Животът- начин на употреба! > Медицина, здравословно хранене

Анти корона вирус

<< < (2/705) > >>

VITAN:
Озона е полезен в мизерни количества.
Можеш да си бъгнеш необратимо дробовете.

UV - също, особено, ако имате тъмни бенки или брадавици. Е, тук дозата може да е малко повече, т.е не мизерна.

montanar:
VITAN бая озон е вдишан в тоя форум   ;D
Мракобесници има де се от всичко лекуват с него ......

Радико:

--- Цитат на: VITAN в Март 15, 2020, 11:13:56 pm ---Озона е полезен в мизерни количества.
Можеш да си бъгнеш необратимо дробовете.

--- Край на цитат ---
Точно така е мизерни количества и за сравнително кратък интервал от време. Примерно 10 15 минути. Мой приятел преди доста време хвърли много усилия в тази насока и беше постигнал резултати дето всичките самохвалковци от руските форуми ряпа да ядат. Неговия йонизатор не излъчваше въобще озон а създаваше вятър достатъчен да издуха малки хартийки. Беше му опадала косата като на мен. Възстанови му се. И аз имам малък принос в това начинание: посъветвах го да изпробва за излъчватели игли за спринцовки. Оказаха се по удачни от сребърните.

VITAN:

--- Цитат на: montanar в Март 15, 2020, 11:21:00 pm ---Мракобесници има де се от всичко лекуват с него ......
--- Край на цитат ---
На мен ли го казваш. Тоя филм почна от много години назад,
но е като: "Дързост и красота" - над 5000 епизода и па няма извъртане....

Радико:
А и да добавя косопада е причинен от някакви гъбични инфекции и е нормално да има ефект от такова третиране  обаче вирус който за разлика от бактерии и гъбички няма собствен метаболизъм силно се съмнявам да може да му се повлияе с тези способи независимо какъв е вируса. Облъчване със УВ да би могло да унищожи вирусите в облъчения периметър но до там. Озона ще ги унищожи да ама то и зарин да пуснете и той ще ги унищожи барабар със болните де.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия