Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 535422 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1020 -: Ноември 16, 2020, 08:49:57 am »
Направо не знам как живееш с толкова много страхове в главата си, честно ...
Хулио, бъркаш разум и страх.
Страхът никак не ми е от приоритетните усещания..., ако изобщо си забелязъл.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1021 -: Ноември 16, 2020, 08:50:28 am »
mind;D
ти понеже си привърженик на плоската земя, я ми кажи, ако вървя и стигна ръба на земята, ще падна ли надолу в космоса или ще падна нагоре, или ако продължа напред по "ръба"  :D, дали при следващата крачка няма да се окажа от долната страна на земята с краката нагоре да вървя?  ;D

Някой въобще стигал ли е до някой ръб на земята?  ;D

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1022 -: Ноември 16, 2020, 09:13:10 am »
Страхът никак не ми е от приоритетните усещания..., ако изобщо си забелязъл.
Ами да ти не го усещаш като страх само дето избива при теб като параноя. Подсъзнанието си има заобиколни пътища, така че може и да не усещаш страх но това не значи че го няма. Щот параноята си я има при теб.

Неактивен mind

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 382
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1023 -: Ноември 16, 2020, 11:14:25 am »
mind;D
ти понеже си привърженик на плоската земя, я ми кажи, ако вървя и стигна ръба на земята, ще падна ли надолу..
Въпросът е ни в клин, ни в ръкав, затова и отговорът ще бъде такъв.

На мен не ми пречи, вие да сте еволюирала маймуна, подмятайки се на една топка, безцелно носеща се в пространството. И всичко това, защото "нищото" гръмнало и си самонаписало софта и законите. :D

За падането - според мен, вече сте паднали в дълбоката йезуитско-сатанинска наука.
Но щом така ви харесва...

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1024 -: Ноември 16, 2020, 05:23:35 pm »
В машиностроенето има един принцип ръбовете винаги да са заоблени, но само когато са от горната страна на ф-то, от долната СЕ допуска(изучава СЕ в специална дисциплина "Допуски и сглобки в машиностроенето") да са си ръбове.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1025 -: Ноември 20, 2020, 04:34:24 pm »
Между другото, по темата, ако някой се чуди що напоследък ни залива ковидирана вълна, да знаете, че е заради ковидиотите, които са си натресли противогрипни ваксини, които са по правило заразни, както си му е ред всяка година. Останалите начини за надуване на статистиките няма да ги коментирам.

Неактивен rumen21

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 99
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1026 -: Ноември 21, 2020, 01:13:58 pm »
Да се върнем към темата по същество за неща които биха ни били от полза .

Това ми сподели един лекар на мой въпрос.
Йогисткото дишане и балансиране на имунната система.

Последователното дишане ту през едната, ту през другата ноздра е една от най – популярните и често практикувани дихателни практики в йога. Нарича се алтернативно дишане или анулома вилома. Има различни варианти на алтернативното дишане. Обикновено, след дълбоко издишване през двете ноздри, се започва със запушване на дясната ноздра и вдишване през лявата ноздра, броейки наум например до 3. След това се запушва и лявата ноздра и дишането се задържа, броейки до 6. Следва отпушване на дясната ноздра и издишване през нея, броейки до 6. Вдишва се през дясната ноздра, броейки до 3. Следва задържане на дишането до 6, издишване през лявата ноздра, броейки до 6 и вдишване през същата ноздра, броейки до 3.

Така може да се продължи, докато имаме време и желание, като общо правило е, че през която ноздра се издишва, през нея се вдишва. Освен това практикуването на алтернативното дишане винаги започва с вдишване през лявата ноздра и завършва с издишване през лявата ноздра.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1027 -: Ноември 21, 2020, 07:31:24 pm »
Ученото си е учено (т.е. Калина Андролова)

Четете или по-добре цъкате на плеъра и слушата:
https://bnr.bg/play/post/101377344/izteche-li-sars-cov-2-ot-laboratoriata-v-uhan

(Изтече ли SARS-CoV-2 от лабораторията в Ухан?)

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1028 -: Ноември 21, 2020, 10:30:08 pm »
ID2020 така се номерира големия план за чипиране на човечеството. Замислено е много отдавна и винаги си е носело този номер. Иде 2022 година(2+2+2=6) и вероятно тогава ще пуснат 6G мрежата, а чипа е с патентен номер 060606. И понеже Оня горе разбира и от нумерология, за това рождената дата на Тръмп е 14.06.1946г., с други думи 14+6=20 и съответно 1+9+4+6=20, то аз очаквам тази и другата година да има, ако не гражданска война в Америка и малко или много и в света, то поне Америка да виси без нито един или с двама президенти още дълго време.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1030 -: Ноември 24, 2020, 12:11:43 am »
Охааа!!! Браво Витане! ;D ;D ;D

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1031 -: Ноември 24, 2020, 08:36:37 am »
Ставам тая сутрин и ми хрумва, че ако едно време сме живели в социалистически лагер,
сега живеем в концлагер.
Все още с удобства, но не се знае до кога....

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1032 -: Ноември 24, 2020, 09:49:34 am »
Как се дресират хора:
-
<a href="https://www.youtube.com/v/_nSiC2jskQ4" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/_nSiC2jskQ4</a>

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1033 -: Ноември 24, 2020, 10:00:58 am »
Аз мисля, че Пасков и други конспиратори вече прекаляват. Харесвам го, но много взе да залита в карйности. Вирус има, смъртоносен е, изкуствено създаден е най-вероятно, вероятно и тестовете са, като лотарийните билети. Какво повече да се каже? От там насетне конспирации, как лъжели, къде изчезнал грипа и т.н. Да не дава Господ огъня да пламне и в къщите на конспираторите, че ще им увиснат носовете.

Не виждате ли колко млади лекари умряха и сега повечето ги е страх и напускат "кораба".
Наивно и конспиративно е да се мисли, че някой е успял да организира всичко това в световен мащаб, да впрегне всички в заговор. Статистиката показва, че досега не е имало такава гъстота на интубирани хора и смърт.

Чел съм не малко конспиративна литература. Има световно правителство, но то не е всевластно, само му се иска, частично властно е - това го казва Фурсов. Има процеси, които текат в света, те не са подвластни на никой земен "бог".

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1034 -: Ноември 24, 2020, 10:14:51 am »
Тия въпроси с "тежеста" на вируса не ме занимават. Страхувам се, че тази "тежест" ми е известна в лично качество.

Какво казва статистиката: Швеция с никакви мерки има смъртност по-малка от България, обхваната от медийна истерия и дресировка.

Концлагера обаче за едните и другите е съвсем различен.