Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 549427 пъти)

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3150 -: Януари 23, 2022, 04:05:15 pm »
Радико е най-подходящ за чипиране и инжектиране с американския ГМО-бъркоч.  :)
Прав си ЕДМ прав си. Много им е наложително да ме чипират ама не им се получава. Виж други хора за тях е излишно да се хабят средства за чипиране защото ще се дублира с това дет си го имате по рождение и ще почнат да правят колизии двете.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 541
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3151 -: Януари 23, 2022, 04:22:30 pm »
Прав си ЕДМ прав си. Много им е наложително да ме чипират ама не им се получава.
Останал съм с убеждението, че всичко западно за теб е хубаво. Защо не им харесваш чиповете, те са демократични, дават ти сигурност и свобода, "дълголетие"  :). Иначе хората ще те помислят за комунист.  :D

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3152 -: Януари 23, 2022, 05:10:21 pm »
Останал съм с убеждението, че всичко западно за теб е хубаво. Защо не им харесваш чиповете, те са демократични, дават ти сигурност и свобода, "дълголетие"  :). Иначе хората ще те помислят за комунист.  :D
Това убеждение идва от чипирането. Чипа не ти позволява да видиш, че няма западно и източно. Всичко е театър за да водят безпроблемно за носа такива като теб.  И явно добре им се получава. Даже и във филмите го показват номера с доброто и лошото ченге. И въпреки това непоколебимо вярвате, че едните са добрите а другите лошите и те воюват едни с други.
Не насъскват един като теб или един като  Витан  срещу някой  Скот или Джордж дето вярват в господарите си и ви гледат сеира и даже залагат и си пият водката и уискито а вие си давате живота за каузата като някой питбули.  Едва ли ще разбереш някога, че аз превъзхождам ментално господарите ти.

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3153 -: Януари 23, 2022, 05:20:58 pm »
Филантропа Мъск иска да чипира служителите си с благородни цели! Да им следи кръвното, това-онова...

Не знам дали е филантроп но, днеска четох тази статия за бай Илон! - https://auto.blitz.bg/novini/ne-e-za-vyarvane-v-kakv-dom-zhivee-miliardert-ilon-msk-video
Явно му е дошъл акълеца, на стари години!!!  :)

Неактивен Chervenko

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 10
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3154 -: Януари 23, 2022, 05:59:18 pm »
Филантропа Мъск иска да чипира служителите си с благородни цели!
То бива простотия ама чак толкова... Попаднах на статия https://www.theregister.com/2021/12/22/ellume_home_covid_test_cracked/ за американски ковид тестове с BLUETOOTH, после тръгнали да се чудят защо и как ги хакнали, пълна пародия.
Че почвам да мисля, там ли са толкова умни да хакват тестовете, или тук като ги манипулират по старомодни начини   ;) :-X

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3155 -: Януари 23, 2022, 06:19:01 pm »
То бива простотия ама чак толкова... Попаднах на статия https://www.theregister.com/2021/12/22/ellume_home_covid_test_cracked/ за американски ковид тестове с BLUETOOTH, после тръгнали да се чудят защо и как ги хакнали, пълна пародия.
Че почвам да мисля, там ли са толкова умни да хакват тестовете, или тук като ги манипулират по старомодни начини   ;) :-X
За разлика от ЕС, в Щатите няма такова нещо като "Зелен сертификат". Документа там представлява едно хвърчащо листче, като не се води никаква база данни кой се е ваксинирал:


 Така че е много по-лесно там да се "престориш" на ваксиниран. Не виждам защо някой ще се пъне да хаква тестера, като може да си разпечата една такава фърчаща бележка.
Но тя и нищо не значи - не дава никакви преференции.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3156 -: Януари 23, 2022, 06:22:09 pm »
Chervenko това въобще не е пародия. Това е  ужасно и зловещо. Факта, че започват да използват тестове които са "все още индиректно" свързани е вече зловещо защото съвсем скоро ще ги направят да са доректно свързани и на практика хакването ще е невъзможно. Поне от обикновенните хора. А и не мисля, че ще ограничат въпросната технология само до ковид тестове.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 526
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3157 -: Януари 23, 2022, 06:24:14 pm »
Едва ли ще разбереш някога, че аз превъзхождам ментално господарите ти.
Един типично американски въпрос: Като си толкова умен, защо си беден?!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3158 -: Януари 23, 2022, 06:25:55 pm »
Радико, връзката е между тестера и телефона ти, няма нищо общо с ваксина или флуиди които са взели от теб. Просто икономисват дисплейчето на уреда и резултата се показва на телефона ти...
Вместо ти да зяпаш и да броиш чертички - грубо казано плюеш в уреда и след 2 минути на телефона ти излиза резултата от анализа.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 541
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3159 -: Януари 23, 2022, 06:51:36 pm »
Това е  ужасно и зловещо. Факта, че започват да използват тестове които са "все още индиректно" свързани е вече зловещо защото съвсем скоро ще ги направят да са доректно свързани и на практика хакването ще е невъзможно.

Радико няма нищо зловещо, тестовете са американски, а това значи най-доброто, което може да ти се случи, нищо че е ГМО, графен и чип. Тези хора ти мислят доброто, като те чипират, защо се опъваш?
Нали искахте Филипс, Шарп и Бош, не искахте Мраз, Школник и ВЕФ? - сега като ти сложат чипа и ваксината, ще разбереш що е туй западната демокрация.  :)

Остава и по една ушна марка да ви сложат.  :D

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3160 -: Януари 23, 2022, 06:58:04 pm »
Първо на Юлиян
Не не е така, чети внимателно статията.  Резултата се получава от приложение което трябва да си инсталирал в телефона От антивирусната фирма коментираха, че са успяли да променят резултата от теста както и хеша удостоверяваш верността преди въпросното приложение да го прати на сървъра на фирмата разработила приложението и сървъра е приел променения резултат като напълно верен.

Сега на Витан.
Не не съм беден ти ако се смяташ за беден аз не се смятам имам точно толкова пари колкото желая да имам. Ако пожелая повече ще имам повече.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 526
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3161 -: Януари 23, 2022, 07:02:09 pm »
Просто е. Богатите не ходят на гурбет през 9 планини в 10-та.
Само не казвай, че от къртовски труд си напечелил до края на живота си...

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3162 -: Януари 23, 2022, 07:02:44 pm »
ЕДМ и да ми сложат ушна марка ще е на ухото все ще намеря начин да я махна. Ама твоят чип дето е в душата ти чак няма махане. Лоша карма ли е причината какво ли не знам ама за ожалване си.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3163 -: Януари 23, 2022, 07:06:13 pm »
Просто е. Богатите не ходят на гурбет през 9 планини в 10-та.
Само не казвай, че от къртовски труд си напечелил до края на живота си...
Аз не съм ходил на гурбет. Просто съм достатъчно прагматичен да съчетая нещата. Аз ходих да видя и да се самоусъвършенствам. И съм много доволен от постигнатото особенно от това в Ливан.
Трудно за разбиране е, знам, че няма да ме разбереш

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 541
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3164 -: Януари 23, 2022, 07:30:38 pm »
Радико ти явно не си знаел, че краят на демокрацията е чипирането /Маркс/. То отдавна няма демокрация, но ти също, като едно времешните комсомолски секретари си заблуден, дето чакаха да дойде комунизма, чакаш всеки момент да се върне демокрацията. Не, днес демокрация означава утилизация. И хич не ги интересува ония гущери, че си голям фен на демокрацията, и ти си за утилизация, чрез чипизация, и ти им дишаш кислорода и хабиш водата на либералите на които си фен.

Той и tobo1 баба му е казала само аналгин и аспирин да пие, но нищо не му е казала за чипизацията, щото тя не е учила електроника.  :D
Но като го гледам и той плаче за голямата игла и да му турят от ония нано чипове, дето сами се свързват и става Wi-FI ретранслатор, ще лови и препредава комунисти.  ;D