Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 535020 пъти)

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 330
Анти корона вирус
« -: Март 15, 2020, 04:08:20 pm »
В технически форум вместо да търсим начин за борба с корона вируса ние се вайкаме и оплакваме от властите, съдбата и т.н.
Всичко знаят че вирусите не издържат на озон и ултравиолетови лъчи. Повечето помнят че едно време имаше едни живачни лампи за улично осветление. Бяха две разновидности - 125 W и 250 W. Поне аз съм ползвал от 250 ватовите с дросел. Самата лампа има вътрешна ампула с живак от кварцово стъкло (обикновеното стъкло задържа ултравиолетовите лъчи). На външният балон има нанесен луминофор който свети при облъчване с ултравиолетовите лъчи. Счупва се внимателно външният балон така че да не се повредят едни съпротивления които подпомагат запалването на лампата. При подаване на ток към вътрешната ампула през дросел, живака се изпарява и започва интензивен дъгов разряд и излъчване на ултравиолетови лъчи. Имайте предвид че излъчването е изключително силно, аз самият смъкнах един слой кожа само за 20 мин облъчване от 1 м дистанция. В помещението започва да се усеща една особена миризма предполагам на озон. Ефекта според мен ще бъде в две направления: първото е самите ултравиолетови лъчи, които унищожават всички вируси. Дори мисля че на времето имаше едни подобни лампи за обеззаразяване на операционните в болниците. И другото направление е полученият озон, при вдишване той ще унищожава вирусите намиращи се в дробовете.

Неактивен mind

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 382
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1 -: Март 15, 2020, 04:49:33 pm »
Bat_Vanko, върна ме 40+ години назад  :D Само че, то беше за синтезиране на витамин D.

http://detstvoto.net/index.php?newsid=1324

Неактивен sorrry

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 145
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2 -: Март 15, 2020, 09:56:29 pm »
 Моля потърсете информация за използването на у-ве_то. Дължината на вълната ги определя в три класа. По-дългите вълни са пигменто образуващи , следващите са витамин Д образуващи, третите са бактериацидни. Но и рако образуващи.  Носейки най-висок потенциал, директно разрушават ДНК-то
  UVa-400-320nm
  UVb-320-280nm
  UVc-280-100nm
Върши работа, но бъдете внимателни. При дезинфекция, не се допуска присъствие на хора, животни и растения
 Бъдете ЖИВИ и ЗДРАВИ!!

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3 -: Март 15, 2020, 10:17:47 pm »
Ае малко по-сериозно по темата от реален специалист.....
<a href="https://www.youtube.com/v/TjsgGnXZsDM" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/TjsgGnXZsDM</a>

И хванете изгледайте поне това като хората!

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 330
Re: Анти корона вирус
« Отговор #4 -: Март 15, 2020, 10:42:54 pm »
Ае малко по-сериозно по темата от реален специалист.....
И кое му беше несериозното на темата преди твоето появяване. Метод за решаване на проблема с вирусите с чиято помощ всеки посредствен техничар може да се пребори. Е предполагам че това не се нрави или не е по силите на ЛЕВОръките лаладжии. Но все пак схемата е толкова елементарна че дори и ти би могъл да я сглобиш.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #5 -: Март 15, 2020, 11:13:56 pm »
Озона е полезен в мизерни количества.
Можеш да си бъгнеш необратимо дробовете.

UV - също, особено, ако имате тъмни бенки или брадавици. Е, тук дозата може да е малко повече, т.е не мизерна.

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Анти корона вирус
« Отговор #6 -: Март 15, 2020, 11:21:00 pm »
VITAN бая озон е вдишан в тоя форум   ;D
Мракобесници има де се от всичко лекуват с него ......

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #7 -: Март 15, 2020, 11:26:54 pm »
Озона е полезен в мизерни количества.
Можеш да си бъгнеш необратимо дробовете.
Точно така е мизерни количества и за сравнително кратък интервал от време. Примерно 10 15 минути. Мой приятел преди доста време хвърли много усилия в тази насока и беше постигнал резултати дето всичките самохвалковци от руските форуми ряпа да ядат. Неговия йонизатор не излъчваше въобще озон а създаваше вятър достатъчен да издуха малки хартийки. Беше му опадала косата като на мен. Възстанови му се. И аз имам малък принос в това начинание: посъветвах го да изпробва за излъчватели игли за спринцовки. Оказаха се по удачни от сребърните.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #8 -: Март 15, 2020, 11:29:14 pm »
Мракобесници има де се от всичко лекуват с него ......
На мен ли го казваш. Тоя филм почна от много години назад,
но е като: "Дързост и красота" - над 5000 епизода и па няма извъртане....

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #9 -: Март 15, 2020, 11:50:28 pm »
А и да добавя косопада е причинен от някакви гъбични инфекции и е нормално да има ефект от такова третиране  обаче вирус който за разлика от бактерии и гъбички няма собствен метаболизъм силно се съмнявам да може да му се повлияе с тези способи независимо какъв е вируса. Облъчване със УВ да би могло да унищожи вирусите в облъчения периметър но до там. Озона ще ги унищожи да ама то и зарин да пуснете и той ще ги унищожи барабар със болните де.

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Анти корона вирус
« Отговор #10 -: Март 15, 2020, 11:57:15 pm »
Радико само Какаду ш ни помогне - трябват ни заредени с положителна оргонна божествена енергия лайна от стоножка.
// май и аз съм олепил тая гадост - в последно време и моята коса оредява стремително //

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 352
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Анти корона вирус
« Отговор #11 -: Март 16, 2020, 09:35:34 am »
Коронаролсун, почвате да се държите "Охренительно".
Качвам една снимка, трябва да занестите в нея "U" със заразан човек, ако ви е ясно какво искам да кажа.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #12 -: Март 16, 2020, 09:49:02 am »
За косопада няма да ви правя проучване, имате си Жужъл.

Само си спомням, че е свързан със състоянието на бъбреците (спрете да ядете боклуци, ако не сте го направили).
И още - косъма е белтъци и минерали. Губите минерали от храната, ако тя ви дава кисела реакция, минералите отиват за регулиране на pH на кръвта (подкисляват: брашното, захарта, месото, и пр. стандартни храни, алкализират предимно зеленчуци (сурови предимно) и част от плодовете).

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Анти корона вирус
« Отговор #13 -: Март 16, 2020, 12:26:24 pm »
Минавам набързо, само да ви дам малко информация. Вие може да сте силни,но близките ви, не се знае. Затова ето малко инфо.

 
Цитат
Днес, мои колеги от Китай и САЩ ме информираха, за тази дългоочаквана новина. Оказа се, че „корона вирусът“ от Ухан може да бъде излекуван, чрез методите на традиционната китайска медицина. Метъдът бе приложен вече при доста пациенти и доказа своята ефективност.

Рецептата е предоставена от стар китайски лекар от Тайван. Представлява купа от прясно преварена вода с чесън. Тя се приготвя, като се вземат осем ситно нарязани скилидки чесън, които се пускат в съд със седем чаши вода и се сваряват до кипване. Получената смес се изпива през деня, а вечерта се изяждат скилидките. Добре е, това да се повтори два - три дни.

Станчо Станев
Ани Станева

„Шъндао“ – център за китайска медицина
София – Варна – Велико Търново
088 7 304 122

Има ли обосновка това твърдение? Има. За да няма поражения от вируса е нужно да се укрепят стените на кръвоносните съдове. От коронавирус, може да се оглушее, защото руши кръвоносната система на ухото и не само. Чесънът е единственото растение, което има голямо количество органичен Германий. Германият е единствения елемент, който възстановява кръвоносната система. Не всеки начин на приемане на чесън е удачен. Ако просто изядете една глава чесън, ефектът може да е нулев. Спазвайте рецепти, в които има разреждане, като посочената. Бъдете здрави.

Неактивен MTM

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 420
Re: Анти корона вирус
« Отговор #14 -: Март 16, 2020, 08:05:29 pm »
edin Браво че сподели информацията! Само не разбрах,за  чашите с чесън. Варят се чашите с
чесъна, или се изсипват в съда.
 Благодаря предварително!!!