Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 535241 пъти)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2370 -: Ноември 24, 2021, 09:21:36 am »
Нали знаеш какви лайна са официалните данни? Колко пъти да ти поствам официални изтривания на данни??!!
Данните са там, и са същите каквито бяха преди "да ги изтрият". Можеш сам да се убедиш. Или забрави да си запазиш копие? :)

Правят ги в главата ти. Нали знаеш, че от началото на пландемията са забранени аутопсиите?! Айде върни се назад и провери. Айде отговори на останалите въпроси ако обичаш. Май почва да става много постно тва твойто дрънкане!
Не, не знам че аутопсиите са забранени.
Абе, Светльо, имам чувството че вярваш като някой "лекар" в рекламите за паста за зъби или за мазило за стави ти обяснява, че всички негови пациенти са много доволни..
И с кое съм пропуснал да се заям, че не виждам, а уж внимателно следя :)

Кузмов, чудя се отде таа увереност в някои неща щом "си нямаш хабер от медицина"?
Щот па ти имаш цяла стена с дипломи...

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2371 -: Ноември 24, 2021, 10:58:23 am »
Данните са там, и са същите каквито бяха преди "да ги изтрият". Можеш сам да се убедиш. Или забрави да си запазиш копие? :)
Не, не знам че аутопсиите са забранени.
Абе, Светльо, имам чувството че вярваш като някой "лекар" в рекламите за паста за зъби или за мазило за стави ти обяснява, че всички негови пациенти са много доволни..
И с кое съм пропуснал да се заям, че не виждам, а уж внимателно следя :)
Щот па ти имаш цяла стена с дипломи...
Данните са фалшиви. Там не се гледа за данни. Там се гледа за данни когато тръгнеш да ги съдиш, защото няма как.
Не ти, а аз имам мед образование, така, че ти не вярваш в истината, а не аз.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2372 -: Ноември 24, 2021, 02:45:45 pm »
Статистиката няма нужда от фалшифициране. Тя така е направена, че да рисува сама себе си:

<a href="https://www.youtube.com/v/pyIQsvXDohA" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/pyIQsvXDohA</a>
След 10-тата минута...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2373 -: Ноември 24, 2021, 07:53:02 pm »
Цитат:
....Три дена по-късно на 03.11.2021 г. от министерството на здравеопазването получих отговор, че не разполагат с исканата от мен информация и изпращат въпросите ми за отговор по компетентност на НСИ и НЦОЗА.

Още тогава възникнаха резонните въпроси, как МЗ управлява кризата с К-19, при положение, че не разполага с ключова информация?

Днес получих отговор от НСИ и им благодаря, за подробния отговор, от който ясно се разбира, че те редовно предоставят информация на СЗО и Европейската комисия, но исканата от мен информация я нямат. Евентуално ще я имат през лятото на 2022 година. Естествено, че възниква логичния въпрос откъде и кой зарежда медиите с информация за смъртните случаи от К-19, след като МЗ и НСИ не разполагат с такава?...

https://afera.bg/%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D1%81%D0%BA%D1%80%D1%83%D0%BF%D1%83%D0%BB%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%BF%D1%83%D0%BB%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%BD%D0%B0-%D0%B2%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82-%D0%BC%D0%B5/

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2374 -: Ноември 24, 2021, 08:12:29 pm »
Всичко това взе да ми прилича на един стар виц:
Върнал се българин от екскурзия в Англия доста  позабогатял. От каде тия пари бе?
Ми от карти. Седнах да играя покер с едни англичани и единия вика имам трийка. Другите викат печелиш и почнаха да събират картите. Викам няма ли да я покаже? А те:
Ааа господине ние сме джентълмени, имаме си доверие.
И като ми тръгна една карта....
И те така като видяха, че СЗО раздава пари на джентълменско доверие за смъртността.... И като ни тръгнаха едни вълни.  От най малко засегнатата нация стигнахме до второ място по смъртност  в света.  Ми нали са джентълмени тия от СЗО.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2375 -: Ноември 24, 2021, 08:28:24 pm »
За протокола СЗО не е никаква световна, а частна отганизация. Трябва да е ЧЗО.
На сайта и има кои са спонсорите. Доволно интересно четиво.

На практика има за цел да фалира малкият и среден бизнес, защото световна война ще затрие СЗО, МВФ, СБ, ОЧЗ и взякакви Oрганизации на Чудовища и Злодеи...

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2376 -: Ноември 24, 2021, 08:37:27 pm »
Когато тръгваше историята с Ковида се появиха информации, че това е опит на юпитата да изземат парите от банкерите. Знае ли човек на кое да вярва вече.
Толкова сме лъгани, че и очевидната истина ще подложим на съмнение.

Радико, преди беше написал едно много хубаво разказче, и предния ти пост е мн. хубав. Пробвал ли си да напишеш нещо по-голямо или сборник от разкази или каквото и да е. Отдава ти се и мисля че ще имаш успех.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2377 -: Ноември 24, 2021, 08:38:28 pm »
Ми Витане то доста "световни" организации са в същност частни.  Дори и такива дето владеят икономически десетки държави.  А относно ваксините те тук  истината от близкото минало "от миналата година" гарнирано с малко сарказъм за бъдещето.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2378 -: Ноември 24, 2021, 08:41:59 pm »
Цитат:
....Три дена по-късно на 03.11.2021 г. от министерството на здравеопазването получих отговор, че не разполагат с исканата от мен информация и изпращат въпросите ми за отговор по компетентност на НСИ и НЦОЗА.
Що не цитираш малко по-нагоре:
Цитат
Както вече съм ви информирал на 31.10.2021 г. поисках със заявление по ЗДОИ министерството на здравеопазването да ми предостави информация, касаеща броя на починалите български граждани за периода от 01.01.2021 г. до 31.10.2021 г.. Поисках информацията да е по месеци и да дава отговор на следните въпроси:

1. От какви болести са умирали българските граждани през посочените месеци?
2. Подписвани ли са съобщенията за смърт от Ковид-19 от патолог?
3. В колко от съобщенията за смърт е посочено, че е извършена аутопсия?
4. Колко са починалите от инсулт, инфаркт, онкологични заболявания и СПИН?

Ето това е поискал човека от МЗ, и съвсем правилно са му казали ,че не разполагат с тази информация. Ако си беше поискал броя на починалите от Ковид - вероятно щяха да му я дадат.

1 - не цялата информация за починалите отива ежедневно в МЗ по обясними причини. Отива в статистиката.
2 - явно доста хора не са наясно с какво се занимава патолога. Моля, прочетете следващата точка.
3 - явно много хора не са наясно и кога се извършва аутопсия. Аутопсия се извършва когато има съмнения за причината за смъртта. Примерно човека е намерен у дома си умрял, и няма яснота от какво точно. Когато е умрял на операционната маса да се прави аутопсия е леко безмислено. Ако има съмнения, ако има следствие - да, тогава се прави аутопсия.
4 - Ми тази информация в МЗ я нямат. Поне не и ежедневна. Министерството се занимава с друга работа, не да бори умрелите. Примерно - брои лекарствата, парите за болниците... е такива неща. Да борят умрелите по причини - това е работа на статистиката.

Когато човек иска конкретни данни - да си ги поиска конкретно. Поискал е това - дапи са му този отговор.

А, да ... част от исканите данни за 2020-та година вече ги има на сайта на статистиката. Специално за умрелите по причина.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2379 -: Ноември 24, 2021, 09:04:44 pm »
Що не цитираш малко по-нагоре:
Ето това е поискал човека от МЗ, и съвсем правилно са му казали ,че не разполагат с тази информация. Ако си беше поискал броя на починалите от Ковид - вероятно щяха да му я дадат.
Верно?!
Уу, супер, всичко е точно. Значи можеш да се боцнеш.

Радико, това, което си постнал като снимка от телефон, то е есенцията квинтесенцията на Ковид пропагандата.

П.п.: Квинтесенция (ефир) в алхимията е най-високият слой на въздуха; най-тънката пета стихия. Терминът се използва в античната и средновековната натурфилософия, физика и алхимия.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2380 -: Ноември 24, 2021, 11:22:14 pm »
Що не цитираш малко по-нагоре:
Ето това е поискал човека от МЗ, и съвсем правилно са му казали ,че не разполагат с тази информация. Ако си беше поискал броя на починалите от Ковид - вероятно щяха да му я дадат.

1 - не цялата информация за починалите отива ежедневно в МЗ по обясними причини. Отива в статистиката.
2 - явно доста хора не са наясно с какво се занимава патолога. Моля, прочетете следващата точка.
3 - явно много хора не са наясно и кога се извършва аутопсия. Аутопсия се извършва когато има съмнения за причината за смъртта. Примерно човека е намерен у дома си умрял, и няма яснота от какво точно. Когато е умрял на операционната маса да се прави аутопсия е леко безмислено. Ако има съмнения, ако има следствие - да, тогава се прави аутопсия.
4 - Ми тази информация в МЗ я нямат. Поне не и ежедневна. Министерството се занимава с друга работа, не да бори умрелите. Примерно - брои лекарствата, парите за болниците... е такива неща. Да борят умрелите по причини - това е работа на статистиката.

Когато човек иска конкретни данни - да си ги поиска конкретно. Поискал е това - дапи са му този отговор.

А, да ... част от исканите данни за 2020-та година вече ги има на сайта на статистиката. Специално за умрелите по причина.
Именно заради четирите ти точки не вярвам в статистиката и няма да повярвам само защото господин всезнайко е наясно кой с какво се занимава в МЗ. Той е там и знае! ;D ;D ;D ;D

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2381 -: Ноември 25, 2021, 06:08:17 am »
Ти като притежаващ медицинско обазование би трябвало да знаеш по-добре, що ме чакаш аз да го казвам?

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2382 -: Ноември 25, 2021, 06:28:42 am »
Ти като притежаващ медицинско обазование би трябвало да знаеш по-добре, що ме чакаш аз да го казвам?
Всъщност когато разбрах до къде ти стига интелекта спрях да те чакам.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2383 -: Ноември 25, 2021, 11:05:31 am »
Заговориха за Африка, имам притеснения, че ако това не спре до нова година ще погнат и тях. https://yosif.top/?p=30702&fbclid=IwAR12ATMP9nv-F7rghVw4iWOINaIlNSorCASXsG9azYojOhCNjcjw2ffCoLE

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2384 -: Ноември 25, 2021, 08:52:11 pm »
Да видим какво казват хората с акъл (видео): https://files.fm/u/25u5qvfe5#/view/d48wnwkx5