Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 546341 пъти)

Неактивен mind

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 382
Re: Анти корона вирус
« Отговор #990 -: Ноември 13, 2020, 02:55:09 pm »
mind , ти забеляза ли, че тоя тубар е конспиратор, като тебе и как го бъзикат подписчиците му  :D:
Точно пък някакъв безличен коментар на фона на останалите, ще определя достоверността на това, което казва пича. Не е ли по-важно, че се позовава на официални статии, постинги и снимки? Нещо да опровергаете, имате ли?

Все едно да обръщам внимание на оня монтански селяк с анцуг и габровски обувки, дето не е разбрал за какво се говори във видеото (вероятно и второто, което е по темата), но иначе пръв с обидите. Бил ограничен да ми поднася..??

Я да го питам, как ще изпие една чаша вода в безтегловност? Тая вода какво ще я накара да тръгне по хранопровода, а не в трахеята или направо да излезе през носа? Знае ли въобще, как работи вестибуларният апарат и каква ще е реакцията на организма в такива условия? Живеели там, по 6 месеца... дръжки.

Няма да го мъча, както и останалите...
Гледайте там Киро (като че ли не го познавам), дето почнал да му се подрежда пъзела. Само че, беше твърде зает с лихварство, когато излезе филма "Sicko" на Майкъл Мур през 2007г., та затова чак сега му се изяснява част от картинката. Няма лошо де, по-добре късно отколкото никога.

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Re: Анти корона вирус
« Отговор #991 -: Ноември 13, 2020, 04:58:47 pm »
mind, нещо напрегнат ми СЕ виждаш. Влизаш в обяснителен режим, което не е добра идея. Например багера, в каква друга земекопна машина би СЕ осъзнал?

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Анти корона вирус
« Отговор #992 -: Ноември 13, 2020, 05:42:56 pm »
Минди ти като легнеш сигурно се източваш целия  ;D
А за гълтателен рефлекс чувал ли си?
ndme а ти като се определиш какво си тогава говори че още не е ясно ;)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #993 -: Ноември 14, 2020, 08:47:22 am »
Илон Мъск: КОВИД-19 е тотален фейк за пари.

(един път да има от мен браво :) Картинка е, така че отворете линка)

https://thebulgariantimes.com/%d0%98%d0%bb%d0%be%d0%bd-%d0%9c%d1%8a%d1%81%d0%ba-%d0%9a%d0%9e%d0%92%d0%98%d0%94-19-%d0%b5-%d1%82%d0%be%d1%82%d0%b0%d0%bb%d0%b5%d0%bd-%d1%84%d0%b5%d0%b9%d0%ba-%d0%b7%d0%b0-%d0%bf%d0%b0%d1%80%d0%b8/

т.е. пак повтарям >> 1 ден, 1 човек, 1 и съща сестра, 4 теста: 2 положителни, 2 отрицателни...



Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Анти корона вирус
« Отговор #994 -: Ноември 14, 2020, 09:06:54 am »
Доколко съм чел теста детектира наличие на антивирусни тела в организма - ако трябва да сме точни наличието на антивирусни тела е нормален процес и организма постоянно воюва поне с няколко вируси едновременно а тъпия тест просто установява наличието на тези анти тела на над определен лимит а не конкретно с какво се борят ....
Така че нормално е теста да е пълна тъпотия де може да се хакне и теста няма да отчете положителен резултат. И ако ми се наложи точно това ще направя.

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Re: Анти корона вирус
« Отговор #995 -: Ноември 14, 2020, 03:56:30 pm »
БагерЮ, можеш ли да опишеш с думи македонски как става хакването на теста, дано не ти СЕ наложи, да хакваш де.......

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #996 -: Ноември 14, 2020, 04:00:29 pm »
Монтана, ПСР теста детектва директно вируса, докато "бързите" тестове са по антитела.

Проблема на ПСР теста е неговата изклчителна чувствителност - той може да засече само няколко вируса. Но 5 броя вируси в носоглътката не значат че човек е болен.

За мен този вирус не е меродавен за положителност, т.е. в режима в който го ползват медиите. Да, ако каже "отрицателен", то това значи че в носоглътката на човек има под примерно 10 вируса, което може да се приеме за доказателство че човек е здрав.
Въпроса става сериозен ако теста каже "положителен"... Да, в носоглътката на човек може да са намерени примерно 10 вирусни клетки. Но това не означава че тези вируси ще оживеят и ще слезнат в дробовете и изобщо в организма на човек. Още по-малко означава че са дошли от организма на човека.
Това горното е като обяснение на писанието на Витан...

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Анти корона вирус
« Отговор #997 -: Ноември 14, 2020, 04:30:33 pm »
Новите мерки:
Маските от полунощ са задължителни за деви, везни и водолей, както и за шофьори на "Волво", с изключение на тези, които носят зелени чорапи.
Това важи за часовете 18.00 до 21.30 с изключение на хората с "Ауди" и регистрация завършваща на 17.
Ако  къщата ви е в жълт цвят - нямате право да излизате, освен ако не се намира от дясната страна на улицата. Тази забрана отпада, ако има паркинг отпред. Ако има повече паркоместа, забраната отпада, освен ако мястото за паркиране не е предвидено за инвалиди.
Жените имат право да напускат домовете си само ако са омъжени и в делнични дни, ако нямат деца. А ако имат такива - поне две от един и същи пол и разликата в годините на децата не е повече от две години.
Това правило не засяга деца между 4 и 10год.
Това беше първата част на взетите мерки.
За да не се объркате - втората част със забраните и препоръките ще излъчим след празниците през следващите два дни.
Гореспоменатото важи за хора между 18 и 60 годишна възраст, с ръст от 1.60 до 1.75.
В противен случай важи точно обратното, освен ако не сте руси!

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 332
Re: Анти корона вирус
« Отговор #998 -: Ноември 14, 2020, 05:06:57 pm »
Браво montanar-e точно като за тебе на писани мерки. Четеш и изпълняваш, да не се налага да мислиш. Че при тебе този процес е физически недефиниран.

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Анти корона вирус
« Отговор #999 -: Ноември 14, 2020, 06:01:28 pm »
Оооо скимтящия ти си жив още - не коронясваш ли?  ;D

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 332
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1000 -: Ноември 14, 2020, 06:51:25 pm »
montanar-e винаги съм се удивлявал на чрезмерната ти наглост. Но напълно те разбирам в случая - разчиташ на германската здравна система. Както се казва в онази корона поговорка: "По добре мияч на чинии в Германия, от колкото милионер в България".

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1001 -: Ноември 14, 2020, 07:31:51 pm »
Мияч на чиний казваш  ;D не беше ли мияч на кенефи - чувствам се повишен!


ЧИНИЙ...???
« Последна редакция: Ноември 16, 2020, 01:41:56 pm от Аtos »

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 332
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1002 -: Ноември 14, 2020, 08:15:11 pm »
Извинявай Монти, не знаех че вече са те "повишили". Прави впечатление че кратко се задържа на последната работа. Що бре - да не си объркал клипчетата за чистене на чинии с тези за тоалетни. Вярно че е все чиния, ама поне по размерите се ориентирай... ;D

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1003 -: Ноември 14, 2020, 08:24:05 pm »
Ванко от форума точно един човек знае какво работя тук. А ти можеш да си мислиш каквото искаш което си е твое право а мен ме касае да съм доволен, и съм доволен така че нека чиний кенефи или прозорци да мия и да съм все така доволен  ;)

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1004 -: Ноември 14, 2020, 10:27:05 pm »
Сигурен ли си че само един човек знае, щот на всеслушание заяви за твоето амплоа. Но да ти напомня да не ти СЕ прекъсне задоволството, проверявай от време навреме щеката, че имаш склонност да пипаш маслото. Да не би като те преместят на следващия обект да СЕ окаже че буталата са спекани.