Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 86475 пъти)

Неактивен juliang

• Главен инквизитор
  • Много Напреднал
  • Публикации: 3 234
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1230 -: Януари 11, 2021, 06:45:12 pm »
... Понякога с цел осъществяване на социален контакт, празник, покана и т.н. и на мен ми се налага да прегреша дисциплинираността си.  ;)
А аз винаги бях готов за социален контакт, празник и покана :) А с'я кат съм на възраст, вече ми е ясно че "социалния" контакт почти няма как да се случи, и може би затуй вече и не ми се пие толкоз...

И да се върнем към същността на темата - не мога да си обясня защо толкова рязко и категорично падна заболеваемостта и смъртността в БГ. Не е от ваксините - прекалено малко хора са ваксинирани. Не е и от празниците - тогава би трябвало да има бум, а не спад поради по-широкия кръг на контактите и разбягването из страната.

Единствените две неща които според мен повлияха на тендецията са затварянето на моловете и кръчмите и спирането на децата и учениците от градини и училище. Сега само пуснаха децата, да видим дали тенденцията ще се обърне.

Неактивен Радико

• Много Напреднал
  • Публикации: 5 868
  • Преди сламката е гредата
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
« Отговор #1231 -: Януари 11, 2021, 07:15:41 pm »
Цитат
И да се върнем към същността на темата - не мога да си обясня защо толкова рязко и категорично падна заболеваемостта и смъртността в БГ. Не е от ваксините - прекалено малко хора са ваксинирани. Не е и от празниците - тогава би трябвало да има бум, а не спад поради по-широкия кръг на контактите и разбягването из страната. 
Елементарно Уотсън, оххх Юлияне.
Причината е точно във ваксината. Но не във поставянето и а във непоставянето и.
Значи до скоро на лекарите на първа линия им се полагаха разни бонуси разни други финансови облаги и т.н. за да са на първа линия обаче трябваше да документират, че са лекували болни от короната. Е от няколко дни обаче за докторите и персонала на първа линия има още един "бонус" предимство при ваксиниране. Да ти обяснявам ли оше или ти се изясни, че случайте на корона в България до скоро са били завишени във пъти.

Неактивен epwpixieq-1

• Много Напреднал
  • Публикации: 1 207
  • e^(π*ι)+1=0
« Отговор #1232 -: Януари 11, 2021, 08:59:38 pm »
Представяш ли си ЕДМ, дори и сърдечни лекари умират от сърце. А тоя у Щатите дори не е ясно от какво е умрял.
Това е добро  ;D Ами ще умират докторите и още как :) Друг още по интересен случай:
Реджи Люис (https://en.wikipedia.org/wiki/Reggie_Lewis) баскетболиста с най-малката подкожна мазнина, на 28 години, получава сърдечен удар (кардиомайопати) докато тренира на игрището с Бостън Селтикс. Веднага се сформира група от 10-те най-изявени кардиолози в Бостън и шефа на катедрата по-сърдечни болести във института по медицина в Харвард. Докато кардиолозите обсъждат как да помогнат на Люис, човека  (след седица) получава втори сърдечен удар и умира. Като Люис  е бил толкова "здрав" че може би само някой племена в джунглите в Африка и Амазония може да имат по-здрави (и постоянно спортуващи) хора. Историята обаче не свършва тук. Шефа на тази група от кардиолози (шефа на сърдечните болести в Харвард), бягал всяка година Бостанския маратон (42 километра), година след това, на 48 години, получава сърдечен удар и умира (https://www.nytimes.com/1995/01/25/obituaries/w-thomas-nessa-cardiologist-48.html)  Така че и кардиолозите получават сърдечни удари, това е много правилно.

Човек ще се запита защо това е станало, та нали той е бил толкова "знаещ" човек и с толкова много титли отличия и водеща позиция в Харвард. Човека може и да е бил индукриниран много но не е знаел ( и явно не е го е осмислял) че при липса на минерала  Селен, определени функции в организма започват да се нарушават без да има директно видим за организма ефект. Една от тези функции включва регулиране ритъма на сърцето. Точно поради тази причина много хора, над  100 000 само в САЩ, умират в джимовете (всяка година!, като за съжаление лично познавах една българка която почина точно от сърдечен удар докато бгаше на пътечката в един местен спортен клуб). Така редовното спортуване и последващото изпотяване (или изпотяване без спортуване), без да има подходящото консумиране на всичките 91 (минерала и витамина ) гарантират че след време, когато това което е изхвърлено с потта не е попълнено в организма, нещо ще липсва, което започва да провокира определени метаболистични промени в организма и води до различни нарушения които ние прозаично наричаме болести.
« Последна редакция: Януари 11, 2021, 09:29:48 pm от epwpixieq-1 »

Неактивен VITAN

• Много Напреднал
  • Публикации: 1 325
  • Monkey see, monkey do...
« Отговор #1233 -: Януари 11, 2021, 09:22:12 pm »
Ако някой пожелае, ще дам решението на гореспоменатата проблематика.

Иначе не (някои от моите любимици ще завият като вълци срещу месечина).
Може и на лични.

Иначе за предупреждение срещу такива ситуации, ей тая джаджа (и 1-2 класа под нея):
https://zora.bg/page/huawei-watch-gt-2-pro

Неактивен VITAN

• Много Напреднал
  • Публикации: 1 325
« Отговор #1234 -: Януари 12, 2021, 09:50:16 am »
В Русия приключи втората фаза на клиничните изпитания на лекарство за профилактика на коронавируса, разработено от якутски учени от кората на бреза и лишеи. Това съобщи РИА Новости.

(...преди това лекарството е показало ефективността си като хранителна добавка при лечението на мултирезистентна белодробна туберкулоза, както и при хепатит «В + D».

...бивши пациенти с COVID-19, приемащи «Бетукладин», които са имали пневмония в най-тежка форма, са показали бърза регресия на остатъчните ефекти, включително на бързата умора, депресия, тяхната работоспособност е възстановена.)

Неактивен Радико

• Много Напреднал
  • Публикации: 5 868
  • Преди сламката е гредата
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
« Отговор #1235 -: Вчера в 09:59:30 pm »
Е просто не мога да се сдържа да не го отбележа:
https://nova.bg/amp/news/view/2021/01/14/311594/%D1%82%D1%83%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D1%82-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82-%D0%B5%D1%80%D0%B4%D0%BE%D0%B3%D0%B0%D0%BD-%D1%81%D0%B5-%D0%B2%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%80%D0%B0-%D1%81-%D0%BA%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B2%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B8/ 
То, че Ердоган се ваксинирал хубаво. Че със китайска ваксина, че било, пак хубаво. Обаче още в началото заявяват, че им доставили само 3000 ваксини. И после били ваксинирали 250 хиляди медици. Ма немам думи просто.

Неактивен EDM electronics

• Global Moderator
  • Много Напреднал
  • Публикации: 2 594
« Отговор #1236 -: Вчера в 10:15:48 pm »
Радико, кое не разбра, че нямаш думи?
Ако е за цифрите, най-вероятно са объркали 3 000 с 300 0000.
А защо Ердоган се ваксинира с китайска, а не с американска ваксина - на този въпрос си отговори.

Аз си отговорих:
Не само аз, но и по-голямата част от света знаят, че това с вируса е постановка на световния финансов елит, който цели ваксинация - операция Троянски кон. Всички държави са зависими от него, в т.ч. Китай и Русия, не само щаб квартирата САЩ. Но всеки си мисли, че американците са заложили бомба с часовников механизъм в техните ваксини, затова и китайци и руснаци направиха всичко, но да създадат своя, за да не си погубят населението.

Аз все повече си мисля, че от ваксината на Файзер ще има сериозни последствия в бъдеще за тия дето са си я поставили. Предполагам, че заедно с нея инжектират някакъв нано състав, който после с радиовълни могат да програмират в различни субстанции, които ще правят различни болести в приемника. Примерно днес излъчват рак, утре инсулт, вдругиден сърдечен удар, по-вдругиден цироза, но всичко това не моментално, а бавно, бавно действащо, да изглежда съвсем естествено. Вълнови оръжия има и днес, но тия вече са на генетично програмно нано ниво.
Интуиция се нарича това моето.