Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 553143 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 538
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1365 -: Март 20, 2021, 08:55:37 pm »
Хулио, оти се засягаш бе, нали си политкоректен!? Дреме ти на статуята на свободата...
Тука ще има само пфайзер-шмайзер, равнис, мирно, остави!

Е баце Боце щял тук да строи завод за ваксини. Печелиш по точки. Мдам.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 198
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1366 -: Март 20, 2021, 09:12:22 pm »
Не забелязвате ли че вируса не засяга младото, по младото, най младото поколение? Бог ли ги пази, или е проект за редукция, пак на същият?

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1367 -: Март 20, 2021, 09:25:30 pm »
Не забелязвате ли че вируса не засяга младото, по младото, най младото поколение? Бог ли ги пази, или е проект за редукция, пак на същият?
По мой наблюдения и голяма част от по възрастните не са засегнати ами са набедени за засегнати. Къде насила къде с измама къде доброволно срещу финансова облага.
Не казвам, че няма такъв вирус просто е много по малко от представяното. Причините за което не се наемам да коментирам. Ама каквото и да ти говорят знай, че става дума за пари!!!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 556
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1368 -: Март 20, 2021, 09:27:27 pm »
Малко конспирация:
Днес едни приятели докато си пием сутринта кафето ми викат, не забеляза ли, че откакто взеха да ваксинират масово с Астра Зенека и настана бум и 3-ти локдаун? Карат ме да си мисля, че вътре във ваксината има жив вирус, който заразява УМИШЛЕНО. На който му е силен имунитета го прекарва безсимптомно, други губят битката и ги хваща същите симптоми, като баш болестта - тромбози и т.н.

Викат още, всички шушу-мушу чакат "Спутник", а то по телевизията и дума не става да се изрече, камо ли внесе, сякаш Ленин я е правил тая ваксина?

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 211
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1369 -: Март 20, 2021, 09:39:00 pm »
Малко конспирация:
Днес едни приятели докато си пием сутринта кафето ми викат, не забеляза ли, че откакто взеха да ваксинират масово с Астра Зенека и настана бум и 3-ти локдаун? Карат ме да си мисля, че вътре във ваксината има жив вирус, който заразява. На който му е силен имунитета го прекарва безсимптомно, други губят битката и ги хваща същите симптоми, като баш болестта - тромбози и т.н.

Викат още, всички шушу-мушу чакат "Спутник", а то по телевизията и дума не става да се изрече, камо ли внесе, сякаш Ленин я е правил тая ваксина?

EDM, ако тръгнеш да търсиш конспиративни теории, винаги ще намериш съвпадения.
Първата вълна беше миналия април. Ако съм с достатъчно развинтено въображение и имам да разчиствам сметки с щъркелите, бих твърдял че точно тия пернати дъгокраки гадини носят вируса отнякъде. Дори бих си позволил да си помисля, че специално ги заразяват преди да почнат да се връщат да гнездят у нас...
Ама това че имаше пик и през октомви щях тактично да го пропусна, щото не ми се връзва в конспирацията...

За Спутника... не виждам кривата на заболеваемостта в Русия да се влияе много от ваксината... така че не виждам смисъл да очаквам кой-знае какво. Отгоре на това рашките все още нямат ресурс да произвеждат за собствена употреба, не знам как ще задоволят търсенето в световен мащаб.

А цялата история е да се ваксинират възможно най-много хора възможно най-бързо - това е начина да се намали рапространението и смъртността. Да, ще умират хора от усложнения след ваксинирането, ама ... за седмица да са умрели 2-3 човека в БГ, а от вируса са умрели хиляда... кое е по на сметка? Ясно ми е че хич не е гот да се окажеш между тия 2-3 човека... но ще има такива случаи, както има и при другите ваксини. Хора умират на операционните маси, умират блъснати от автомобили, ударени от ток... да спрем всичко това ли?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 538
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1370 -: Март 20, 2021, 09:40:48 pm »
Отгоре на това рашките все още нямат ресурс да произвеждат за собствена употреба, не знам как ще задоволят търсенето в световен мащаб.
Е то тоя на аватара ти посмъртно не мое го разбра, как става тоя номер.
В политкоректна медия такива факти няма.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1371 -: Март 20, 2021, 09:52:44 pm »
Цитат
Хора умират на операционните маси, умират блъснати от автомобили, ударени от ток... да спрем всичко това ли? 
Ами по добре да се спре и да се продължи едва когато има добре направена ваксина действаща за всички щамове защото това което гласят сега е псевдоваксина предпазваща ден до пладне. И теябва да се ваксинират всички постоянно като гражданската отговорност на колите. Лечението на болните вече не е проблем обаче не само не се препоръчва ами направо се забранява. От аналгин хинина се оглушавало та по добре да умреш от коронавирус със здрав слух от колкото да оздравееш оглушал смехория. Просто ваксините гарантират необятен и неизчерпаем пазар. Докато лекарствата слаба работа. Къде е да лекуваш един град хора къде е да ваксинираш ЦЯЛА ЕВРОПА ЕЖЕГОДНО
 
 

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1372 -: Март 20, 2021, 09:59:39 pm »
А цялата история е да се ваксинират възможно най-много хора възможно най-бързо - това е начина да се намали рапространението и смъртността.
Що ли не ти вярвам а, ми щото имам опит с ваксини. Преди много години още по комунистическо време ни ваксинираха против шарка, е и аз съм ваксиниран ама си боледувах от шарка и то не ми беше по леко, и с други ваксинирани беше същото. Много скоро ще видим това как тия защитените от ваксината боледуват наравно с другите та ако ще и десет пъти да им поставят ваксина. Щото не е едно и също да намериш нокът от лъв и да срещнеш истински лъв. То и сегашните данни сочат че ваксинацията с нищо не помага, ама докторите си карат по стария принцип, което не се лекува с пеницилин се лекува със свръх дози пеницилин.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1373 -: Март 21, 2021, 02:02:07 am »
Ваксините заразяват. Ще предизвикат колкото вълни са им нужни за да ни ограбят до шушка, аман от ковидиоти, които смятат грипът за нещо ново, че и нещо дето тряя се борим с него!!! Карах гадостта февруари преди първия локдаун, знам кво ви плюя в ушите от първо лице! >:(

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1374 -: Март 21, 2021, 03:28:00 am »

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 538
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1375 -: Март 21, 2021, 09:29:59 am »

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 538
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1376 -: Март 21, 2021, 10:17:48 am »
Алиса в страната на чудесата, или:

Странни документи на НЗОК, Астра Зенека, Пфайзер, Алберт Бурла, колегата
-
<a href="https://www.youtube.com/v/LJR1B5VpOVs" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/LJR1B5VpOVs</a>

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 211
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1377 -: Март 21, 2021, 10:38:09 am »
Ами по добре да се спре и да се продължи едва когато има добре направена ваксина действаща за всички щамове защото това което гласят сега е псевдоваксина предпазваща ден до пладне. И теябва да се ваксинират всички постоянно като гражданската отговорност на колите. Лечението на болните вече не е проблем обаче не само не се препоръчва ами направо се забранява. От аналгин хинина се оглушавало та по добре да умреш от коронавирус със здрав слух от колкото да оздравееш оглушал смехория. Просто ваксините гарантират необятен и неизчерпаем пазар. Докато лекарствата слаба работа. Къде е да лекуваш един град хора къде е да ваксинираш ЦЯЛА ЕВРОПА ЕЖЕГОДНО
Кое да се спре? Ето - от утре "всичко се спира", смяташ ли че това е решението? Колко месеца ще изкара държавата в локдаун? Като излезнат хората на улицата гладни - какво ще стане?
Или идеята ти е да се правим че вируса го няма и да махнем всички мерки? И като сложат пак леглата в арена Армеец... къде ще броят на изборите бюлетините? Кой ще е тоя политик, който ще излезе и ще обяснява че нищо няма докато хората умират по къщите си или пред болниците?
Имаш ли идея какво става в някои държави? Че там няма бутилки за кислород вече, а тези които са успели да намерят няма къде да ги напълнят?

За лечението - от година кавам, че ЛЕЧЕНИЕ НЯМА. Точно както няма и срещу грипа. Има борба с усложенията, но срещу самия вирус няма лекарство. Точно както е с грипа. Какво ти предписва джипито като отидещ с грип? Ами ... аналгин за температурата, сиропче за кашлицата и витамини за имунната система. И кат грипа докара пневмония чак тогава се лекува пневмонията, а не грипа. Ако си мислиш че аналгин-хиниа лекува грип - лъжеш се. Хората са си го казали - грипа минава за седмица с лекарства и за седем дни без лекарства.

Ваксините заразяват. Ще предизвикат колкото вълни са им нужни за да ни ограбят до шушка, аман от ковидиоти, които смятат грипът за нещо ново, че и нещо дето тряя се борим с него!!!

И колко плати че те грабят? Да, имаш няколко лева разходи за маски... Що не се хванеш да бачкаш като санитар в болницата - плащат добре? Още повече че си го преболедувал, имаш антитела, така че за теб не е страшен вече... дреме ти че предизвикват нови вълни.



Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1378 -: Март 21, 2021, 01:00:03 pm »
Цитат
  Кое да се спре? Ето - от утре "всичко се спира" 

ВАКСИНИРАНЕТО ДА СЕ СПРЕ, ВАКСИНИРАНЕТО.
И въобще не е вярно, че лечение няма. Лъжат като дърти цигани. Да ти припомня ли колко време престоя Тръмп в болницата от КОВИД? И не го ваксинираха а го излекуваха. Без никакви проблеми. Или ще кажеш че са излъгали и въобще не е бил нолен от КОВИД ? Напълно възможно е и така да е. Като знам колко фалшиви болни има тук в България. Но който и от двата сценария да избереш все мирише на лайна. Дали са кеавшки фъшкии дали са конски все е тор Мамят ни със този ковид.

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 332
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1379 -: Март 21, 2021, 01:43:12 pm »
Радико лечението на Тръмп струваше над 100 000$. В момента в българските болници има 5000 души болни от ковид. Това означава че България само за излекуването на болните в момента трябва да осигури близо 1 млрд лева. Пита се във задачката къде могат да се напечатат тези пари защото е ясно че няма начин да се изработят легално...