Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 534801 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1035 -: Ноември 24, 2020, 10:27:07 am »
Мое приятелско семейство лекар и мед. сестра работят от 15 г. в Швейцария. Чувам се регулярно с тях, знам как е там по болниците им, разпитвал съм на длъж и шир. Няма разлика в мерките, има разлика в качеството на работата и парите, т.е. средствата за лечение. Та няма как при тия разлики да няма и разлики в крайния резултат. Пък и не съм сигурен, че крайния резултат е по-различен от нашия.

Мерките в цял свят са едни и същи. И нашите не сме ги измислили ние, ами гледаме какво правят по-напредналите държави.

Не мога да ви разбера, единия вика то на запад голяма "свобода", без дори да е живял на запад, да види за каква "свобода" иде реч, че всичко му е забранено и на всякъде го дебнат глоби. Другия вика то у нас баси концлагера, навсякъде те дебнат. Ама въобще не е вярно. У нас е най-свободно и всеки си прави каквото си иска, всичко е на самотек, няма нищо организирано, каквото там стане и каквото дойде...приблизителна анархия.

Колеги, нещата са си много по-прости, точно такива каквито ги виждате, не е нужно човек да се филмира.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1036 -: Ноември 24, 2020, 11:20:42 am »
ЕДМ, викаш и конспирация има и вирус има. Напълно съм съгласен с теб. Само ще добавя есин пример. Тук на последък пишат за вдни медици не малък брой при това които хванали коронавирус за втори път.
Как ли е възможно? Ами много просто:
Първият път са излъгали, че са болни или са ги излъгали тях.
Лошото е, че заради тези лъжи и преигравания в един момент може да стане много лошо и дори фатално за много хора.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1037 -: Ноември 24, 2020, 11:28:27 am »
Консипрацията я виждам дотолкова, че има хора, които няма да изтърват възможност да изкарат някой лев от всякаква ситуация, вкл. от нещастието на хората - визирам медиците. Казват за всеки болен ще отпуснем еди какви си пари и те спекулират, пишат всеки Ковид, щото дават пари. После тия с тестовете - кьорава работа. Направил си Илон Мъск 3 теста под различни имена и трите различни - единия показал ту има, ту няма - средно  :D. Бълват тестове на кьораво за сума ти и пари.

Оттук нататък конспирацията е съчинение на хора, които разбирам, представлява тяхна защитна реакция, да изкривят реалността, за да преживеят по-лесно премеждието. Те така, викат вирус няма, лъжат, Сорос, рептилиите, извънземните, плоската земя, никой не мре, мре от грип и т.н.
« Последна редакция: Ноември 24, 2020, 11:46:04 am от EDM electronics »

Неактивен rumen21

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 99
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1038 -: Ноември 28, 2020, 10:51:22 pm »

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1039 -: Декември 05, 2020, 04:21:22 pm »
Да се приема само за сведение....

Защо хлорния диоксид работи срещу коронавирус Covid-19 - научен подход
-
https://www.vbox7.com/play:42a836cb29

Това вещество лесно се прави в домашни условия, но трудно се очиства от остатъчният хлор.
« Последна редакция: Декември 05, 2020, 04:47:43 pm от VITAN »

Неактивен nasko

  • Специалист
  • Подготвен
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1040 -: Декември 05, 2020, 07:35:51 pm »
Пример от живота ми. Не знам доколко е свързан с по-горния клип.
Ранна пролет преди години. Налегнал ме е тежък грип. Със всички „екстри”.
Съпругата ми решава, че е крайно време да почистя вече видимия мухъл в банята. Няма начин, вземам Антимухъл и действам...
Старая се по всякакъв начин да не вдишвам парите. Ама няма начин. Гадно усещане. След второто пръскане вкусовите усещания вече ги нямаше. Само гадната миризма на Антимухъла.
Да, но идва сутринта. С удивление установявам, че от гадната настинка нищо не е останало! А след два-3 дена се възстановиха и вкусовите усещания.
Не знам какво съдържа Антимухъла. Но при грип действа. Макар и по гаден начин!

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 505
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1041 -: Декември 05, 2020, 07:58:17 pm »
nasko
Особено ако антимухъла е SAVО си е чист хлор.
Има тема за MMC във форума.
Това е приемане буквално на хлор по определена схема.
Това каза да се приема и американския президент :)

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1042 -: Декември 05, 2020, 08:01:32 pm »
 nasko, дори ако вдишваш изпарения от азотна киселина също много помага.

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1043 -: Декември 05, 2020, 08:16:47 pm »
Не знам защо го забраниха този хлорен диоксид и в интерес на истината, не съм се интересувал. ??? Вече 8-9 години го ползвам и не съм почуствал негово отрицателно влияние върху тялото и съзнанието ми. Едиственно лошият вкус.Но на мен не ми пречи.  В началото го използвах за да изчистя тялото си от тежките метали и болестотворните организми който бях натрупал за 45 години зомбиран живот в оформящият се концлагер. :D Но вече 6-7 години го използвам само за устна хигиена и лечение на зъбобол. Няма по-добро лекарство от хлорният диоксид за зъбобол, за минути премахва болката и на голяма дълбочина, дори в корена на зъба и лекува в истинският смисъл на думата - лечение. ;)Личен опит. Също премахва причината за развитие на пародонтоза и изчиства устната кухина и зъбите от всякакви вируси и бактерии който приемаме с храната. Просто е супер. Вече го приемам веднъж седмично като си жабуря устата,просто така превантивно, за да не се появи отново пародонтозата. И това ако не е още една лекарска тъпотия, здраве му кажи!? Сега се сетих за една история, но за това по-нататък когато имам повече свободно време!?  ;D

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 461
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1044 -: Декември 07, 2020, 04:17:21 am »
Здравейте съфорумци!

Ако може още някой да сподели опит относно приемането на CDS.
Тук в Германия няма проблем да си го купиш - https://www.amazon.de/Chlordioxid-3-L%C3%B6sung-Chlorine-Braunglasflasche/dp/B07HHFSX7Q/ref=sr_1_8?__mk_de_DE=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=2UQTAC6TOI3N&dchild=1&keywords=chlordioxid&qid=1607303417&sprefix=chlor%2Caps%2C189&sr=8-8
plcsoft, можеш ли да споделиш по каква схема си пил CDS?

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1045 -: Декември 07, 2020, 04:54:12 am »
GreenHulk, дай пак ако можеш че ГО пускаш през точния интервал, а и забелязва СЕ че трябва да ГО пускаш регулярно.
Кое?

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1046 -: Декември 07, 2020, 06:24:39 am »
Тук в Германия няма проблем да си го купиш
Дори и продавача ти казва, че това се ползва за обеззаразяване на вода, не за пиене.

https://hranene.framar.bg/%D0%B5-%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B0/e926

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1047 -: Декември 07, 2020, 08:44:41 am »
Дори и продавача ти казва, че това се ползва за обеззаразяване на вода, не за пиене.

https://hranene.framar.bg/%D0%B5-%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B0/e926
Абе така казват обаче не е зле да прочетете тази статия по долу.
  https://m.bgdnes.bg/Article/9287901

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1048 -: Декември 07, 2020, 08:59:09 am »
Освен за дезинфекция, другите му здравни приложения са съмнителни, при прекаляване са опасни за здравето. Ако искаш да си дезинфекцираш устната кухина, по-добре използвай вода за уста, или кислородна вода.

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1049 -: Декември 07, 2020, 10:28:24 am »
Здравейте съфорумци!

Ако може още някой да сподели опит относно приемането на CDS.
Тук в Германия няма проблем да си го купиш - https://www.amazon.de/Chlordioxid-3-L%C3%B6sung-Chlorine-Braunglasflasche/dp/B07HHFSX7Q/ref=sr_1_8?__mk_de_DE=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=2UQTAC6TOI3N&dchild=1&keywords=chlordioxid&qid=1607303417&sprefix=chlor%2Caps%2C189&sr=8-8
plcsoft, можеш ли да споделиш по каква схема си пил CDS?

Приемах хлорният диоксид по схемата описана в Протокол 1000. Виж на този сайт- https://www.mmsbulgaria.com/
а също така и от този човек си го купувам. Но доста продължително може би 1-2 години, с няколко прекъсвания.
За другите коментари ще кажа само че, ако не са го използвали въобще да не коментират. Пийте си на Бигфарма илячите и не се кахърете за другите! ;)
 Аз продължавам да го използвам и при мене си действа на 100% за това което го ползвам. За сега не съм открил друго средство което да действа толкова ефективно!!! А за кислиродната вода съм съгласен, че също върши работа но проблема при нея е че, енергийният и потенциал(1.41еV) е по-висок от този на кислорода(1.27еV) и е възможно да окислява и живи тъкани! И много трябва да се внимава!  Докато това при хлорният диоксид е невъзможно защото има окислителен потенциал от 0.95 eV който е доста по-нисък от на кислорода. Но има голям окислителен капацитет, цели пет електрона за окисляване при един електрон за кислорода!!! Недостатъка му е че при пиенето има остатъчна киселина в разтвора който има по-чуствителен стомах трябва да внимава. Аз проблема съм го решил така когато си правя разтвор за плакнене на венците слагам две капки ММС и една капка киселина, това води до пълно разтваряне на киселината и горчивият вкус се усеща съвсем леко. Изчаквам към една минута и добавям 10-20мл вода и жабуря. Така почти няма киселина в разтвора и не вреди на зъбният емайл. Иначе понякога като се забавя със изхвърлянето, зъбите така се почистват че стават чувствителни към топло и студено. което означава че са почистени и каналите в самите зъби и за да не се получава този неприятен ефект държа разтвора 5-10 минути с тази консистенция. И няма пародонтоза! Дори при по-продължителна всекидневна употреба така се затягат венците че, стават като на 20 годишен. Спокойно можеш да чупиш орехи със зъби!?  :D