Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 555128 пъти)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 232
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3240 -: Февруари 06, 2022, 01:16:03 pm »
Красимирчо, ако вирусите бяха толкоз лесни за борене, нямаше да има грип. За моите почти 60 години съм го карал поне 20 пъти, и не виждам да съм изградил някакъв имунитет. Коеги и роднини си слагат ваксини, и в повечето случаи го карат по-леко, но не се отървават веднъж завинаги от вероятността да го лепнат отново.
Не съм сигурен че на 216-та страница от темата ще седна да пиша отново що е то ваксина срещу ковид. За съжаление още в началото това не трябваше да се нарича ваксина, а бустер. Но вече е късно, термина се вкорени и много хора очакват неща от този медикамент, които той не може да постигне.

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3241 -: Февруари 06, 2022, 02:08:04 pm »
Няма нужда да ми пишеш какво е ваксина, то щото и господата много учени доктори не знаят та ти ли ще знаеш. Та те не знаят защо когато се заразиш от болен човек вероятността за тежко протичане е много голяма а при ваксината всичко протича по леко. Та обясняват че във ваксината имало специално така омаломощени вируси та затова всичко протича по леко. Е да но в началото просто са се заразявали от цирей и рани на починали от болеста и там ли вирусите са били специални. Не просто болеста има още една непозната част по невидима и от вирусите, засега, която определено е виновна за тежкото протичане на болеста когато се заразиш от друг човек. Но няма да я споменавам тази част да не навлизаме в излишни спорове. Мога само да кажа че вече 30 години аз не знам какво е грип, забравих го.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 232
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3242 -: Февруари 06, 2022, 02:20:34 pm »
... Та обясняват че във ваксината имало специално така омаломощени вируси та затова всичко протича по леко. ...
Тук не и прав в случая с коронавирусната ваксина, и оттам тръгват грешките в разсъжденията ти.
Във ваксините на АЗенека, Пфайзер, Модерна и Гамалея НЯМА вируси. Няма и части от вируси. Доколкото знам се работи по ваксина от класическия тип, но в момента не се сещам за компанията която я разработва. Нямам и идея докъде са стигнали, и дали изобщо ще стигнат донякъде преди вируса да сведе труда им до нула.

В огромната си част колко тежко ще прекараш болестта зависи от т.нар. "вирусен товар", който си поел. Тоест какво количество вируси си поел, преди организма ти да се усети че е подложен на атака и да почне да се бори с тях. Естествено зависи и от състоянието на имунната ти система, като в някои случаи комбинацията от силно реагираща имунна система (което в общия случай е добре) и голям вирусен товар води до т.нар. "цикотинова буря" която може да е много по-опасна от самия вирус.

П.С. Конвенционалната ваксина е „Nuvaxovid” на „Новавакс” и се оказва че от декември 2021 г. е одобрена за ползване в ЕС...
« Последна редакция: Февруари 06, 2022, 02:36:43 pm от juliang »

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3243 -: Февруари 06, 2022, 03:06:57 pm »
Тук не и прав в случая с коронавирусната ваксина, и оттам тръгват грешките в разсъжденията ти.
Във ваксините на АЗенека, Пфайзер, Модерна и Гамалея НЯМА вируси. Няма и части от вируси.
То никой не знае какво има в тия ваксини, но пък и не е чак толкова трудно да се разбере. Лично бях свидетел как прясно ваксинирана зарази няколко човека с нещо подобно на грип и по късно прочетох че и тия симптоми ги водят за ковид. И като няма вируси в тия ваксини как стана това заразяване, или това дето се самовъзпроизвежда  вкарано от ваксината в клетките, и имунната система трябва да изработи отговор не е вирус ли. Много странна логика вадиш, нещо взе да засенчваш конспирацията. На извънземни ми напомня.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3244 -: Февруари 06, 2022, 03:15:34 pm »
Ето малко данни от Израел, където ваксинацията е поголовна - 1229 тежко болни.
А нашият премиер призовава да се ваксинираме.
Просто нямам думи!
Говорете в проценти, бе хора! В телеграма по групите, в които участвам ми е дошло до гуша да го повтарям и да водя безсмислени спорове. 1229 от колко?

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 232
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3245 -: Февруари 06, 2022, 03:20:37 pm »
То никой не знае какво има в тия ваксини...
То никой не знае какво има и в Кока-Кола-та, но това не пречи да се пие в целия свят... Имам предвид че Кока-Кола е обявила какво има вътре на етикета на всяка бутилка, но кой ти дава гаранция че в бутилката има точно това което пише на етикета :) И на етикетите на всички лекарства има списък със съставките, но ако се подхожда с такава предубеденост към всичко което поемаме, ще се побъркаме.

Говорете в проценти, бе хора! В телеграма по групите, в които участвам ми е дошло до гуша да го повтарям и да водя безсмислени спорове. 1229 от колко?
1229 от цялото население на Израел. И тук има една уловка... не е ясно тия 1229 дали са новопостъпилите, или общо болните в интензивни отделения. Щото ако са общо болните, в интензивно предполагам се стои по седмица-две, т.е. влизат по 100-тина човека на ден, и горе-долу толкова излизат.
Предполагам там на ден влизат по повече от 100 човека блъснати от кола, но това на никой не прави впечатление... :)

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3246 -: Февруари 06, 2022, 03:57:44 pm »
То никой не знае какво има и в Кока-Кола-та, но това не пречи да се пие в целия свят... Имам предвид че Кока-Кола е обявила какво има вътре на етикета на всяка бутилка, но кой ти дава гаранция че в бутилката има точно това което пише на етикета :) И на етикетите на всички лекарства има списък със съставките, но ако се подхожда с такава предубеденост към всичко което поемаме, ще се побъркаме.
1229 от цялото население на Израел. И тук има една уловка... не е ясно тия 1229 дали са новопостъпилите, или общо болните в интензивни отделения. Щото ако са общо болните, в интензивно предполагам се стои по седмица-две, т.е. влизат по 100-тина човека на ден, и горе-долу толкова излизат.
Предполагам там на ден влизат по повече от 100 човека блъснати от кола, но това на никой не прави впечатление... :)
Забележката е към автора. Не към фейкъра. Не комуникирам с теб.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3247 -: Февруари 06, 2022, 04:00:24 pm »
И отново. Не искам Юлиян да дава коментари на това видео. Достатъчно глупости е писал.
 Понеже евреите са сънародници на евтаназаторите, не ги прави да са защитени:
https://rumble.com/vty4p4-50301256.html?fbclid=IwAR0YbEFNCAs1KZqdSboIH_4kMdn8WP3DLK5GlQ8411sZSTPOZYt2SqdSS3U

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3248 -: Февруари 06, 2022, 04:04:03 pm »
То никой не знае какво има и в Кока-Кола-та, но това не пречи да се пие в целия свят... Имам предвид че Кока-Кола е обявила какво има вътре на етикета на всяка бутилка, но кой ти дава гаранция че в бутилката има точно това което пише на етикета :) И на етикетите на всички лекарства има списък със съставките, но ако се подхожда с такава предубеденост към всичко което поемаме, ще се побъркаме.
Твой проблем си е аз няма да се побъркам, или искаш да ти разказвам колко пъти са си правили опит да ме лъжат и съм се научил да не вярвам на никой а внимателно да премислям фактите и най вече това което лично съм видял, а не да ме баламосват разни медии и средства за масова дезинформация. Не случайно изхвърлих последния телевизор преди 30 години и повече такъв апарат няма да влезе в дома ми.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 557
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3249 -: Февруари 07, 2022, 06:23:30 pm »
Хулио Матросов! На килимчето за обяснения! Не вдяваме, що сме проззти!

Чрезвычайное положение Оттава! Канада на лезвии НОЖА!
<a href="https://www.youtube.com/v/j1jPZJ529Zo" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/j1jPZJ529Zo</a>

Опитът за зануляване на света трябва да се изучи до последната запетая, защото иначе човечеството няма да може да си продължи
https://svobodnoslovo.eu/%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%82%D1%8A%D1%82-%D0%B7%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D1%83%D0%BB%D1%8F%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B0-%D1%82%D1%80%D1%8F%D0%B1%D0%B2%D0%B0-%D0%B4/

Неактивен бай Теню

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 473
  • Чем больше узнаю людей, тем больше нравятся собаки
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3250 -: Февруари 07, 2022, 06:55:10 pm »
Някаква си обикновена женица на име Надин Ребел взела, че разгледала подробно годишния отчет на ПфайзерБайонтек и няколко изнесени факти там ѝ направили силно впечатление. Та тази обикновена женица решила да им напише (отворено) писмо и да ѝ обяснят някои подробности, щото какво ти разбира акъла на обикновените хора от годишни отчети на огромни корпорации. Писмото е публикувано по-долу в първия коментар от Репорт24 и може да го прочетете с гугъл преводача. Основните въпроси там са следните:
- Как така в отчета за 2019 е посочена ваксата против кромида,  която отгоре на всичко по това време (2019) била завършила втората пробна фаза?
- Колко дълго продължава една пробна фаза обикновено? Щото щом досега бързият вариант на пробна фаза продължавал минимално 1 година, (била проучила обикновената женица), то ваксата ще ли да е разработена още през 2017 г или дори по-рано? И ако е така, как е възможно това изобщо да стане, след като никой нищо не е знаел за кромида преди оня да изяде прилепа през дек.2019?
- И защо в отчета си корпорацията нарича ваксата не вакса, а имунна терапия? За сравнение: химиотерапията е имунна терапия (била проучила обикновената женица).
Задава въпроси обикновената женица, ама отговор от корпорацията още няма.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 557
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3251 -: Февруари 07, 2022, 07:01:42 pm »
- И защо в отчета си корпорацията нарича ваксата не вакса, а имунна терапия?
Е то и химиотерапията е терапия - до следващият голям удар, когато те заварва без имунна система...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 577
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3252 -: Февруари 07, 2022, 07:14:50 pm »
Моята интуиция досега никога не ме е лъгала, освен за познаването на 6-цата на тотото. Но тя носи нещастие и затова ме лъже явно. ;)

Та, още преди 2 г. го бях казал и сега го почетвъртам:
Вируса е изкуствен, създаден в САЩ от по-рано патентования Сарс Ков2. Пуснаха го в Китай тия дето викате били "демократи" /добрите хора демек/, защото не измислиха начин да спрат китайския промишлен хегемон, щото американската империя си отива.

Същите тия, дето сега и вие "демократчета" не им вярвате /взехте да идвате на моята, но тепърва ви чакат по-големите изненади/ пуснаха вируса в концентриран вид в Италия. Знаете ли защо? Защото гадните италианци вместо да сключат договор с краварите, да им напълнят държавата с ГМО боклуци, щото иначе италианската храна е една от най-добрите в света и там живеят по 90-100 г. и 50% от населението им е над 50 г., сключиха договор за свободна търговия в Китай, през пристанището в Генуа и директно във временни складове в Милано - оттам в цяла Европа. Скоро четох една статия, това колко тежко ще прекараш инфекцията зависело от вирусния товар, т.е. какъв брой вируси първоначално са попаднали в теб. Италианците ги наръсиха много здраво и имаха само тежки случай - мор. Вирусите ги хвърлиха в Бергамо - един квартал-село до Милано, където са китайските складове - ша ми разпространяват китайска стока жабарите, на ви сега....

Да оставим моите паранормални екстрасензорни уфологични възможности на една страна и да видим другата:

Независимия доклад на един моряк-полковник на САЩ след независимо проучване даде заключение: вируса е създаден в САЩ и принесен в Китай!

Преди 2-3 дни четох последния китайски доклад за произхода на вируса - създаден от САЩ.

Ваксинките, какво правят ваксинките и как тия дето са си ги поставили ще се хванат за палците:
В Израел, където е ваксинирана по-голямата част от населението над 90%, властите умишлено крият плачевните резултати и най-вече увредените от ваксините. Здрави хора са докарани до инвалидност. Млади деца с инфаркти, без бели дробове с унищожена неврологична система - тотална инвалидизация и пЪрлазация от т.н. ДЕМОКРАЦИЯ.

Ето, вижте ужасът в Израел: https://rumble.com/vty4p4-50301256.html?fbclid=IwAR0YbEFNCAs1KZqdSboIH_4kMdn8WP3DLK5GlQ8411sZSTPOZYt2SqdSS3U

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3253 -: Февруари 07, 2022, 10:02:56 pm »
Положението е напечено. Вижте сами.
  https://m.dir.bg/dnes/svyat/otava-vleze-v-izvanredno-polozhenie-konvoyat-paralizira-kanadskata-stolitsa-snimki
Тия просто няма кой да ги спре освен ВОЙНА. Ционистите очевидно отчаяно се нуждаят от война. И ще трябва някой от тях да се жертва за да спаси положението иначе ще ескалира до толкова, че ще ги отнесе напълно. И като гледам няма кой друг да се пожертва успешно освен Путин.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3254 -: Февруари 07, 2022, 11:13:21 pm »
Моята интуиция досега никога не ме е лъгала, освен за познаването на 6-цата на тотото. Но тя носи нещастие и затова ме лъже явно. ;)

Та, още преди 2 г. го бях казал и сега го почетвъртам:
Вируса е изкуствен, създаден в САЩ от по-рано патентования Сарс Ков2. Пуснаха го в Китай тия дето викате били "демократи" /добрите хора демек/, защото не измислиха начин да спрат китайския промишлен хегемон, щото американската империя си отива.

Същите тия, дето сега и вие "демократчета" не им вярвате /взехте да идвате на моята, но тепърва ви чакат по-големите изненади/ пуснаха вируса в концентриран вид в Италия. Знаете ли защо? Защото гадните италианци вместо да сключат договор с краварите, да им напълнят държавата с ГМО боклуци, щото иначе италианската храна е една от най-добрите в света и там живеят по 90-100 г. и 50% от населението им е над 50 г., сключиха договор за свободна търговия в Китай, през пристанището в Генуа и директно във временни складове в Милано - оттам в цяла Европа. Скоро четох една статия, това колко тежко ще прекараш инфекцията зависело от вирусния товар, т.е. какъв брой вируси първоначално са попаднали в теб. Италианците ги наръсиха много здраво и имаха само тежки случай - мор. Вирусите ги хвърлиха в Бергамо - един квартал-село до Милано, където са китайските складове - ша ми разпространяват китайска стока жабарите, на ви сега....

Да оставим моите паранормални екстрасензорни уфологични възможности на една страна и да видим другата:

Независимия доклад на един моряк-полковник на САЩ след независимо проучване даде заключение: вируса е създаден в САЩ и принесен в Китай!

Преди 2-3 дни четох последния китайски доклад за произхода на вируса - създаден от САЩ.

Ваксинките, какво правят ваксинките и как тия дето са си ги поставили ще се хванат за палците:
В Израел, където е ваксинирана по-голямата част от населението над 90%, властите умишлено крият плачевните резултати и най-вече увредените от ваксините. Здрави хора са докарани до инвалидност. Млади деца с инфаркти, без бели дробове с унищожена неврологична система - тотална инвалидизация и пЪрлазация от т.н. ДЕМОКРАЦИЯ.

Ето, вижте ужасът в Израел: https://rumble.com/vty4p4-50301256.html?fbclid=IwAR0YbEFNCAs1KZqdSboIH_4kMdn8WP3DLK5GlQ8411sZSTPOZYt2SqdSS3U
Патентоват грипове от много отдавна, разбирай създават сезонни вируси в името на търговията с противогрипните ваксини. Този тук е много по- шумен и около него има много повече смърт и сатанизъм. Това е единствената разлика.