Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 535032 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1455 -: Април 01, 2021, 09:59:10 pm »
Хулио,
ти верно ли мислиш, че ще кандисат само с едно ограничение за пътуване ?!
До 5-6 години ще е това. Но, като разберат, че овцете блеят ентусиазирано, значи е дошло време за следващото стесняване на кошарата. Който остане отвън - под нож!

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1456 -: Април 01, 2021, 11:01:41 pm »
"(Това, което наблюдаваме и винаги сме твърдели - тези, които са ваксинирани, могат да пренасят вируса. Такъв е случаят в дома за възрастни хора в Опанец, в Силистра. От 40 ползватели 31 са положителните пациенти. От тях 14 са ваксинирани с втора игла на ваксината на "Пфайзер".

Всички тези 14 човека са в добро състояние и имат леки симптоми двама от тях - температура и лека кашлица, без опасност за живота. От останалите имаме с по-сериозно протичане на болестта. Така че всички научни твърдения се оказаха доказани във времето и верни и затова искам да благодаря на всички българи, които повярваха във ваксината, съобщи здравният министър Костадин Ангелов по време на брифинг в Бургас.)" juliang, можеш ли да обясниш защо на тия дето са ваксинирани ще им издават паспорти след като точно те по обясненията на министъра са най опасните. Да те могат да пренасят вируса най вече безсимптомно а и си боледуват уж по леко от другите. Можеш ли да обясниш защо при това лошо положение при ваксинираните ни убеждават непременно да се ваксинираме дори и да сме преболедували само ваксините щели да ни спасят. Защо е толкова важно да те боцнат, защо в началото казваха че първата ваксина е различна от втората по състав а после го отрекоха. Защо две еднакви по състав ваксини а първата не те предпазва а чак втората ваксина. Защо се стига дотам че освен че ги бият безплатно Си Дзипин вече дава и подаръци за да се ваксинират, нищо чудно и тук да стане така освен паспортчето и разните привилегии. Защо не изолират ваксинираните та те са по опасни от неваксинираните, а им дават свобода да щъкат навсякъде, не ти ли се струва че това е извън адекватната логика.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1457 -: Април 02, 2021, 02:25:35 am »
Не става политик от теб...
Надявам се че можеш да четеш между редовете на това, което казват по телевизията. В момента в който има рекорди по заболеваемост и смъртност, властта разхлабва мерките. Това си е в прав текст "Преболедувайте, маа ви стара, щото ваксини за всички няма. Който оцелее - оцелее, в момента имаме по-важна задача - изборите."
Но няма как да ти го кажат по този начин. И все пак не си мисли, че само ти виждаш "истината". Истината я каза Мутафчиски докато не знаеше че камерата снима, а именно "Ще се мре. Яко ще се мре..." С ваксини ще се мре малко по-малко като обща бройка, но ще се мре от ваксини и от вируса. Без ваксини ще се мре повече, но само от вируса и стадото ще дойде на жълтите павета да иска сметка от политиците защо не правят нищо.
Ми никой и не те насилва да се ваксинираш. Точно както без интервю и одобрение не можеш да отидеш в Щатите, по същия начин няма да можеш да отидеш където и да било без ваксинационен паспорт. Ти продължавай да не искаш, никой не ти пречи.
Айде айде, наумирахме се вече. Израел ги ваксаха, там с "модерна" вече измряха 20 пъти повече отколкото от вируса. Не знаех, че тук в този сайт първичния ковидиотизъм е широко разпространен! >:(

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1458 -: Април 02, 2021, 02:29:37 am »
Между другото не ме е страх от ваксината. Още малко живак и формалин в кръвта си ще ги понеса някак, но е въпрос на принцип да не се ваксинирам. Като няма да пътувам- няма. Тук на село ми е добре.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1459 -: Април 02, 2021, 06:19:35 am »
Айде айде, наумирахме се вече. Израел ги ваксаха, там с "модерна" вече измряха 20 пъти повече отколкото от вируса.

https://www.worldometers.info/coronavirus/country/israel/

Да, от края на януари мрат като мухи, бедните ...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1460 -: Април 02, 2021, 09:37:05 am »
Русия създаде технология, позволяваща обновяване на ваксината при мутация на Ковид за 2 дена

Александър Гинцбург, директор на Националния изследователски център по епидемиология и микробиология «Гамалей», сподели за разработката от учени на технология, която ще позволи да се актуализира коронавирусната ваксина за кратко време, когато се появят нови мутации. Това съобщи РИА Новости.

„Буквално в рамките на един ден се синтезира нова последователност и на следващия ден тя се вмъква в използвания вектор и на практика имате готова генно-инженерна конструкция, която ви позволява да я използвате като ваксинационен препарат“, каза Гунцбург.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1461 -: Април 02, 2021, 07:16:42 pm »
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/israel/

Да, от края на януари мрат като мухи, бедните ...
Понеже съм много вярващ, та вярвам на секвити му данни които ми вкарате тука.

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 352
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1462 -: Април 02, 2021, 07:57:27 pm »
Юлий, поне пусни целия сайт.
https://www.worldometers.info/coronavirus/#countries

По Светометъра:
Израел 6/49 Азия.
България 20/48 Европа.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1463 -: Април 02, 2021, 09:18:34 pm »
Юлий, поне пусни целия сайт.
https://www.worldometers.info/coronavirus/#countries

По Светометъра:
Израел 6/49 Азия.
България 20/48 Европа.
В таа таблица са нъ писали българите 7 милиона ве ;D ;D ;D ;D

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1464 -: Април 03, 2021, 11:21:00 am »
Малко новинарски заглавия:

- Във Волгоградска област 106-годишна жена се ваксинира срещу коронавируса (разбирай с руска ваксина)
- Кремъл: Путин няма никакви симптоми след ваксинацията

Неактивен бай Теню

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 473
  • Чем больше узнаю людей, тем больше нравятся собаки
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1465 -: Април 05, 2021, 07:51:53 pm »
Човека си пуши последна цигара преди да го закопаят https://www.facebook.com/elena.stancu.37625/videos/125455226211605

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1466 -: Април 05, 2021, 09:07:38 pm »
бай Теню, по-интересно е, колко наивно разсъждаваш.  :D
Понеже работя сравнително добре с видео редактор Сони Вегас, мога да ти направя клип, как пушиш твоята цигара на ракетата на Илон Мъск, на носа й, докато каца на платформата и в това време Юлиан ти прави клип с ГоуПро или да речем, как си седнал и пушиш в колата на Мъск, дето пътува из космоса.

Това пък видео е най-лесно за направа между чувалите.

Ако бях мошеник, като някои от съфорумците, да бях ви направил досега доста реалистично видео, примерно генератор, който виси във въздуха на корда и бичи енергия, ей така от мошеническа злоба.  :)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1467 -: Април 06, 2021, 03:56:13 pm »
ЕДМ, а не е ли много по-вероятно да виждаме снимачна площадка на някой филм... щото на мен точно на това ми прилича.

P.S. Колко лесно било, обаче човек трябва мъничко да се напъне, вместо да вярва на поредния фейк:

https://vimeo.com/464690979
https://www.tiktok.com/@vasyaivanovdesign/video/6944648301446745346


Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1468 -: Април 06, 2021, 05:02:18 pm »
Ами и едното и другото е по-вероятно.
Обаче на бай Теню завалийката пранковете му се привиждат, като реалност, а хората си правят тъшак /веднага в образа му се появи Путин с бухалката, както Радико мен ме припозна за Щирлиц/.  :D

Снимането на филм или видео монтажа е също толкова вероятно и то при чувствително ниско ниво на логика и вероятност видяното да е истина.  :D Човек с дори минимално развита логика би си задал въпросите, да не говорим да спазва златното правило - "Подлагай всичко на съмнение": Кой дебил би товарил трупове и единият да шава затрупан, да пуши спокойно, като в бар, а той да не го брои за жив и да блее гаргите? Или: Кой умиращ особено от задух, ще се сети в последния момент да пуши цигара и откъде ги извади тия цигари и запалката, сигурно от съседния чувал?  ;D

Такива хора са най-лесни за обработка на съзнанието, а 4-тата световна война се води именно на това ниво.  :D Който притежава медиите, той притежава умовете на хората /това не се отнася за всички  ;)/.

Неактивен бай Теню

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 473
  • Чем больше узнаю людей, тем больше нравятся собаки
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1469 -: Април 06, 2021, 06:22:11 pm »
А вие защо не си помислите, че и аз си правя ташак със цялата тази скалъпена пандемия която ни навират в очите и набиват в мозъците. От декември 2019г аз съм бил на 10ки места и болен не съм видял като не отричам да има такива хора. Мой приятел с баща си правят паметници, а сега нямат работа, което значи само едно.