Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 535109 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #780 -: Септември 19, 2020, 02:25:00 pm »
Жалко, че нямаме политици и държавници, като него. Те са противоположни на него - тъпунгери.  :D
Ем, то така е в колониите.
В метрополията правят дългогодишен подбор за работници в колониалната администрация.
Отрицателен подбор.
Обратното на това, как например хората правят нова порода кучета с опредлени характеристики.
Демек, търсим и отглеждаме все по-долни мъстии...

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Анти корона вирус
« Отговор #781 -: Септември 19, 2020, 06:04:44 pm »
...
Демек, търсим и отглеждаме все по-долни мъстии...

Точно така е Витане.
Само че, не "ние", а специални служби се занимават с подбора.
Тези служби са в ДС, а ДС е рожба на КГБ (по документи) и никога не е разформировано.
Кой кому е "колониален" - вече ти си специалист.

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Анти корона вирус
« Отговор #782 -: Септември 19, 2020, 06:05:07 pm »
грешка - за триене

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #783 -: Септември 19, 2020, 06:21:37 pm »
Тези служби са в ДС, а ДС е рожба на КГБ (по документи) и никога не е разформировано.

ОК, къде е местоположението на сградата на ДС? Щото на старата и кучетата я знаеха - ул. Московска 5.
От какъв бюджет се финансира ДС? Нали трябва отнякъде да идват парите за заплати и оборудване на такава структура?

Не, бате... ДС е структура която не обитава никаква площ, няма сътрудници и не харчи пари... така ще излезе от обяснението ти.
Или дугото обяснение - във вска община, във всяка държавна администрация поне 1/3 са служители на ДС. Включително и в училищата, и в болниците... Ами не е така - жена ми от 10 години работи в общински и държавни структури, и не е срещала такова животно...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #784 -: Септември 19, 2020, 07:01:38 pm »
Колониалната администрация се назначава от Метрополията.
На хълма Капитолия.

Тая администрация не е чиновничета разни.
Дори на бавноразвиващият се от Вършец (Цв. Цв.) му направиха партия. За такива екземпляри иде реч.
От Плевнелиев (не, че е по-развит) нагоре.
Не се правете на луди. Вече сте 30 години на власт,
и все комунистите ви виновни.


За протокола: в Кремъл комунисти няма въобще, а най-върлите антикомунисти ги търсете в Русия.
Щом Комунистическата им партия за Президент издигна милионер с много тайни сметки на Запад - защо изобщо се разлайвате като махленски кучета?!

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Анти корона вирус
« Отговор #785 -: Септември 19, 2020, 07:19:56 pm »
... във вска община, във всяка държавна администрация поне 1/3 са служители на ДС. Включително и в училищата, и в болниците... Ами не е така -
...

Абсолютно точно така е, даже е по-зле.
Каза го министър Румен Петков - че държавата може да остане без административен капацитет, ако отсранят ДС служителите (замисли се върху неговите думи, не моите).
Интересно ми е - ти очакваш да се афишират или какво?
Най- скорошен пример, при кого се скри Бошков - при резидента на руснаците в Гърция, кой го лансира, кой му осигуряваше поле за действие и защита, имащ ли им имената, бюджета, списъците им  - несериозно е да го мислиш. Това е мрежа с конспиративни методи, нима не помниш един "кръг" събиращи се в някъв ресторант - те с какъв бюджет и личен състав бяха ?.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #786 -: Септември 19, 2020, 07:28:00 pm »
Аз ще ви кажа къде се крият тия от ДС  ;) :
Изнесли са се по форуми и ги превзеха, като масон английска църква, и се правят на техничари, че лепят платки и прочие, а всъщност блъфират, нищо не разбират от техника и са членове на КГБ и младежите на РЕМС - щатни сътрудници са на ГРУ със заплата от 5 цифрено число  ;).
Тез мискини само чакат някой да открие СЕ и са го издали на Путин и той идва с епруветките с новичока, после да го спасяват гермаците, ей тогава могат да му дадат Нобелова награда за МИР!  ;D

Питайте Радико, той пострада от такъв форумен мискин-кАмунист-кАгебист, фалира му гаража с авторесвиза.  :D

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #787 -: Септември 19, 2020, 08:03:15 pm »
И за да бъде картината на дебилизма пълна, ще вметна, че създателите на Новичок-а са много обидени на сегашните медии.

Новичок се е създавал, като алтернатива на ядреното оръжие.
За изпитанията му танков полигон не е стигал,
та са ходили из пустините на Казахстан...

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #788 -: Септември 19, 2020, 09:16:15 pm »
Цитат
  жена ми от 10 години работи в общински и държавни структури, и не е срещала такова животно...
Срещала ги е ама трябва и да ги разпознае.
Ако очакваш това да стане по банджа с надпис "ДС" на него.... Няма как да стане.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #789 -: Септември 19, 2020, 09:37:49 pm »
Те разправят и, че извънземните били сред нас, приемали човешки образ, сливали се с хората, заемали високи държавни и административни постове, ама как да ги разпознаем? :D
Тия от ДС много ми приличат на извънземните, крият се и тайно вършат пъклените си дела, слагат прът в колелото на евроинтеграцията и евроатлантическите ценности. Сигурно комуникират с жестове и символи, като всяко тайно общество.  :D

Как да ги разпознаем колеги, сериозно?  :D

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #790 -: Септември 19, 2020, 09:40:38 pm »
А сега си представете, че имам доста по-непосредствени впечатления от тая структура, и имам поглед "от първа ръка"... :) Или трябва да си показвам и служебната бележка за трудов стаж (щото в трудовата книжка както се сещате тази информация не фигурира)?

С'я tobo и Радико... какво ще кажете по въпроса? Какви са вашите аргументи и факти, освен прочетеното във вестник "Демокрация" и развинтените ви фантазии?

Да, естествено, Божков бил е служител на ДС. И братя Галеви - и те. И Маргините, Цветан Василев... Абе всички успели българи са били в ДС, няма друго обяснение... И честно забогателите, и не толкова честно.

Та така пичове... леко почват да не ми издържат нервите, и ще си изпрося бана, ма ...

Неуспелите в живота хора винаги търсят някаква вина извън себе си за собствените си неуспехи, за проваления си живот. Продъжавате да ровите в архивите на ДС и да търсите кой ви съсипа нещастното съществуване. За съжаление като станете на възраст, ще разберете че сами сте си виновни за това, че не сте постигнали нищо в живота си. Само се вайкате и търсите кой е виновен вместо да запретнете ръкави, да бачкате здраво и да си направите живота такъв, какъвто мечтаете да е.

Ако не е ДС, тогава ще са масоните. Американското правителство. Банките. Европейския съюз. Гейовете. Звездите, застанали в неправилните съзвездия.
Сами сте си виновни - разберете го. Признайте го пред себе си - нещастници сте, мизерници, дето се опитват да "врътнат някаква далавера" и да изкарат някакви жълти стотинки. Дори от природата се опитвате да го направите, гонейки СЕ-то... И като не стане - веднага търсите кой друг ви е виновен, вместо да се вгледате в говното, дето сте изсрали...
Туй горното не е конкретно към тобо и радико... който се е познал, проблема си е негов.

Това не мога да разбера ...вие поне не можете ли да смятате? ДС го закриха 1990-та година ... сега сме 2020-та. предти ТРИДЕСЕТ години!!! Ако тогава са били на 40 (а това е смислена възраст за да може човека да се е изкачил по йерархичната стълбица), сега тези хора са на поне 70 години.
Докога? Докога ще претопляте тая манжа? Не ви ли писна?

П.С. Пак препоръчвам "Парадоксите на конспирацията" на Харалан Александров...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #791 -: Септември 19, 2020, 09:49:50 pm »
Туй горното не е конкретно към тобо и радико... който се е познал, проблема си е негов.
A жалко.
За какво изобщо спрягаш ДС-та и всякакви такива. И аз мислех да пиша за 70-годишните от ДС, ма си викам, че ако не са загрели, и да го напиша, па няма да загреят.

Мога да те светна, че и аз, и EDM нямаме никакви финансови проблеми, а и нищо извънземно в личен план.
Въобще не падаме в категорията неудачнци - професионално още по-малко.
Амбициите ни никак не надхвърлят възможностите.
Ако ще го играеш: думам ти щерко, сещай се снахо, то малко конкретика няма да е излишна.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #792 -: Септември 19, 2020, 10:01:49 pm »
Мдаа, колегата juliang каза много точни неща, каза го право в очите и с напълно подходящите думи.

Все комунистите са ви виновни на вас, все ви следи някой, щото не ви върви, все някой ви е виновен. Откога разправям, че комунистите отдавна са измрели или едва си тътрят краката по улиците с полуразпаднати гниещи тела, но за тия не комуноистерици, а комуноидиоти или комуношизофреници, все те са им виновни.

Не е нормално човек в пенсионна възраст да ходи, като копанар и чаргар из Европата, да търси работа. Това показва, че не знае как се постигат важните неща в живота, изхарчил си времето на земния живот с неправилни ходове и решения и сега някой друг трябва да му е виновен, не той. Виновен му е сътрудника от ДС от преди 30-40 г., когато той е бил още в мъдете на баща си.

Та чужбината е за младите хора, понеже имат време да успеят.
Всички, които познавам на възраст и са отишли в чужбина е, защото не могат да се реализират тук. Защото капитализма иска да бъдеш предприемчив, а те са свикнали по комунистически някой да им намери работа и да го хване за яката, да му каже ела тук и работи. Няма такива филми. Щом искаш капитализъм няма събота, няма неделя, няма празник, няма ден и нощ - трябва винаги да си на линия, докато си жив. Ха си се отпуснал, ха някой ти седнал на стола и се връщаш в първи клас.

Щом искаш да си капиталист, да трупаш капитал, ще работиш от съмване до мрак, до 22:00 часа.

Аз отдавна се опитвам да ви правя сравнение с преди и сега, но комуноидиота ме оприличава с дядка от едно времешните манифестации.  :D

Какъвто си бил преди, такъв ще си и сега. Какъвто си тук, същия ще си и в чужбина.

hristo

  • Гост
Re: Анти корона вирус
« Отговор #793 -: Септември 19, 2020, 10:22:21 pm »
<a href="https://www.youtube.com/v/rUwr8zJczYs" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/rUwr8zJczYs</a>

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Анти корона вирус
« Отговор #794 -: Септември 19, 2020, 10:23:26 pm »
Юлияне, когато обсъждаме даден въпрос е добре да се придържаш към него, аз лично защитавах мнението, че
Демек, търсим и отглеждаме все по-долни мъстии...
Посочих причините които лично аз приемам за достоверни, ти за какво всъщност пишеш?
Наричаш отявлени престъпници "успели българи" - е аз не съм "успял българин" по твоята класация.