Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 535525 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #60 -: Март 21, 2020, 06:37:40 pm »
Помага това:

https://youtu.be/LkWgFAFQqU0

Може ли колониалната администрация да обяви, да приложи и да обезпечи едно Извънредно положение?

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 912
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Re: Анти корона вирус
« Отговор #61 -: Март 21, 2020, 06:47:43 pm »
етеричните масла би трябвало да помагат?
Pegas, интересен въпрос. Ами то всичко, което  помага за подобряването на имунната система, помага, но в каква степен. Въпроса е че повечето хора живеят страшно нездравословно ( изключвам обстоятелствата около тях като въздух и стрес от който не могат да избягат ) имам в предвид начина по който се хранят и основно глупостите които купуват от магазините, физкултурата която (не)правят, оставяме на страна постоянната деминерализация на организма която прогресира с възрастта.

И студен душ след гореща баня помага (даже да се прави тази промяна няколко пъти), но кой го прави редовно и то с години та и десетилетия. Това го казвам понеже в това отношение съм късметлия, като още си спомням как баща ми, бог да го прости, като дете ме гонеше в градската баня със маркуч със студена вода. Тогава ми беше неприятно но с времето свикнах и от 30 години не вземам горещ душ без да завърша със 1-2 минутен студен такъв, няма значение дали е зима или лято, винаги се прави, въпрос на (добър) навик.

Неактивен sorrry

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 145
Re: Анти корона вирус
« Отговор #62 -: Март 21, 2020, 07:34:05 pm »
 Колоидното сребро познато като "Аркол" по аптекитесе получава изключително лесно чрез електролиза. Машинките които се продават са обикновен таймер захранван с 9в. Батерия и имат таблица за насищането на водата с йони спрямо времето и обема. За противопоказания може дапотърсите листовките публикувани от производителите. Лично аз съм заменил фабричните електроди със слитък пръчковиден от бижутерски магазин с абсолютно съдържание. Батерията пък със трафче. От 14 години не сме взимали химически лекарства цялото ми семейство.
   Това ми е опита който мога да споделя

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #63 -: Март 21, 2020, 08:14:59 pm »
Сребро проба 925 (бижутерско) не е добре.
Трябва ви 999.9
Като например тая сребърна монета, канадски кленов лист - с нея може да направите ам'наасе тона сребърна вода (стига да не е от чешмата):
https://tavex.bg/srebro/1-unciq-sreburen-kanadski-klenov-list/
Има и по-малки "разфасовки" от 1 тройунция

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #64 -: Март 22, 2020, 11:18:14 pm »
Едно много интересно четиво. Май някой ни метна жестоко на върбата с тоя коронавирус:
https://www.ijidonline.com/article/S1201-9712(19)30328-5/fulltext?fbclid=IwAR1G_5Q2lPWP0kb-DMrO0aVP4NxD3hRpmgh09jmKVw_EZanczUtsyHPAA9Q

Цитат
In the winter seasons from 2013/14 to 2016/17, an estimated average of 5,290,000 ILI cases occurred in Italy, corresponding to an incidence of 9%.
More than 68,000 deaths attributable to flu epidemics were estimated in the study period.
Italy showed a higher influenza attributable excess mortality compared to other European countries. especially in the elderly.

Доклада е от август 2019 и обхваща периода 2014-2017 година, т.е. отпреди 3 години...

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #65 -: Март 22, 2020, 11:39:47 pm »
Тра-ла-ла... доклад от института Robert Koch за грипната епидемия 2018/2019 в Германия:

https://www.rki.de/EN/Content/infections/epidemiology/inf_dis_Germany/influenza/summary_2018-19.html

Цитат
For the 2018/19 season, no estimate of excess-mortality could be made, as the necessary data of the Federal Statistical Office are published with a time delay. However, the estimate for the 2017/18 season (still lacking in the last annual report) has been supplemented: approximately 25,000 influenza-related deaths exemplify – together with other parameters – the extraordinary severity of the flu epidemic 2017/18.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #66 -: Март 23, 2020, 12:13:07 am »
Я глей ти... https://www.thelancet.com/journals/lanpub/article/PIIS2468-2667(19)30163-X/fulltext

Цитат
We estimated that a mean 88 100 influenza-associated excess respiratory deaths occurred in China every year during the 2010–11 through 2014–15 seasons, accounting for 8·2% (95% CI 7·9–8·6) of all reported respiratory deaths.

За справка - броя на починалите от коронавируса в Китай до днес е ... 3 267 души.

Неактивен ppipilica

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 414
  • говори на жаргон и пише на "старобългарски"
Re: Анти корона вирус
« Отговор #67 -: Март 23, 2020, 06:39:39 am »
Ми нормално за цяла година и за цял Китай, а за два месеца в един град колко идват умрели ако се сметне, май не е майтап тоя вирус. Да разбирам на къде биеш, те и други дават тия справки за умрели ама те са за цяла година, дай намери справка където да има 700-800 за един ден както в Италия, не говорим за самолетни и други катастрофи а за болести и то скоротечни а не умрели от рак, сърце и алкохолизъм.

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Анти корона вирус
« Отговор #68 -: Март 23, 2020, 06:46:29 am »
Да тези данни са известни.
 Сега китайците ще обявят, че всичко  това е било учение, но не знаят защо и другите държави са се включили.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #69 -: Март 23, 2020, 08:40:21 am »
Да тези данни са известни.
 Сега китайците ще обявят, че всичко  това е било учение, но не знаят защо и другите държави са се включили.

Абсолютно очаквам такъв развой на събитията. "Не знам какво се вързахте на една наша ежегодна борба с грипа. Да, тая година решихме да вземем малко по-сериозни мерки за да видим дали наистина борбата с грипа е невъзможна, просто ви се чудим защо се панирахте..." :)

Да разбирам на къде биеш, те и други дават тия справки за умрели ама те са за цяла година, дай намери справка където да има 700-800 за един ден както в Италия.

68 000 разделено на 365 дава 186. Средногодишно на ден от усложнения от грип в Италия умират по 186 човека. Нали се сещаш че от грип се боледува главно зиме и напролет - от май до октомври тия цифри клонят към нулата. Така че можеш да приемеш че за половин година умират по 350 на ден, а в другата половина няма умрели.
Да, 350 не е 700, но пък и не е нещо невиждано.

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Анти корона вирус
« Отговор #70 -: Март 23, 2020, 09:44:03 am »
Малко информация за свинския грип. Тук има и една интересна диета, която я препоръчително  да се спазва.
В тази статия се казва, че ежегодно в България се правят 60000 хоспитализации поради грип. В момента имаме 30 хоспитализации при около 200 сигурно заразени.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 504
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #71 -: Март 23, 2020, 10:55:32 am »
Яко ви е подгонило само едното крило на конспирологията, а те са много.
Ако Китай се е избъзикал с цели свят, както на вас ви се иска, то бау гу у простия свят.  :D
Комунистически - диктаторски Китай успя да направи така, че целия "демократичен" запад, барабар със световния колонизатор затварят кепенците и чакат икономическата смърт сама да ги покоси.  :D

Представяте ли си каква логика?
Звучи ми, като, както един наш колега се изказа за последно: хайдутите били най-обикновени разбойници, дето хвърляли камъни и обирали камиони и каруци. Нямало повсеместно клане в България,само леко клъцване тук-таме, нямало Априлско въстание и Баташко клане.

Ти да видиш каква логика....


Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 504
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #72 -: Март 23, 2020, 11:50:10 am »
Ако Китай е имал за цел да излъже света, за да го вкара в паника и да изостане икономически, представяте ли си какви тъпанари живеят на запад, че да не могат да се усетят от статистиката на обичайната заболеваемост, която да не показва разлики в тая заболеваемост и смъртни случаи?

Всеки ден в Италия умират средно по 600 човека само в една малка област, не в Цяла Италия и само от това заболяване, причинено от вируса. Не да си измисляте куп предположения, кое от кое по-абсурдно. Въпросът е, защо в Италия умират толкова много, а в Германия не? Ето ви повод за размисъл.  ;)

Толкова ли са тъпи, че да не разберат такава наивна лъжа?
Чудя се само къде ровите на места, където вероятността би била най-малка, а да не кажа невъзможна.
Аз мисля, че не само са усеща откъде е произхода на тази пандемия, ами то има и данни в службите за сигурност, но за момента се мълчи. И нашия бай Ганьо има данни, че тоя вирус върлува от преди 2 г., не е от оня месец, но как да съобщят по колониалните медии за какво иде реч.

Ето, давам ви жокер, търсете из Интернет.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #73 -: Март 23, 2020, 12:10:43 pm »
EDM
Отговора е много прост за Италия и Германия. Просто в Италия заболелите са много много повече. Данните са за ДОКАЗАНО заболели а за да го докажеш трябва да го тестваш
 Никой не споменава за броя на направените тестове.  Освен Германия де а в германия се тества повсеместно и се получава, че в Италия се рахождаха до скоро хиляди заразени които нито са разбрали че са болни нито някога ще разберат.
П.П. Иначе за произхода на вируса мисля, че работата е ясна въпреки, че никога от никого няма да бъдат признати. За официални лица говоря де.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #74 -: Март 23, 2020, 12:16:26 pm »
Всеки ден в Италия умират средно по 600 човека само в една малка област, не в Цяла Италия и само от това заболяване, причинено от вируса. Не да си измисляте куп предположения, кое от кое по-абсурдно. Въпросът е, защо в Италия умират толкова много, а в Германия не? Ето ви повод за размисъл.  ;)
Не. тези цифри са за цяла Италия.
https://www.who.int/docs/default-source/coronaviruse/situation-reports/20200322-sitrep-62-covid-19.pdf?sfvrsn=f7764c46_2
Ако ти се рови - тук има статистика ден по ден: https://www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2019/situation-reports/
Или и сайта на Световната здравна организация не е достоверен?

Аз мисля, че не само са усеща откъде е произхода на тази пандемия, ами то има и данни в службите за сигурност, но за момента се мълчи.
Вируса дойде именно от нашите напъни да се борим с такива като него. Имаш организъм, който мутира за дни. Имаш трилони миларди организъма пръснато по целия свят. Измисляш лекарство, което убива примерно 90% от него. Останалите 10% не умират, просто щото са "дефектни" и това не им действа. За месец пак са хиляди милиарди. И всичките са наследници на тези, които са имунизирани срещу даденото лекарство. След месец отново изтребваш 80% от тях с ново лекарство. Тези които оцелеят вече са имунизирани и срещу старото, и срещу новото лекарство.
И тая игра продължава с десетилетия.
Играем срещу природата, която има милиарди и милиарди вируса (практически неограничен брой), мутации в рамките на дни и безброй опита да повтори "играта". И изобщо не й пука, че 80 или 90% от "жителите" й - микроби ще умрат. Останалите 10% ще са неуязвими.

Е точно това се случи - избивайки "некачествените" вируси ние сами си отгледахме супервирус.
Реално това сега не е супервирус, най-обикновен вирус си е, но е въпрос на време това което описвам да се случи.