Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 535028 пъти)

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #15 -: Март 16, 2020, 08:30:41 pm »
Така се случи, че преди време мислейки си за едни неща ми хрумна една идея за начин или методика на лечение валидна е и при използване на, да го наречем "активно вещество" чесън. Изпробвал съм методикат няколкократно върху себе си и съм се убедил във това, че няма равна по въздействие. Започнах да я обяснявам наскоро в чата но спрях поради липса на интерес. Ако някой проявява интерес да каже.

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 330
Re: Анти корона вирус
« Отговор #16 -: Март 16, 2020, 08:35:19 pm »
Давай Радико, сега е момента и точно тази е темата.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #17 -: Март 16, 2020, 09:02:31 pm »
Значи започвам от самото начало за да видите логиката която ме доведе до този метод.
Преди време попаднах из нета на едни наркомански сайтове във които се обсъждаха разни екзотични дроги. Едната беше ДМТ. Едно изключително силно психотропно вещество което го има и в човека, произвежда го хипофизата. Има го и в доста растения, примерно в блатня аир. Но и с килограми да дъвчеш трева няма да се надрусаш. Причината е, че  стомаха отделя ензими които го неутрализират. Така както неутрализират и много други активни съставки на растенията. Значи хватката е да се концентрира в някаква степен съставката и после да се изпуши. В белия дроб нямаш ензимите разлагащи тия вещества.
Бях настинал и нямах нищо под ръка за лечение освен бурканче със паста от хрян. Хапнах малко и тогава в главата ми изплува горното за ДМТ. Замислих се и приложих следната тактика:
Слагам малко хрян на късче хляб. Сдъвквам малко после без да преглъщам бавно вдишвам въздух ПРЕЗ УСТАТА задържам малко въздуха в дроновете си и после пак бавно издишвам през носа. И така няколко пъти докато спре да люти. После преглъщам и зареждам следващата порция. Голям мазохизъм е в началото но само в началото а лечебния ефект беше поразителен. Експериментирал съм и със чесън при него дали не е по добре и от хряна. Също така съм правил и със настърган джинджифил. Сега обмислям да пробвам и със течност настойка, чай през инхалатор.

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 330
Re: Анти корона вирус
« Отговор #18 -: Март 16, 2020, 09:39:46 pm »
Интересна идея, но не знам дали температурата при приготвянето на чая и инхалацията няма да унищожи полезните вещества. Студената пара от разтворен във вода счукан чесън може би ще свърши по добра работа. Имаше такива въздухо-овлажнители с ултразвуков изпарител. Като се вземе в предвид че спирта унищожава вируса, дали пък инхалация с греяна ракия няма да има положителен ефект.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #19 -: Март 16, 2020, 10:01:32 pm »
Бат Ванко инхалатора работи на студено той прави  мъгла точно като цитирания от теб уред, но със малко по едри капки. Джинджифила май активното му вещество издържа на 100 градуса но и при него сигурно има и такива които не издържат. За чесъна въобще не може да има спор то и вкуса му се променя при термична обработка. Ще мисля нещо със студено пресоване. Все пак мисля, че трябва да се пробва доста внимателно с дозировката. Такива експерименти не са шега.

Неактивен ppipilica

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 414
  • говори на жаргон и пише на "старобългарски"
Re: Анти корона вирус
« Отговор #20 -: Март 17, 2020, 06:22:29 am »
Като се вземе в предвид че спирта унищожава вируса, дали пък инхалация с греяна ракия няма да има положителен ефект.
А колко промила гарантират смъртта на вируса.

Неактивен ppipilica

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 414
  • говори на жаргон и пише на "старобългарски"
Re: Анти корона вирус
« Отговор #21 -: Март 17, 2020, 06:26:14 am »
Аз за други промили питам, тия дето ги мерят ако караш на две ракии.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Анти корона вирус
« Отговор #22 -: Март 17, 2020, 08:53:55 am »
edin Браво че сподели информацията! Само не разбрах,за  чашите с чесън. Варят се чашите с
чесъна, или се изсипват в съда.
 Благодаря предварително!!!

Чаша вода - 200мл. Класическо ;) Значи 1,4 литра вода + 8 скилидки чесън. Получава се хомеопатично разреждане, в което има логика. Аз съм забелязал, че ако изям няколко скилиди чесън, не ожаднявам, но ако хапна таратор, в който чесънът е съвсем малко, след това ожаднявам много, а и кръвното пада. Преди години, правих една тибетска рецепта, за възстановяване на кръвоносната система и тя беше с голямо разреждане на чесновия спиртен извлек.

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Анти корона вирус
« Отговор #23 -: Март 17, 2020, 09:05:07 am »
vanчо, сега пък и апарати за кислород ли ще произвеждаш, че то кислород си има достатъчно и нещата са много по прости. Почваш да дишаш бързо и непрекъснато за 30 секунди до 1 минута и тогава ще разбереш колко лесно се насищат белите дробове с кислород.

Неактивен sorrry

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 145
Re: Анти корона вирус
« Отговор #24 -: Март 17, 2020, 10:18:35 am »
 В Тайван, Сингапур, Китай до всяко болнично легло има инсталиран озонатор и йонизатор. Лечебния ефект е доказан. Вече китайски медици предлагат помощи на Италия за активно лечение.  Особеността е, че озона в големи дози е токсичен. Лесен метод за добиването му е с UV бактериацидна лампа. Продават се. Метода с браун газа не е изследван за конкретния случай, но бо трябвало да има ефект. При дишане ,кислорода не е кой знае колко , а водорода няма нужда да се изхвърля. Той служи за редукционните процеси в тялото и за изхвърляне на токсини и свободни радикали. Който има наличен ел.лизер може да се възползва. Само трябва да помагаме на тялото за изнасяне на гадостите с повече течности и движение за раздвижване на лимфата.

Неактивен sorrry

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 145
Re: Анти корона вирус
« Отговор #25 -: Март 17, 2020, 10:47:02 am »
 Друго важно уточнение е, че е хубаво газа да се филтрира от електролитните пари. Това може да се извърши с изсушителен пневматичен филтър, леко ннавлажнен предварително и след това през някилко бъбъла. Произвеждам промишлени електролизери , който се ползват за напояване ,рибарници и животински поилки. Действието му е изследвано и доказано, но не знам за вируса. Във всеки случай подпомага имунитета.

Неактивен rumen21

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 99
Re: Анти корона вирус
« Отговор #26 -: Март 20, 2020, 12:49:32 pm »
Как мислите, уреда Zapper на Хулда Кларк би ли бил, ефективен срещу коронавируса ?

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #27 -: Март 20, 2020, 01:34:50 pm »
Той срещу нещо изобщо ефективен ли е?
Всъщност... ако си убеден че е ефективен, и наистина вярваш в това, със сигурност ще е ефективен, поне за теб.

Неактивен sorrry

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 145
Re: Анти корона вирус
« Отговор #28 -: Март 20, 2020, 02:31:04 pm »
 Ако не е ефективен, поне ще разчисти тялото от други патогени и на имунната система ще и е по-лесно. Трябва да се прилага  с детоксикиращи вещества за по-бързо изхвърляне от организма.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #29 -: Март 20, 2020, 03:04:37 pm »
sorrry,
медицинските власти в България законово са забранили запър-ите да се използват за 'медицински' цели.
Факт.
Твой дълг като съвестен гражданин е, да им докажеш, че са в грешка...