кой да излезе на тия кортове... и зрители няма да има, и телевзиите няма да имат преки излъчвания поради липса на интерес...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3181 -: Януари 24, 2022, 08:48:32 am »
Да ходи там където го искат, където е желан, и където присъствието му няма да нарушава законите. Не съм преритал да идва у Борисовата.Просто тук все още на никой не му пука дали е ваксинирн или не.

Те и австралийците - направо ще знам как ще направят Аустрелиън Опън без Джокович... няма да има кой да излезе на тия кортове... и зрители няма да има, и телевзиите няма да имат преки излъчвания поради липса на интерес...
При теб наивността относно съвременната демокрация и законност направо зашкалва.  :D
Кои закони е нарушил Джокович?
Понеже е бунтар, му скалъпиха какви ли не нередности по документите и го унизиха пред целия свят, за назидание на останалите бунтари - антиваксари. Карантинираха го в някакъв арест ведно с някакви отрепки. За човек от неговия калибър си е направо нарочно и назидателно - това всички го разбраха, освен теб. А в Австралия в момента не че няма демокрация, не че е тоталитаризъм, там е фашизъм. Там е люлката на либералния фашизъм, след това е САЩ и после Европа.


Ти по същия начин вярваш и на Бил Гейц, който е известен в САЩ, като неофашист. Той директно си говори за съкращаване на населението, ти го възприемаш, като баба Ванга и ни обясняваш, как той предсказал още преди 10 г. тая пандемия, ма кой да го слушал. Ами как няма да я предскаже, като той е в дъното на пандемията, барабар с либерал фашистите от САЩ и Европа - същите тия, дето Радико и tobo1 възприемат, като демократи.

Не ща и да споменавам за затвора Гуантанамо, как измъчват там хора заради политическите им убеждения и ги държат затворени повече от 20 г., ако не ги застрелят и хвърлят на акулите за обяд.
Не се казва Гулаг, Гуантанамо се казва и не е бил някога, а е сега.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3182 -: Януари 24, 2022, 11:25:06 am »
Кои закони е нарушил Джокович?
Сам призна, че неговия технически секретар "бил объркал някакви дати" в заявлението. Тоест е подал документ с невярно съдъжание. Това че той е прекалено зает или прекалено важен, че не си попълва собственоръчно декларацията, не го оневинява.
Да ти разказвам ли как в едно от първите ни пътувания до Германия се оказа че една буква от ВИН кода на автомобила с който пътувахме се оказа сгрешена в талона? И че това го установиха на границата между Австрия и Германия? Да ти кажа ли какъв цирк се наложи да изтърпим? Щот тогава още се пътуваше дотам с визи и ние бяхме "някакви индивиди от Изтока" за германците...

Понеже е бунтар, му скалъпиха какви ли не нередности по документите и го унизиха пред целия свят, за назидание на останалите бунтари - антиваксари. Карантинираха го в някакъв арест ведно с някакви отрепки.
Да не смесва спорта с политиката. Като е бунтар - да ходи на барикадите. Ако ще е спортист - да бъде така добър да спазва законите.
И ето го "ареста", в който са го натикали:

Решетки, надзиратели, бодлива тел, липса на слънчева светлина... ужас направо.

Не се казва Гулаг, Гуантанамо се казва и не е бил някога, а е сега.
Аре да не отваряме тая тема, к'во ще кажеш? Щот ще те питам къде Навални в момента... няма да споменавам камара блогери на които им следях каналите... Тия двамата журналисти знаеш ли къде са:




Ами... ето там са:


А преди да попадната там, им се случваха такива неща:

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3183 -: Януари 24, 2022, 02:16:41 pm »
Кат гледам, той тоо Юлио май често дава лапа да го подковат заедно с конете ;D (Везирам жабата дето подала крак да я подковават)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3184 -: Януари 24, 2022, 02:29:23 pm »
Тия двамата журналисти знаеш ли къде са:

Навални знам къде е - на свобода, излежа си наказанието.
Нали знаеш, за какво го наказаха?
Имаше наказание пробация и не го изпълняваше, стоеше си в Германия и се занимаваше с политическа дейност. Замениха му наказанието с лишаване от свобода.

Питаш ме къде били руските журнаглисти. А знаеш ли, къде е твоя адаш Джулианг Асандж или Едуарт Сноудан? Не бе, то и в Гуантанамо няма политически затворници, само дето всички там са такива.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3185 -: Януари 24, 2022, 02:47:52 pm »
Навални знам къде е - на свобода, излежа си наказанието.
Аха... https://novayagazeta.ru/articles/2022/01/22/navalnyi-opiat-pod-sudom-delo-o-kakashke-i-ob-inostrantsakh-chitaiushchikh-rossiiskie-smi


Имаше наказание пробация и не го изпълняваше, стоеше си в Германия и се занимаваше с политическа дейност. Замениха му наказанието с лишаване от свобода.

Та къде е мястото на Венци Чикагото по твоята логика? :) Закона трябва да е строг, но справедлив. Нарушил си - трябва да отговаряш. Същото е и с Джокович.

За руските журналисти - да ти пусна видеото как се разследва побоя? https://youtu.be/VDa4TJlHG-8?t=441
Ти за Гуантанамо ми говориш...

А, да... Дорогов (тоя дългия) документално е гражданин на република Молдова. Така че може да се каже че е чуждестранен гражданин и чуждестранен журналист. Ето това се случва когато се опиташ да отразиш случващото се в Русия.
Малко по-различно е от "Първи канал", нали?

А случката с другия (Ян Катилевски) пускал ли съм ти я? https://youtu.be/yDDlr6D9Lm8
« Последна редакция: Януари 24, 2022, 03:05:07 pm от juliang »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3186 -: Януари 27, 2022, 10:29:25 am »
Западния дебил не престава да ме учудва ката ден:  :D
И тия плашат руснаците с война?  :D

Решено: Неваксиниран депутат ще трябва да седи на заседания в стъклена кутия
https://blitz.bg/svyat/resheno-nevaksiniran-deputat-shche-tryabva-da-sedi-na-zasedaniya-v-stklena-kutiya_news864938.html
 ;D

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3187 -: Януари 27, 2022, 02:52:29 pm »
Западния дебил не престава да ме учудва ката ден:  :D
И тия плашат руснаците с война?  :D

Решено: Неваксиниран депутат ще трябва да седи на заседания в стъклена кутия
https://blitz.bg/svyat/resheno-nevaksiniran-deputat-shche-tryabva-da-sedi-na-zasedaniya-v-stklena-kutiya_news864938.html
 ;D

Някъде четох, че Путин издал заповед, че ако не си ваксан няма да те допуснат в армията да воюваш с Украина. Рових тъдява, но не го открих, но го има линка. Мисълта ми е че и онее не падат по- долу! Тъй че ква война, кви пет лева?! ;D ;D ;D

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3188 -: Януари 27, 2022, 02:59:24 pm »
Гледал съм видео в което Путин казва, че ваксинацията не е задължителна.
Подобни новини за него можеш да прочетеш само в сайтовете в които твоя приятел juliang, се образова от тях - сайтове от западната пропаганда - СМРАД-ове.

В тях пише също, че Путин не бил човек, а извънземен.  :D
Както казва един мой приятел /албанец/:
- Не знам дали е извънземен, но аз много харесвам този извънземен.  :D


Или:
Ей такива като бай Теню с подобни изказвания, гледал един клип в който руснак бие с една бухалка в мол тия дето нямат маски, ама той си прави майтап човека /викат му пранкове/, нашия изобретател и капиталист  :D, се възмути наивника  :D, какви диктатори били руснаците, как биели с бухалки в моловете. Че и твоята супер новина такава.... :D

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3189 -: Януари 27, 2022, 05:13:20 pm »
Гледал съм видео в което Путин казва, че ваксинацията не е задължителна.
Подобни новини за него можеш да прочетеш само в сайтовете в които твоя приятел juliang, се образова от тях - сайтове от западната пропаганда - СМРАД-ове.

В тях пише също, че Путин не бил човек, а извънземен.  :D
Както казва един мой приятел /албанец/:
- Не знам дали е извънземен, но аз много харесвам този извънземен.  :D


Или:
Ей такива като бай Теню с подобни изказвания, гледал един клип в който руснак бие с една бухалка в мол тия дето нямат маски, ама той си прави майтап човека /викат му пранкове/, нашия изобретател и капиталист  :D, се възмути наивника  :D, какви диктатори били руснаците, как биели с бухалки в моловете. Че и твоята супер новина такава.... :D
Мен ако питаш, ташака навсякъде е еднакъв. Бих спорил ако живеех в Русия, но не живея там, така, че не се знай знай ли се.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3190 -: Януари 28, 2022, 12:59:53 pm »
КОНВОЙ СВОБОДЫ в Канаде совершил революцию!

<a href="https://www.youtube.com/v/UBUVd3zDlMk" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/UBUVd3zDlMk</a>
Нащ'то министър-председателче няма ли да почерпи челен опит по телефона си през Grindr чата от техния Трюдо?!
И да се скрие в бункер от страх!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3191 -: Януари 28, 2022, 07:55:11 pm »
Конвоя на свободата за Гинес! 70 километра дълъг.

Конвой ЗА СБОБОДУ в Канаде!
<a href="https://www.youtube.com/v/XQPliakp_v8" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/XQPliakp_v8</a>

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3192 -: Януари 29, 2022, 09:20:50 am »
Кремълските идеолози да ви го обяснят съвремието: био-еко-техно-фашизъм.
И защо този път номера не мина. Но този път:

https://www.facebook.com/bobi123456/videos/271304245073097

Субтитри на български.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3193 -: Януари 29, 2022, 03:46:42 pm »
Пространно обяснение на...

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3194 -: Януари 29, 2022, 06:44:38 pm »
Не му е лесно ;D