Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 535105 пъти)

Неактивен rumen21

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 99
Re: Анти корона вирус
« Отговор #840 -: Октомври 25, 2020, 03:29:00 pm »
epwpixieq-1, сигурен ли си, че преди 8 месеца е било коронавирус ? Правили ли сте си тест? За рецептата  която споделяш , как се приема ?

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Re: Анти корона вирус
« Отговор #841 -: Октомври 25, 2020, 03:55:43 pm »
 rumen21, виж ся
и това не е отворена рецепта като човек може да си добави още каквото си помисли.
То ако беше толкова лесно нямаше да има преподаватели. Ти искаш ей така, ооп и…. Най-напред СЕ записваш на лекции, таксата е в зелени гущери, после следва взгляд с рецепта и пак онорар, и едва след като СЕ е уверил(преподавателя), че си коректен(в кихането) ти дава благословия за дрийма, че си анти барановирус.

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 912
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Re: Анти корона вирус
« Отговор #842 -: Октомври 25, 2020, 05:01:21 pm »
epwpixieq-1, сигурен ли си, че преди 8 месеца е било коронавирус ? Правили ли сте си тест? За рецептата  която споделяш , как се приема ?
Моя грешка 7 месеца, а не 8 както написах (беше в края на Март), като тогава пребивавах ведин от световните епицентрове а не във България, където беше сравнително спокойно въпреки истерията която създоха властите.

Прочетете коментарите ми по темата и ще разберете всичко което ви интересува, доста обстойно съм описал симптомите, процеса и даже и други имуностимулантни "решения".

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: Анти корона вирус
« Отговор #843 -: Октомври 25, 2020, 06:01:48 pm »
"Диви разкази"-"Мъжки времена" -едно е да ти се иска, друго е да го направиш, трето и четвърто...... да се е случило! Четете и ще стане ясно, даже и премиера закъса току що!!

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Анти корона вирус
« Отговор #844 -: Октомври 25, 2020, 08:42:45 pm »
https://nova.bg/news/view/2020/10/25/303471/%D0%B1%D0%BE%D0%B9%D0%BA%D0%BE-%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%B2-%D0%B5-%D1%81-%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%80%D1%83%D1%81/

Циркът е пълен!!!!!

Може да разочаровам някои от вас, но...Витан е прав тук на 100%
Вярата сред паството започва да се разколебава, нужно е потвърждение и съпричастност от "най-високо място"...

Неактивен rumen21

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 99
Re: Анти корона вирус
« Отговор #845 -: Октомври 25, 2020, 09:11:41 pm »
По скоро ни чакат "Трудни времена" ! Всеки търси истината ! Луи Куне също! Според него всички болести са функция на "ферментационните процеси" , които протичат в организма / каквото и да означава това /. Колкото и несериозно да звучи, факт е , че с неговия метод е лекувал инфекциозни заболявания от рода  на вирусите! Дали някой в днешно време  ще си направи труда да докаже неговата теория и практика?

.... по коментара на Atos  .... Съмнявам се това да е цирк! Как ще коментирате факта , че голям брой медицински работници починаха за кратко време от корона вирус ? Отговора на този въпрос е изключително важен !!! Случайни неща няма, нали !?!


Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #846 -: Октомври 25, 2020, 09:18:46 pm »
Според него всички болести са функция на "ферментационните процеси" , които протичат в организма / каквото и да означава това /. Колкото и несериозно да звучи, факт е , че с неговия метод е лекувал инфекциозни заболявания от рода  на вирусите! Дали някой в днешно време  ще си направи труда да докаже неговата теория и практика?
Ето ти научна обосновка на всички твои питания и чуденки. Основата е положена много отдавна от немските лекари. Ъпгрейданта от рускиня лекарка и научно обоснована.
Според мен трябва да се прочете от всеки с повечеко знания по биология и химия:

https://kibea.net/book/2197
     (GAPS. Синдром на храносмилателната система и психиката)

И не, не става дума само за бъгнати деца. Става дума за механизми....

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #847 -: Октомври 25, 2020, 09:33:56 pm »
По скоро ни чакат "Трудни времена" ! Всеки търси истината ! Луи Куне също! Според него всички болести са функция на "ферментационните процеси" , които протичат в организма / каквото и да означава това /. Колкото и несериозно да звучи, факт е , че с неговия метод е лекувал инфекциозни заболявания от рода  на вирусите! Дали някой в днешно време  ще си направи труда да докаже неговата теория и практика?

.... по коментара на Atos  .... Съмнявам се това да е цирк! Как ще коментирате факта , че голям брой медицински работници починаха за кратко време от корона вирус ? Отговора на този въпрос е изключително важен !!! Случайни неща няма, нали !?!
Ферментационни процеси които протичат в организма викаш. Много добър пример как някои хора като този който цитираш лъжат хората. Той реално казва самата истина обаче със такива думи и по такъв начин, че ти объркан от сложността на обясненията му внасяш собствена погрешна интерпретация. Нещо като това:
***** Лъжете се господа ако си мислите, че тук има пет звездички, не тук има five звездички и всеки който твърди, че са пет е долен лъжец.
Абсолютно аналогичен случай. Факт е, че ти пишеш за ферментацията "каквото и да значи това" ами кво друго да значи освен размножаване на микроорганизми. А са ми кажи има ли лекар който да твърди, че болестите не са размножаване на микроорганизми. Са остава да кажеш и че си дал пари да си купиш книга написана от тоя тарикат.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #848 -: Октомври 25, 2020, 09:39:19 pm »
....Са остава да кажеш и че си дал пари да си купиш книга написана от тоя тарикат.
Световен бестселър означава, че целият свят е оценил в нея нещо уникално. Защото иначе да се харчат толкова много хора за нищо?
И тя е път за лечение на "нелечими" болести, на които ФарМафията много се блажи. И не е тарикат, а жена, докторка, в практиката си излекувала много "безнадеждни", начиная от собственият си син.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #849 -: Октомври 25, 2020, 10:16:52 pm »
Световен бестселър означава, че целият свят е оценил в нея нещо уникално. Защото иначе да се харчат толкова много хора за нищо?
И тя е път за лечение на "нелечими" болести, на които ФарМафията много се блажи. И не е тарикат, а жена, докторка, в практиката си излекувала много "безнадеждни", начиная от собственият си син.
Позамислих се малко и си промених мнението:
Може би, даже най вероятно тази жена е направо гениална, но не гениален лечител гениална е в това да убеди хората във нещо вярно в което те отказват да повярват когато им се казва по нормалния начин. Когато придадеш ма нещата тайнствен, апокрифен привкус когато им кажеш проста истина така сякаш тя е някакво езотерично познание хората, някои от хората го приемат и смилат доста по лесно.  Щом е световен бетселър това говори колко много на брой са лековерните към които е необходим такъв по особен подход. Ми евала на тази жена. Това е то ферментация. Не е пет ами е файв.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #850 -: Октомври 25, 2020, 10:23:25 pm »
Само недебил може да се извисява над нещо, което не е чел.
Дебил не може - защото е сложна материя, от която си няма понятие.

Аз съм чел книгата. От - до. И не е просто, да схванеш всички механизми и взаимозависимости.
Аве не е за глупави (и надменни хора) хора.

Американците (англо-саксите) не са тъпи, те са алгоритмични.
Тая книга е и за тъпаци.
Нищо да не разберат, там има ясни алгоритми за изпълнение.

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 912
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Re: Анти корона вирус
« Отговор #851 -: Октомври 26, 2020, 01:03:36 am »
Световен бестселър означава, че целият свят е оценил в нея нещо уникално. Защото иначе да се харчат толкова много хора за нищо?
И тя е път за лечение на "нелечими" болести, на които ФарМафията много се блажи. И не е тарикат, а жена, докторка, в практиката си излекувала много "безнадеждни", начиная от собственият си син.
Дали е световен бест-селър или не зависи колко бройки са продадени (селва-ни). Като цяло не мисля че продажбата на нещо го "доказва", но прочитайки малко от свободната информация за книгата ми става ясно за какво иде реч:
Цитат
Повечето хора с увредена чревна флора са с различни стадии на анемия. Това не е изненадващо. Те не само не могат да абсорбират жизненоважните за кръвта витамини и минерали от храната, но и продуцирането на собствени витамини е увредено.
Тук докторката има много (ама много) право. За съжаление тя не казва нищо ново понеже от много отдавна се знае, че когато човек има проблеми с червата и така с усвояването на храната, те страдат от много болести (и тук си задайте въпроса защо консумирането на сокове помага много на всякакъв вид болни). Въпроса обаче е не само проблем с абсорбирането а и проблем с наличието на минералите във храната. Понеже когато растенията могат свободно да си произвеждат витамини единствено Господ знае как да произвежда минерали (така да се каже).

Минералите или съществуват в почвата за да бъдат извлечени от растенията или ги няма. Интересното е че повечето растения свободно може да си растат само с 3-5 минерала, комплексните организми ( като човека ) имат нужда от 60! (като за това съм писал и в други коментари и е научено от лекциите на Д-р Уолак, за който също съм писал). Само вижте какво става при положение че ви липсва, или сте неспособен да усвоявате, селен например. Затова и е израза "яжте многообразна храна" понеже с повечето разновидности нараства вероятността че ще имате цялата гама на необходимите минерали (и витамини).

Едно от нещата което започнах да правя е всяка сутрин да си слагам по 1 - 1 1/2 чаени лъжички пепел (от дървата от камината) в кафето. Това е най-малкото което мога да направя за здравето си, да не говорим че когато правя хляб, от безглутеново брашно, понеже глутена с времето прави болестта селиак или умиране на власинките на червата (и от там започват многобройни болести), слагам по 2-3 супени лъжици пепел, като това се прави от най-дълголетните японци (живеещи на остров Окинава).

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #852 -: Октомври 26, 2020, 07:21:22 am »
Едно от нещата което започнах да правя е всяка сутрин да си слагам по 1 - 1 1/2 чаени лъжички пепел (от дървата от камината) в кафето.
Добре ли си?
Всъщност си добре, но когато дадох перфектно решение без пепел,
много тъдява гракнаха, че съм правил реклама
(що, ако пепелта е без пари, това струва)...

Обаче за твое съжаление, микро и макро елементите човек ги усвоява под формата на органични съединения.
Например солта - натриевият хлорид само натоварва бъбреците. Виж натриевият цитрат - натрият се усвоява от раз....
А има къде-къде по-невъзпълними дефицити от натрия.

През соца почнаха да продават йодирана сол. И след време осъзнаха - дефицитът на йод у населението си стои.
А щитовидната жлеза (за която е йода) е "диригент" на вътрешните органи на човека...

Една нива дава минерали, ако току що е била гора и корените са ги всмуквами, дигали са ги в листата и листата са падали като тор.
Има и друг вариант, но той е за Египет и разливите на Нил.

Неактивен mind

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 382
Re: Анти корона вирус
« Отговор #853 -: Октомври 26, 2020, 10:00:34 am »

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 912
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Re: Анти корона вирус
« Отговор #854 -: Октомври 26, 2020, 02:35:28 pm »
Една нива дава минерали, ако току що е била гора и корените са ги всмуквами, дигали са ги в листата и листата са падали като тор.
Абсолютно вярно. Дърветата са най-големите "миньори", но те могат да вземат само това което вече е било вече в почвата (и на необходимата дълбочина за корените да усвоят), и да го извлекат за наторяване на горния хумусен слой. Минералите обикновено са концентрирани, не случайно има златни или сребърни жили ( и много цветни метали около тях, или обратното), или да кажем уранови мини. Явно е че имаме минерали които не са концентирани във жили или находища но тяхното присъствие в почвата е сравнително хаотично и не се знае дали градината или полето където те растат с каква концентрация на минерали е. Някой дава ли в магазина анализ на почвата откъдето зеленчуците са били взети и преди колко години там е било гора? В домашната градина това (може да) се компенсира като се хвърля пепелта от огнището на растенията, така както са правили хората през хилядолетията.
Има и друг вариант, но той е за Египет и разливите на Нил.
Така е, разливите са били начин на земята да се минерализира, и затова в днешно време минералите (най-вече) могат да се намерят в язовирите (в утайката) понеже хората се опитват да контролират, и за съжаление успяват до някаква степен, този природен процес. Даже съм чел че на някой места са започнали да извличат тинята и да я разнасят по земеделските земи понеже са осъзнали точно тази фундаментна зависимост.
Добре ли си?
Ами зависи кой питате  ;D Много познати ме виждат като моноооого странен (да кажа най-вежливо) и ме знаят като човек се опитва да си прави всичко сам особено стане ли въпрос за ефективност на използване на енергийните ресурси. Жена ми опредено мисли че прекалявам в много неща и че съм луд с идеите си да рециклирам абсолютно всичко (давал съм пример как рециклирам найлоновите торбички) или например да извличам топлина от използваната от душа вода, но за сега успявам да я убедя (доста трудно обаче) за повечето неща и че дългосрочно това е начина (с личен пример) по който хората оптимално трябва да използват природните ресурси.