Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 542748 пъти)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3435 -: Октомври 25, 2022, 07:07:11 pm »
Boston University researchers claim to have developed new, more lethal COVID strain in lab
Researchers at Boston University added a spike protein from the Omicron variant with the original Wuhan strain, which has an 80% kill rate.

На последно място, в Мичиганския университет скоро беше създаден с научна цел изкуствен вирус, подобрено копие на Ковид с доказан летален изход върху мишки на 80%. Твърдят, че вирусът вече е дух излязъл от бутилката.
Я се разберете двамцата последно къде е създаден тоя вирус - в Мичиган или в Бостън? :)
Останалото просто няма да го кометирам...

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3436 -: Октомври 26, 2022, 09:27:05 am »
Проблемът не е в това, кой какво ще напише, а кой на какво ще повярва!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3437 -: Октомври 26, 2022, 10:23:43 am »
Аз не вярвам, че в основите на евроатлантическите ценности стои пропагандата сред малолетни и непълнолетни, да си сменят пола по собствено желание, без дори да е нужно съгласието на родителите и при евентуално тяхно противопоставяне децата да бъдат насилствено-принудително отнети от родителите съвсем законно и подложени на хормонални терапии от държавни институции, отстраняване на полови органи и превръщането им във франкенщайн и психозомбита.  :)

Това е руска пропаганда  :D /разбирай комунистическа или сталинистка  :D/, твърденията не кореспондират с действителността, примерно на Илон Мъск сина и на Анделина Джоли също сина, не станаха девойки с вагина - това е долна лъжа и аз не вярвам в това.  :D

"Колега" /казвам го от куртоазия, всъщност никакъв колега не можеш да ми бъдеш ти и не само ти, ни по капацитет-технически съображения, ни професионални /та ти си зидаро-мазач, другия горелкаджия-коминочистач, третия кранист и багерист/, най-малкото идеологически/ - ето това е вярата за която ти говориш, кой в какво вярвал от това което пишели по вестниците и Интернет:D

Същата е аналогията и с Ковид.  :D
« Последна редакция: Октомври 26, 2022, 12:29:36 pm от EDM electronics »

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 512
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3438 -: Октомври 26, 2022, 02:36:50 pm »
Дуг Бриньоль, легенда бодибилдинга, заявлял: «Те из вас, кто верит, что вакцина от COVID-19 убивает, можете это протестировать на мне. Если я умру, вы будете правы». И он умер! Точно так же, как и ковбои Мальборо!



Дуга Бриньоля, легенду бодибилдинга и писателя, который активно участвовал в кампании по вакцинации против COVID-19, постигла та же участь, что и ковбоев Мальборо: смерть от рекламируемого ими продукта.

Бриньоль был решительным сторонником обязательной вакцинации против COVID. Его последнее заявление на тему безопасности вакцин получило широкое распространение и огласку в Интернете.

«Я достаточно уверен в вакцине, на своем собственном опыте, и готов сделать все необходимые прививки», — написал Бриньоль.

«Те из вас, кто верит, что вакцина от COVID-19 убивает, можете это протестировать на мне.

Если я умру, вы будете правы. Если я не умру и не пострадаю, значит, вы были неправы и должны будете признать это (по крайней мере, перед самим собой).

А ещё лучше — чтобы вы признали, что ошибались, и рассказали всем, кто именно ввел вас в заблуждение, чтобы другие могли извлечь пользу для себя, сделать выводы и избежать этих террористов».

( https://myrophoros.blogspot.com/2022/10/covid-19.html?m=1 )

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3439 -: Октомври 26, 2022, 02:47:01 pm »
Мдаа, ето такова доказателство.
Видно е, че човека има завидно телосложение и следва да се има предвид, че бодибилдинга влияе най-благоприятно върху кръвоносните съдове - вижда се венозността и широките вени, кръвната проходимост, премахва напълно възможността от развитието на диабет тип 2, т.к. тялото изгаря всички калории и има глад за въглехидрати и въпреки това ваксината го е убила. Освен това ежедневната мускулна дейност подпомага сърцето и мускулите действат, като хидрофорни помпи при кръвообращението. Представям си колко му е била гъста кръвта от ваксинирането при тия широки вени и артерии, да му блокира работата на сърцето и мозъка.

Вярвал е, както казва дядо Михаил Кузмов, не мога да го нарека "колега" или мога но само в кавички  :D, че американските ваксини са нещо добро, което ще го спаси от изкуствения лабораторен американски вирус, създаден умишлено да убива.

По ирония на съдбата, самата тя му се е отплатила за тъпия му акъл и вяра. Едва тогава близките му са повярвали и разбрали онова, което такива като мен са предупреждавали. Те са преминали вече в моя лагер, уви при загубата на близък човек. :)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3440 -: Октомври 26, 2022, 03:27:51 pm »
Да прав си, няма как електроникс да бъде колега със зидаро мазач! Нещо обаче се бъркаш, никога не съм съобщавал за смърт на близки, от каквото и да било, още по малко от ковид, и още по малко от ваксина! Защото няма такъв случай! Вярвайте в каквото си искате, ваша си работа!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3441 -: Октомври 26, 2022, 03:34:19 pm »
Да прав си, няма как електроникс да бъде колега със зидаро мазач!
Да, това е един от малкото въпроси по които не мога да не се съглася с теб и те подкрепям напълно.  :D

Нещо обаче се бъркаш, никога не съм съобщавал за смърт на близки, от каквото и да било, още по малко от ковид, и още по малко от ваксина! Защото няма такъв случай! Вярвайте в каквото си искате, ваша си работа!
Не, не се бъркам, ти се бъркаш. Просто трябва да четеш по-внимателно.
Коментирал съм не теб, приличаш ми на оная поговорка:"Гузен негонен бяга", а бодибилдера умрял от Ковид, който колегата Витан изложи, като умрял от ваксина.
Не съм твърдял, че  е настъпила масова леш и мор от ваксините. Засега забелязваме само единични случаи, за масовост на този етап и дума не може да става. Но ние конспираторите  ;) само вярваме, не сме доказали, че ваксината е и бомба със закъснител. Остава само да почакаме и да видим какви ще са последствията след известно време. Дано, дано не се окажем прави, но съмненията ни никак не ни правят по-глупави от тия умрелите ваксинатори, а просто по-предпазливи, по-недоверчиви, по-умни бих казал.   :)

Само умния човек е способен на съмнения и подлага всичко на проверка. По-добре да не се окажеш прав, отколкото да си на мястото на бодибилдера-умник-ваксинатор.  :D

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3442 -: Октомври 26, 2022, 06:30:32 pm »
Съгласих се! Малко диагонално прочетох, като намеси името ми в тази история. Но отново ще кажа за пореден път, до момента никакви странични явления от ваксинация на твърде възрастни и млади при хората които ме заобикаля! Запомни, имам две правнучки по на 3 години и един внук на 4. Това са последните до момента, за другите е по дълго за писане. За добро или зло, бащи майки, дядовци и пра...  около тази челяд се ваксаха. Е не съм чул за лоши последици!! Хайде сега ми кажи на какво да вярвам?
Бъдете здрави!!!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 512
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3443 -: Октомври 26, 2022, 06:51:41 pm »
Хайде сега ми кажи на какво да вярвам?
На CNN. Само и единствено!

П.п. За умрелия слушах, но само това (горе) ми попадна писмено. Не съм ровил целенасочено за подробности по тромби и пр.
Вярвал човека много в науката и се ваксал най-редовно.
Твоята рода да има по 3 и повече вакси?!
Не?
Why dude?!

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3444 -: Октомври 26, 2022, 08:39:48 pm »
За сега зная двама саркопени като мен, и двама млади с бустерна дози. Нищо им няма! Минаха месеци!

Неактивен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 398
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3445 -: Октомври 26, 2022, 09:07:29 pm »
има теория че сега ще пуснат щамдже спец. за вагснатите
дали е така ще видим ..

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 512
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3446 -: Октомври 26, 2022, 09:14:21 pm »
има теория че сега ще пуснат щамдже спец. за вагснатите
Вчера нещо четох, че руснаците открили 2 нови щама.
Единият се казвал цербер... Що ли цербер?!
Гръцката азбука още не е свършила.

---
Цербер в древногръцката митология е куче с 3 глави, покрити със змии — зло куче, което пази входа на ада.
---
За сега зная двама саркопени като мен, и двама млади с бустерна дози. Нищо им няма!
Не се хвали, ами бай дядо, да не те среща мечката...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 512
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3447 -: Октомври 27, 2022, 06:38:28 pm »
Mega-Giga-Tera корупция. С ваксини и не само...

<a href="https://www.youtube.com/v/gE1fDURguR4" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/gE1fDURguR4</a>
Видеото е достойно дори за раздел технологии.
Що да гепиш трилиони $ без следа - Ovo je standard - технология та дрънка!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 512
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3448 -: Ноември 29, 2022, 02:38:26 pm »
Търпение и далеч ръката от кобура...

ВНЕЗАПНО ПОЧИНА (DIED SUDDENLY) - БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

https://rumble.com/v1wv9io-115672560.html

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 512
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3449 -: Декември 11, 2022, 01:29:57 pm »
Един приятел ми демонстрира с неговият телефон как хваща наоколо блуутут НЛО-та. В заведения, на улицата.
Циркулират хора, циркулират MAC addresses...

При това телефона бе достатъчно умен по 1-вата половина на мак-адреса да покаже производител и/или вида на устройството. Имаше и много НЛО-та, ти да видиш!