Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 544766 пъти)

Неактивен xakep

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 101
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3375 -: Август 07, 2022, 02:26:25 pm »
EDM, има ги педалите на всякъде, и в България и в Италия и къде ли не. Тук са основно съсредоточени в Милано. Разликата с България е, че там малко по се крият, иначе ядат много бой.
Има си и хубава страна, колкото по-малко кайсии, толкова повече сливи за друсане... А в Русия колко са? Май си нямате и на идея, не знам да ви пусна ли материали тука, малко да се погнусите, нецензорирани... Там не си правят паради, там се плющят яко и това е...

Неактивен xakep

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 101
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3376 -: Август 07, 2022, 03:39:53 pm »
Иначе наблюдавам и някаква форма на болшевишка шизофрения. Антиваксър и русофил са тясно свързани. Дезинформацията, която разпространиха се върна като бумеранг в котилото на пропагандата и Путлер беше първия, който въведе задължителната ваксинация. Та сега не знам, как е да си русофил и активаксър едновременно и при толкова много руски ЛГБТ сдружения. Ватенките не си играят на дребно...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 520
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3377 -: Август 07, 2022, 03:56:21 pm »
Та сега не знам, как е да си русофил и активаксър едновременно ....
Хулио не се възползва от официалната американска оферта за от 500 до 5000$ на трол, но вие на запад за пари се по-оправни.
.... при толкова много руски ЛГБТ сдружения.
Колко много? Добре, че не съм модератор. Ако не докажеш в рамките на час, че те са ТОЛКОВА много, би получил еднопосочен билет за любимата ти Италия.

Апропо, имам преки впечатления от италианци. Разкази на 2-ри лица не броим. Гола вода и природа, при това по-бедни от нас. Примерче: ние си взехме такси до летището в Ларнака като баровци, те си търгаха с някакъв рядък градски автобус до там. Спестиха по 3 евро, изгубиха около 2 часа. Една италиянка почти ме убеди (тя бе убедена за себе си), че ако 1 от двамата съпрузи не работи - са мъртви...
« Последна редакция: Август 07, 2022, 04:15:31 pm от VITAN »

Неактивен xakep

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 101
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3378 -: Август 07, 2022, 04:09:41 pm »
Витане, знам, че истината те наранява, а ако трябва ти да доказваш всички лъжи които си постнал тук, к'во прайм?
Всичко, което съм казал, мога да ти го докажа, лесно и бързо.
За последното дори няма нужда, просто "русский ЛГБТ" в любимата американска търсачка и пясъчният ти замък го отнася дъжда от розовото небе над Русия. А за италианците нищо не знаеш явно, пари имат много, ама са много стиснати, явно поради тази причина имат, не са и от най-уммите де, може да мине 10км с колата за да купи нещо което е с 20 стотинки по-евтино. Иначе банковите им сметки са фулл (не на всички де, нормално е) познавам лично адвокат, на който банковата му сметка 2 150 000+ €  и се циганее за 5 цента. Страшна работа, но да не се отклонявам много от темата.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 520
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3379 -: Август 07, 2022, 04:18:42 pm »
1. За руски неща има руска търсачка.
2. Ще се отклоним мого от темата, но нали си "хакер", на теб ли да обяснявам, че водата е мокра, а небето е синьо!?
3. Италианците са ужасно задлъжняла държава. Скоро и това ще гръмне. Законите на икономиката са като законите на физиката (гравитацията).

Неактивен xakep

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 101
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3380 -: Август 07, 2022, 04:27:29 pm »
За първи път са се съглася с теб, по всички точки. Така е, може и  да гръмне, но огромната част от вината ще е на управлението. За пример мога да дам енергийната криза, италианците имат находища и на газ и на петрол, но не се ползват заради икономическите интереси на определен кръг от хора.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3381 -: Август 07, 2022, 04:35:09 pm »
https://www.google.com/amp/s/news.bg/int-politics/v-rusiya-podgotvyat-zabrana-na-lgbt-propagandata.html%3famp=true       
Това е доста прясно, а пък италианците ще гръмнат толкова, колкото гръмнаха гърците!!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 520
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3382 -: Август 07, 2022, 04:46:10 pm »
Това е доста прясно, а пък италианците ще гръмнат толкова, колкото гръмнаха гърците!!
Иска се акъл, да се види, че гърците са гръмнали!, а италианците няма нужда да заемат спасителните лодки на Титаника. Рано е още, юнгите само са завикали на мачтата.

Огромните гръцки дългове ги държи чича ви Ротшилд (едва ли бъркам с Рокфелер, не ми се проверява).
И понеже ги държат за където трябва, туристическа държава я затвориха като концлагер заради коронобесието... Гърците не гъкнаха.

Изчакайте тази зима Германия и после ще си говорим за Италия.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 535
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3383 -: Август 07, 2022, 10:21:55 pm »
Либералното котило,
трябва да ви е ясно, че идва време да ревете, като буги.  :)
Вашата се свършва. Усещате накъде отиват нещата, нали?  :D
Такива, като вас, които поддържаха /одобряваха и ревностно защитаваха/ 33 г. външна колониална диктатура, наречена демокрация с фалшиви избори и назначаване на еничари в изпълнителната власт, ви чака тежка депресия. Ще преживеете близките 5 г. сгромолясването на световния диктатор САЩ и разпада на ЕС.

После накъде?  :D

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 520
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3384 -: Август 07, 2022, 10:42:51 pm »
После накъде?  :D
Не ги плаши, що по правило са много чувствителни и раними.

Русия още не е приела екс-териториалното правосъдие против тяхната държава.
САЩ имат екс-териториално правосъдие.
Не зависимо от коя държава сте, независимо в коя държава се намирате, законите/правилата на САЩ важат за вас (обясних екс-териториално правосъдие).

Злите езици (напраао змийски) твърдят, че Русия се кани да приеме екс-териториално правосъдие за престъпления против тяхната държава.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 520
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3385 -: Август 08, 2022, 10:25:50 am »
Работа с документи, сиреч факти:

<a href="https://www.youtube.com/v/_fCxest-u40" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/_fCxest-u40</a>
Безобидно НПО с "препоръки" ли е СЗО за нас?
Или за новия пандемичен "договор".

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 520
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3386 -: Август 09, 2022, 06:20:51 pm »
А-такаааа, Атака  8)  !
Около 8-ма минута. Как да си активирате телефона да хваща МАC адресите на ваксините (девелоперски режим си требе).

<a href="https://www.youtube.com/v/EqDpJWMqmmk" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/EqDpJWMqmmk</a>
Активирах си девелоперското меню, но понеже нямам комплекси и зор, та телефона ми не е последен писък,
тоя казус ще го боря нататък...
В момента имам по-интересни задачи, но някой може да ме светне - върви ли чипизацията :)
А свършете работа за 5 с'тинки де!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3387 -: Август 09, 2022, 08:40:44 pm »
А-такаааа, Атака  8)  !
Около 8-ма минута. Как да си активирате телефона да хваща МАC адресите на ваксините (девелоперски режим си требе).

<a href="https://www.youtube.com/v/EqDpJWMqmmk" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/EqDpJWMqmmk</a>
Активирах си девелоперското меню, но понеже нямам комплекси и зор, та телефона ми не е последен писък,
тоя казус ще го боря нататък...
В момента имам по-интересни задачи, но някой може да ме светне - върви ли чипизацията :)
А свършете работа за 5 с'тинки де!

И твърдиш че си изкарваш парите с хардуер и софтуер? :) Явно клиентите ти имат много пари за хвърляне... Чеп за каца не става от теб в сферата на компютрите, ако си позволяваш да пуснеш тази глупост на всеослушание.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 520
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3388 -: Август 09, 2022, 08:53:17 pm »
У лево...

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3389 -: Август 09, 2022, 09:37:10 pm »
У лево...

Оставям ти за домашно да сметнеш минимално колко дълга трябва да е антена, която да осъществява що-годе смислена комуникация на стандартната за блутута честота от 2.45 гигахерца. За това как се захранва този предавател (не приемник, а именно предавател) и колко голяма батерия или кондензатор е необходим, за да може да осигури дори само едно броудкастване на мак адрес, изобщо няма да отварям дума. Щот тук метода с който се захранват RFID чиповете вече не играе - лъжеца и манипулатора Пасков твърди че е достатъчно само да застанеш на оживено място, и всички ваксинирани броудкастват.