Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 542210 пъти)

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 332
Re: Анти корона вирус
« Отговор #615 -: Май 16, 2020, 01:31:27 pm »
Според едно изследване, мисля че беше в Шотландия, всички починали от коронавируса биха имали още между 11 и 13 г живот с основните си заболявания. Ковид-19 не убива пряко, той обостря хроничните заболявания и така ускорява леталният край. Предполагам всички ще се съгласите че ако един болен от рак загине от катастрофа в смъртният акт няма да пишат - рак. С тази си болест той би имал още месеци че и години живот.

Неактивен nizo

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 751
  • Thoughts become things!
Re: Анти корона вирус
« Отговор #616 -: Май 16, 2020, 03:37:32 pm »
Да, аз го видях видеото, но то беше от сорта "една жена каза".

Бих желал да направя важно изявление:

Уважаеми сънародници, от всякакъв пол, възраст и потекло, ако имате данни за престъпления срещу някого или срещу цялата нация, подавайте жалби в ПРОКУРАТУРАТА.

Малко образователно четиво, за най-най-малките деца:

Какви са основните функции на Прокуратурата на Република България?

Според Конституцията на Република България прокуратурата има следните функции:

- следи за спазване на законността, като ръководи разследването и упражнява надзор за законосъобразното му провеждане;
- може да извършва разследване;
- привлича към отговорност лицата, които са извършили престъпления, и поддържа обвинението по наказателни дела от общ характер;
- упражнява надзор при изпълнение на наказателните и други принудителни мерки;
- предприема действия за отмяна на незаконосъобразни актове;     
- в предвидените със закон случаи участва в граждански и административни дела.

В кои случаи следва да се обръщате към прокуратурата?

Типичните случаи, в които гражданин се обръща към прокуратурата, са:

- Когато сте пострадал от престъпление или сте свидетел на престъпление.
- Когато искате да получите информация за движението на преписки, образувани по Ваш сигнал или жалба, или да получите препис от постановен прокурорски акт, на който сте адресат.
- Когато ви е необходимо удостоверение за наличие/ отсъствие на данни за образувани наказателни производства и повдигнати обвинения.
- Когато лица, страдащи от психични заболявания създават опасност за здравето и живота си или тези на околните, но не желаят да се лекуват доброволно.

Задължително ли е да сте пострадали от престъпление, за да подадете жалба или сигнал?

Сигнал може да бъде подаден от всеки гражданин, който е станал свидетел или е разбрал за извършено престъпление, дори ако не е пострадал от него.
Нещо повече - по закон гражданите са длъжни да информират прокуратурата или полицията, когато знаят или са станали свидетели на извършено престъпление.

Специално за atos, Радико и tobo1, които твърдят, че лекари получават и предлагат пари за вписване на грешни диагнози. Това е доста сериозно обвинение, защото е от една страна корупция, а от друга е попълване на документи с невярно съдържание. Също е важно, че ако вие не подадете сигнал, а знаете за престъплението, то се явявате съучастник.
Кое е вярното? Съучастници сте на тези лоши лекари или разпространявате лъжи? Какво е решението?

Неактивен filchef

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 158
  • Пол: Мъж
  • Скайп: vfilchef
Re: Анти корона вирус
« Отговор #617 -: Май 16, 2020, 05:29:24 pm »
Да, аз го видях видеото, но то беше от сорта "една жена каза".
Съвсем не беше от сорта - хората си го казаха в прав текст и се отнасяше до тяхното семейство - и жената починала от рак на дебелото черво и стомаха беше дала отрицателни проби на К19.
Уважаеми сънародници, от всякакъв пол, възраст и потекло, ако имате данни за престъпления срещу някого или срещу цялата нация, подавайте жалби в ПРОКУРАТУРАТА.

Мдааа - сега ще се плашим с прокуратура - ти да не си агент на "каскета"  ;) ;D

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #618 -: Май 16, 2020, 09:52:36 pm »
Низо аз не съм съучастник защото не съм пряк свидетел на това престъпление. Имформацията ми е от човек на когото да речем е предложена въпросната сума. Така че аз не мога да подам директно сигнал. А и да подам какво да ти кажа това е престъпление извършвано от властимащите. Всички участват и са замесени. Да подам жалба срещу извършителя при самия извършител, това ли ме съветваш???

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Анти корона вирус
« Отговор #619 -: Май 16, 2020, 10:30:57 pm »
Низо, много си праволинеен с този наивитет...може би и "вяра в светлото бъдеще" имаш...
Явно не си сърбал попарата на българското правосъдие...
Бат Ванко, при хората с тежки заболявания всеки един грип може (и го прави) да доведе до фатални усложнения.
За мен ситуацията в резюме е такава - набелязали са един конкретен вирус и започват да го следят по целия свят. Дали е пуснат с цел или не - друг въпрос.
Коронавирусът е един обикновен грип и нищо повече!
Ще се съглася, че не е така, ако някой успее да ми предостави реални статистически данни за смъртността от болести, за същия период от предходни години.
Защо не се изнасят подобни данни?
Ако смъртността (общата) не е нараснала, значи съм прав! Да уточня - нарастването не трябва да е само в полза на коронавируса за сметка на останалите заболявания, а общо нарастване.

А самият факт, че лекарите получават пари за всеки починал от "коронаавирус" е колкото и верен, толкова и плашещ!

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Анти корона вирус
« Отговор #620 -: Май 16, 2020, 10:42:06 pm »

....
Сигнал може да бъде подаден от всеки гражданин, който е станал свидетел или е разбрал за извършено престъпление, дори ако не е пострадал от него.
Нещо повече - по закон гражданите са длъжни да информират прокуратурата или полицията, когато знаят или са станали свидетели на извършено престъпление.
.....

Низо, според подчертаното и ти можеж да сигнализираш прокуратурата, разбрал си за престъпление, действай - даже си длъжен.

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 332
Re: Анти корона вирус
« Отговор #621 -: Май 17, 2020, 09:57:39 am »
atos, нали точно това се получи в Русия и Китай. Путин обявява каквото обявява като загинали от коронавируса, но като се разгледат случаите на починалите през предходните години се оказва че са скрити едни 70% завишение. По същият начин откриха "липсите" и при китайците, та се наложи да ги актуализират в последствие. Ако тебе лично те интересува можеш да се позаровиш в нета предполагам че някъде има подобни данни, но за масовата публика (изключая разследващите журналисти) те не са интересни.
П.п. 70% завишение спрямо обявените случаи на коронавирус а не на база всички починали.

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 371
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Анти корона вирус
« Отговор #622 -: Май 17, 2020, 10:55:55 am »
Нямах намерение да пиша. Да, ама не.
На 4 май почина голямята ми балдъза, народната певица Христина Лютова. Почина след доста голям престой в сърдечна клиника в Лондон.
След изписването, не изкара и един ден в къщи при дъщеря си.
При престоя си в болницата не е била под карантина, или Ковид режим, и самата болница не е такава. Беше с някакъв апарат за подпомагане на сърцето - не пейсмейкър, нещо по-голямо.
След края идва бъра помощ, без никакви предпазни мерки и я вземат. Дъщеря и после не можа да я намери 5 дена. Когато я намират, е в погребална агенция и в смъртния акт пише, че е починала от Коронавирус.
Няма направен тест.
На дъщерята и синът и, които са в Лондон, спешните медици им казват че е инфаркт и сърдечна недостатъчност.
Не им са правени никакви тестове и не са под карантина семействата им.
Дъщеря и също е певица, и е най-ниският алт в света по Гинес.
Какво да мисля, и какво мога да кажа сега.
Май за доста западни болници епикриза е HAPPY-криза.

Неактивен filchef

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 158
  • Пол: Мъж
  • Скайп: vfilchef
Re: Анти корона вирус
« Отговор #623 -: Май 17, 2020, 11:52:10 am »
Какво да мисля, и какво мога да кажа сега.
Май за доста западни болници епикриза е HAPPY-криза.
Не само западни - и нашите се учат от тях - въобще цялата тая дандания се дирижира от някакъв невидим център с огромен властови и паричен ресурс.
Един най обикновен вирус бе обявен за пандемия и за супер опасен за здравето - целта според мен е сриването на световната икономика и задлъжняване на държавите до степен на пълна зависимост от кредиторите, които се явяват организатори на занятието.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 512
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #624 -: Май 17, 2020, 02:07:48 pm »
Ако трябва да сме коректни, целите са няколко.
Втората е, работниците да не помислят да искат каквото и да е повишение на заплатата, защото отлично ще знаят отговора - радвай се, че изобщо имаш заплата...

Много хора знаят, кога е започнала Великата депресия в САЩ. Но малко, кога е бил нейният най-голям откат - след 6 месеца от обявяването на събитието. При положение, че безработните в САЩ само се качват (какво значение има в колониите колко са), то смятайте какъв ще е отката...
> 36 000 000 <
<a href="https://www.youtube.com/v/7dbRIEBG33U&amp;feature=youtu.be" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/7dbRIEBG33U&amp;feature=youtu.be</a>
С 2 думи: гледайте, кога в САЩ ще е пикът на безработицата и бройте 6 месеца. Тогава ще имате дъното. И то при положение, че всички там не са извадили патлаците.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #625 -: Май 17, 2020, 02:26:49 pm »
Как сте фенове на Путин ;) гледам дружни усилия за измислянето на ваксина с нашее Тиквонезе, здрависват се там нещо😁 Аз писах енк неща преди време...

Неактивен nasko

  • Специалист
  • Подготвен
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Анти корона вирус
« Отговор #626 -: Май 18, 2020, 11:36:23 pm »
Новости Германии: Меркель подозревает российских ботов в разжигании протестов в Германии 17.05.2020.
https://www.youtube.com/watch?v=dNsmWe0eGE8


Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #627 -: Май 19, 2020, 08:48:56 pm »
<a href="https://www.youtube.com/v/i4pxw4tYeCU&amp;feature=youtu.be" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/i4pxw4tYeCU&amp;feature=youtu.be</a>

Неактивен filchef

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 158
  • Пол: Мъж
  • Скайп: vfilchef
Re: Анти корона вирус
« Отговор #628 -: Май 20, 2020, 04:32:41 pm »

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 512
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #629 -: Май 22, 2020, 06:55:57 pm »
Стана тя каквато стана.  :D
Равините да обвиняват управника на Израел - Бенямин Нетаняху в сговор с тайното Световно правителство и в желание за чипизация на евреите  8)
И чича ви Били Гейст там, иии втора вълна COVID-19, иии задължителна ваксинация....

Времето е нагласено, само цъкате: https://youtu.be/myGQhzAwm8Y?t=941

Между другото преди това има доста интересни неща от германска телевизия и руснаци. С 2 думи: репетиция за електронен концлагер.