Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 545631 пъти)

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2340 -: Ноември 23, 2021, 09:05:48 am »
работа за Юлиян ;D

Кой ги дава тези пари колко са? Как да стана търговски предствител, мога да биша по 500 поста на ден, колко ще ми платят?

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2341 -: Ноември 23, 2021, 09:15:49 am »
Кой ги дава тези пари колко са? Как да стана търговски предствител, мога да биша по 500 поста на ден, колко ще ми платят?
На всеки заинтересуван- не към мен. Обръщайте се към данните от картинката ;D

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2342 -: Ноември 23, 2021, 09:20:02 am »
Виж го какъв е професионалист, защо мислиш, че отдавна не работи  8)

От другата страна на Желязната завеса е същото, но с обратен знак. В западна Украйна, в най-западенският град Львов има платена армия антируски трлолове.
Една от задачите им е да измислят всякакви сценки и плювалки срещу руските ваксини. По една руска телевизия имаше добър репортаж по темата.
Определено ония са по-добри. В СССР там е била школата за политически офицери. Не са си губели времето с горелки, а направо са изучавали т.н. матчасть.
Витане, ваксина ли е, не ми я хвали. Не ме интересува кой какво пише за нея и какво му плащат. Аз просто намерих една картинка от хората на тези тролове тука и им я пратих да си намерят платена работа. Аз за това и не поствам вече източници. Срещу един мой ще изкарате десет ваши, а източници има за всичко и навсякъде.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2343 -: Ноември 23, 2021, 09:34:29 am »
И за който не може да си изтълкува какво вижда на горния линк ето:
https://thebulgariantimes.com/%D0%97%D0%B0-%D0%B8%D0%B7%D0%BB%D1%8A%D1%87%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BF%D0%BE-%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%A2%D0%92-%D0%91%D0%A2%D0%92-%D0%91%D0%9D%D0%A2-%D0%B8-%D0%B4%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%B8-4/

Тема с продължение. Официални статистики и имат ли те почва у нас.... И по света:
https://data.egov.bg/organisation/datasets/resourceView/e6a72183-28e0-486a-b4e4-b5db8b60a900/53?page=9
Вече нямаме починали от ваксини! ;D

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2344 -: Ноември 23, 2021, 09:55:53 am »
И един лекар, който явно не вярва в Юлиянстатистики, а те са май много лекари... Цял алианс! https://www.youtube.com/watch?v=tze2eQyK1nk

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2345 -: Ноември 23, 2021, 12:44:43 pm »
И един лекар, който явно не вярва в Юлиянстатистики, а те са май много лекари... Цял алианс! https://www.youtube.com/watch?v=tze2eQyK1nk
E крайно време беше! Какво каза доктора от видеото: ...това е антимедицина... тотален медицински абсурд... има ли диагноза Ковид - няма и не може да има... (това е номенклатура на един вирус: една и съща диагноза на един върнал се на работа и един умрял)... типичен финансов и политически вирус.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2346 -: Ноември 23, 2021, 12:57:49 pm »
E крайно време беше! Какво каза доктора от видеото: ...това е антимедицина... тотален медицински абсурд... има ли диагноза Ковид - няма и не може да има... (това е номенклатура на един вирус: една и съща диагноза на един върнал се на работа и един умрял)... типичен финансов и политически вирус.
Именно. Най- вече това са думи на лекар, не на блогър като тези двамата тука!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2347 -: Ноември 23, 2021, 12:59:07 pm »
Завършек на видеото: ... Ние сме 45 000 лекари, които сме подписали тази декрларация... в нея ясно декларираме, че няма да се ваксинираме, каквато и ваксина да направят!  8)

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2348 -: Ноември 23, 2021, 01:04:01 pm »
Завършек на видеото: ... Ние сме 45 000 лекари, които сме подписали тази декрларация... в нея ясно декларираме, че няма да се ваксинираме, каквато и ваксина да направят!  8)
Именно. И това са лекари патолози. Тези на които забраниха аутопсиите! Риторичен въпрос: Защо забраниха аутопсиите? Не ми отговаряйте. Знам отговора. Троловете ще мълчат.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2349 -: Ноември 23, 2021, 01:24:04 pm »

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2350 -: Ноември 23, 2021, 01:42:03 pm »
Сега, трол номер 2 да се изкаже, щото очевидно номер 1 е juliang!
Аз също съм анти ваксър, но както уточних, ваксах се по принуда, ако сте прочели случайно? Без досадни обяснения, смятам че Мангъров е най точен! Но забележете Мангъров не е досаден и не зове неистово, не се ваксайте, също и не говори глупости от рода, нано, графен, живак и т. н.! Благодаря за вниманието!
трол2

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2351 -: Ноември 23, 2021, 02:15:06 pm »
Кое е реалното обяснение на сегашната ситуация. Още в началото на пандемията експерти се изказаха че ваксинация по време на пандемия не трябва да се прави. Да но едни други решиха ма как така можем ли само да стоим и да чакаме та нали ваксината е най мощното средство и решиха да има ваксинация. Като обещаха че при 70% ваксинирани ще победим вируса и пандемията приключва. Сега когато има страни достигнали това ниво на ваксинация виждаме че положението с пандемията рязко се влошава, вместо победа над вируса пет пъти по лошо отколкото в началото без ваксинирани. Обаче сега как тия хора да си признаят грешката и вместо да направят правилния извод че ваксинацията не помага а съдейства за разрастването на пандемията изведнъж обръщат логиката и казват неваксинираните са виновни. Сега идва нова теория със 70% ваксинирани не става дайте да опитаме със сто процента ваксинирани. И понеже май вече им е ясно че и това няма да помогне почваме непрекъснато ваксиниране. Тоест безсилието води до насилие. Става като правилото когато единствения антибиотик беше пеницилина : което не се лекува с пеницилин се лекува с огромни дози пеницилин. Та и сега са решили така щом ваксината не помага трябва колкото се може по често да ни ваксинират.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2352 -: Ноември 23, 2021, 03:31:26 pm »
Сега, трол номер 2 да се изкаже, щото очевидно номер 1 е juliang!
Аз също съм анти ваксър, но както уточних, ваксах се по принуда, ако сте прочели случайно? Без досадни обяснения, смятам че Мангъров е най точен! Но забележете Мангъров не е досаден и не зове неистово, не се ваксайте, също и не говори глупости от рода, нано, графен, живак и т. н.! Благодаря за вниманието!
трол2
Трол две се търпиш. На фона ан Юлиян си си направо антиваксър. ;D

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2353 -: Ноември 23, 2021, 03:35:48 pm »
Кое е реалното обяснение на сегашната ситуация. Още в началото на пандемията експерти се изказаха че ваксинация по време на пандемия не трябва да се прави. Да но едни други решиха ма как така можем ли само да стоим и да чакаме та нали ваксината е най мощното средство и решиха да има ваксинация. Като обещаха че при 70% ваксинирани ще победим вируса и пандемията приключва. Сега когато има страни достигнали това ниво на ваксинация виждаме че положението с пандемията рязко се влошава, вместо победа над вируса пет пъти по лошо отколкото в началото без ваксинирани. Обаче сега как тия хора да си признаят грешката и вместо да направят правилния извод че ваксинацията не помага а съдейства за разрастването на пандемията изведнъж обръщат логиката и казват неваксинираните са виновни. Сега идва нова теория със 70% ваксинирани не става дайте да опитаме със сто процента ваксинирани. И понеже май вече им е ясно че и това няма да помогне почваме непрекъснато ваксиниране. Тоест безсилието води до насилие. Става като правилото когато единствения антибиотик беше пеницилина : което не се лекува с пеницилин се лекува с огромни дози пеницилин. Та и сега са решили така щом ваксината не помага трябва колкото се може по често да ни ваксинират.
Малко тъпо се получава, не мислиш ли? Още в самото начало груби нарушения на основни медицински принципи, без да се знае предварително до какво ще доведе това? Ти ще тръгнеш ли да строиш лодка от олово, бидейки наясно, че както и да я построиш ще знаеш, че ще потъне и водоизместимостта й няма да е достатъчна, а на това отгоре да дадеш да ти я строят майстори, които са се доказали в некадърността си в строежа на лодки?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2354 -: Ноември 23, 2021, 04:27:02 pm »
@ "трол номер 2", ето отговора на твоите размисли и страсти:

....Тоест безсилието води до насилие.
Нали си много сводолюбив? Що и ние не така?!