Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 535071 пъти)

GMG

  • Гост
Re: Анти корона вирус
« Отговор #675 -: Юни 13, 2020, 10:37:14 am »
Улиане, винаги съм те харесвал  ;D

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 352
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Анти корона вирус
« Отговор #676 -: Юни 13, 2020, 01:51:19 pm »
23, 24, 25 май. Мюсюлманите празнуват Рамазан Байрам.
25+14=39 демек 8 юни, инкубационен период.
Всички плещят за социална дистанция, на вируса му пука само от физическата.
Кв'о стана с'я?
Щабааааа.... >:(

Неактивен filchef

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 158
  • Пол: Мъж
  • Скайп: vfilchef
Re: Анти корона вирус
« Отговор #677 -: Юни 13, 2020, 04:10:22 pm »

Неактивен tranteev

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 65
Re: Анти корона вирус
« Отговор #678 -: Юни 14, 2020, 07:32:59 am »
Ми влезни в насрещното на магистралата кат си такъв ербап - как така някой ще ти казва къде да си караш колата...

Писнало ми е от селяндури, дето "само за малко" спират колите си където си искат. Писнало ми някой да реши че може да си гледа 10 бездомни котки във входа. Писнало ми е някой да си оставя строителните отпадъци в коридора на мазето. Писнало ми е да си изхвърлят старите гуми от москвича или гардероба до контейнерите за боклук. Писнало ми е някой да си изкара кучето което да се изсере в пясъчника на децата в градинката.

Когато си сам - ако щеш дрискай в средата на хола. Обаче когато влезнеш в помещение в което влизат и други хора - бъди така добър да спазваш някакви правила.
Ти не щеш да досиш маска. А що ти е неприятно като в автобуса се намърда някой некъпан с години клошар, който си обърсва сополите от носа с ръка, и после със същата тая ръка се хване за дръжките на автобуса? Ще седнеш ли на стола, от който той току-що е станал? Е, малко се е бил изпуснал в гащите преди да седне ма ... к'ъв си ти че ще му казваш как да живее?
Сравнението ти не е подходящо.
И аз мразя, когато не се спазват общо приетите правила.
Просто мразя да ми се налагат нови малоумни такива, е не съм и няма да ги спазвам..

 Я ми кажи защо слонът се плаши от мишки?


Неактивен nasko

  • Специалист
  • Подготвен
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Анти корона вирус
« Отговор #679 -: Юни 14, 2020, 10:26:46 am »
ВОЗ неожиданно заявил, что пандемии коронавируса... НЕТ
https://cont.ws/@laradn/1700480

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #680 -: Юни 14, 2020, 11:25:43 am »
Просто мразя да ми се налагат нови малоумни такива, е не съм и няма да ги спазвам..
В много азиатски държави от десетилетия е прието да се носят маски в сезона на грипа. Не е задължително, но хората го правят защото са отговорни. По нашите геоградски ширини без забрана нищо не се получава. То и със забрани едва става, какво остава да е само с препоръки.

Вече веднъж питах, никой не се престраши да отговори. Откъде тръгна "истерията" с тоалетната хартия в началото на епидемията? На всички ни беше смешно, обаче това тръгна точно от Китай, само че не ни казаха че тези колчиества тоалетната хартия китайците не ги ползват за да си бършат задниците, не очакват да се насерат. Поинтересувай се защо китайците изкупиха огромни количества тоалетна хартия и ще разбереш колко сме назад... не само ние, ами цяла "цивилизорана" Европа и Америка.

Неактивен nasko

  • Специалист
  • Подготвен
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Анти корона вирус
« Отговор #681 -: Юни 15, 2020, 06:50:00 pm »
Дългичко е, но дава отговори на доста въпроси:
Шокирующий рассказ медработника из США
https://www.youtube.com/watch?v=2cyWvMF4qLY

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Анти корона вирус
« Отговор #682 -: Юни 15, 2020, 07:02:15 pm »
Медицината е бизнес, и друго не може да бъде, иначе трябва да се разчита на такива като баба Ванга. Един лекар в САЩ, за да стане такъв със специалност вече е назад между 200 000 и 1 млн, долара в зависимост къде е учил, или пък е погубил 10 години в армията, нали разбираш, че тези хора трябва да си възстановят тези пари  освен това трябва и да живеят.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #683 -: Юни 15, 2020, 07:42:10 pm »
А защо в България няма лекар, задлъжнял с 1 милион доларес за образование? Ааа, защото заплатите ни са мизерни и сме назад цивилизационно...

През социализма беше зле. Защото имаше доносници.
Що сега няма, н'але?

Видеото е посветено на сектата: Свидетелите на COVID от последният ден. И на доносниците тоже.
-
<a href="https://www.youtube.com/v/34Erxk6oVIU" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/34Erxk6oVIU</a>

Неактивен sbk1

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 198
    • sgcar.hit.bg
Re: Анти корона вирус
« Отговор #684 -: Юни 17, 2020, 04:25:10 pm »
 Първото успешно клинично проучване за лечение на Covid-19.
Откъс от статия на "Yahoo News" за резултатите от клинично изпитване, проведено в Обединеното кралство, в което стероид е използван за лечение на хора, страдащи от COVID-19:

„Установено е, че евтиният стероид, наречен дексаметазон, намалява риска от смърт до една трета сред пациентите с коронавирус с тежки респираторни усложнения, казват изследователите от Университета в Оксфорд.

„Учените, работещи по теста за възстановяване, откриха, че лекарството може да бъде от полза за пациентите на вентилатори или кислород, но няма ефект върху тези, които не се нуждаят от помощ при дишането."

" Въз основа на тези резултати, един смъртен случай ще бъде предотвратен чрез лечение на около осем вентилирани пациенти или около 25 пациенти, които се нуждаят само от кислород ", заявяват изследователи в изявление.

"Мат Ханкок, здравният секретар, туитира:" Този глобален пример дава силата на науката. "

"Абсолютно се радвам, че днес можем да обявим първото успешно клинично проучване за лечение на Covid-19", добави той. "

https://news.yahoo.com/dexamethasone-life-saving-coronavirus-drug-122100332.html

Неактивен tranteev

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 65
Re: Анти корона вирус
« Отговор #685 -: Юни 17, 2020, 08:15:14 pm »
вие сте луди !!! масмедиите ви разболяха....лекарството и ваксината са в ума ви, лошо ,че сте програмирани да не го използвате...
Амин!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #686 -: Юни 17, 2020, 08:43:28 pm »
вие сте луди !!! масмедиите ви разболяха....лекарството и ваксината са в ума ви, лошо ,че сте програмирани да не го използвате...
Амин!
С 2 думи, COVID-19 е като котката на Шрьодингер  :D 8)
Едновременно я има и я няма  :D

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #687 -: Юни 17, 2020, 09:43:51 pm »
Има доказателства за нова версия на COVID-19, в Китай по-гаден.

Помните ли оня календар по месеци за 2020? За тоя месец имаше извънземни като нашествие.

САЩ ги тресе, но сега Пентагона отваря НЛО архивите си и какво?

Гледах с'я руснаците - имаха по военния си канал предаване за НЛО. Въпреки кризата, патенти, признания в + и признания в -  …. това в минус: някакъв признал, че той е правил кукли на зелени човечета, "катастрофирали" >> и той искал да си поживее сладко човека - $ кинти $.

Има патентован американски двигател, способен да развие "светлинна скорост" >> толкова за патентите... По извънземна технология де  :)

Лошото е, че за следващите 2 месеца на картинките имаше ракети, прелитащи от един континент на друг. Какво ли ще да е?
Е, есента и накрая - втора вълна на COVID-19, ако помните картинките.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #688 -: Юни 18, 2020, 11:30:47 pm »
Витане, така и не разбра какво е то вирус...
Той мутира с дни. Няма начин да се направи ваксина. Да, възможно е да се спретне нещо широкоспектърно, но то ще е с поразяващаат сила на химиотерапията за онкоболните - ще изтрепе половината ти организъм.
Доколкот осъм запознат, в момента по света върлуват 4 абсолютно различаващи се щама от този коронавирус. Ако се създаде ваксина, тя ще работи само върху един от тия 4 щама. Докато напснат ваксината да работи върху другите, ще има още поне 10 нови варианта...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #689 -: Юни 18, 2020, 11:38:46 pm »
Доколкот осъм запознат,....
Аз пък съм запознат от руските предавания.
Там, за разлика от нашите тикви, канят каймака на обществото по дадена тема (обикновено).

Кандидат на науките казва: мутират силно изкуствените вируси, които принципно са върло зли.

А ако имаш и няколко щама горница в ръкава си, играта си става играчка.

Виж версията за последният щам в Китай: рязали някаква риба, замразена в Норвегия, която някой вече бил накихал.
Де.били!

Върло яко ще има все по-нови щамове. Поне до президентските избори в САЩ. А, ако може и до есента на 2021-ва.
И ще ни дават затишия по 2-3-4 седмици. Не повече.