Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 575452 пъти)

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Анти корона вирус
« Отговор #960 -: Ноември 11, 2020, 09:53:47 am »
Михаил Кузмов да ти изпратя един пакет тоалетна хартия - нещо ми се струва че си се притеснил :)
А  и с рев на тия гробища мислиш ли че ш промениш нещо - или дай да се престискваме и да се завираме под юргана ......
"Олеле страх ме е ш се насера ......   ;D"

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 678
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #961 -: Ноември 11, 2020, 10:38:15 am »
По повод горните припирни, вижте това видео:
Господина "Брейк" от видеото каза една много правилна мисъл - "Най-силното човешко чувство не е любовта, а страха, най-вече страха от смъртта"! На всеки му е минавала тая мисъл, всеки е мислил по този въпрос и няма човек, който да не го е страх от собствената му смърт, но той правилно казва във видеото, че има хора които всеки ден живеят с тази мисъл - "Че ше умрат" и умират всеки ден, а други са намерили начин тя да не им пречи, за да живеят пълноценно.

<a href="https://www.youtube.com/v/C6vmQUO0ZuA" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/C6vmQUO0ZuA</a>

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 276
Re: Анти корона вирус
« Отговор #962 -: Ноември 11, 2020, 10:51:41 am »
Монти, ти си най болнавото, отвратително същество на форума.!

Неактивен mind

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 382
Re: Анти корона вирус
« Отговор #963 -: Ноември 11, 2020, 12:31:21 pm »
"Каня тия "здрави" мед.сестри във фитнес клуб COMANDO да им тествам силата.
Дали ще могат да държат лоста на щангата, който тежи 20кг.така както държат трупа?"



Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 674
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #964 -: Ноември 11, 2020, 01:40:32 pm »
Голям оптимизъм тия дни, големо чудо!
Pfizer имала ваксина против коронобесие-19!
А колко пъти съдът е ритал Pfizer с огромни глоби за измама
като кебапчийски котарак?!
Гледайте някъде след 4-та минута:
-
<a href="https://www.youtube.com/v/TPJYcZoLUwk" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/TPJYcZoLUwk</a>

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 421
Re: Анти корона вирус
« Отговор #965 -: Ноември 11, 2020, 02:14:55 pm »
Ми кат не щеш - не я взимай тая ваксина бе... или си бий руската - тя е супер, върха на сладоледа...

И огледай по аптеките за руски аналог на този продукт:


Що ли любимите ти рашки не произвеждат това?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 678
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #966 -: Ноември 11, 2020, 02:24:23 pm »

Що ли любимите ти рашки не произвеждат това?

 :D





и много други....

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 421
Re: Анти корона вирус
« Отговор #967 -: Ноември 11, 2020, 02:34:11 pm »
ЕДМ, виж на 2-та и най вече на 3-та кутия какво пише като производител... :)
Но неее... Пфайзер според Витан произвежда изключително боклуци... А това че е*аха мамата на огромна зона в Сибир с разлив на дизелово гориво - това е изключително от грижа към човека.

П.С. Сега се загледах във втората ... какво пише в оранжевото каре? Явно е някаква "шев и кройка" с фотошопа - липсват думи...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 678
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #968 -: Ноември 11, 2020, 02:37:51 pm »
Джулианг, виаграта е съдоразширяващо, формулата е известна отдавна, не е някаква извънземна съставка. Червеното вино действа по същия начин. Значи те руснаците в космоса бази градят, 20 вида самолети правят и 10 вида хеликоптери + 70% от Боинг, едно пикливо лекарство не могат да направят, айде стига глупости...

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 421
Re: Анти корона вирус
« Отговор #969 -: Ноември 11, 2020, 02:47:45 pm »
Съгласен съм, но ... да кажеш че Пфайзер, Байер, Рош, Санофи, ГлаксоСмитКлайн, АстраЗенека и още десетки фирми произвеждат боклуци е ... абе чист инат си е ...

За космоса си имам "особено мнение". На практика между това дето е летял Гагарин с него и съвременните им ракети разликата е в цвета на боята ... останали са на ниво 50-те години, точно както с автомобилите.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 678
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #970 -: Ноември 11, 2020, 02:52:05 pm »
А това че е*аха мамата на огромна зона в Сибир с разлив на дизелово гориво - това е изключително от грижа към човека.

Трябва да знаеш, че съм дежурен с контрааргументи.
Ами направи сравнение с разлива при Голфстрийм и опасните бактерии с които заразиха света, същата тази която изяжда хората живи и няма лек за нея, зараза която ще превземе за в бъдеще света много по-страшна от този вирус, та тогава говори.

Да не мислиш, че Путин е заповядал да направят разлива в Сибир. Някакъв какаваняк - частник, капиталист алчен, пропит със западна идеология с идеята да спести разходи и от пинтилък е допуснал това да се случи.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 674
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #971 -: Ноември 11, 2020, 02:58:01 pm »
Хулио,
правиш се на луд. Не се прави на неразбиращ руски.
Във филма си пише, че тия много пъти съдът им е налагал колосални глоби за измама.

Ако много ми се извисяваш, ще ти дам небе:
- Защо в подмандатната на САЩ Украйна е внесен законопроект за.... концлагери за руснаци.

Факт. Доказуем!

A и малко концлагери сега - къде ли са?
-
<a href="https://www.youtube.com/v/AUfnOW8sNaA&amp;feature=youtu.be" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/AUfnOW8sNaA&amp;feature=youtu.be</a>

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 421
Re: Анти корона вирус
« Отговор #972 -: Ноември 11, 2020, 03:06:40 pm »
Трябва да знаеш, че съм дежурен с контрааргументи.
Ами направи сравнение с разлива при Голфстрийм и опасните бактерии с които заразиха света, същата тази която изяжда хората живи и няма лек за нея, зараза която ще превземе за в бъдеще света много по-страшна от този вирус, та тогава говори.

Да не мислиш, че Путин е заповядал да направят разлива в Сибир. Някакъв какаваняк - частник, капиталист алчен, пропит със западна идеология с идеята да спести разходи и от пинтилък е допуснал това да се случи.

Ми и западняка е частник, както и фармацевтичните компании, както и Спейс Екс...

Хулио,
правиш се на луд. Не се прави на неразбиращ руски.
Във филма си пише, че тия много пъти съдът им е налагал колосални глоби за измама.
И каква глоба наложи най-справедливия съд за Чернобил?
Въпроса е в съда, не в нарушителя...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 674
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #973 -: Ноември 11, 2020, 03:10:25 pm »
Хулио, Чернобил е от времето на СССР. Няма какво да търсиш там.

Ти кажи за концлагерите в САЩ, вече ти дадох филма по-горе. Днес!

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Re: Анти корона вирус
« Отговор #974 -: Ноември 11, 2020, 04:05:47 pm »
В момента в който чух че на Международната Космическа Станция ще ходят жени и сразу си подадох документите. Викам си чи кво, в безтегловност, а чи и с 27000км/ч., тоя филм си заслужава да СЕ гледа. Одобриха ме. За 2020г. Ама ко-вида малко обърка раутата, казаха превода за полета ти СЕ пази, ши чакаш по-добри времена. И ся тренирам да казвам ”ПОЕХАЛИ”.