Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 535048 пъти)

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2505 -: Ноември 30, 2021, 06:06:53 pm »
Абе, Юлияне, кви са тее дела за геноцид срещу спасителя на човечеството?!  ;D ;D ;D ;D https://2020news.de/anklage-gegen-bill-gates-in-indien/

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2506 -: Ноември 30, 2021, 06:14:53 pm »
кой ли пък ти е дал на теб диплома и то за медик, в теб няма и наченки на етика и морал, сякаш си подивяло прасе
Ето защо нямам скрупули да се държа с вас както подобава:


Копипеистнат текст на скърбяща дъщеря:

Приятели, преди седмица загубих майка си! Никога не е боледувала, нямаше предстои в клиники, дори аналгин не е вземала. След 2- а доза "Пф-р", я намерих (10 часа) след това - вкочанена в седнало положение!
От мед.досие й е страдала от: " депресивна тревожност", за своите 69 години! Беше по-здрава и от мен!
Но...След платена от МЕН аутопсия, заради нелепата смърт, (чаках 24 часа) за мед.картон на майка ми от личната й лекарка - РУМЯНА КАМЕНСКА, Бургас отложих всичко.
А с кликване се дава каквото и да е свидетелствао за 5 секунди...Но, тя (Д- Р КАМЕНСКА- КЛИНИКА БУРГАС) ми отказа нза деня (друг ден), но след това (в същият ден) е дала данни в съдебната медицина за мама, докато аз чаках и страдах до другият ден!
Часове! Мъка!
На другия ден...
Д-р Каменска изкарва пред мен мед.досие на жена с 2 инфаркта и стенд на сърцето????!!!!
.С друга фамилия и години, но не на майка ми?!
Когато й противоречих, чух: " Вие, в чужбина ли живеете,не знаете ли, че майка ви има инфарктИ и стендове"!?
Пълен абсурд, майка ми не е пила и аспирин дори?! Лудост!!!!
Приятели, мед.досието  беше на друга жена с първо име съвпадение!
Когато й го казах (видях документа) тя се сви като охлюв, взе да се извинява! Беше късно...Отидох до съдебна и...ми издадоха и аутопсията( с инфарктИ и стендове на друга жена)!
 А в мед. досието на мама имаше САМО  (ДЕПРЕСИВНА ТРЕВОЖНОСТ) И НИЩО ДРУГО! А умря на място...
Петък ваксина, събота вкочанена...
Доктор "личен", на партия със съдебна медицина, защото от тревожност, не знам дали се умира( но с данни от от друг пациент -да!)
! Имам снимки на всичко! И свидетели, но дано ми повярвате! Ваксина уби майка ми, а на лекарите не им дреме!
Дано смъртта на мама не е напразно!!

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2507 -: Ноември 30, 2021, 06:23:51 pm »
В здравната сфера в България годишно се харчат между 10 и 12 млрд. лева, тези пари трябва да се вземат по някакъв начин, като няма нормален начин лекарите си измислят някакъв си, колко е етично и морално това си е тяхна работа, ако съм здрав не е моя работа да следя колко бай паса ми са сложили, колко инсулта съм изкарал или съм без крака вече.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2508 -: Ноември 30, 2021, 06:55:10 pm »
В здравната сфера в България годишно се харчат между 10 и 12 млрд. лева, тези пари трябва да се вземат по някакъв начин, като няма нормален начин лекарите си измислят някакъв си, колко е етично и морално това си е тяхна работа, ако съм здрав не е моя работа да следя колко бай паса ми са сложили, колко инсулта съм изкарал или съм без крака вече.
И за това давай всички ваксани да мрат и да им подменят картоните, така ли?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2509 -: Ноември 30, 2021, 07:00:58 pm »
Какво казва медицината. Като наука, не като бизнес. От 11 на 25% скача вероятността за Остър Коронарен Синдром
след на-до-про-дупчване. И това за години напред. Пфайзер + Модерна:

<a href="https://www.youtube.com/v/bJzpRKJ3g8Q" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/bJzpRKJ3g8Q</a>

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2510 -: Ноември 30, 2021, 07:35:44 pm »
Какво казва медицината. Като наука, не като бизнес. От 11 на 25% скача вероятността за Остър Коронарен Синдром
след на-до-про-дупчване. И това за години напред. Пфайзер + Модерна:

<a href="https://www.youtube.com/v/bJzpRKJ3g8Q" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/bJzpRKJ3g8Q</a>
Тоест скача двойно. Това да вземе да смята проценти Юлиян. Значи ако аз съм здрав прав корав, но имам някаква предразположеност на дърти години да умра от пръскане на сърцето, то шансът това да се случи наистина нараства с 50%. Казано с думи прости, мога да не умра на старини от сърдечен удар, а месеци след ваксата. Зависи от нивото ми на предразположеност.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2511 -: Ноември 30, 2021, 07:54:18 pm »
Ха. Сега ми се изясни защо е тази неистова паника срещу варианта Омикрон.
Кадето мине той секват парите от продадени ваксини, секва нуждата от зелени сертификати, секват им даже мечтите. https://m.dir.bg/dnes/obshtestvo/dots-mangarov-prognozira-omikron-navyarno-shte-dovede-do-kraya-na-pandemiyata
И има доста голяма лигика в изказването.
Както. Безобидната кравешка шарка прави безопасна смъртоносната едра шарка така и Варианта Омикрон който се прекарва много леко обаче създава имунитет срещу всички коронавирусни инфекции.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2512 -: Ноември 30, 2021, 10:34:53 pm »
Ха. Сега ми се изясни защо е тази неистова паника срещу варианта Омикрон.
Кадето мине той секват парите от продадени ваксини, секва нуждата от зелени сертификати, секват им даже мечтите. https://m.dir.bg/dnes/obshtestvo/dots-mangarov-prognozira-omikron-navyarno-shte-dovede-do-kraya-na-pandemiyata
И има доста голяма лигика в изказването.
Както. Безобидната кравешка шарка прави безопасна смъртоносната едра шарка така и Варианта Омикрон който се прекарва много леко обаче създава имунитет срещу всички коронавирусни инфекции.
На Мангъров вярвам единствено когато е на моя акъл. Преди коронаистерията той е бил ваксър, разбирай Боко тиквоча. Далеч от мен такива.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2513 -: Ноември 30, 2021, 10:57:25 pm »
копипеиствам:

Значи, като се съберат двайсетина джендъра в центъра на някоя европейска столица и заврещят, че са дискриминирани, това е борба за права и свободи, а като излязат 20 000 души на протест срещу задължителната ваксинация, това са необразовани маргинали, които не мислят за живота на другия!?

Неактивен ppipilica

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 414
  • говори на жаргон и пише на "старобългарски"
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2514 -: Декември 01, 2021, 02:05:16 am »
Ми явно е така щото да си бъркат по дупките не е опасно за здравето на  обществото, пък ако не си ваксан е опасно, сееш вирус, не че ваксаните не сеят но те имат сертификат и го правят законно за разлика от теб щото ти не си и нямаш документ да разнасяш вируса.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2515 -: Декември 01, 2021, 08:55:13 am »
Ми явно е така щото да си бъркат по дупките не е опасно за здравето на  обществото, пък ако не си ваксан е опасно, сееш вирус, не че ваксаните не сеят но те имат сертификат и го правят законно за разлика от теб щото ти не си и нямаш документ да разнасяш вируса.
Така е. Всички разнасяме хремата, но зелените я разнасят законно.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2516 -: Декември 01, 2021, 07:48:29 pm »
Числото на мъртвородените у ваксинираните майки в Канада се увеличило 17 ПЪТИ.
13 МЪРТВОРОДЕНИ ЗА 24 ЧАСА

https://bastyon.com/index?v=cdefb43dbfe79316c3bc59fc0c125492a0cf7dd51bdc8d51190ba6509864ef51&video=1&ref=PRDXZpyF7rm9cJw3y6DX2nFvK1AYgjpXdF

Здесь видео о барановирусе и вакцинации-всё то,что не позволяет публиковать ютуб.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2517 -: Декември 01, 2021, 10:58:26 pm »
Числото на мъртвородените у ваксинираните майки в Канада се увеличило 17 ПЪТИ.
13 МЪРТВОРОДЕНИ ЗА 24 ЧАСА

https://bastyon.com/index?v=cdefb43dbfe79316c3bc59fc0c125492a0cf7dd51bdc8d51190ba6509864ef51&video=1&ref=PRDXZpyF7rm9cJw3y6DX2nFvK1AYgjpXdF

Здесь видео о барановирусе и вакцинации-всё то,что не позволяет публиковать ютуб.
Винаги съм бил привърженик на домашното раждане

Неактивен xakep

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 101
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2518 -: Декември 02, 2021, 02:39:00 am »
Едно време, какъв готин форум беше мазето, сега останали само българофоби , така де, антиваксъри... Фенове на Мангъров и предвид менталната му кондиция, незнам какво да мисля за последователите му. Разказват си митове и легенди. Черпят най-достоверната информация от разни сайтчета. Поне има нещо хубаво от цялата работа - редиците им се разреждат. Доста са се вдлъбнали в тая секта.

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 220
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2519 -: Декември 02, 2021, 03:54:55 am »
     Да така е... едно време един готин форум "Мазето" (който беше с техническа насоченост) радваше очите и душите на съфорумците. Но... се появи една модерна болест, която КОРОНЯСВА хората и те се разделиха на: вярващи и невярващи, ваксъри и антиваксъри, въобще на хора, които се опитват да наложат мнението си на останалите!!! Ако някой от вас си спомня притчата за Хан Кубрат или надписа на входа на Народното Събрание (подсказка: става въпрос за съединение, обединение) ще разберете колко глупав е спорът ви, защото медала винаги има две страни и истината винаги е някъде по средата. Става въпрос за осъзнатия избор на Човека, Личността, на всеки от нас да се боде ли с тази експериментална течност или не. Всеки е взел своето решение (в което няма нищо лошо), но не виждам смисъл да карате инакомислещите да се съгласяват с вас или да се обиждате с епитети, които са в речника на посетители на селска кръчма, все пак живеем в демокрация, нали така :) Никой не може да докаже на 100%, че течността за боцкане е безвредна и здравословна или обратното. В едно наистина съм сигурен, безплатно е само сиренцето в капана за мишки и когато нещо е безплатно и почти задължително ме кара да си отварям очите и ушите на четири. Този урок съм го научил по трудния начин за няколкото деситилетия живот в "хубавата демокрация" и за мен това не е просто правило, а Аксиома!!! Хубаво е когато се води спор, защото в него се ражда истината, но тук вече го обърнахте на кавга, а това вече не е конструктивно.
    Относно модерната корона-болест , за мен има няколко смущаващи момента:
         1. Как толкова бързо мутира, два пъти в годината, точно както грипа;
         2. Как толкова бързо се разпространява във всички държави по света;
         3. Как толкова бързо откриха "ваксината" за модерната болест;
         4. И след като "ваксината" създадена за първия щам е ефикасна и за останалите мутации, защо се налага да се боде няколко пъти, първа доза, втора доза, допълнителна доза, бустерна доза, супербустерна доза, хипербустерна доза... и т.н.
     Спирам да изброявам, защото написах почти роман :) Не забравяйте, че в демокрацията има само едно хубаво нещо и то е, че всеки има право на мнение, така че не го потъпквайте с лека ръка (или крак) :) Мислете със своята глава, но се вслушвайте в доводите на опонента за да можете да водите конструктивни разговори и спорове, а не селски кавги :)