Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 546882 пъти)

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2670 -: Декември 09, 2021, 06:42:01 pm »
Абе, къде е Кунчев? :o

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2671 -: Декември 09, 2021, 07:05:04 pm »
НАНО БРЪСНАРСКИ НОЖЧЕТА

"Графен оксидната структура е най-острата структура на света".
Размерите на нано частиците от графен и оксид  представляват шестостен от единични атоми с площ от 50 нМ и дебелина 0,1 нМ. Т.е. съотношението на двете равнини е 500 пъти. Частиците са химически неактивни. Те представляват нано бръснарски ножчета. Режат бавно и сигурно епитела на кръвоносните съдове. Затова на инжектираните са забелязват вътрешни кръвоизливи. Бавно и сигурно нарязване на кръвоносната система.....

Австрийски химик със защитена дисертация специално по графен-оксида! Участвал е в разработките на много графенови технологи, говори си на ти с графена.

https://www.bitchute.com/video/tqRlITJ1siAB/

"Аз имам дисертация на темата графенов-оксид и знам какво говоря. Работил съм за най-големите производители на активен въглерод"  :D - ето го бе, нали викате нямало специалисти по графен - има, има, не е като да няма...

Вероятно нашият форумен, знаете кой  ;) "графенов спациалист" от ТЕЦ-София  :D, едва ли ще се съгласи с него, той разбира повече от тоя химик. Ще го обясни предполагам, че тия частици лесно се изсират.  :D

Според мен, който има дебели стени на кръвоносните тръби има повече време, тия с тънките - бързо ще се нарежат и почва да тече кръв отвсякъде. Аз така го разбирам тоя процес.

Пак призовавам към осмисляне на фактите, а не на изводите.
Във видеото (което видях че няма смисъл да гледам след 5-та минута) се казва че графена е един атом дебел. Да, това е така.
Сега искам да попитам какво се случва с "острие" дебело 1 атом, с което се опитваш да срежеш стената на кръвоносен съд? Същия успех ще имаш ако се опитваш да пробиеш рибарска мрежа с игла за плетене.
Разбираш ли ЕДМ... стената на съда е съставена от молекули, органични молекули стотици пъти по-големи от въглеродния атом. Най-вероятно част от този имагинерен графен просто ще преминава насам-натам между молекулите, изграждащи стените на съдовете без никаква съпротива.
Тук се говори за размери от порядъка на атоми. Как си го представяш това "рязане"? Ще разрежеш белтъчната молекула на две? Ще разрежеш едната белтъчна молекула от другата? Я си помисли пак - какво ги държи тия молекули една за друга? Как си го представяш това разделяне по чисто механичен път?
И като почна да ми говори за отделяне на протони вече съвсем ме загуби като слушател... Ходи с нож (дори и 1 атом дебел) да "отцепиш" протон от някакъв атом... :)

И да уточня - не работя в ТЕЦ. Да, понякога ми се налага да влизам в ТЕЦ-ове, но съм влизал в такива предприятия, че ти е бедна фантазията. Вчера примерно бяха буквално на 5 метра от пистата на Аерогара София - една бариера ме делеше от бетона на полосата :)

P.S. ето тук можеш да видиш какво се намира там: https://www.google.bg/maps/@42.6898491,23.3958513,17.25z?hl=bg
Само не ме питай какво правих ... :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2672 -: Декември 09, 2021, 07:10:24 pm »
1. Има N брой бустерни дози, които чакат на опашка... по пътя към светлото бъдеще.
2. Смъртта на Захари Стоянов:
"Съпругата на писателя Анастасия Обретенова-Стоянова е убедена в насилствената смърт на мъжа си: “един котленец е турил диамантен прах в кафето му и Захари умира от разкъсване на червата”."

Сега заменяме диамантен прах с графен, червата с кръвоносни съдове, а перисталтиката с кръвно налягане.
Ей така: FOR FUN.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2673 -: Декември 09, 2021, 07:14:59 pm »
Сега заменяме диамантен прах с графен, а червата с кръвоносни съдове.
Ей така: FOR FUN.
Ей така се стига до СЕ-то... заменяме нещо с нещо друго и решаваме, че ще работи. Ама не - не работи. Не можеш да нарушаваш междумолекулни връзки механично. Това е все едно да се опитваш да режеш вода с нож.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2674 -: Декември 09, 2021, 07:15:43 pm »
Ей, не чакаш да си допиша нещата. Прочети пак.
Сега заменяме диамантен прах с графен, червата с кръвоносни съдове, а перисталтиката с кръвно налягане.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2675 -: Декември 09, 2021, 08:06:25 pm »
Не бе! Имаха чук и секач и едно 'мамка му'! Така извън земните не разбрали как българите отворили спейсшипа!
(от един стар виц)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2676 -: Декември 09, 2021, 08:13:41 pm »
СЗО натиска за: "Световно пандемическо споразумение"... за есента на 2024 г.

Страните, които "не се справят" попадат под световно управление, опека, разбирай окупация.

Световната Здравна Организация напомням е частна организация.
Към която Хулио няма ни капка съмнение и магарешки инат да разследва! Ти да видиш!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2677 -: Декември 09, 2021, 08:31:19 pm »
СЗО натиска за: "Световно пандемическо споразумение"... за есента на 2024 г.

Страните, които "не се справят" попадат под световно управление, опека, разбирай окупация.

Т'ва сигурно пак цитираш Пасков... Дай някакъв линк.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2678 -: Декември 09, 2021, 08:34:17 pm »
Т'ва сигурно пак цитираш Пасков... Дай някакъв линк.
Сори, вече го казаха. Тук, най-официално:

https://www.glaz.tv/online-tv/zvezda
Официалният руски военен TV канал.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2679 -: Декември 10, 2021, 08:16:56 am »


Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2681 -: Декември 10, 2021, 10:43:58 am »
Глупав пи ар от страна на DW, почниш ли да се обесняваш вече възниква нотка на съмнение, с тази си статия DW  освен че ще затвърди мнението на тези които не вярват, че този се е ваксинирал ще привлече още повече привърженици на тази теза.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2682 -: Декември 10, 2021, 11:17:45 am »
По принцип данни получени от Интернет не могат да бъдат доказателства от юридическа гледна точка, ако не може да се установи авторството на статията, документа. За да се установи това се назначава експертиза, но от съда, не от администратора на форума. Ако документа е подписан с електронен подпис - ясно кой го е съставил, това се установява лесно. Всичко останало може да бъде копи-пейст, препратки, догадки на шматки и т.н. Друг е въпросът, дори и да се установи автора на дадена статия или документ, доколко съдържанието в него/нея отговаря на действителността, а трети пък е въпроса, доколко чрез този документ/статия не е извършено престъпление - примерно набеждаване или уронване на престижа /клевета/.

А като говорим не за юридическа, а лаф-муабет-чесане на език свързано с бездействие и нямайки какво да правим - пишем във форум, губейки си времето, нашето, както и на останалите, за какви доказателства въобще може да говорим и какво разбирате от понятието "доказателства".

Всеки ненормалник може да манипулира информация в Интернет. Обсъждайки я, такива като нас /безделници/ могат да си чешат езиците до безкрайност, е ли истина това или не.

Ето например и тази статия, опровергаваща предходната и видеото: не открих никакви доказателства също в нея, доколко въпросният господин - създателят на ваксината си е набучил не 3-та, а дори 1-вата доза. За да съм сигурен трябва аз да му я набуча.  ;)  :D

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2683 -: Декември 10, 2021, 01:18:38 pm »
Някои не вярваха и искаха доказателства:

«Пандемичното споразумение» и влиянието му върху човешките права (ВИДЕО)

https://thebulgariantimes.com/%d0%9f%d0%b0%d0%bd%d0%b4%d0%b5%d0%bc%d0%b8%d1%87%d0%bd%d0%be%d1%82%d0%be-%d1%81%d0%bf%d0%be%d1%80%d0%b0%d0%b7%d1%83%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d0%b5-%d0%b8-%d0%b2%d0%bb%d0%b8%d1%8f%d0%bd/

(Предстои Нов световен ред чрез медицински фашизъм. Ще го допуснем ли?)

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2684 -: Декември 10, 2021, 03:02:49 pm »
Някои не вярваха и искаха доказателства:

«Пандемичното споразумение» и влиянието му върху човешките права (ВИДЕО)

https://thebulgariantimes.com/%d0%9f%d0%b0%d0%bd%d0%b4%d0%b5%d0%bc%d0%b8%d1%87%d0%bd%d0%be%d1%82%d0%be-%d1%81%d0%bf%d0%be%d1%80%d0%b0%d0%b7%d1%83%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d0%b5-%d0%b8-%d0%b2%d0%bb%d0%b8%d1%8f%d0%bd/

(Предстои Нов световен ред чрез медицински фашизъм. Ще го допуснем ли?)
Юлиян едвам го чака, да си земе заплатата! ;D