Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 544106 пъти)

Неактивен dymelsoft

  • Administrator
  • Стабилен
  • *****
  • Публикации: 622
  • специалист, не носи на пиене
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1440 -: Март 31, 2021, 10:59:39 pm »

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1441 -: Април 01, 2021, 12:17:39 am »
https://portal-21.com/1405/covid-19/
Пуснах само линка, тъй като смятам, че коментар не е нужен. Експеримент е, но може би не само медицински.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 533
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1442 -: Април 01, 2021, 09:28:54 am »
Понеже тия от статията ги е страх и говорят с недомлъвки, аз нямам такъв и ще конкретизирам - ваксината е на Пфайзер, тя е тази, която ви променя генетично и същата, която juliang ни рекламира, като извънземна - то качество, то лъскавина, то направо мирише на кореком...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 517
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1443 -: Април 01, 2021, 10:23:12 am »
Няма теория на конспирацията, има практика на конспирацията. Още една "конспирация" стана реалност:

https://thebulgariantimes.com/%d0%9e%d1%89%d0%b5-%d0%b5%d0%b4%d0%bd%d0%b0-%d0%ba%d0%be%d0%bd%d1%81%d0%bf%d0%b8%d1%80%d0%b0%d1%86%d0%b8%d1%8f-%d1%81%d1%82%d0%b0%d0%bd%d0%b0-%d1%80%d0%b5%d0%b0%d0%bb%d0%bd%d0%be%d1%81%d1%82/

Кой ще може и кой няма да може да пътува...

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1444 -: Април 01, 2021, 11:06:20 am »
Понеже тия от статията ги е страх и говорят с недомлъвки, аз нямам такъв и ще конкретизирам - ваксината е на Пфайзер, тя е тази, която ви променя генетично и същата, която juliang ни рекламира, като извънземна - то качество, то лъскавина, то направо мирише на кореком...
Аре, сега съм бил станал рекламно лице на някаква ваксина ... :)
А какво прави самия вирус бе пичове? Точно това - влиза в клетките ви и ги препрограмира да изработват негови копия. Защо не се чудите дали вируса няма да ви "префлашне ROM-а", обаче се спичате от ваксината?

Ама то преобладаващата част от пишещите във форума не вярват че изобщо има вирус ... к'во ли се мъча да обяснявам...

Няма теория на конспирацията, има практика на конспирацията. Още една "конспирация" стана реалност:

Кой ще може и кой няма да може да пътува...
И каква е разликата с визите, които се изискват и досега за много държави? Съвсем нормално е държава да не иска на своя територия опеделен вид личности.
Какъв е смисъла да ви бъркат по дупките на всяка граница, когато можете да предоставите документ, че бъркането няма да покаже наличието на вируса?

Да, да ... вирус няма, всичко е конспирация, за да ви задържи в границите на България... до 1989-та ни държаха с автомати, не се ли сещате? Но това не пречи на много хора да си мечтаят това време да се върне...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 533
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1445 -: Април 01, 2021, 11:35:15 am »
Аре, сега съм бил станал рекламно лице на някаква ваксина ... :)


Беше, беше, ама си забравил...нищо.  ;)
Айде на ваксина не, ама ще се обадя на Илон Мъск, да му кажа, че ти е длъжник - дължи ти пари за реклама.  :D

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1446 -: Април 01, 2021, 01:49:52 pm »
До вчера по света са поставени над 520 милиона дози ваксини. Ако в европа са умрели 5 000, да приемем че по света са умрели 15 000.
Първо - 15 000 от 500 000 000 е... абе не е нищожно число, но е малко. И второ - от вируса са умрели 2 800 000. 15 000 срещу 2 800 000 е доста добра алтернатива...
Да, сега ще скочат... "те тия 2 800 000 не е ясно дали са умрели от коронавируса...". А ясно ли е от какво са умрели тия 5 000 след ваксинацията?
Да, това вече е друга работа. И спорът не е ваксината или вируса- от какво да умрем? Въпросът е в това, че вирусът те поставя в естествен риск да не умреш, а с ваксината ти го причиняват умишлено. Поне 30% от заразените и оздравелите не търсят лекари, което почти ще изравни процентите.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1447 -: Април 01, 2021, 02:45:21 pm »
... Въпросът е в това, че вирусът те поставя в естествен риск да не умреш, а с ваксината ти го причиняват умишлено.
Няма как да те убедя, че никой не е проектирал ваксината умишлено да убива хора. На практика всяко лекарство, дори аспирина и аналгин-хинина може да докара човек до болница и до смърт. Дори и фъстъчено масло може да убие човек, алегричен към него.
Ваксините не се отличават, и при тях ще има нежелани реакции от определени организми. Няма как тези реакции да се предвидят, без голямо количество хора да приемат това лекарство. Затова и се докладва всяка странична реакция, и се събират данни. Някога ще се съберат достатъчно данни, които ще кажат при какви състояния дадена ваксина не е препоръчително да се прилага, какво може да причини и как да се избягват тези странични реакции.
Но пак казвам - това няма как да се предвиди, докато не се натрупат достатъчно данни. Ако ти измислиш начин как да се трупат данни без да се ползва ваксината върху много хора - кажи да чуем.

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1448 -: Април 01, 2021, 03:17:33 pm »
Самият начин на лечение с ваксини звучи идиотски. За да се предпазим от болестта дайте да се заразим с нея!!!!!! Е какво дайте да се заразим със всички възможни болести та да сме добре и да сме здрави, да им имам логиката на докторите.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1449 -: Април 01, 2021, 03:44:45 pm »
Сега ще съобщя по въпроса лично преживяно! Повтарям се, ноември изкарах короната не особено леко. Доказано с PCR. В последствие и с антитела. Преди месец балдъзата ми би Астразенека. Обрина се цялото тяло. След 3 антиалергични инжекции и 4 часа на системи оживя. След седмица отшумя всичко. Сега е добре.
Днес научавам от добре познат че си бил Пфайзер. Нещеш ли след седмица, короната го закопчала. Това доказано с PCR. Сега 15 дни след карантината се изследва. Нещо не било съвсем наред!
Това за информация! Всеки да си прави собствени изводи!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1450 -: Април 01, 2021, 04:21:36 pm »
Самият начин на лечение с ваксини звучи идиотски. За да се предпазим от болестта дайте да се заразим с нея!!!!!! Е какво дайте да се заразим със всички възможни болести та да сме добре и да сме здрави, да им имам логиката на докторите.
А ти как мислиш че действат всички останали ваксини? Почти всички ваксини правят именно това - "заразяват" те с "омаломощен" или "убит" вирус в точно определено количество, за което опитно се е установило, че организма на сравнително здрав човек ще може да се пребори и да изгради антитела. Затова и не се слагат ваксини (никакви, не само срещу коронавирус) на хора, които са болни, на хора с проблеми в имунната система, на хора с тежки хронични заболявания. Или се слагат, но след допълнително изследване.

Имаше един репортаж на Нова преди няколко месеца. Там доктори и сестри в прав текст си казаха, че умишлено са се заразили и са изкарали болестта в контролирани условия, само и само да изработят организмите им антитела и да могат да се върнат на работа.

https://www.youtube.com/watch?v=Lab_P90Cvjg&t=325s
« Последна редакция: Април 01, 2021, 04:41:46 pm от juliang »

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 517
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1451 -: Април 01, 2021, 04:25:10 pm »
Хулио, след всичко изписано до сега за хай-тек super-puper new generation end e.t.c
не си ли малко д'рът та да се правиш на луд?!

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1452 -: Април 01, 2021, 05:43:54 pm »
juliang, ма ти сериозно ли мислиш че всички тия неща дето изреди не ги знам та ми ги повтаряш. Та тия неща и малките деца ги знаят, що верно се правиш на луд все едно не разбираш какво съм написал. То само полицай може да ми върне отговор като твоя.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1453 -: Април 01, 2021, 07:03:19 pm »
Няма как да те убедя, че никой не е проектирал ваксината умишлено да убива хора. На практика всяко лекарство, дори аспирина и аналгин-хинина може да докара човек до болница и до смърт. Дори и фъстъчено масло може да убие човек, алегричен към него.
Ваксините не се отличават, и при тях ще има нежелани реакции от определени организми. Няма как тези реакции да се предвидят, без голямо количество хора да приемат това лекарство. Затова и се докладва всяка странична реакция, и се събират данни. Някога ще се съберат достатъчно данни, които ще кажат при какви състояния дадена ваксина не е препоръчително да се прилага, какво може да причини и как да се избягват тези странични реакции.
Но пак казвам - това няма как да се предвиди, докато не се натрупат достатъчно данни. Ако ти измислиш начин как да се трупат данни без да се ползва ваксината върху много хора - кажи да чуем.
Да, само дето никой няма да ме принуди да ям фъстъчено масло и да ми отнеме правата за дето нито го искам, нито искам да знам дали съм алергичен към него!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1454 -: Април 01, 2021, 07:35:23 pm »
juliang, ма ти сериозно ли мислиш че всички тия неща дето изреди не ги знам та ми ги повтаряш. Та тия неща и малките деца ги знаят, що верно се правиш на луд все едно не разбираш какво съм написал. То само полицай може да ми върне отговор като твоя.
Не става политик от теб...
Надявам се че можеш да четеш между редовете на това, което казват по телевизията. В момента в който има рекорди по заболеваемост и смъртност, властта разхлабва мерките. Това си е в прав текст "Преболедувайте, маа ви стара, щото ваксини за всички няма. Който оцелее - оцелее, в момента имаме по-важна задача - изборите."
Но няма как да ти го кажат по този начин. И все пак не си мисли, че само ти виждаш "истината". Истината я каза Мутафчиски докато не знаеше че камерата снима, а именно "Ще се мре. Яко ще се мре..." С ваксини ще се мре малко по-малко като обща бройка, но ще се мре от ваксини и от вируса. Без ваксини ще се мре повече, но само от вируса и стадото ще дойде на жълтите павета да иска сметка от политиците защо не правят нищо.

Да, само дето никой няма да ме принуди да ям фъстъчено масло и да ми отнеме правата за дето нито го искам, нито искам да знам дали съм алергичен към него!
Ми никой и не те насилва да се ваксинираш. Точно както без интервю и одобрение не можеш да отидеш в Щатите, по същия начин няма да можеш да отидеш където и да било без ваксинационен паспорт. Ти продължавай да не искаш, никой не ти пречи.