Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 535499 пъти)

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3045 -: Януари 13, 2022, 04:06:06 pm »
Остави тоз запад, ти що не се ваксинираш щом Масквата така казва. Путин да не е някой соросоид я. Пример ти даде човека.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 504
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3046 -: Януари 13, 2022, 04:41:02 pm »
Ами аз нали бях комунист, а ние комунистите не харесваме западната политика, не им харесваме и ваксините. Иначе нали казах в предния си пост, ако имаше руска ваксина щях да се ваксинирам, но колониалното правителство изпълнявайки стриктно указанията на началниците си от знаеш кое посолство на ул. "Козяк" /то бахти грозното име на улица между другото  :D/, не им позволиха да внесат руска ваксина, че била агресивна, като газта им  ;), като унгарците да речем и Виктор Орбан на когото симпатизирам. Ето това е политик.

И кажи ми сега, аз съм за ваксинациите, искам да се ваксинирам с ваксина с образа на Путин, но тия долни демократи не ми дават такава ваксина?

Ама вече за 3-ти път те питам, ти що не щеш, нали всичко западно беше хубаво, сигурно, най-най-доброто на света, или те е страх, да не ти умре семето или не ти изсъхнат кайсиите от тия ваксини, май има една такава работа, се забелязва не само у теб, ами и у Радико и juliang, който пък на инат ги защитава, пък и ти му се притичаш на помощ от време на време? - вие либералите трябва да се подкрепяте, нали така...  :D

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3047 -: Януари 13, 2022, 04:47:25 pm »
Така съм възпитан, моята баба казваше:
"Ако лекарите можеха да лекуват, нямаше да умират от същите болести."
Единствените лекарства които пия, и то много рядко са аспирин и аналгин.

А Спутник не е одобрен защото объркали документите които подавали - неграмотни хора, кво да ги праиш.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 504
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3048 -: Януари 13, 2022, 04:49:56 pm »

А Спутник не е одобрен защото объркали документите които подавали - неграмотни хора, кво да ги праиш.

И ти вярваш на подобни западни лъжи?  :D
Ой, ой, ой, какой наивник...

Ами те казаха, че няма да разширяват НАТО на изток, а какво стана, на руската граница има струпани сега около 4000 американски наемници и очаквам скоро време да бъдат изпържени първи те. Бой, само боя ще ги оправи тия. Аз съм за силово уреждане на отношенията НАТО-Русия. Стига с тия лиготии и лъжи, време е за действия.

Дет се вика:
Возух пахнет войне!

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3049 -: Януари 13, 2022, 04:58:06 pm »
Не се учудвам, те руснаците и русофилите само за война и изтребление могат да мислят.

Иначе и аз бих се ваксинирал веднага ако имаше ваксина с образа на Рейгън.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 504
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3050 -: Януари 13, 2022, 05:01:04 pm »
Не се учудвам, те руснаците и русофилите само за война и изтребление могат да мислят.

Иначе и аз бих се ваксинирал веднага ако имаше ваксина с образа на Рейгън.

Това показва, колко ти е способността да си ползваш мозъка по предназначение.
Нали ти казах, че не руски войски има струпани на американската граница, а американски на руската. Не руснаците са изградили военна инфраструктура около САЩ, а обратното, САЩ за оградили Русия с военни бази. И сега кой мисли за война?

А руснаците няма как да не мислят все за война, като все са били нападани. И историята показва, че на всички са им били избити зъбите и сега ще е така.  :D

Капиталистите американци, демократи се бият в гърдите, че били най-голямата военна сила, пръснали над 850 военни бази по света, те не мислят за война, Русия която е в отбранителна позиция, тя била мислила за война - е бахти тъпите разсъждения...

Много ти е елементарно мисленето. Ама я пак ми направи комплимент с комунист, че ми става много хубаво, да го чуя от теб.  :D


Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3051 -: Януари 13, 2022, 05:03:33 pm »
И ти вярваш на подобни западни лъжи?  :D
Ой, ой, ой, какой наивник...

Ами не са западнии лъжи, ами изявление на екипа който е подавал документите.
Демек ако са лъжи, са източни, а не западни.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 504
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3052 -: Януари 13, 2022, 05:05:29 pm »
Ами не са западнии лъжи, ами изявление на екипа който е подавал документите.
Демек ако са лъжи, са източни, а не западни.

Ами като не са западни лъжи ваксините, боди се, какво чакаш, защо те е страх?
Доказано е, че аналгина и аспирина не помагат.

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3053 -: Януари 13, 2022, 05:08:21 pm »
Аз ти отговорих вече, няма ваксина с образа на Рейгън.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 504
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3054 -: Януари 13, 2022, 05:14:39 pm »
tobo1, кой знае какъв арбайтер си за една проста заплатка, пък "капиталист" си станал. Ти си тотално объркан.  :D

А пък по отношение на демокрацията, ти и такива като теб тепърва ще има да видите, какво ще става и да се разочаровате. Тогава да видиш какви бъзици ще има.  :D Подготвяйте се още от сега.  :D

Тия ви водят към комунизъм, ама не съветски, много по-страшен.
Да не вземете да викате, прав беше EDM electronics, като ни предупреждаваше, както за ваксините, но ние се пънехме, кът комсомолски секретари.

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3055 -: Януари 13, 2022, 05:16:05 pm »
Знам че обичаш Рейгън, недей да скромничиш.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 504
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3056 -: Януари 13, 2022, 05:20:14 pm »
Аз обичам всички трезво и правилно мислещи хора, независимо от тяхната националност, вкл. и много американци. Не всички американци са такива заблудени, като тебе. Половината от тях са много в час и моето мнение се припокрива на 100% с тяхното по отношение на глобалните проблеми.

Ти и такива като теб сте пълно копие на едно времешните комсомолски секретари, достойни сте за бъзик и един ден сами ще се убедите.

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3057 -: Януари 13, 2022, 05:25:27 pm »
Като пуснат руската ваксина искам видео как се ваксинираш, да не вземеш да се извъртиш нещо тогава.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 504
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3058 -: Януари 13, 2022, 05:30:13 pm »
Май те гони шубето от американската ваксина?  :D
Не за друго, ами щото много личи, че и juliang много го гони шубе?
Едно птиченце ми каза, че от тях първо ти умирало семето, после ти изсъхвали кайсиите.  ;D

Пак ви призовавам, както ви призовават по колониалните телевизии: ваксинирайте се с Файзер, не със С-путник.  :)
Ей тия демократи ще ви разкажат играта на фамилиите. Тия дето подкрепяхте и два боя скачахте срещу мен, точно те искат да ви пращат на горните светове, че тук им е станало тясно от вас.

Ще оцелем само най-умните и способните /цитат от книгата на Лидия Ковачева/.  :D

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3059 -: Януари 13, 2022, 05:39:44 pm »
Спокойно, га бях на партийното събрание, другарката Нинова каза че ще внесът Спутника.
Всъщност тя в коя категория от твоите е? Капиталист или комунист?