Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 535158 пъти)

Неактивен бай Теню

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 473
  • Чем больше узнаю людей, тем больше нравятся собаки

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1276 -: Януари 26, 2021, 03:14:54 am »
Без думи   https://nocomentbulgaria.blogspot.com/2020/11/19.html?fbclid=IwAR0Fr0rpS2r-rC77swZSw8MOeiJSzdSZiqzEVaxrQGht_mrOPG65dDZ5vb4

Що не потърсиш някакъв малко по-обширен материал по въпроса от някакъв мъничко по-достоверен източник?

https://www.forbes.ru/obshchestvo/418009-eto-kak-pytatsya-prihlopnut-muhu-molotkom-pochemu-shveciya-ne-vvela-lokdaun-i-k



Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1277 -: Януари 26, 2021, 10:26:03 am »
Германия: Ваксината на AstraZeneca показва само 8% ефективност при възрастните
Ваксината може да бъде одобрена от европейския орган EMA само за употреба на лица до 65 години, пишат медии

Това е заглавие от правоверно англо-саксонско издание на Блумбърг - версия за българоговорящи туземци.
(търси си го, нали на наши линкове не вярваш)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1278 -: Януари 26, 2021, 11:27:56 am »
Да споделя мисли и разсъждания по повод мероприятието Ковид-19:

Според мен това е мероприятие, целенасочено, не е спонтанно възникнала мутация на вирус и естествен ход на пандемия. Защо смятам така?

Много от т.н. инфлуенсъри /тубари/ говорят за конспирации и т.н. по повод Ковид-19. Тези, които са умерени, плахи, нищо не им се случва. Върлите противници и конспиратори обаче първо ги предупреждават - прявят го платени слухари към Ю-Туб и ако каналът продължи да лае, го изтриват тотал без обяснения и повече предупреждения. Примерно за политика може да лае един канал колкото си иска без последствия, но не и за мероприятието Ковид. Това показва, че някой има властта да въздейства на Ю-туб, Фейсбук, Инстаграм, такива дето се опитват да саботират мероприятието, да бъдат заглушени завинаги и да си върви това мероприятие. Този някой следва определен сценария на развитие. Ако се преодолее един вирус, пуска се друг леко мутирал и така до постигане на целта. Ама няма да го пуснат в Бангладеш, а в Англия - така е по-достоверно, че не е конспиративно, но така или иначе за няколко месеца се разпространява по цялата земя.

Целта е сриване на световната икономика с всички последствия за това и отделно подготвени сюрпризи.

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1279 -: Януари 26, 2021, 12:02:58 pm »
100%, освен това пишат, че следващия удар ще е по интернет и банковата система (звучи логично - първо срутват икономиките и малките бизнеси, после ги довършват).

Неактивен бай Теню

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 473
  • Чем больше узнаю людей, тем больше нравятся собаки
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1280 -: Януари 26, 2021, 12:08:16 pm »
Имунизация

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1281 -: Януари 26, 2021, 12:48:31 pm »
100%, освен това пишат, че следващия удар ще е по интернет и банковата система...
Еми удара по интернет вече си го има. Да поздравим фобите с 1-вата поправка в Конституцията на САЩ:

Цифровой ГУЛАГ в США

-
<a href="https://www.youtube.com/v/sqhRkPomU-Q" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/sqhRkPomU-Q</a>
Упс, няма да ви следят в 1 платформа, ще ви следят по всички...

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1282 -: Януари 26, 2021, 02:23:51 pm »
Има се предвид пълно блокиране на системите, мисля. Интернет и банки. Иначе рестрикциите в интернет отдавна са в ход.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1283 -: Януари 26, 2021, 02:54:46 pm »
За банките очаквам някаква критична уязвимост на:
- ИТ технология.
- банков протокол.
- нещо трябва да изпющи по/на/в SWIFT-a.

За протокола: интернет също си има шалтер. Поне трансконтиненталният такъв.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1284 -: Януари 26, 2021, 04:07:42 pm »
ЕДМ,
Освен да накарам жена ми да ме снима като ме натисне нервна криза - точно по същия начин изглеждам. Повярвай ми - усещането хич не е приятно, и трябва човек просто да си наложи да се успокои.
Между другото имам сериозни съмнения че фрау Меркел има абсолютно същия проблем:
https://youtu.be/HHfvJfVzw50
https://youtu.be/ilEolWazM6o
Или и на нея са и вкарали наночастици с алуминий? :)

Изненадваш ме! Изглеждаш уравновесен и сдържан, а говориш за нервни кризи с треперене.
Давам ти приятелски съвет - заеми се със спорт, махни пороците - цигари и алкохол, те увреждат кръвоносните съдове най-вече в мозъка и сърцето.

Нервното напрежение това е постоянно продуциране на хормони на стреса. Те силно свиват кръвоносните съдове, протича по-малко кръв и с това всички симптоми на стреса. Най-доброто, бързо, естествено и безвредно лекарство това е бягането! То раздвижва кръвта, ускорява пулса, повишава температурата, изпотява, изхвърля ненужното бързо и след настъпването на критичната умора, започва обратния процес на стреса - продуцират се от мозъка ендорфин и серотонин, те неутрализират хормоните на стреса, които се отделят от надбъбречните жлези - кортизол, адреналин и инсулин от задстомашната жлеза.

Няма по-бърз начин за регулиране на хормоналния баланс от бягането, но само при достигане на умора.

Почти всеки бегач може да се сравни с наркоман - той е наркоман за собствени, естествени хормони на щастието, които се отделят при критичната умора!
При физическо натоварване организма отделя хормоните на щастието, за да притъпят болката в мускулите и преодоляването на умората. Това действа на тялото, като наркотик. Всъщност наркотика точно това и прави - кара тялото да произвежда хормоните на щастието, но същевременно блокира естественото им производство, затова се появява и зависимостта.

За алуминия:
Мноооооого отдавна вкъщи не ползваме алуминиеви домакински съдове. Причините са тривиални.
Но едно е да попадне в организма алуминий /примерно кюлче алуминий  ;)/, съвсем друго е наноалуминия. Едно е да се опитваш да запалиш нафта от маркуч, друго е под формата на мъгла. Едно е живак в твърдо-течно състояние /не е отровен/, друго са живачните пари /силно отровни/ и т.н.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1285 -: Януари 26, 2021, 08:14:36 pm »
Препоръчвам това прясно видео на Пламен Пасков за ваксините, страшно ме изкефи - големи лафове:D
Всеки случай много начетен човек е Пасков, само прочел много книги, може да има такава риторика.

<a href="https://www.youtube.com/v/1HnC4hn8W1c" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/1HnC4hn8W1c</a>

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1286 -: Януари 26, 2021, 08:55:38 pm »
EDM, единствено стреса е проблема. Хората на село с ракийката и цигарките изкарват до 90+ без да им треперят ръцете. Но за съжаление работата ми е такава, че без стрес не става. Ставане в 4, 8 часа път с кола дотам и обратно, 12 часа работа... Аз понякога нямам време да отида до тоалетната, ти ми говориш за време за бягане...
За алуминия - точно микроскопични частички се отронват от него. И колко алуминий има във ваксината? На практика нула. Във ваксините има съединения на алуминия - алуминиев хидрофосфат, хидроксид, фосфат и т.н. Все едно да ми обясняваш че гълтам метален натрий, когато си соля храната... 
Малко факти: https://www.chop.edu/centers-programs/vaccine-education-center/vaccine-ingredients/aluminum
Цитат
Typically, adults ingest 7 to 9 milligrams of aluminum per day.

И нещо интересно, което най-вероятно не знаеш: https://deni11.com/magazin/%D0%BF%D1%87%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD-%D0%BC%D0%B5%D0%B4-%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%BA%D0%BE%D0%B2-0950-%D0%BA%D0%B3/
Цитат
Минералните вещества, които преобладават в пчелния мед са калий, натрий, калций, фосфор, сяра, хлор, магнезий, желязо и алуминий.

Алуминий има и в бирата, дори когато тя е в стъклени опаковки:


За ваксините - да, може да има единични нежелани случаи. Ама от коронавируса в БГ са починали 8800 души досега. Ако се спасят 800, а от ваксините загинат 8 - дали не си заслужава?
Да, да... знам... "от коронавирус никой не е умрял, няма доказателства...". Е ти едно момче от Рено форума, майсторче, занимаваше се с ремонт на автомобили:

Лично го познавах. Заминал си е за седмица от двойна брохопневмония, непредизвикана от нищо...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1287 -: Януари 27, 2021, 10:05:24 am »
« Последна редакция: Януари 27, 2021, 11:01:26 am от EDM electronics »

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1288 -: Януари 27, 2021, 11:14:06 am »
Гледайки го, помислих да го споделя. С български субтитри е.
Видях, че вече линка не работи, но си помислих, че е защита от това, да го достъпвам 2 пъти от едно и също място.
Много ценен филм, британски, 310 мегабайта.
Ще го потърся някъде из нета и ако го намеря, ще го постна.

Обяснява идеално какво се случва и защо се случва...

П.п. Фармацефтичният гигант MERCK има в разработка 2 ваксини за коронавирус, но спира разработката им. Преболедуването било по-добро от имунизацията.

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 352
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен