Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 542909 пъти)

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Анти корона вирус
« Отговор #210 -: Март 28, 2020, 08:49:42 pm »
 :) :) Пропуснал си важното, което е добре!
Но както и да е! Това което си описал е така, това го виждаме всички! Но нима си мислиш или може би живееш с илюзията че, ако се върнем под крилото на руската имперска амбиция ще сме по-добре ли!? Нали не си вярваш на тези илюзии, истински!?
За да ти охладя страстите и хъса за руско робство само ще ти намекна че, нищо такова каквото си мечтаеш няма да стане!? Тези руснаци не са онези руснаци от преди 60-70 години, и повярвай ми нищо не са ни дали и никога няма да ни дадат даром, както се мъчиш да го изкараш! Тези заводи който са построени тогава да не би руснаците да са ги стройли или  изпълнили, не, направени са със кръвавата пот на обикновеният български роб! Руснаците са ни дали ноу-хауто а всичко останало е купувано със наши пари и кървавата пот на обикновеният човек. както става и сега де. Да не мислиш че сега ще е по-различно. Нима не разбираш че, каквато и чужда система да рекламираш тя ще си остане чужда, винаги ще е грабителска за българина!? И не се извъртай като  котарак в клетка че, сега сме по-зле! И тогава не сме били добре!? Просто сега имаме свобода да пътуваме и голяма част от българите се изнизаха  да работят и живеят в чужбина на Запад , не в Русия,защото тук държавата не им създаде условия! Това е! И тези хора не са избягали от България защото, преди това са живели много добре! Напротив, нивото от което тръгна 1989 година България си беше много ниско нищо че, тогава сме били на 37 място по-икиномика. Но какво беше състоянието на заводите и предприятията ни! Ами те бяха морално и физически остарели отвсякъде! Това ще го отречеш ли? Че не можеха да произведат два болта с еднакви размери, да не говоря за другите боклуци! Поне в това направление сега имаме долу горе модерни производства и машини с който произвеждаме конкурентна на световният пазар продукция а не като тогава, Произвеждаме за СИВ и продукцията ни като отиде в другата страна членка на СИВ се хвърля в някой забутан хангар и после се дава за скрап. Само и само да се подържа промишлеността в социалистическият концлагер! Айде не ядем доматите с колците, дет` се вика!
Ако не бяха затворени границите 45 години колко хора щяха да останат в България тогава, ти как мислиш! И дали картинката която описваш нямашели, да е още по-трагична от сегашната. Просто тогава задържаха хората насила за да има кой да изпълнява петилетките спуснати от Кремъл иначе, или Белене или Гулаг в Сибир. Сега да не мислиш че ще е различно! Е за тебе може би ще е! Защото се стягаш за руски богатир, ;D ама мене ме боли фара за руската кочина щото знам и сега съм си добре и тогава няма да съм зле! :D Пък и като гледам модерният опиандурен руски мужик в каква кочина живее, хич и не ща тези да ми определят бъдещето! Ама хич!

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #211 -: Март 28, 2020, 08:54:00 pm »
Радико, хич не си в час, ама хич...
На мен ли ще ми говориш за Язаки?
Японците колонизатори ли са? Ти знаеш ли какво е колонизатор, първо си изясни понятията, вземи почети малко, само с ходене на работа в чужбина не става.

Няма нищо американско у нас, нищо. Ако има нещо ще е някаква фондация, която се занимава легално с подкупи - така се подхранва колониалната администрация.
А по отношение на Язаки. Заплатите там са по-ниски от тези в Аафрика - 600-700 лв. Ти да видиш за какви инвеститори говорим. И знаеш ли какви инженери работят там! - само мангали.
И ти ги казвам тези неща, щото имам преки наблюдения.

Радико, голяма шапка ви скроиха вашите хора, голяма.  :D
Сега ще ви кажат криза и ще им работите - робувате за 500-600 марки, ще ти пращят хрущялите да изкарват принадена стойност.  ;D
Добре бе само американците са колонизаторите нямам нищо напротив. Казах ти за тях: НЮ имидж. Ако не си намерил нищо във нета е защото са си променили малко името:
https://nuboyana.com/  Холивуд батка това е Холивуд, и всяка година от как са тук харчат стотици милиони тук. И на мен са ми плащали наем за един имот преди време. И да ти кажа има още много други такива. Цяла вселена в измерение за което доста хора тук въобще не подозирате.  Това последното съвсем алегорично казано не го приемайте буквално. Искам да кажа че стотици млади хора живеят и си харчат парите тук а през това "измерение" се пренасят и работят в САЩ

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #212 -: Март 28, 2020, 09:03:02 pm »
plcsoft, забрави да нахвалиш хотела в Гуантанамо, там е по-добре от Белене. Само дето вече няма белене, а за Гуантанамо цял свят протестира, но още го има - нали е от демократи, защо не.

И я кажи сега на широката общественост, ти от предишната власт, какво пострада толкова, не те пуснаха на екскурзия ли, като си бил на 18 г., какво?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 512
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #213 -: Март 28, 2020, 09:07:53 pm »
Защото се стягаш за руски богатир, ;D ама мене ме боли фара за руската кочина щото знам и сега съм си добре и тогава няма да съм зле!
Преклонена главица викаш...
Пък и като гледам модерният опиандурен руски мужик в каква кочина живее, хич и не ща тези да ми определят бъдещето! Ама хич!
Разказ по картинка:
Москва

Метро, не музей.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #214 -: Март 28, 2020, 09:11:44 pm »
plcsoft, ти за този разкошен живот в САЩ ли ми говориш, на тях ли да се радвам, на палатковите лагери и караванните градове ли?
Аз дали ги ям доматите с коловете, а?


Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Анти корона вирус
« Отговор #215 -: Март 28, 2020, 09:16:31 pm »
Дали Гулаг дали Гуантанамо, щом започва с Г не е на добре работата, все има недоволни!?  :) :)
От предишната власт не съм видял лошо, просто казвам че е не е мъдър избор да се върщаме там където сме били вече! Света върви напред а ние кестерме, дет се вика!  :) :)
И не се сърди, аз съм ти фен но, понякога залитеш в крайности и то античовешки и не добре примислени! Което шокира! Като психясалите руски шизофреници! Съчетание между мъжка сила и женска злоба! Знаеш ли, хората с такива ненормалности, как ги наричат?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #216 -: Март 28, 2020, 09:33:23 pm »

От предишната власт не съм видял лошо, просто казвам че е не е мъдър избор да се върщаме там където сме били вече! Света върви напред а ние кестерме, дет се вика!  :) :)
И не се сърди, аз съм ти фен но,
Сега, нека първо си разменим някои любезности, аз може и да споря, но не храня лоши чувства към никого. Обичам най-напред всички българи и ще се радвам, да намерим правилната формула да живеем по-добре, защото така или иначе сме едно семейство.
plcsoft , ти също си ми симпатичен, така че аз не се сърдя.

Но, има едно но:
Никога не съм твърдял, че искам да се върнем там където сме били. Това ми го вменяваш ти. Ама то и да искаме, няма да стане, защото знам как мислят руснаците днес. Те не ни искат, те. Искат ни дотолкова, че да бъдем един буфер във военно отношение, да не са предната линия със запада, да им е по-гарантирана националната сигурност. Искат коридора от бившите соц. държави да е демилитаризиран. А за търговията, тя ще си върви, няма лошо, щом процъфтява тяхната със САЩ по време на санкции. Дори малко знаят, че 70% от Боинг се произвежда в Русия. Малко знаят, че Лукойл не е руски или е 50,01% руски, другото е на Родшилд, затова и няма да фалира.

Видя ли как те изхващах, че не си страдал от бившата власт? - хахаха--хаха... ;D Ама нищо де оплаквай се...

В подкрепа на горното ще кажа, нали виждате какво стана с конфликта в Украйна. Заговорът на световния колонизатор беше, да размътят водата там и "простата" Русия да нахлуе в Украйна и да постави проруско правителство. Пуснаха им въдицата и това искаха. Уловката беше, да влязат и какво да ги правят, да ги ХРАНЯТ 40 мил. гладни пияници?  :D От де рубли? Тогава сами да се набутат и да се предадат, сами да извикат колонизатора - ела и изчерпи всичките ни ресурси и си гарантирай още 200 г. империята.

Та руснака няма намерение никой НИКОЙ повече да хрантути. Русия няма да ни хрантути.
България трябва да се освободи от колонизатора и да поддържа добри отношения със всички държави, вкл. и със САЩ, но със СУВЕРЕНИТЕТ, т.е. самостоятелно!
Ако това не стане, тежко ни горко през следващите години.


Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Анти корона вирус
« Отговор #217 -: Март 28, 2020, 09:34:27 pm »
Намерете разликите!?
Само да поясня! Първата снимка е руска деревня модерна, съвременна, от 21 век. Втората снимка е от швейцарски Алпи. Това е планиско селище което е изоставено и вече не се подържа от неговите обитатели. Изводите си ги направете сами! Едните какво са направили във стръмни неблагоприятни трудни планински условия! И как живеят руските другари, и то в равнина.
« Последна редакция: Март 28, 2020, 10:06:58 pm от plcsoft »

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Анти корона вирус
« Отговор #218 -: Март 28, 2020, 09:43:29 pm »

Та руснака няма намерение никой НИКОЙ повече да хрантути. Русия няма да ни хрантути.
България трябва да се освободи от колонизатора и да поддържа добри отношения със всички държави, вкл. и със САЩ, но със СУВЕРЕНИТЕТ, т.е. самостоятелно!
Ако това не стане, тежко ни горко през следващите години.

Да си дойдем на думата!  ;D
За това говоря и аз! През цялото време!
Хубаво е че си идваш на мене си ЕДМ! Че както беше тръгнал с голямата хайдушка сабя и с Радико напред, :) бе викам тоя ще изколи и ще избеси половината хора в тая държава, ако има властта за това!?  :D :D

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #219 -: Март 28, 2020, 09:51:15 pm »
Намерете разликите!?

Не ме карай да ти извадя снимки на селата преди 30 г. и сега, ти да видиш разлика, а не да ми показваш новоизградено курортно селище на единични места в страната. Цари пълна разруха в селата, направо са обрасли в бурени и изоставени.

Не си коректен и обективен. Често минавам през села, ходя за риба в цяла България и знам за каква разруха иде реч, особено в Северна България - ужасТ.

Вземи си изтрий снимките.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #220 -: Март 28, 2020, 09:57:28 pm »
EDM
Тази горната снимка на plcsoft ми изглежда като да е от Русия и то доста от скоро като гледам формите на първата кола и това което си личи от номера и. Да оставим настрана, че втората... Това е моята първа любов "Москвич 412"

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Анти корона вирус
« Отговор #221 -: Март 29, 2020, 09:45:24 am »
plcsoft , говориш да сме се хванели да работим, да не сме били паразити...
Я кажи сега, ти докато си пребивавал в този форум какво изработи, как се хвана да работиш по техническите въпроси?

Ти какво очакваш, другите да работят, а ти само акъл ли да даваш?
Дай личен пример, какво даде от себе си за народното техническо благо тук и сега?

ЕДМ и тайфа не си мислете че, не искам да дам, просто нямам нужното свободно време за да работя в това направление. Денят ми е запълнен до дупка и тук таме ако остане някой артък хвърлям по-едно око на форума, защото тук се чувствам сред съмишленици. Пък и работя за такъв робовладелец че, даже не ми позволява да се ограмотявам със техническите новости по света, камо ли да седна да пиша или да изгледам някое видео. Пресен пример, мината седмица нямах неотложни технически повреди в завода и рекох да изгледам филма дето беше пуснал ЕДМ за коронавируса, веднага ми е направена снимка и чак във София се е коментирало че, съм гледал и съм се просвещавал за карантината в която живеем, през работно време. И сега очаквам да ме санкционират!  А в къщи имам куп домашни задължения и за свободното време с което разполагам гледам и там да огрея, така че, робството е пълно. Но няма как, като искаш да си сресан, трябва да си носиш гребенчето, или там както беше...... :)
Та за това, не че, не искам, просто нямам време! Даже бях се замислил да пиша за своя опит във другата тема "Какво ни трябва за да сме независими от монополите" в която имам доста практически опит, но понеже ще падне дълго писане, се въздържам. А по отношение на техническите въпроси, имам какво да пиша но, понеже, пак ще падне голямо дискутиране което ще ми отнема доста време и търкане на копчета, отново съм на опция въздържание. Такива ти ми работи, момчета........ Който разбрал, разбрал, който не е....... жив и здрав да е!!!

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 371
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Анти корона вирус
« Отговор #222 -: Март 29, 2020, 10:01:29 am »
EDM electronics, забрави за Севастопол.
Най-големите демократи искаха много базата. Да, Ама НЕ.
Как да стане тая работа.
https://www.kchf.ru/history/time01.htm

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #223 -: Март 29, 2020, 10:39:43 am »
За мен вече тези неща са на заден план. През всичките тия дни се мъча да разбера какво става, каква шапка са ни скроили, мъчих се да си сглобя пъзела и имам  вече отговор, но ще го споделя в отделна тема, защото не става въпрос за коронавирус, а за това какво се крие зад него. Но е доста писане и ако имам време до края на деня, ще напиша.

Неактивен mzk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 622
  • Пол: Мъж
  • http://analogov.com
    • analogov.com
Re: Анти корона вирус
« Отговор #224 -: Март 29, 2020, 07:00:31 pm »
Ще ми е любопитно да прочета!