Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 535191 пъти)

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2625 -: Декември 07, 2021, 07:51:09 pm »
Не не е нормално. На служителите във магазините за клиентите на които се изисква зелен сертификат съшо им го изискват за да ходят на работа. А парламента е много над 300 квадратни метра и в него се събират много хора в голяма близост. Ти още малко ще кажеш че е нормално и без колан да си карат колите не че не го правят де.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2626 -: Декември 07, 2021, 07:54:04 pm »
Засега единствено на учениците искат зелен сертификат за да посещават училище.
Дали?!
От многото глупости прочетохте ли най-важното от нишка тема? Не?

Повторението е майка на знанието: графена в организма не се разгражда +

1. Графен оксидът е много дълга нано-молекула 50 нм, но едновременно с това е много тънка – 0,1 нм (бел.ред: един нанометър е равен на една милиардна част от метъра а тук говорим за 0,1 нм…), колкото един атом въглерод.
2. Това свойство на графен оксида го прави като „бръснач“, който прорязва тънките стени на капилярите. Затова много от ваксинираните спортисти умират на терена. Когато кръвта се движи бързо, тези нано-бръсначи нарязват тънките стени на капилярите.
3. Доктор Andreas Noack е защитил дисертация на тема графен оксид и е работил за фирми, които произвеждат активен въглерод.
4. Според доктор Ноак темата за iRNA и нано-частиците във ваксините е умишлено пре-експонирана, за да се отвлече вниманието на публиката от истински токсичното вещество във ваксините – графен оксида.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2627 -: Декември 07, 2021, 08:10:14 pm »
Дали?!
От многото глупости прочетохте ли най-важното от нишка тема? Не?

Повторението е майка на знанието: графена в организма не се разгражда +

1. Графен оксидът е много дълга нано-молекула 50 нм, но едновременно с това е много тънка – 0,1 нм (бел.ред: един нанометър е равен на една милиардна част от метъра а тук говорим за 0,1 нм…), колкото един атом въглерод.
2. Това свойство на графен оксида го прави като „бръснач“, който прорязва тънките стени на капилярите. Затова много от ваксинираните спортисти умират на терена. Когато кръвта се движи бързо, тези нано-бръсначи нарязват тънките стени на капилярите.
3. Доктор Andreas Noack е защитил дисертация на тема графен оксид и е работил за фирми, които произвеждат активен въглерод.
4. Според доктор Ноак темата за iRNA и нано-частиците във ваксините е умишлено пре-експонирана, за да се отвлече вниманието на публиката от истински токсичното вещество във ваксините – графен оксида.
Машалла Витане, това си струва да се знай, копипейсни го в съседната тема за графеновия оксид, че както си му е ред и там сме се хванали за гушите.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2628 -: Декември 07, 2021, 08:42:01 pm »
Дали?!
От многото глупости прочетохте ли най-важното от нишка тема? Не?

Повторението е майка на знанието: графена в организма не се разгражда +

1. Графен оксидът е много дълга нано-молекула 50 нм, но едновременно с това е много тънка – 0,1 нм (бел.ред: един нанометър е равен на една милиардна част от метъра а тук говорим за 0,1 нм…), колкото един атом въглерод.
2. Това свойство на графен оксида го прави като „бръснач“, който прорязва тънките стени на капилярите. Затова много от ваксинираните спортисти умират на терена. Когато кръвта се движи бързо, тези нано-бръсначи нарязват тънките стени на капилярите.
3. Доктор Andreas Noack е защитил дисертация на тема графен оксид и е работил за фирми, които произвеждат активен въглерод.
4. Според доктор Ноак темата за iRNA и нано-частиците във ваксините е умишлено пре-експонирана, за да се отвлече вниманието на публиката от истински токсичното вещество във ваксините – графен оксида.

За пореден път ще се опитам да те призова да мислиш реалистично.
Ако ти имаш бръснарско ножче дебело 0.1 мм с каква скорост и колко пъти трябва да го хвърлиш към една гума на трактор дебела 2 см, за да я срежеш? Изобщо ще успееш ли?
Или ще ми кажеш, че стените на кръвоносните съдове са 1 атом дебели?
И дори да приемем че успеят да я прорежат - колко смъртносен ще е пробив с размер 50 нанометра?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2629 -: Декември 07, 2021, 08:46:45 pm »
1. Когато фактите говорят и боговете мълчат - са казали древните. Явно си нещо повече.
2. Това работи 24 часа дневно.
3. Доживотно.
4. Без да бъгне...
5. Особено след 3-та, 4-та, N-та доза...

Апропо, още ли не си се боднал? Аре чакам. И ще започна да мисля над твоите казуси. Иначе - не вървиш!

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2630 -: Декември 07, 2021, 08:56:09 pm »
Ясно, добре че съм само с две!

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2631 -: Декември 07, 2021, 09:09:51 pm »
https://proveri.afp.com/http%253A%252F%252Fdoc.afp.com%252F9KG6HC-1
имайте търпение и го изчетете!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2632 -: Декември 07, 2021, 09:16:49 pm »
Имай търпение да започнеш от тук:

https://proveri.afp.com/za-nas

Щедро нещо са това западняците, харчат ли харчат пари за разпространение на демокрацията и истинските ценности по цял свят! Празно няма.

"Специализирал е разследваща журналистика в САЩ и медийна етика в Centre de formation et de perfectionnement des journalistes, Париж. Участвал е в международни разследвания, а от 2019 година е член на международния екип на базирания в Берлин журналистически проект Correctiv."

Споко бе деде, боцкай се с чиста съвест, добро дело вършиш, добро... спете спокойно деца.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2633 -: Декември 07, 2021, 09:30:42 pm »
https://proveri.afp.com/http%253A%252F%252Fdoc.afp.com%252F9KG6HC-1
имайте търпение и го изчетете!
Кузмов прави ми впечатление, че автора неразривно свързва графена със 5G истерията. Не го дочетох до край за това не знам дали не споменава и плоскоземците.  Та по същество автора твърди, че графеновия оксид не е компонент от ваксината. Да така е не е компонент. Обаче заявява ли някъде където не прочетох. Че графеновив оксид  НЕ Е И ИНСТРУМЕНТ при производството на ваксините???  Не съм го прочел до край ама се обзалсгам, че няма такова твърдение. Защото той Е ТАКЪВ ИНСТРУМЕНТ.  Наличието му в крайният продукт е нежелано, но не е гарантирано отсъствието му.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2634 -: Декември 07, 2021, 09:40:19 pm »
Мързи ме да търся, но там нещо из патентите нямаше ли черно на бяло: графенов оксид?

Ако на някого му се търси, да каже.

Що патентите как животински корона-вирус да стане заразен за човек са доста стари...

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2635 -: Декември 07, 2021, 11:02:23 pm »
Аз не направих изводи от този прочит! За това и не ги написах. Вече написах че се ваксах по принуда, но все още нищо не ми се случва, а трябваше според някои!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2636 -: Декември 08, 2021, 05:34:13 am »
1. Когато фактите говорят и боговете мълчат - са казали древните. Явно си нещо повече.
2. Това работи 24 часа дневно.
3. Доживотно.
4. Без да бъгне...
5. Особено след 3-та, 4-та, N-та доза...

Апропо, още ли не си се боднал? Аре чакам. И ще започна да мисля над твоите казуси. Иначе - не вървиш!

Проблема ми е в шаманите, които тълкуват фактите. Не във фактите или в боговете.
Да, работи 24 часа, за доживотно няма да се съглася щото все по някое време имунната система на човек ще го изхърли.
Но пропускаш въпроса "В какво количество е това в кръвта ти". Виждал си графен в разтвори - той е черен та черен. Какво количество ще има във ваксината, че да е незабележим?
И по дяволите... все пак в тази ваксина трябва да остане място и за основното й предназначение. А то в нея има графен, живак, антифриз, чипове... къде се събира активното вещество, щото все пак ще се съгласите, че добре или зле, ваксините все пак имат някакъв ефект и срещу вируса :)

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2637 -: Декември 08, 2021, 07:06:05 am »
    Какви лъжи са наговорили? Че САЩ са най-големия враг на Тутраканска община... ми то си е истина, само че не само на Тутракан, а на цяла България. По времето на социализма (защото комунизъм не е имало никога и никъде... така че не знам от къде ги измъкнахте тия комунисти) имахме: ДЗУ, ЗЗУ, Завод за котлостроене, Локомотивен завод, Вагоностроителен завод, Азотно-торов завод, Завод "6-ти септрмври за елктро и мотокари, работеща Атомна централа с 6 блока, селско стопанство което задоволяваше нуждите на държавата и дори изнасяше продукция. Произвеждахме камиони, автобуси, автомобили и велосипеди. Имаше работещ военно промишлен комплекс. Разработвахме сами своите златни находища, имаше КЦМ- комбинат за цветни метали. Построени са около 3000 язовира , хиляди километри електропреносна и водопреносна мрежа. Колко от тях работят в момента и колко разруши колонизатора??? И това е направено за около 30 години в държава, която е преживяла война и бомбандировки и не е имала никакви специалисти. За тази цел са построени училища и университети, болници и лекари във всяко село. Образованието и Здравеопазването бяха на ниво за тогавашното развитие на науката, всичко беше за благото на пациента, а сега какво "търговски дружества", които гледат само печалбата си. Благодаря ти, че ми тества акъла, а сега направи същото и с твоя... просто помисли върху казаното от мен, а недей веднага да търсиш контра аргументи!!!

Не бе, Американците са виновни!?
И най-вече Турците!?
После румънците!? След тях гърците и така нататък........ целият останал свят!?!?
А ние сме света вода ненапита, наедно с руснаците!?????????
Нали!!!!   8)

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2638 -: Декември 08, 2021, 07:24:17 am »
Проблема ми е в шаманите, които тълкуват фактите.
Да и лошто в случая е че в момента всички са шамани. И най вече тия дето създават ваксините, те не са видели вируса ама знаят че имал шипове. И независимо че нищо не виждат са му отделили само шиповете и са направили ваксина само от шипове. И сега едните не знаят със сигурност какво са направили а другите се опитват да разберат и пускат всевъзможни тълкувания. Ама то ако наистина са направили ваксина само от шиповете на вируса то за какво им е графен и други боклуци та нали според светилата на медицината тоя шип работата му е да разкъсва обвивки на клетки. Ми няма нужда от други примеси то и тая гадост ти е достатъчна да ти навлече куп неприятности, няма какво друго да търсите за появилите се проблеми след като са ви набутали шипове. Просто създателят на тази ваксина е бил малоумен идиот, точно тоя шип е най разрушителното средсво на вируса ама като го няма и самия вирус не знае накъде да се насочи и разрушава всичко което му попадне.
« Последна редакция: Декември 08, 2021, 07:47:10 am от krasias »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2639 -: Декември 08, 2021, 08:49:45 am »
krasias, ако си гледал интервюто със създателя на ваксината, посочено през няколко поста по-горе, той с усмивка на лице каза следното на журнаГлиста:
- Още не съм си сложил ваксина, защото законът не ми го позволява! - кой закон не му го позволявал и защо баш пък на него, нито е ясно, нито важно.
- Произвели сме вече около 1 мрд ваксини, но още не са се ваксинирали моите асистенти от екипа, нека първо те, после аз, не е морално аз да ги изпреваря! - интересно тук вече законът му позволява да се ваксинира със собствената си ваксина, но моралът сега не му дава.

В горното няма нищо шаманско, защото е факт. Ето видеото - времето е нагласено.
Как ще го разтълкувате вие?

https://youtu.be/CdzJdkJ5eLA?t=577


На Михаил Кузмов как му позволи закона да си сложи ваксина?  :D
Защо на Кузмов му позмоляват да си сложи Файзер, а на създателя й не - що за демокрация е това?
За един закона важи, за друг не - като при болшевиките и моите другари от БКП.  :D
« Последна редакция: Декември 08, 2021, 09:31:08 am от EDM electronics »