Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 534868 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1590 -: Юни 13, 2021, 06:07:51 pm »
Ваксини? Шах с пешката! За тия със много слаба защита - и мат!
-
<a href="https://www.youtube.com/v/hAjgq2zzfn8" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/hAjgq2zzfn8</a>

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1591 -: Юни 13, 2021, 06:42:22 pm »
VITAN, тия клипчета дето ги пускаш една голяма част ги таксуват за руска пропаганда, нищо че г-н Пасков е българин, за мен много интелигентен и умен, превъзхождащ най-малко десетократно по споменатите показатели тия, дето не биха му обърнали внимание, а той за тях го прави - те обаче не щат.

Най-интересното е, че материалите, които използва не са от руската пропаганда, а са англосакски - английски, немски, американски научни статии.

Основният извод от клипа е:
Шипчестия протеин във ваксините е силна отрова поразяващ нервната система. Това е прион. Прионът е квази вирус - нещо страшно. Това, че е РНК-ваксина западните специалисти предричат след няколко години, тия поставили РНК-ваксина, да развият ред дегенеративни неврологични заболявания предимно, алцхаймер, диабет, автоимунните заболявания, които са 5-6 вида и рак.

Другия основен извод е, че става въпрос за биологично оръжие и ваксина също биологично оръжие.

Често чета коментарите под видеата, та те не вярват на Пасков, защото е критик, но ето какво е написал един лекар:


Коментар от видеото:
Аз честно казано се изморих да спасявам хората та то не иска да бъде спасено . Преди повече от месец една госпожа ми заявява че не искала да умре от корона вирус  затворена 14 дена в болница и щяла да се ваксинира . Казах и  че може  да умре от ваксината което е по добрия вариант тъй като от този биологичен препарат много хора са парализирани  и ще може да си избере къде ако има средства за лечение къде да си изкара остатъка от живота в къщи или в болница . И тя ми отговори че властта  се грижи за нас . Приятен път и пожелах . Не може да се спаси никой който особено е решил да се самоубие . Днес тази госпожа е парализирана и ми заяви че аз съм я била проклела .Знаете ли какво считам аз че някой е проумял че сред разумното население има много идиоти  които са ненужни дори за себе си обществото още по малко може да очаква нещо полезно да извършат за останалите .  Само едно ме притеснява че истинското заразяване сега ще започне и то пренасяне на нещо от ваксините какво е то и как   може да се определи  това не знам но знам със сигурност че това е оръжие за масово поражение .

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1592 -: Юни 13, 2021, 09:52:06 pm »
Едно интересно интервю от 26 януари 2000-та година, когато едва-едва се чуваше, че някакъв грип имало в Китай. Консултант по белоробни болести в "Света Ана" обаснява разни работи за обикновения грип... да ви звучи познато?

https://bnr.bg/sofia/post/101219504/prof-kosta-kostov-kashlicata-ne-e-osnovanie-za-priem-na-antibiotik
(слушайте аудиото, в текста няма всичко).

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1593 -: Юни 15, 2021, 06:28:18 pm »
Във Флорида носенето на маски вече е... неконституционно!
(и други екстри...)
-
<a href="https://www.youtube.com/v/PrNcfjAZviA" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/PrNcfjAZviA</a>

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1594 -: Юни 16, 2021, 12:07:23 pm »
Руската ваксина срещу коронавирус "Спутник V" е по-ефективна срещу индийския щам от всяка друга ваксина, чиито резултати от изследванията са представени за публикуване.

https://blitz.bg/lyubopitno/nauka-i-tekhnologii/aleluya-tazi-vaksina-e-nay-efikasna-sreshchu-indiyskiya-shcham-na-k-19_news823363.html

Отговорихте ли си на въпроса, защо в България я няма руската ваксина?
Няма да е по политически и русофобски причини, няма де а поради доказване на лоялност към колониалния господар-рекетьор.  :)  ;)

Дума не дават да се продума по телевизиите за руската ваксина, направо ги е страх, да не ги уволтят, ако изрекат тази еретична дума - "руска".

Ваксинацията върви зле именно поради липсата на руската ваксина. Всеки 9 от 10 човека казва, че би се ваксинирал САМО с руската ваксина. Колониалния господар обаче не дава...  :D

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1595 -: Юни 16, 2021, 03:06:30 pm »
По целия сват темпа на ваксинацията спада. Ваксини има да се поринеш, но желаещи няма. Поне в развитите държави.

С всички ваксини има скандали. Руската не прави изключение - първо Словакия, а наскоро и Бразилия се оплакаха, че качеството на ваксината не отговаря на спецификациите които са предоставени от производителя.

Има и още един момент - ваксините които в момента се ползват в ЕС са от производители, които "има какво да губят" при неизпълнение на договорите. Докато ако се обвържем с Русия и нещо се окаже не точно така... ходи се съди с тях. Сещаш се как врътнаха кранчето за газта и оставиха полвин Европа без газ преди години... какво ще правим ако решат да спрат кранчето и на ваксините, за които разчитаме?

Ефективността на Пфайзер срещу "индийския" вирус достига 96 процента при някои възрастови групи. Това на практика е 100% ефективност - винаги попадат някакви "дефектни" човешки екземпляри в тестовете. Не виждам как може да се постигне по-висока ефективост. Особено когато резутатите се предоставят от производителя, а не от независим орган - не знам как може да се приема тази информация обективно.

А да избираш ваксината само по надписа "Made in..." на опаковката е пълна кретения...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1596 -: Юни 16, 2021, 03:14:25 pm »
Винаги банални оправдания.
В Германия, Унгария, Словакия, Сърбия, Македония и т.н. има руска ваксина, тук само да забележи колониалния владетел, че има някакъв дуслук с руснаците, ще има пляс-пляс.

"Има и още един момент - ваксините които в момента се ползват в ЕС са от производители, които "има какво да губят" при неизпълнение на договорите."

То при неизпълнение на договор длъжника винаги има какво да губи, ако е уговорил неустойка, руснаците не са изключение. Глупости говориш.

"Сещаш се как врътнаха кранчето за газта и оставиха полвин Европа без газ преди години... какво ще правим ако решат да спрат кранчето и на ваксините, за които разчитаме?"

Отново глупости и лъжи. Русия никога не е спирала газта на Европа, спряха газта за Европа украинските фашистки демократи, не говори напук.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1597 -: Юни 16, 2021, 03:29:29 pm »
Сещаш се как врътнаха кранчето за газта и оставиха полвин Европа без газ преди години... какво ще правим ако решат да спрат кранчето и на ваксините, за които разчитаме?
Древните шумери, днешните украинци започнаха крадат газ.
И ревнаха, че нямали пари, заради гражданската война, която по твоят зомбивизор не я дават от години.
Колективният запад не остави копелето си, извади пари и плати газа (на кредит май). От там нататък древните шумери си плащат газа предварително.

...не говори напук.
Не можеш да спреш гората да се разлиства. Ако има някъде умен русофоб, много ще ми е интересно, да разбера кой е.
Умен в моите понятия предимно е този, който разбира - кое му влиза в интереса, кое му е полезно и кое наобратно.

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1598 -: Юни 16, 2021, 03:41:05 pm »
Глупец всегда уверен, мудрец всегда сомневается.(с)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1599 -: Юни 16, 2021, 03:41:11 pm »
Явно няма разбиране на това, кой спрял газта?
Ще обясня, като за фаянсаджии:
По тръбата тече газ за Европа и Украйна. Всеки има своя си договор за доставка, цени, обеми и т.н. Украинците първо получаваха, после плащаха. Натрупаха обаче дълг от 7 милр. $ към Газпром в неплатен газ /а самият Газпром е голям длъжник на английски банки/, т.е. не изпълняват договорните си задължения и руснаците им казаха, спираме ви газта, докато не платите предварително, но оставяме количествата газ по тръбата за нашите лоялни партньори от Европа.

Укъра, нагъл и фашизирън реши да направи мръсно на руснака, да го злепостави, дето го кредитира, щото свикнал безконечно да го хранят без пари, да взима газ и да не плаща, та отклони газта предназначена за Европа в своите складове - буквално я открадна. Вика руснаците виновни, като juliang.

Именно този инцидент провокира строителството на Северн поток 2, за да не могат укрите да спекулират и препятстват търговията с Европа. Скоро газопровода ще започне работа, а на укъра му изтича договора и като не плаща и не ще, да си внася демократичен втечнен газ от САЩ с 30% по-висока от пазарната цена, а като го и декомпресира ще стане на 50% - да им е честито, демокрацията е скъпо нещо.  ;D

Сега има друг договор с тях до края на годината, да плащат предварително и за цената която платят, толкова ще им се и доставя. Не са плащали отдавна и не са получавали, защото разчитат на складираната газ, но запасите им са изчерпани. Искат пари от запада, но запада му писна да им дава.
Който вземе Украйна, трябва да е готов да я храни. Руснаците не я щат, дори не искат и Донбас и Луганск поради същите причини.

Руснаците не могат да си позволят лукса да спират газта за Европа, защото те са основният им партньор. Такова нещо не се е случвало никога в търговските им отношения.
Коя колониална медия ви набива тия лъжи в главите, тая пропаганда?
« Последна редакция: Юни 16, 2021, 04:25:14 pm от EDM electronics »

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1600 -: Юни 16, 2021, 04:05:20 pm »
Който вземе Украйна, трябва да е готов да я храни. Руснаците не я щат, дори не искат и Домбас и Луганск поради същите причини.
Не по точно по тези причини, но скоро може и да си ги приберат.
Донбас е най-успешният (индустриален) проект на Руската империя...

Руснаците не могат да си позволят лукса да спират газта за Европа, защото те са основният им партньор.
Тия месеци играта стана друга. Азиатските пазари станаха по няколко причини по-привлекателни.

Коя колониална медия ви набива тия лъжи в главите, тая пропаганда?
Всичките. Вкупом :)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1601 -: Юни 16, 2021, 05:43:49 pm »
А защо Русия не си оправи сметките с Украйна (как - пример Крим и Донбас) без да спира газта? Ами щото знае, че като остави Европа без газ, все някой ще плати сметката, независимо кой е крал - така излиза от вашите обяснения май... Изключително конструктивно и клиентно ориентирано поведение...

Събират се Русия и Западна Европа и правят от Украйна един паркинг - равен и празен - и газта си тече.

Руснаците не могат да си позволят лукса да спират газта за Европа, защото те са основният им партньор. Такова нещо не се е случвало никога в търговските им отношения.
Коя колониална медия ви набива тия лъжи в главите, тая пропаганда?

Верно ли? Или паметта ти е по-къса от кеша на Гугъл: https://bntnews.bg/bg/a/2517-rusija_sprja_okonchatelno_gaza_za_evropa

Цитат
... В късния следобяд днес "Газпром" даде заповед за спиране на всички доставки на газ за Европа през Украйна. Решението по-рано беше одобрено от премиера Владимир Путин.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1602 -: Юни 16, 2021, 05:52:05 pm »
1. Малко отклонение от темата: иди-дойди. Обаче вземи да пишеш, където му е мястото бе, балкански субекте!
2. Руската газ са недемократични молекули - това избщо не трябва да те интересува има ли го, няма ли го! Виж американският шистов газ са демократични молекули. Там нещо Александруполис, терминали, танкери, това-онова, за него хортувай...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1603 -: Юни 16, 2021, 06:15:06 pm »

Верно ли? Или паметта ти е по-къса от кеша на Гугъл: https://bntnews.bg/bg/a/2517-rusija_sprja_okonchatelno_gaza_za_evropa

Мислех те за по-умен и че разбираш това, което четеш. В статията пише същото, което аз ти казах. А в нея има две мнения, че Русия спряла газта, защото Украйна обявила, че спира транзита към Европа и другото е, че не Русия е спряла, а Украйна е спряла транзита. При всички случаи Украйна е спряла транзита. Ако допуснем, че Русия не е спряла, това означава укрите да продължат да крадат, ако допуснем че е, това означава, че руснаците не са глупави, няма да позволят да ги крадат, докато не се възстанови транзита за Европа, надяват се на натиск върху Киев.

Ти къде видя умисъл, заговор или политически натиск от страна на руснаците върху Европа? Къде е мотивът за спиране, кой прави нещо без мотив - само глупака?
Нещо ти куцат последно време аргументите. Трябва да знаеш, че не ми убягват значими геополитически събития, аз не съм като тебе, да ровя в Интернет при спорове. Доста време ти отне да изровиш статия с ключови думи "Русия спря газа", но имай предвид, че риториката от медиите, които ми сочиш е колониално цензурирана, друг е въпроса, че  и тълкуваш, като дявола евангелието.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1604 -: Юни 16, 2021, 06:32:29 pm »
А защо Русия не си оправи сметките с Украйна (как - пример Крим и Донбас) без да спира газта? Ами щото знае, че като остави Европа без газ, все някой ще плати сметката, независимо кой е крал - така излиза от вашите обяснения май... Изключително конструктивно и клиентно ориентирано поведение...


Така ме разсмя  ;D,
Ами ако фантазиите ти бяха верни, то нямаше дълга на Украйна към Газпром да стои непогасен. Никой от запад не се е наемал да плаща чужди задължения - това са капиталисти, не ти е СССР - нещо бъркаш.  :D

По аналогия на казаното за клиентската политика, все едно аз да те питам, колко пари дадоха на Донбас американците, да защитят демокрацията на избора си, също като в югославските републики или като на брадатите демократи от Сирия? Колко предрешени снайперисти им дадоха?

Чисто клиентски сториха тава само за оня, от които имат ИНТЕРЕС. Не бива да се бъркат понятия, като интерес и демокрация - те много често са в колизия при американците.

А помощта на руснаците за Донбас, Крим, Луганск е повече от разбираема, там живеят етнически руснаци, това е същата нация, но в друга държава. Руската помощ е твърде недостатъчна за тях, ако питаш мен. Украинците им спряха пенсиите и социалните плащания, да не говорим че провеждат геноцид, но ти това не го забелязваш, не искаш да го забелязваш. Забелязва се само, ако Навални зареве на умряло, но е жив за разлика на 15 000 убити мирни граждани на Донбас.