Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 547210 пъти)

Неактивен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 400
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1620 -: Юни 26, 2021, 09:55:45 am »
колко голем дебил требва да си , да си набиеш ваксина с неясно сидаряние директно в кръвния поток - подозирам че на дебилите няма да им попречи,а на останалите ?!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1621 -: Юни 26, 2021, 11:18:59 am »
Номак, ваксината е мускулна, не е венозна :)

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 462
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1622 -: Юни 26, 2021, 06:42:50 pm »
Ето две много интересни видеа на руски език относно ваксините. Хората, които говорят относно ваксините, не са някакви случайни хора. Всеки носи глава на раменете си и всеки сам преценя ползите и рисковете.
https://vimeo.com/567871153

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1623 -: Юни 26, 2021, 08:54:37 pm »
Въпрос с повишена трудност - какво има в шишенцето? И що за шишенце е това?
Видеото по-долу...

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 376
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1624 -: Юни 26, 2021, 09:00:16 pm »
Едно още по-интересно за същия професор.
https://biomarker.center/poletaev-a-b-o-metode-immunkulus/

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1626 -: Юни 28, 2021, 07:40:28 pm »
Около половината от възрастните, които в момента са заразени с „делта“ варианта на COVID-19 в Израел, са били изцяло ваксинирани с препарата на Pfizer Inc., което накара правителството да възобнови изискването за носене на маски на закрито и други мерки за ограничаване на силно вирулентния щам, съобщава американското издание The Wall Street Journal.

https://blitz.bg/zdraveopazvane/izklyuchitelno-loshi-novini-ot-izrael-za-vaksiniranite-s-pfizer_news825719.html

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1627 -: Юни 28, 2021, 08:46:36 pm »
Очакваме същото да се случи и в Русия...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1628 -: Юли 02, 2021, 09:10:15 am »
Какво представляват КОВИД-ваксините?
"Ето ви едни дървени трупи - това е цигулка Страдивариус.
Как това ще е цигулка, бъзикаш ли се с нас, това е най-обикновено дърво.
Не, не е просто дърво, това е цигулка Страдивариус.
Но нали трябва първо това дърво да се избичи, изсуши, оформи, лакира, инкрустира, настрои, изпробва и т.н., за да стане цигулка Страдивариус?
По принцип е така, но ваксините са ей такива необработени дървета и ние ги определяме на цигулки Страдивариус, които да си бучите и да ни вярвате, ч ш с упрайти
"

Който е на възраст от 65 г. нагоре и си е поставил ваксина, ще умре до 3-4 г.
Който е на възраст от 35-60 г. ще умре до 10-15 г.
Който е на по-малка възраст, няма да доживее средна или след средна възраст.
Това горе го е казал белгийски микробиолог-професор с цял живот стаж по микробиология и 2 тира книги зад гърба си.

Д-р Пламен Пасков - един много интелигентен българин с поне 3 тира книги зад гърба си.
Той разисква въпроса "Каква е крайната цел на пандемията", тема, която няма да видите по демократичните и т.н. "свободни" медии, собственост на съвременното тоталитарно-колониално световно управление, наричано за кратко "демокрация".

Препоръчвам на всички разумни хора, да гледат това видео, ще се изкефят, както от фактите, така и от специфичната иронично-саркастична риторика на Д-р Пасков.
Това видео не е за соросоиди. Те да си гледат бозавия болен платен от фондация "Америка за България" Инджев, да им пълни главите с демагогии за "демокрация".

Във видеото се засяга и въпроса с теоретиците на пазара, защо в съвременния свят на генните технологии не е нужен пазар? На кой му е нужен пазар и кой вече няма нужда от него? - отговор на дежурния въпрос на Juliang.

<a href="https://www.youtube.com/v/ka95hQLY8OY" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/ka95hQLY8OY</a>

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1629 -: Юли 02, 2021, 11:28:15 pm »
Пламен Пасков е един конски доктор, с извинение. Доста успешно е видял че фармацията (дори и ветеринарната) е добра почва за търговийка и е направил парички предлагайки си услугите в Русия. Но дори не като ветеринар, а като софтуерен специалист. И консултант на разни западни компании, решили да стъпят на руския пазар.
Не виждам като какъв се изказва тоя специалист, и защо да му вярвам.

За това кой кога ще умре ... макар че си млад, най-вероятно си спомняш истерията при преминаване към 3 Джи, и после 4 джи при телефоните. И там щяха да мрат и хора и животни. Е... едно 10-тина години съжителстваме с тая технология, и нищо не се случи. Моя първи мобилен телефин беше един Ериксон с антенка ... е те такъв, даже беше и син:

и все още съм жив и сравнително здрав.

Да, има доста неизвестни за ваксините. Да, и моето мнение е че твърде рано излезнаха на пазара и се пуснаха масово. Но само си помисли колко хиляди антибиотика излизат ежегодно на пазара. Колко време смяташ че са били подложени на изследвания? Моето предположение е че огромна част от тях са мианли изпитания за не повече от 2 години. Да не говорим за разни специализрани лекарства за СПИН, рак, паркинсон... Никой не може да каже със сигурност какво ще е тяхното въздействие след 20 или повече години.

Въз основа на какво Пасков прави тя изводи? Всички сме наясно, че НИКОЙ, абсолютно никой на тоя свят няма 20 годишни наблюдения върху тез иваксини, прсото защото преди 2 години нямаше тези ваксини.

А на другата страна на везната стоят по няколко хиляди умрели всеки ден. Дорук имаме 4 милиона жертви по света. Вкасините са едно добро средство да спасим поне половината от тия, дет ще имат да умират в следващите години. Да, вероятно ще има случаи, когато хора ще умират вследствие на усложнения от ваксината. Но няма да са милиони...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1630 -: Юли 02, 2021, 11:55:54 pm »

Въз основа на какво Пасков прави тя изводи?
Забелязал съм те не отсега, че бързаш да пишеш, без да си се запознал с материала, и сега също.
Самият Пасков казва, че не е трубадур на конспирацията.  :)

Данните за предполагаемите умрели съм ги извадил, написал, той ги казва, но като цитат на ирландски професор-микробиолог, който е консултант при направата на ПСР-тестовете и цял живот е работила микробиология и ваксини. В поста съм объркал, че е белгийка, но просто перифразирах, не е толкова важно откъде е.

Та Пасков е смешно, че е "конски" доктор, също толкова, колкото е смешно да си горелкаджия.
Аз като гледам тук интелекта е на ерудити, я багеристи или кранисти, я тираджии с претенции за знания от професор нагоре. Изкукуригали квантови фибранови изобретатели  :D .

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1631 -: Юли 03, 2021, 12:27:06 am »
Цитат
  Аз като гледам тук интелекта е на ерудити, я багеристи или кранисти, я тираджии с претенции за знания от професор нагоре. Изкукуригали квантови фибранови изобретатели  :D 
Хм
И това са думи написани от модератор който уж трябва да следи и трие постове в които има личностни нападки и обиди. А то обратното. Модератора насажда език на омразата и провокира конфликти. Какво в същност още диря в това нещо това змииско гнездо дето още му викат Форум. Лека вечер на всички които мислят като мен.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1632 -: Юли 03, 2021, 12:56:01 am »

Данните за предполагаемите умрели съм ги извадил, написал, той ги казва, но като цитат на ирландски професор-микробиолог, който е консултант при направата на ПСР-тестовете и цял живот е работила микробиология и ваксини. В поста съм объркал, че е белгийка, но просто перифразирах, не е толкова важно откъде е.

Та Пасков е смешно, че е "конски" доктор, също толкова, колкото е смешно да си горелкаджия.
Аз като гледам тук интелекта е на ерудити, я багеристи или кранисти, я тираджии с претенции за знания от професор нагоре. Изкукуригали квантови фибранови изобретатели  :D .

Кто каза "горелки" ще се опитам да ти дам пример. Аз примерно съм специалист по горелки. Но не съм специалист по камини. Не съм специлист по горски пожари. Не съм специалист по поведението на газова бутилка, сложена в огън.
Да, въз основа на моя опит бих могъл да кажа малко по-компетентно от един адвокат или кардиолог какво ще е поведението на горивото в дадените ситуации, но това не ме прави експерт.

Не знам защо си мислиш. че един специалист не може да бърка. Или че нещо произведени от най-добрия специалист в областта, е идеално, съвършено и не е възможно да бъде подобрено. Няма такова нещо. Винаги може едно нещо да се направи по-добро, или да се доусъвършенства за да пасне за конкретното приложение.
Аз лично с един мазен парцал "подобрявам" паленето на някои по-стари модели горелки, които са конструирани от специалисти по горелки с десетилетия опит в областта на които мога само да им подавам инструментите. Но просто знам, че когато си решил да сложиш горелка към заводски комин висок 100 метра и с диаметър 3 метра, "тягата" на комина е толкова голяма, че просто отнася горивото в момента на паленето. Тогава един стар чорап или парцал с който се запушва определена зона от смесителното устройство, може да подобри паленето.

В момента всички специалисти по вируси се блъскат с проблема "Какво да правим". Едни имат едно решеие, други имат друго решение. Ако всички имаха само едно нещо в главаат си, нямаше да има прогрес. Добре е че има много мнения, много пътища коит овсеки специалист вижда и по които работи. Вероятно някои от тия пътища ще се окажат задънени. Други могат да доведат и до фатални последици. Но все отнякъде ще излезе нещо работещо. Сам осе надяваме работещото нещо да няма ужасяващи странични ефекти в бъдеще. Но това може да се разбере само когато бъдещето дойде. НИКОЙ, ама никой на света не може да каже какво ще се случи дори наесен, да не говорим за след 5 ил ислед 20 години.

GMG

  • Гост
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1633 -: Юли 03, 2021, 06:07:26 am »
....Аз като гледам тук интелекта е на ерудити....
   Сега гледаш от тая си камбанария, ма я си спомни когато никнейма ти беше "мушмурока":)

  След като се запозна с МОS, IGBT и някои други елементи се прекръсти на "електроникс" без да имаш това образование и бъркаше Р и N проводимостите още....
Няма лошо човек след като се пообразова и ошлайфа малко да придобие самочувствие, но не мисля, че трябва да се пъчи по чесания пъп.  :D

Всеки греши дори и животните, затова сме в това измерение - да се учим и спазвайки Божиите Заповеди да преминем в осми клас...  ;)

Никога съм нямал личностни нападки и квалификации защото знам, че това не е важно Евгени, бих ти препоръчал да се поприбереш малко както му мяза на един мъж, но не с главно Ж - та ти порасна вече, голям си.... на баба мУмчето ..  ;D

Тва е под формата на шегувкане, макар, че някои могат и да го вземат буквално - зависи. :)

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 462
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1634 -: Юли 03, 2021, 06:25:10 am »
Мен ме вълнуват /засега/ само два въпроса по темата: защо вкараха точно сега мРНК ваксината, при положение, че можеше да се използва само старата добре позната технология на производство и защо не наблягат на алтернативни методи на лечение с добре познатите ни медикаменти, които да предотвратят последиците от вирусната инфекция, които водят до летален изход? Нима няма такива лекарства, които да предотвратят леталния изход или само ваксината е единственото решение на проблема?
Ако си зададете тези два въпроса, ще разберете, че има нещо съмнително в тази работа, независимо от това за или против ваксините сте и независимо от това дали слушате Пасков или Кунчев. Просто помислете логично!