Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 542354 пъти)

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 371
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Анти корона вирус
« Отговор #195 -: Март 28, 2020, 04:32:21 pm »
http://www.besogon.tv/
Това е извора, има много за осмисляне.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 512
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #196 -: Март 28, 2020, 04:36:20 pm »
Показвам как трябва да се промени линка при представяне на клип от Ю-туб, за да е по-нагледно и интригуващо:.....
Рапорт даден, рапорт приет:
<a href="https://www.youtube.com/v/QT0kXhGfhSs" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/QT0kXhGfhSs</a>

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #197 -: Март 28, 2020, 06:53:16 pm »
Какво да го гледам тоя клип като нищо  ново, нищо полезно няма да науча.
Цитат
Споменават се и ония, като Радико, буквално които твърдят, че тяхната родина е ЕС, а не тази в която са се родили, дала им е образование и много държавна безплатна грижа. 
Нито образованието са ми дали сатрапите криещи се зад празната дума родина нито БЕЗПЛАТНИ грижи. Всичко е надплатено със пъти не със проценти. А пък ако смятам това което са ми отнели насилствено то тия които представляват "родината" съм длъжен да ги смятам за най големите си врагове.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 512
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #198 -: Март 28, 2020, 07:09:28 pm »
Споко ве,
не си длъжен, нищо не са ти дали. Бъди рахат.
Не си се научил да пишеш грамотно, какво да търсим друго, което не си е проличало...

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Анти корона вирус
« Отговор #199 -: Март 28, 2020, 07:25:52 pm »
Препоръчвам филма, който колегата горе е пуснал, защото се излагат интересни факти, които обясняват много неща, вкл. и произхода на короната. Споменават се и ония, като Радико, буквално които твърдят, че тяхната родина е ЕС, а не тази в която са се родили, дала им е образование и много държавна безплатна грижа. Ще се разпознаят, но не съм сигурен, дали ще се осъзнаят.

Но както ви казах, започват игрите на глада, а той глада отрезвява. Казвам го от личния си опит на доброволно периодично гладуване дълги години. Аз дори придобих гадателски способности, без да ползвам кристалната колба или махало - винаги се оказвам прав, винаги. И това последното го казвам от скромност, останала ми още от комсомолските години.  ;)

Абе не е съвсем така! Ще се обоснова защо?
Първо тоя руски другар "манипулатор" много селективно ги разглежда нещата. Явно той самият е доста ограничен във възгледите си човек, защото освен да защитава руските имперски амбиции той, друго, не прави! Примерно, това го виждам и знам, без този юнак да ми го казва.
А ние трябва да си отговорим на въпроса - тези руски имперски амбиции дали ще ни донесат нещо добро?
 Защото както англо-саксонците са изградили своята култура върху костите на милионни човешки души и тотална потисническа система чиято основа са парите, така и нашите прехвалени руски братя не са били "невинни овчици" със милосърдни душици. Само споменавам, голодомора от 1926-1936, системите тип концлагер+каторга - Гулаг, цялата репресивна и потисническа система в която живяхме близо половин век и която доведе до тотален икономически срив и морален упадък на не една държава и др. по-маловажни неща на който повечето от нас бяха свидетели. Нещо много къса памет имате и бързо забравяте в какъв концлагер живяхме!!! Не че сега нещата са по-розови! Но това е цената която трябва да плащаме за да живеем под-чужда сурдинка! Не го ли разбирате!?
Та драги господинчета и другарчета вместо да се чудим и постоянно да търсим под-коя имперска кочина да се сврем за да си осигурим още някое десетилетие паразитно живуркане, не е ли по-добре да си запретнем ръкавите и да си гледаме нашият личен интерес като държава като нация. И да видим как да си осигурим бъдещето на нас и нашите деца. Защото след нас те са хората който ще живеят на това парче земя. Не е ли най разумно, вместо да клечим в чужди тоалетни да си направим нашата кочинка по-благоприятна за живот! Сега ще ми излезете на среща ама няма с какво! Нямаме суровини, нямаме хора, нямаме заводи, нямаме политици, обвързани сме, зависими сме! Нямаме нищо, ще речете вие!!! Ами то никога няма да имаме, бе!
Но, аз бих ви отговорил така! Напротив имаме всичко! Да точно така, всичко! И да ти кажа ЕДМ прав си за "игрите на глада" че голяма част от народонаселението го чака гладомор. Но не си прав че, за това е виновна системата! От своя личен опит ще ти кажа, защото съм ял попарата и на двете имперски системи, а имам наблюдение и върху една по-стара имперска система в която са живели нашите предци и си правя собственни изводи, мога да ти кажа че, каквато и система да избере българина все ще е надупен! Докато не се научим да работим за себе си, за своето щастие, благополучие и просперитет без да се правим на тарикати и велики манипулатори, (демек да гледаме само на хляба мекото, на работата лекото) винаги ще бъдем слуги на една, втора или трета система! Това е целта на една система да създава лентяи който да защитават нейните цености на гърба на други който да мори чрез робство!
 А блага има за всеки и за всички, те винаги са били ТУК!!!!!!!!!!!!!
За да стане по-ясно ще цитирам, великият Махатма Ганди - Земята е достатъчно голяма, за да задоволи нуждите на всеки един човек, но прекалено е малка за алчността на всички! А руската кочина е не по-малко алчна и потисническа от сегашната! Нима забравихте!!! Много къса памет, имате!   

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 512
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #200 -: Март 28, 2020, 07:43:32 pm »
@plcsoft - малко трудно ще учиш мен и колегата на история.

Да опитаме: какво е дефарминг по време на твоя "голодомор" и какво общо има той с метала злато, и цифрата 8 000 000?

Не си нищо по-различен от тия, които размахват лозунги.
Ако разбираш руски и декларираш тук, че не си гласувал за ГЕРБ, ще ти дам една книга, наречена ВЛАСТ.
Там първо са описани 7-те признака, по които се казва дали и до колко една държава е суверенна.
После мога да ти дам още 1-2-3-4 книги от същият калибър и едва тогава можем да си говорим по същество.

Да се замяраме с лозунги за благото на нацията е безпредметно занимание...

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 371
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Анти корона вирус
« Отговор #201 -: Март 28, 2020, 07:56:36 pm »
https://www.investing.com/currencies/xau-usd
Това е реалноста, за съжаление. Златото е на свършване, почти никой не продава. (Ама ние го даваме без пари.)

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #202 -: Март 28, 2020, 08:00:12 pm »
Споко ве,
не си длъжен, нищо не са ти дали. Бъди рахат.
Не си се научил да пишеш грамотно, какво да търсим друго, което не си е проличало...
Аха, така е. Извадих късмет.
Ти си се научил да пишеш грамотно и ще им робуваш цял живот. Щот едно са те научили ама друго по важно са те одучили. Предпочитам да мога да мисля неграмотно от колкото да мога да не мисля грамотно. Съжалявам те за късмета който си извадил, но не мога да ти помогна.

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 461
Re: Анти корона вирус
« Отговор #203 -: Март 28, 2020, 08:02:02 pm »
mito_kupona, никакви новини от теб в последно време.
Пиши как си, как се чувстваш, какви симптоми още се проявяват и така нататък?
Надявам се, че с теб всичко е наред!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #204 -: Март 28, 2020, 08:02:16 pm »
живяхме близо половин век и която доведе до тотален икономически срив и морален упадък на не една държава и др. .......

Та драги господинчета и другарчета вместо да се чудим и постоянно да търсим под-коя имперска кочина да се сврем за да си осигурим още някое десетилетие паразитно живуркане, не е ли по-добре да си запретнем ръкавите и да си гледаме нашият личен интерес

plcsoft , за какъв морален упадък говориш?
Сега подобри ли се морала през последните 30 г.? Ти на проституцията, педерастията, които искат да облекат, като норма, морален израстък ли наричаш?
Наркоманията и битовата престъпност възход ли наричаш?
Опустелите села с по 2-3 изкорубени баби в тях и останалите с мангалоидни човекоподобни паразити, закриването над 1 300 училища, за този прогрес ли ми говориш?
Население от 10 мил. сега на 5 мил. за това ли говорим?

Аз говоря само с факти какво е било и как е сега.   За промишленост не ща и да спомена дори. България беше високо индустриална държава на 37 място в света, сега на 87.

По отношение на империите, кога казах, че трябва да заменим сегашния колониален владетел с друг?
Говорих за суверенитет и му дадох определение - върни се назад и чети.
Сегашния колонизатор не е направил абсолютно нищо в България, посочи само един завод, само един? А вече повече от 30г. той смуче народното богатство. Нищо, никакви миражни инвестиции у нас няма от колонизатора, да смятам ли колко годишен рекет плащаме.

Предходния колонизатор, да ти изброя ли колко завода е построил у нас и колко суровини ни даваше на символични цени?

И не ми се оплаквай, каква попара си ял от предишния строй, защото тогава си бил юноша, няма как да си ял попарата. Айде не се прави на каторжник.


       

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #205 -: Март 28, 2020, 08:11:33 pm »
plcsoft , говориш да сме се хванели да работим, да не сме били паразити...
Я кажи сега, ти докато си пребивавал в този форум какво изработи, как се хвана да работиш по техническите въпроси?

Ти какво очакваш, другите да работят, а ти само акъл ли да даваш?
Дай личен пример, какво даде от себе си за народното техническо благо тук и сега?


Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #206 -: Март 28, 2020, 08:20:33 pm »
Цитат
  посочи само един завод, само един
Заповядай EDM:
"Язаки" и "МД Електроникс".
Това от Европа. А ако държиш да е нещо хамериканско, "Ню Имидж" още стотици са.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #207 -: Март 28, 2020, 08:27:09 pm »
Заповядай EDM:
"Язаки" и "МД Електроникс".
Това от Европа. А ако държиш да е нещо хамериканско, "Ню Имидж" още стотици са.
Радико, хич не си в час, ама хич...
На мен ли ще ми говориш за Язаки?
Японците колонизатори ли са? Ти знаеш ли какво е колонизатор, първо си изясни понятията, вземи почети малко, само с ходене на работа в чужбина не става.

Няма нищо американско у нас, нищо. Ако има нещо ще е някаква фондация, която се занимава легално с подкупи - така се подхранва колониалната администрация.
А по отношение на Язаки. Заплатите там са по-ниски от тези в Аафрика - 600-700 лв. Ти да видиш за какви инвеститори говорим. И знаеш ли какви инженери работят там! - само мангали.
И ти ги казвам тези неща, щото имам преки наблюдения.

Радико, голяма шапка ви скроиха вашите хора, голяма.  :D
Сега ще ви кажат криза и ще им работите - робувате за 500-600 марки, ще ти пращят хрущялите да изкарват принадена стойност.  ;D

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 512
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #208 -: Март 28, 2020, 08:30:25 pm »
"Язаки" и "МД Електроникс".
Това от Европа. А ако държиш да е нещо хамериканско, "Ню Имидж" още стотици са.
Да една шепичка са читави (Япония и ЕС). Англо-саксите са друга бира:

"Ню имидж" обезкръви боянчани, https://www.banker.bg/upravlenie-i-biznes/read/niu-imidj-obezkruvi-boianchani

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 512
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #209 -: Март 28, 2020, 08:35:30 pm »
Казахме, че този коронавирус е командно-щабно учение по налагането на Новият световен ред
(имате 90% контрол на медиите и системата се самоорганизира):

https://spzh.news/ru/news/69899-v-britanii-predlozhili-dlya-boryby-covid-19-sozdaty-mirovoje-pravitelystvo?fbclid=IwAR3mN3e1M_C096i_bf5ZCvPHFyd0RWaAAYVN15-xRwa04qKgsFE2sxr-laA

В Британии предложили для борьбы Covid-19 создать мировое правительство

( в Британия предложили за борба с Covid-19 да се създаде световно правителство )