Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 547831 пъти)

Неактивен mind

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 382
Re: Анти корона вирус
« Отговор #75 -: Март 23, 2020, 12:41:30 pm »
Станаха много теми в които се дискутира едно и също, вече не знам къде да пиша.

Малко конспирация от 2017-та:
"Caesar’s charioteer and the latest Asterix baddie is a masked villain called Coronavirus,
named after the SARS virus which caused a worldwide health alert in 2002."
https://www.breitbart.com/news/asterix-returns-in-chariot-race-through-italy/
https://en.wikipedia.org/wiki/Asterix_and_the_Chariot_Race

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #76 -: Март 23, 2020, 01:09:39 pm »
Отваряме учебник за ветеринари и четем нещо от рода (по смисъл):
Коронавирусът само по себе си не може да свърши кой-знае каква работа.
Да нагади на гостоприемника си, трябва някой друг да работи заедно с него....

Имате глава, сами решете дали това се отнася и за хората или е само за животните.

Неактивен бай Теню

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 473
  • Чем больше узнаю людей, тем больше нравятся собаки
Re: Анти корона вирус
« Отговор #77 -: Март 23, 2020, 02:28:27 pm »
Това не го казват май май 

Неактивен weka

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 41
  • Пол: Мъж
Re: Анти корона вирус
« Отговор #78 -: Март 23, 2020, 05:09:17 pm »
Определено много неща не се казват, отначало си мислех че са от рода "медецински" но това едва ли е така. Мисля си че всички ни сложижа в един голям кино салон. В момента  гледаме рeкламите, в паузите излизат и хора който допълнително ни убеждават че гледаме правилните реклами а "Касовия филм-Изненада!" ще е супер. Същите не знаят кой ще е филма но пък така изглеждат по достоверни пред големия екран. Малцина знаят как ще започне филма и само няколко как ще свърши. Дай боже краят му да е с хепиенд ама...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #79 -: Март 23, 2020, 05:22:09 pm »
С'ички говорите за филми и постановки, а забравяте, че живеем в СВОБОДЕН и ДЕМОКРАТИЧЕН свят. На'л с'ичко беше ОК, няма ги вече лошите комуняги, защо така правят с вас тия хора, защо ви плашат, нали много добри бяха тия хора, що така?  :D

То добре, че все още Путин не е дошъл с новичока да ви наръси и насоли, тугас да видиш ти, тугас.... ;D

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #80 -: Март 23, 2020, 05:22:49 pm »
Weka
Не знам защо си мисля, че филма ще бъде интерактивен. Със отворен сценарии. За едни ще бъде драма, за други комедия. Само да не заприлича сценария на "Рамбо първа кръв" или още по лошо на "Лудия Макс"

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #81 -: Март 23, 2020, 05:33:13 pm »
Вашите хора са ви приготвили куп изненади. Казвам вашите, защото те мен никога не са ме изненадвали, вас изненадват. Засега изненадите са 2 в 1 - коронавирус и спектакъл. Обаче тя играта ще загрубее, охооооуууу....
Какво ще имаме след време, западни коли, мерцедеси, неееее.......идват игрите на глада и ще стане 3 в 1. Това мисля вече всеки го усеща.

Но аз очаквам и 4 в 1. Горещата фаза ще е с хипер звук. Дано не се окажа добър пророк, дано....

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #82 -: Март 23, 2020, 05:56:19 pm »
Не EDM
Всички имат "оръжие на възмездието" а то прави такава война безсмислена.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #83 -: Март 23, 2020, 05:59:22 pm »
Не EDM
Всички имат "оръжие на възмездието" а то прави такава война безсмислена.
Радико, много си краен всеки случай, кой ти говори за рестарт на света?
Вземи малко се позапознай със стратегиите на водене на война, не мисли, че всички мислят, като колонизатора да водят войни с масивен ядрен изненадващ удар, не. Ей тва колониалните медии направо са ви преформатирали съзнанието.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #84 -: Март 23, 2020, 06:19:52 pm »
...Вземи малко се позапознай със стратегиите на водене на война, не мисли, че всички мислят, като колонизатора да водят войни с масивен ядрен изненадващ удар, не. Ей тва колониалните медии направо са ви преформатирали съзнанието.
"Винаги съм мислел, че демокрацията - това е властта на народа, но ето че другарят Рузвелт много находчиво ми обясни, че демокрацията - това е властта на американския народ", Йосиф Сталин

Да уточним, демокрацията - това е власт на демократическата партия на САЩ (питайте Тръмп).
А световните медии са 90% собственост на демократи.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #85 -: Март 23, 2020, 06:54:19 pm »
ЕДМ а и ти Витане не злорадстваите над падението на горките Американци, че когато ги заместят Китайците. Със умиление ще си спомняте колко добре е било при "американското колониално господство"

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Анти корона вирус
« Отговор #86 -: Март 23, 2020, 07:17:21 pm »
Да му мислят американците, германците, англичаните и японците, Китай има да си връща на тях и един ден ще го направят тяхната философия е философия на отмъщението, ние сме си добре китайците нямат лоши намерения към тези които са били добри с тях. Не случайно Тръмп каза, че основна заплаха за Америка е Китай, защото  Китай са самостоятелна държава не като Германия и Япония, колонии.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #87 -: Март 23, 2020, 07:38:03 pm »
Димитре да ти кажа имал съм взимане даване с жълтата раса. Те са изключително послушни и кротки като подчинени, но са и изключително жестоки и не изпитват абсолютно никакво съчувствие като имат някаква власт. Те са раса от ето това:
Цитат
Отличителните белези на личности, които обикновено се разглеждат, като психопати, включват липса на емпатия и грижа за другите, егоизъм, липса на чувство за вина, стремеж да манипулират другите. 

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #88 -: Март 23, 2020, 08:03:46 pm »
ЕДМ а и ти Витане не злорадстваите над падението на горките Американци, че когато ги заместят Китайците. Със умиление ще си спомняте колко добре е било при "американското колониално господство"
Горкият.
Китай ли изби 100 000 000 индианци или твоите англо-саксонци?
И като ни завладеят какво? Ще им организирате протестен гей-парад?!

Китай млад и зелен момко не е водил завоевателни войни, защото винаги за 5500 години са се страхували, завладените народи да не им развалят цивилизацията.
Представи си: гей прайд на Тян ън мън  ???
Аз мога, но дисководещи биха били няколко кратечари  8)
С един сандък дискове.

Неактивен mind

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 382
Re: Анти корона вирус
« Отговор #89 -: Март 23, 2020, 08:06:38 pm »
"Винаги съм мислел, че демокрацията - това е властта на народа, но ето че другарят Рузвелт много находчиво ми обясни, че демокрацията - това е властта на американския народ", Йосиф Сталин
При посещението си в Москва през 1968, Дейвид Рокфелер се обърнал към политбюро с думите:
"Аз знам какво е диктатура на пролетариата, а вие сте длъжни да знаете какво е диктатура на буржоазията"
Това и още интересни неща, разказва Владимир Жухрай https://www.youtube.com/watch?v=4xakvb028lI