Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 535052 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #795 -: Септември 19, 2020, 10:34:59 pm »
<a href="https://www.youtube.com/v/rUwr8zJczYs" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/rUwr8zJczYs</a>

hristo , това момиче може да се оприличи съвсем коректно, като гьон, пълен гьон. Не е прочело нито една книга през живота си и не е научило нито един урок в училище. Това за комунистите няма откъде да го знае, при условие, че не може да чете, освен да се предположи, че така се говори в семейството й, вероятно баща й е алкаш и като пийне 2-3 чаши ракия, става много мъжествен и започва да нарежда - теС мръсни комунисти. И тоя гьон само това знае, ще повтаря като папагл наляво и надясно за тия комунисти, за да е печена, като баща си - мишка, която работи за минималка, щото кАмунистите го наредили така.  :D

После недай Боже това говедо да ти дойде в къщата за снаха. Ще пропилее с простотията си цялото спестено с пот и кръв състояние на бащата на момчето, ще роди 1-2 деца с тенденцията да ги превърне в дебилчета, като им разказва приказки за лошите комунисти, като латерна.  ;D

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #796 -: Септември 19, 2020, 10:53:25 pm »
tobo, ти защитаваш мнението че ДС отглежда долни мъстии, че половината от държавната администрация са служители на ДС, че из всички държавни и общински служби има служители на ДС "без баджове", че Божков са го скрили ДС... изобщо за всички нередности на държавата е виновна ДС.
Аз ти заявявам, че познавам мнооого повече бивши служители от ДС отколкото ти. Настоящи не познавам, щото ... ми щото няма такава структура. Тези които познавам или са щастливи пенсионери, или имат собствен бизнес в конкуретни браншове, където е много трудно да ползваш някакви връзки. Е... има и няколко починали, но това е живота...
Та, тези хора имат познанства. Имат точно толкова здрави връзки с бивши колеги, колкото имат служителите от МВР или военните - връзки, които не служилите в такива структури трудно ще разберат. Можеш да ги приемеш като връките в мафиотските кланове. Но връзките и познанствата не са незаконни. Това че бивш колега ще ти протегне ръка независимо какво ще му коства това на него - също.

Защо хилавата ни прокуратура не може 1 година да напише смислено искане за депортиране на Божков от ОАЕ? Защо Цветан Василев не могат да го приберат от Сърбия? А, да ... прокуратурата и съда в ОАЕ и Сърбия е съставен също от служители на ДС....  или от педали... :) И нащия съд - и той...
Ей с'я слушам новините и к'во да чуя - Д. Машева вече е зам.гл. прокурор... А със съпруга й Ал. Машев сме служили в едно поделение като войници, а след казармата сме се срещали нееднократно на по бира... А познай дали пък ако не дай си боже ми се наложи няма да звънна на Сашо? К'во връзка има ДС с това, че съм служил с него още преди той да знае че ще се жени, или каква ще стане жена му?

А с'я си представи какви познанства имат Цв. Василев или Божков... с кой са си пили бирата и дали няма да потърсят услуга от някой от тях?

Аз ще ви кажа къде се крият тия от ДС  ;) :
Изнесли са се по форуми и ги превзеха, като масон английска църква, и се правят на техничари, че лепят платки и прочие, а всъщност блъфират, нищо не разбират от техника и са членове на КГБ и младежите на РЕМС - щатни сътрудници са на ГРУ със заплата от 5 цифрено число  ;).
Само за последното със заплатата не си прав :)

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Анти корона вирус
« Отговор #797 -: Септември 19, 2020, 11:06:20 pm »
Добре, от фактите които посочваш в първото си изречение, ти дадох цитат от Румен Петков когато беше министър - негово мнение , а не мое.
За Божков е факт описан в медиите. Оттам нататък правиш лирични отклонения.
Относно прокуратурата -
Прокоратурата не може да обвини никой, когато е защитен от някакъв закон, затова масово отявлени престъпници са на свобода - защото са СЛУЖИТЕЛИ, и действат "по служба" и са защитени от служебно положение. Да за престъпници говоря, защитавани от закона.
За Цветан Василев, ако се поинтересуваш кои са вложители в банката му - ще ти стане доста интересно предполагам (имам предвид организациии и институции), безмислено е да продължаваме, аз няма да си променя мнението, предполагам и ти твоето.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #798 -: Септември 19, 2020, 11:21:49 pm »
За Божков е факт описан в медиите. Оттам нататък правиш лирични отклонения.
В медиите можеш да имаш вяра точно толкова колкото на Ютуб, или на нашия форум...

Прокоратурата не може да обвини никой, когато е защитен от някакъв закон, затова масово отявлени престъпници са на свобода - защото са СЛУЖИТЕЛИ, и действат "по служба" и са защитени от служебно положение. Да за престъпници говоря, защитавани от закона.
Кой, кой не може да бъде обвинен? Аз се сещам май само за президента... Само преди седмици същите "достверни" медии нали ти обясниха, че няма никаква пречка редови прокурор да разследва главния прокурор? Марешки го осъдиха, докато е депутат, така че и за депутатите това не важи. Май и действащ министър имаше в затвора, така че и те отпадат...

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Анти корона вирус
« Отговор #799 -: Септември 19, 2020, 11:22:17 pm »
ПП. Юлияне, ти боравиш добре с интернет съм забелязал. Провери какъв е административния апарат като численост в България. Ето ти ориентировъчна цифра на хората без връзки с ДС, ако приемем за вярно твърдението на министъра, че ще останем без административен персонал при евентуално отстраняване на служителите.

Думите му бяха - че има опастност Бг да остане без административен капацитет, т. е. невъзможност да се намерят достатъчно необвързани със службите люде..

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #800 -: Септември 19, 2020, 11:33:09 pm »
ПП. Юлияне, ти боравиш добре с интернет съм забелязал. Провери какъв е административния апарат като численост в България. Ето ти ориентировъчна цифра на служители в ДС, ако приемем за вярно твърдението на министъра, че ще останем без административен персонал при евентуално отстраняване на служителите.
Ти май не схващаш ... ДС НЯМА, няма я от преди 30 години. Има хора, които по някакъв начин са имали нещо общо с тази бивша структура, но аз ти гарантирам че в частния бизнес тези хора са на порядъци повече. НИТО ЕДИН от познатите ми бивши служители след ... да речем след 2000 година не работи в държавна или общинска структура.
Още - в момента служителите в държавната и общинска администрация са около 100 000. Като махнем починалите и отишлите в частния бизнес, излиза че в ДС са служили ... колко? 250 000? 1/2 милион? Това са около 20% от работещите по това време... Смяташ ли че всеки пети преди 1989-та година е работил в ДС? Ако смяташ така ... не знам в каква параноя живееш... :)

Думите му бяха - че има опастност Бг да остане без административен капацитет, т. е. невъзможност да се намерят достатъчно необвързани със службите люде..
Ами прав е бил човека ... ако приемем че аз съм бил служител в ДС, моята рода с братчедите е около 20 човека... ако разширят до 4-то коляно сигурно са около 100. А ако сложат и хората с които съм работил през това време и техните семейства ... стават поне 200. Предполагам че над половината население по един или друг начин е "роднина" или обвързан по друг начин с някой бивш служител на тая структура.

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Анти корона вирус
« Отговор #801 -: Септември 19, 2020, 11:37:27 pm »
Аз НЕ смятам, аз ЦИТИРАХ министър на вътрешните работи, колко пъти да го напиша.
Ако искаш имам и друг цитат пак на министър на вътрешните работи - Свинаров ако правилно съм запомнил името му - "Не е редно 30 години след комунизма да продължава да ни управлява ДС".
Това е цитат на министър - не забравяй, абревиатурата и твърденията не са мои.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #802 -: Септември 19, 2020, 11:39:44 pm »
Аз НЕ смятам, аз ЦИТИРАХ министър на вътрешните работи, колко пъти да го напиша.
А аз те подтиквам да МИСЛИШ, вместо да цитираш и да вярваш. Щото ако почнеш да цитираш и да вярваш безрезервно на последните 5 министър-председатели на БГ... еле па на сегашния ... ще трябва да посетиш психиатрията.

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Анти корона вирус
« Отговор #803 -: Септември 19, 2020, 11:56:56 pm »
Тук си абсолютно прав, но и ти се замисли, защо са такива и защо са подбрани точно такива. И все пак те говорят на базата на информация която ние нямаме, така че мнението им може да се използва поне за сведение.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: Анти корона вирус
« Отговор #804 -: Септември 20, 2020, 06:00:36 am »
tobo1, ти изобщо направи ли си труда да почетеш малко история? Или просто така си плещиш глупости, които някой бил казал на някой пък този някой ги бил написал във вестника!

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Анти корона вирус
« Отговор #805 -: Септември 20, 2020, 07:38:05 am »
Кузмов, теб пък какви вестници те гонят, ти изобщо в час ли си?

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #806 -: Септември 20, 2020, 08:15:36 am »
Пичове, бая се отклонихте от темата ама както и да е. Та да вметна и аз:
Юлияне горе долу си прав за взаимоотношенията между бившите служители на ДС обаче пропускаш нещо важно, тези колеги ги свързва не само колегиалната дружба, свързват ги и много тайни. Тайни за нередните неща в които те са участвали докато са били в тази структура. И викаш ДС я няма вече разформирана е.
Ми то и йезуитският орден е бил разформиран и забранен даже още през 1773та  година и какво от това, да не би да е престанал да съществува.
Та май Tobo прави доста по верни изводи въпреки по ограничената информация която има. Някой му викат на това интуиция.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #807 -: Септември 20, 2020, 10:40:12 am »
Учени в Питсбърг, ръководени от българин, откриха молекула, блокираща COVID-19

https://bgr.news-front.info/2020/09/20/ucheni-v-pitsbrg-rkovodeni-ot-blgarin-otkriha-molekula-blokirashha-covid-19/

Учени от медицинския факултет на университета в Питсбърг, ръководени от българин, са изолирали най-малката до момента биологична молекула, която напълно блокира развитието на COVID-19 в човешкия организъм, предаде БНТ.

Резултатите от изследването излязоха в едно от най-авторитетните научни списания — CELL.

Антитялото е преминало много изпитания, които доказват неговата ефективност и безвредност. Предстои да започнат и изпитания върху хора.

В основата на този значим труд стои българинът проф. Димитър Димитров.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: Анти корона вирус
« Отговор #808 -: Септември 20, 2020, 12:12:38 pm »
Не съм чул тази информация, но ако не е прибързана, звучи обнадеждаващо!

hristo

  • Гост
Re: Анти корона вирус
« Отговор #809 -: Октомври 04, 2020, 05:29:14 pm »
<a href="https://www.youtube.com/v/xSJ8XSOYxZE" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/xSJ8XSOYxZE</a>